Jobxion Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jobxion Poland Sp. z o.o.

maro

Dzien dobry.. Zwracam sie z zapytaniem do obecnych pracownikow, jak i juz nie pracujacych w celu uzyskania faktycznych informacji ... jak wyglada korzystanie ze samochodu sluzbowego w celach pracy i oczywiscie koszta zwiazane z tym... rowniez informacje na temat platnosci za zakwaterowanie i oczywiscie jaki dystans srednio ekipy budowlane pokonuja dziennie z miejsca zamieszkania do pracy... z gory dziekuje

@maro

Mam dla Ciebie dobrą radę.Nie zawracaj sobie głowy tą śmieszną firemką.Szkoda nerwów.Idź do innej holenderskiej agencji.Każda inna,holenderska jest lepsza od nich.

marek
@Tomek

Dzieki za odpowiedz... Wsumie i tak mialem zrezygnowac z oferty, jednak firma mnie wyprzedzila mowiac ze jednak oferta nie aktualna gdy poprosilem o faktyczna holenderska umowe dotyczaca mojej osoby, zawierajaca dane o obciazeniach typu... uzytkowanie auta sluzbowego, mieszkania i kosztow zwiazanych z tym itd... jedno mnie zastanawia, dlaczego otrzymalem informacje o braku oferty dopiero gdy otrzymali moje dokumenty typu skan dowodu, num identyfikacji podatkowej itd... Przedstawiona polska umowa nie odzwierciedlala informacji o ktorych rozmawialem wielokrotnie z rekruterami co wzbudzilo we mnie ostroznosc, a po przeczytaniu komentarzy uswiadomilo ze jest duze ryzyko...pozdrawiam i dziekuje wszystkim za info ktore jest pomocne przy ksztaltowaniu wyboru...

@marek

Dzień Dobry. 1. Umowa o pracę tymczasową, którą Panowie zawierają z podmiotem Jobxion Vakmensen B.V. jest możliwa do wglądu, jak najbardziej lecz bez danych osobowych kandydata (w języku polskim). 2. W związku z rozporządzeniem, tzw. RODO nie pobieramy skanów żadnych dokumentów od kandydatów, jedynie wypełnioną kartę informacyjną z informacjami, które są niezbędne do przygotowania umowy wymienionej w pkt.1. Wszystko przygotowane przez prawnika. Pozdrawiamy.

loodgieter

To (usunięte przez administratora) ,nie firma.Grosze płacą w porównaniu do innych agencji.Każda inna jest lepsza.Wiem,bo doświadczyłem.

@loodgieter

Dzień Dobry. Stawki są naliczane według prawa holenderskiego CAO (w zależności od branży) oraz na podstawie posiadanych umiejętności pracownika. Inwestujemy w naszych fachowców nie tylko finansowo :). Pozdrawiamy

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Skoro..."inwestujecie" to proszę pokazać choć dwa sposoby Waszych "inwestycji".Pracuję 18 miesięcy i...jakoś nie widzę,żebyście inwestowali.Ok,we mnie nie musicie,ale od innych kolegów to samo usłyszałem.Ale najpierw parsknęli śmiechem.A pracują,niektórzy,dłużej ode mnie.

Polak

W tej agencji pracy nie ma..jest tylko sciemnianie..Mozna czekac i od czekania zylakow mozna dostac...Proponuje inne agencje.

@Polak

Dzień Dobry. Jest duże zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów. Ciężko nam się odnieść o jaki zawód chodzi. Pozdrawiamy

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Jobxion Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Krzysztof

Zapomnij.....

@Krzysztof

Dzień Dobry. Po pierwsze, firma Jobxion Poland sp. z o.o. nie zatrudnia Panów wykonujących pracę na terenie Holandii. Robi to nasza holenderska spółka. Co do nadgodzin to jest to złożona kwestia wynikająca z wielu składowych, np. ilość pracy na budowie oraz same umiejętności pracownika. Ustalenia odbywają się indywidualnie i na miejscu budowy jak i z account managerem z firmy Jobxion. Co za tym idzie na pracę w nadgodzinach nie ma wpływu firma Jobxion Poland sp. z o.o. Pozdrawiamy.

Monter Instalacji Sanitarnych

3 minuty.Biorą jak leci.

Prawie żadnych.

Monter007

Pracuje ktoś na serwerowni googla w NL ?? Jak tam wygląda sytuacja ?

Mirek

To najgorsze byle co ta pseudo agencja.

Praca jest???albo nie ma????

Przez kilka mieiecy w konia leca..ile to bede zarabiac..ale jakos ani jednego euro nie zarobilem..Odradzam bo do emerytury sie NIE DOCZEKASZ....Pracy nieudolni poprostu nie maja.....

Drobecsk

Jestem bardzo zniesmaczony Ta agencją i odradzam. Znajdujesz ofertę pracy Elektryka, przesyłasz CV i dokumenty, oddzwaniają z ofertą pracy, zgadzasz się na warunki , przesyłają umowę, ulotkę i termin rozpoczęcia pracy i w końcu dzwonią że ta praca nie dla Cebie bo nie posiadasz paszport Polski lub Rumuńskiego obywatela , mój w tym przypadku jestem z Słowacji też Unia Europejska ( Sąsiad ) w tym przypadku tylko dla informacji rekruterów z JobXion . Od 15 lat w Polsce, pracowałem w nie jednej firmie, jestem rezydentem, trwały meldunek i pesel polski, place podatki i rozliczam się w Polsce a obywatelstwo no wiadomo już w krótce. Nie do pomyślenia i 1 raz się spotkałem z takim tłumaczeniem i na dodatek ze nie mają kalkulacji w księgowości dla obywateli Słowacji jak trzeba się rozliczyć z kilometrówki wracając do domu do Polski również w moim przypadku to się Logiki nie trzyma. W mojej opinii potwierdzam również wszystkie negatywne opinie odczytując o tej firmie bo są prawdziwe. Pozdrawiam

Praca jest???albo nie ma????

A ja czekam i czekam i czekam..i przyznam ze juz jakos 3 miesiace bedzie..i tylko slysze ze czekamy az strona holenderska da znac by wyslac na projekty..i na tym sie konczy praca w jobxion

@Praca jest???albo nie ma????

No ale przecież kiedy ich nie zapytasz, to pracy mają mnóstwo.... na papierze.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Darek

NIGDY !!! Jak będą Tobie mówić,że taką otrzymasz,to zapytaj dlaczego po III fazie trzeba zjechać do kraju na poł roku.Nie podpisują umów na stałe.Nie jest to legalne.Belasting i odpowiednia inspekcja już o tym wiedzą.

Pracownik z długim stażem.

Co jest droga agencjo Jobxion ?! Dlaczego po trzeciej fazie nie chcecie podpisywać z ludźmi kontraktu na stałe tylko zsyłacie ich do kraju?! Później wracają,po 3-6 miesiącach i znowu I,II,III faza ?! Fakt ,że na poprzednich pieniądzach,ale to nie jest legalne! Pisma już poszły.Tak się nie robi.Ps.Tylko nie odpisujcie,że to nie prawda.Bo wiecie,że to prawda.Prawda ?!

Monter-hydraulik.
@Pracownik z długim stażem.

Mi tez się kończy "za chwilę" 3 faza i wiem,że będę musiał przerwać dla nich pracę na jakiś czas.Później mam wrócić,za te same pieniądze,ale znowu od I fazy.Szkoda.Odpuszczam sobie ich.Idę tam gdzie poszli jakiś czas temu moi koledzy.Nie żałują...

PolAnglik

Szukałem pracy i znalazłem Wasze ogłoszenie dla elektryków po angielsku Wspomnę, że posługuję się językiem angielskim biegle, w tym językiem technicznym Mam kilka pytań 1 Proszę o podanie stawek dla elektryków z brytyjskimi uprawnieniami (w tym uprawnieniami pomiarowca) 2 Czy istnieje możliwość pracy w nadgodzinach? Jakie stawki? 3 Jak wygląda sprawa transportu do i z pracy? Mam swoje auto, ale nie będę nim jeździł jedynie co mogę przyjechać do Holandii 4 Zakwaterowanie? Jakie warunki?

@PolAnglik

Pozwolę sobie na odpowiedź..z życia.Znam dobrze angielski,mogę porozumiewać się również po niemiecku i oczywiście niderlandzku.Uprawnienia,tak mi powiedziano przez telefon,do okazania EWENTUALNIE(!!!) na budowie.A na budowie zdziwieni.Nie liczy się papier,pokaż co potrafisz,fajnie,że masz ale on jest dla Ciebie...Ta mi powiedział mój przełożony na budowie-Holender.Stawka na początek,czyli jakiś rok 430-460 euro na rękę.Mieszkania..zdecydowanie nie daj się wcisnąć do Tiel i vakantie parków.Reszty dowiesz się od chłopaków...jak zechcesz pracować za te śmiesznie pieniądze.Wiele agencji płaci od 550-570 w górę !!!Z Twoim biegłym angielskim proponowałbym szukać gdzie indziej,papierami się nie chwal za bardzo.Pozdrawiam.

@Darek

Pan Darek ma częściowo rację. Kluczowa jest znajomość języka i fachu. Stawki od ok 430 do ok 540 Euro - zależne od kilku czynników. Odpowiadając na Pana pytania po kolei: 1. Uprawnienia nie są kluczowe - stawki od ok. 430 do ok 540 E za 40h na rękę 2. Nadgodziny rzadko są możliwe w Holandii ze względu na duże obciążenia podatkowe. Ale są projekty, w których zdarzają się overuren. 3. Transport z i do pracy. W takiej opcji jak Pan mówi są dwa rozwiązania: a) zabiera Pana ktoś z kolegów, b) dostaje Pan od nas auto + kartę paliwową 4. Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach. Jest kilka lokali o niższym standardzie (Tiel, Amsterdam, Rotterdam), ale w okolicy nie ma w tej chwili lepszych mieszkań na wynajem w normalnej cenie. W Vakatie Parkach już od dawna nie kwaterujemy - chyba, że na chwilę w czasie szczytu sezonu. Pokoje 1-osobowe, szybki internet. Mamy naprawdę kilka fajnych domów (2xMaarsen, 2x Tilburg, Oss, Nijmegen...) i wiele fajnych wynajmujemy (np. Almere).

cieśla
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Kłamiecie jak zawsze.Po ponad roku pracy nie chcieliście mi podnieść stawki z 430 na 460.Dawaliście,z wielkim bólem...445!!!Angielski biegle,holenderski bez większych problemów.A Wy piszecie 540?!Komu?!Pięknie tworzycie sobie opinie...W tym to jesteście SUPER-SPECJALIŚCI.

Pawel
@Darek

Panie Darku ma Pan całkowitą racje w tej chwili w branży budowlanej dla fachowca z językiem to minimum 550 euro na ręke plus dodatek za dojazd !Dobre agencje pracy mają bardzo dużo ofert pracy i poszukują w tej chwili pracowników na projekty w Amsterdamie i Roterdamie itd.Ja pracuje i mieszkam w Amsterdamie ,a mój obecny pracodawca sam mnie znalazł i zaproponował prace na rok blisko mojego mieszkania 7 km dojazd.Pracowałem w Jobxion ale zawsze na zime traciłem prace ,tzn 2 razy i więcej już im nie zaufam .Nieraz widze wpisy ze strony Jobxion że dla fachowca z językiem to zawsze jest praca więc to jakaś bzdura jest , ja mam 20 lat doświadczenia w zawodzie stolarz ogólnobudowlany i mówie biegle po angielsku !Polecam szukajacym pracy strone werk.nl,Uitzendbureau.nl ,indeed.nl,itp ,zróbcie swoje CV na tych stronach ,a będziecie mieli 3 oferty pracy dziennie.Pozdrawiam wszystkich szukających pracy i byłego pracodawce Jobxio B.v. Pawel

@Pawel

Też dla nich pracowałem.Pełen rok.Co druga wypłata,kilometrówka źle policzona.Czekanie na wet miesiąc na wyrównanie.Oczywiście w między czasie sytuacja się powtórzyła czasem dwukrotnie.Dodzwonić się do koordynatorki-Moniki to był cud.Wiecznie zapracowana.Ciągłe zmiany lokali i budów.Miałem 430 €.Poprosiłem o podwyżkę.Z bólem,po negocjacjach zaproponowali...UWAGA 445 € !!! 15 euro do tygodnia. 0,37 centa do godziny.Zadzwoniłem do innej agencji,która chciała już 4 miesiące wcześniej mnie zatrudnić.Przeszedłem.Bez żalu.Na początek 580 € za 40 godzin.i zanim zacząłem pracować na ZZP miałem u nich 635 €/40h.Teraz własna działalność.39 €(1560€/tydzień) na rękę.Minus mieszkanie 45 m(mieszkam sam) 650 €.Od ponad16 miesięcy dla jednej firmy,drugi projekt.Nikt,nigdzie mnie nie przenosi,nie zmienia mieszkania w urlopie gdy jestem w Polsce.Pieniądze ZAWSZE się zgadzają i na czas !!!Można?!

Grzegrzółka

Każdy jest kowalem swojego losu, jak nie pasuje firma pt. Jobekszon, to zawsze można znaleźć coś lepszego i..... naprawdę można znaleźć, więc prosiłbym tzw. męską część o nieużalanie się nad sobą jak baby

Zainteresowany ofertą

Witam :) jestem elektrykiem z dużym doświadczeniem i językiem angielskim . Większość swoich lat pracowałem przy elektryce przemysłowej (linie produkcyjne w pełni zautomatyzowane).Praca tutaj oferowana to głównie budowlanka .Mam pytanie a w sumie parę gdyż rozmyślam nad wyjazdem dla tej agencji .Pierwsze jest typu jak wygląda atmosfera w pracy ? Czy jest gonitwa czy raczej spokojna praca ? Jakie głównie są zadania na budowie i czy dużo się różni specyfikacja od polskich wykonań. Ogólnie byłbym bardzo wdzięczny komuś kto pracuje za krótki opis dnia roboczego i mniej więcej koszty życia w Holandii bo wiadomo że zarobi tutaj nie są powalajace. Pozdro i z góry dziękuję za info

Opiniodawca

Jak do tej pory tylko obiecanki cacanki.i zero totalne zero z praca..sa mistrzami w malowaniu obrazu jak Jan Matejko ..ale nic poza tym..tylko bajeczki..juzj czekamy zeby tlko strona holenderska..itd itd..do smierci bajki bajki..prawda taka pracy zalatwic nie potrafia...i mizna czekac az zylaki sie w odbocie pokarza itd itd...kapletuja papiery zeby dotacje miec i nic wiecej...

@Opiniodawca

Panie Opiniodawco, Nie ma żadnych dotacji za kompletowanie dokumentów. A pracy jest w bród. Dla fachowców z językiem. Pozdrawiamy

Krzych
@Opiniodawca

Oj dokładnie tak jak napisałeś.

Jak ktos jest nieudolny reprezentujac nieudolna agencje to bez wzgledu na okolicznosci pracy nigdy ci nie zalatwi..liczac na ta agencje mozna sie bardzo rozczarowac....

W tej chwili na budowach w Holandii jest kilkuset pracowników od nas. I nie są rozczarowani.

Marcel

Jedna z lepszych agencji dla których pracowałem

@Marcel

Cieszy nas ta opinia. Dziękujemy

Loodgieter

Ten artykuł jakby prawie dokładnie opisywał kwatery w Jobxion.Mieszkałem to wiem.Szczególnie kwatera w Tiel.Brud,smród,brudne materace...

@Loodgieter

Nieustannie podnosimy standard naszych zakwaterowań. Dom w Tiel również były zmiany. Chcemy zapewnić komfort wszystkim pracownikom. Niestety, nie zdarzają się osoby, które nie potrafią oddać pokoju w takim stanie w jakim go dostały i to rzutuje na komfort kolejnych pracowników.

Krzych
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Jak ciężko Wam przypilnować zdawania pokoi,to macie tak jak macie.Nigdy nie będzie tak,że wszyscy będą zostawiali po sobie porządek.

@Krzych

Panie Krzysztofie, Dziękujemy za mądre rady. Wszystkie spisujemy i postaramy się wdrożyć.

Praca jest???albo nie ma????

Odnosze wrazenie ze z ta praca to chyba jakas sciema...

@Praca jest???albo nie ma????

To nie jest tylko wrażenie.

@Praca jest???albo nie ma????

Jest praca. Teraz szukamy na szybko 4 cieśli szalunkowych na duży projekt. Hydraulików z językiem - w każdej chwili. Stolarzy z językiem - też. :) Zapraszamy do aplikowania

Janusz

Tak duzo pracy macie ze od tygodnia w domu siedze.

Krzysztof
@Janusz

Zaraz Ci odpiszą,że załatwiają nową pracę,że nie wszystko od nich zależy.Żebyś skontaktował się z biurem,koordynatorem...Bla,bla bla.Pic na wodę fotomontaż.Wiem.Mieszkałem z chłopakami,którzy po dwa tygodnie i więcej siedzieli na kwaterach....

Waldi
@Krzysztof

Pracowałem w JOBXION-ie i w kwietniu ,lub maju myślę znowu pojechać na pare m-cy .Jestem elektrykiem i w tej firmie tylko raz miałem NIEPOROZUMIENIE.Trochę kłopotu ale jakoś do tej pory mam dobre zdanie .Jezeli znasz jezyk pracodawcy to zawsze sobie poradzisz ( i kolegom pomożesz)Takie problemy zdarzają sie i w kraju .

@Janusz

Panie Januszu, Account Manager szuka dla Pana projektu. :)

Loodgieter.
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

No przecież cały czas macie ponad 100 wakatów...A jednego miejsca nie możecie znaleźć dla doświadczonego,sprawdzonego pracownika ?!Kłamiecie jak z nut,jak zwykle.

@Loodgieter.

Panie Loodgieter, Pan Janusz od kilku dni znowu pracuje :) Miłego weekendu.

Mamy nadzieję, że Pan Andrzej będzie z nami długo :)

Loodgieter.
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Wielu ludziom to mówiliście po czym niektórzy po tygodniu miesiącu trzech tracili projekt z dnia na dzień. Kłamczuchy....

Zostaw merytoryczną opinię o Jobxion Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobxion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobxion Poland Sp. z o.o.