Jobxion Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jobxion Poland Sp. z o.o.

Marta.

Koordynatorki Monika i Olga to najgorsze co mogło spotkać tę agencję.Po pierwsze : bardzo rzadko odbierają telefony.A jeśli już łaskawie się to zdarzy,to należy szybko opisać problem-sprawę,bo najczęściej te panie nie mają czasu dla pracowników.A po rozmowie zdarza się,w 8/10 przypadków,że zapominają o sprawie.Po drugie : są po prostu...niekompetentne.No i kontakt,jesli juz nastąpi ze strony pań...przez sms. Dziwne to.Szanowne panie!Sama znajomość języka to stanowczo za mało,aby być koordynatorem.Trzeba znać specyfikę pracy ludzi,którymi się zajmujecie.Ps.Jakość mieszkań też zostawia wiele do życzenia.I przestańcie w końcu zatrudniać pijaków i ćpunów,którzy maja problem,najczęściej w poniedziałek z pójściem do pracy.Jestem ciekawa czy o tym wszystkim wie szefostwo Jobxion.Jeśli nie.Dopilnuję aby się dowiedziało.Marta,żona aktualnego jeszcze.Marta,żona aktualnego jeszcze pracownika z półrocznym ponad stażem w Jobxion. Ps. Pamietajcie,że nie jesteście jedyni,którzy zatrudniają w NL !!! Szału z pieniędzmi u Was nie ma.Wielu odeszło do lepiej płacących agencji.430 € netto na początek ?! Płacą po 550 € na dzień dobry.I tam idzie mój mąż z kilkoma kolegami.

Karuzel
@Marta.

Prawdę Pani napisała.

@Marta.

Pani Marto, Ustosunkujemy się do Pani wypowiedzi po kolei. 1. Przykro nam, że tak Pani odbiera pracę części dziewczyn. Od 1 września zmieniamy system obsługi naszych pracowników tak, aby był bardziej efektywny. Mam nadzieję, że Pani mąż przekona się o tym bardzo szybko i będzie zadowolony. 2. Co do jakości mieszkań, to nieustannie ją podnosimy i kupujemy własne domy dla pracowników. Najczęściej problemy zdarzają się z wynajmowanymi lokacjami. Niestety na holenderskim rynku popyt znacznie przekracza podaż. A wiele osób nie chce wynajmować Polakom :( 3. Szefostwo wie o wszystkim co się dzieje, Między innymi podczas lipcowej wizyty w Warszawie prezesa JobXion pracowaliśmy nad podniesieniem standardu obłsugi pracownika. Pierwsze efekty już widać, a więcej będzie wkrótce. 4. Pisze Pani o ćpunach i pijakach. Niestety, dorośli ludzie odpowiadają za swoje czyny. Żadna firma nie może być dla nich niańką. W przypadku każdego incydentu reagujemy i staramy się rozwiązywać problemy. 5. Wiemy, że na rynku holenderskim jest konkurencja. To nasze codzienne doświadczenie. Nasze wynagrodzenia też stopniowo podnosimy, 430E - to stawka na początek. Wielu pracowników pracuje na lepszej, wraz z upływem czasu i rozwojem kompetencji. 6. Mamy nadzieję, że Pani mąż jednak zostanie z nami. Jeśli jednak zdecyduje się odejść, zawsze będzie miał otwartą drogę powrotu. PS. I Pani i nam chodzi o to samo. Proszę nam wierzyć, że robimy co możemy, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni. Jeśli Pani chce porozmawiać o szczegółach - zapraszamy np, do kontaktu przez FB. Może będziemy mogli razem rozwiązac jakieś problemy?

@Karuzel

Szanowny Panie, Pani Marto, Ustosunkujemy się do Pani wypowiedzi po kolei. 1. Przykro nam, że tak Pani odbiera pracę części dziewczyn. Od 1 września zmieniamy system obsługi naszych pracowników tak, aby był bardziej efektywny. Mam nadzieję, że Pani mąż przekona się o tym bardzo szybko i będzie zadowolony. 2. Co do jakości mieszkań, to nieustannie ją podnosimy i kupujemy własne domy dla pracowników. Najczęściej problemy zdarzają się z wynajmowanymi lokacjami. Niestety na holenderskim rynku popyt znacznie przekracza podaż. A wiele osób nie chce wynajmować Polakom :( 3. Szefostwo wie o wszystkim co się dzieje, Między innymi podczas lipcowej wizyty w Warszawie prezesa JobXion pracowaliśmy nad podniesieniem standardu obłsugi pracownika. Pierwsze efekty już widać, a więcej będzie wkrótce. 4. Pisze Pani o ćpunach i pijakach. Niestety, dorośli ludzie odpowiadają za swoje czyny. Żadna firma nie może być dla nich niańką. W przypadku każdego incydentu reagujemy i staramy się rozwiązywać problemy. 5. Wiemy, że na rynku holenderskim jest konkurencja. To nasze codzienne doświadczenie. Nasze wynagrodzenia też stopniowo podnosimy, 430E - to stawka na początek. Wielu pracowników pracuje na lepszej, wraz z upływem czasu i rozwojem kompetencji. 6. Mamy nadzieję, że Pani mąż jednak zostanie z nami. Jeśli jednak zdecyduje się odejść, zawsze będzie miał otwartą drogę powrotu. PS. I Pani i nam chodzi o to samo. Proszę nam wierzyć, że robimy co możemy, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Przeczytałem "ustosunkowanie się" do wypowiedzi i jestem w szoku.Kto to napisał?Czy Jobxion kogoś opłaca,aby pisał takie niedorzeczności?! Ad 1)Nie trzeba zmieniać systemu obsługi,tylko zmienić podejście do obowiązków co niektórych pań koordynatorek.Wątpię aby ktokolwiek z pracowników zmienił zdanie na ich(nie wszystkich pań) temat. Ad 2)Nie trzeba podnosić jakości mieszkań tylko wymagać od lokatorów dbałości o ich stan.Od czego jest Pan Grześ?!Należy egzekwować czystość w mieszkaniach,a jak nie karać karami umownymi.Wystarczy,że kilku otrzyma takowe i dopiero wtedy będzie porządek.Bo nic tak nie boli jak kara finansowa i jej nieuchronność.Niektóre przypominają...chlew.Przykład w Tiel.Na rynku w Holandii jest MNÓSTWO kwater do wynajęcia,w dobrych cenach.Wielu nie chce wynajmować Polakom,to prawda(może oglądali "kwaterę" w Tiel ? ),ale nie wszyscy i to nie jest żaden problem. Ad 3)Szefostwo wie tylko o tym,co przekażą koordynatorki.Taka jest opinia większości pracowników.Pytam gdzie ,albo kto wam powiedział,że widać już pierwsze efekty? Pracownicy(większość)nie widzą zmian na lepsze. Ad 4)Pijacy i ćpuny...nie warto się rozpisywać.Tylko po co ich przyjmujecie do pracy po ich zwolnieniu?!Albo "trzymacie" ich,wiedząc o ich problemie,który mają w pracy i na kwaterze ze współlokatorami ? Ad 5)Wielu pracowników,którzy zatrudniają się u Was ma wieloletnie doświadczenie zawodowe,a otrzymują te same pieniądze co ludzie ,którzy twierdzą,że są fachowcami...a jak trzeba pracować,to pada pytanie "jak to mam zrobić..?" Ad 6)Nie dotyczy. Ad PS) "... Proszę nam wierzyć, że robimy co możemy, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni...." Jakoś nie można Wam,szanowni Państwo wierzyć.To tylko słowa,za którymi nie idą czyny,niestety. Jedna sugestia.Może tak szefostwo wysłałoby na budowy swoich pracowników,niekoniecznie koordynatorki,aby dowiedzieć się "co w trawie piszczy".Tudzież anonimowa ankieta dla pracowników.Może warto to przemyśleć ? Życzę najlepszego.Tomek.

@Tomek

Panie Tomku, Dziękujemy za komentarz. Na wiele rzeczy patrzymy podobnie - np. kwestia osób, które mają problem z nałogami. Niestety, takie rzeczy najczęściej wychodzą już po rozpoczęciu pracy. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i jedną z wartości, na której budujemy jest zaufanie do pracownika. I choć czasami niektórzy nadużywają tego podejścia, to wolimy tak działać. Na pewno tę kwestię jeszcze przedyskutujemy z Grzegorzem. I Panu i nam zależy na tym, żeby warunki były jak najlepsze. Ankiety są robione, o trudnych sytuacjach szefostwo wie. Niestety, rozwiązanie problemów nie jest tak proste i natychmiastowe, jak Pan sugeruje w swojej wypowiedzi. Zmieniamy dużo rzeczy, właśnie po to, by było lepiej. Pozdrawiamy i dziękujemy za Pana opinię. Zachęcamy też do kontaktu bezpośrednio np. na maila rekrutacja@jobxion.pl - w każdej sprawie, która będzie dla Pana ważna.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Pytanie.Kiedy była ostatnia ankieta ? Bo panowie na budowach jakoś nie mogą sobie przypomnieć.No chyba,że ankieta była,ale na Kersenboogerd wśród koordynatorek.I jestem pewien,że szefostwo wie tylko to co przekazane zostanie przez koordynatorki.A jeśli wie o czymś niedobrym czy nagannym to od osób spoza firmy.Przecież dziewczyny z biura nie są od przekazywania złych wieści(kiedyś posłańców ze złymi wieściami...likwidowano).One tylko punktują dla siebie.Nie piszę tu o wszystkich paniach.Te o których jest tu napisane,doskonale o tym wiedzą.Prawda?!

@Tomek

Panie Tomku, Ostatnia ankieta była robiona w sierpniu przez rekruterów wśród pracowników wracających po wakacjach do nas. Jej wyniki właśnie są w opracowaniu. Jeszcze raz dziękujemy za troskę. :) Pozdrawiam i miłego dnia

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Ankieta "robiona" przez telefon,gdzie ankietujący wie z kim rozmawia,ma niewiele wspólnego z ankietą.Proponuję anonimowo.Wtedy zapewne zdziwicie się Państwo.Do mnie też dzwoniono.Pani była bardzo zaskoczona tym co powiedziałem,prawdziwego,nie na potrzeby firmy,Pani powiedziała,że "inni"...sobie chwalili ! A co mieli mówić ?Pozdrawiam.

Tom.

Prawda jest taka że ludzie nie czytają umów że zrozumieniem, a praca w jobxion to strata czasu i nerwów. Odpowiedzi ze strony jobxion na każdą zamieszczoną tutaj opinie są ćwiczone i przemyślenie zmanipulowane tak , aby wszystko zamieść pod dywan. Byłem świadkiem jak ludzie musieli wracać po paru dniach na własny koszt do Polski.

@Tom.

Ma Pan rację w kilku kwestiach. Ludzie nie czytają umów. Odpowiedzi tutaj rzeczywiście są przemyślane, ale nie po to, by ukazać prawdę. Niczego (poza wulgaryzmami i atakami personalnymi) nie usuwamy. I owszem, zdarza się, że pracownicy po paru dniach zjeżdżają do Polski na własny koszt. Każda taka sytuacja jest również dla nas bardzo bolesna, my również ponosimy koszty. I za każdą taką sytuacją jest jakaś historia. To z czym się nie zgodzimy, to Pana stwierdzenie, że praca w JobXion to strata czasu i nerwów. Dla niemal 200 polskich pracowników (w tej chwili) jesteśmy pracodawcą, dla którego chcą pracować. Niektórzy już nawet od kilku lat. Pozdrawiamy :) Możemy coś zrobić, żeby Pan się do nas przekonał?

Alicja

@Andrzej a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Jeśli ktoś z pozostałych użytkowników wie, jakie są warunki pracy u tego pracodawcy, niech też się taką informacją podzieli.

Wrc
@Alicja

Nie polecam.jest wiele innych bardziej rzetelnych agencji.wiem co pisze bo po przyjeździe z polski bylem bez pracy i mozna powiedziec bez mieszkania.spalem w aucie

@Wrc

Sytuacja, żeby ktoś spał w aucie ze względu na brak mieszkania i pracy nie miała miejsca.

Podróżnik

Przestrzegam przed tą agencją. W tym miesiącu zaryzykowałem,podjęłam chęć pracy w Holandii. Po przyjeździe na miejsce (Tiel) miła Pani z recepcji robi kawkę. Następnie dostaje klucz do *mieszkania* - totalny (usunięte przez administratora) plus powitanie przez pijanych pracowników w środku dnia bo nie mają pracy. Okazuje się że dla mnie pracy też nie ma mimo wczesniejszych zapewnień ze strony polskich rekruterów. Następnie trzy przeprowadzki jednego dnia !!! Kilometry podróżowania prawie po całej Holandii i dalej nic. Nie wspomnę że ani centa nie zwrócą za jazdę. Jeśli ktoś z Was ma za dużo pieniędzy i wolnego czasu to niech jedzie do tej agencji, ale jeśli ktoś się szanuje i ma resztki godności to niech omija szerokim łukiem tą agencję. To jedna wielka ściema... Na 100 osób może pracę jakąkolwiek w miarę stałą ma 10 !

@Podróżnik

Szanowny Panie, 1. W JobXion w tej chwili pracuje ok. 200 polskich pracowników. Sytuacje przestoju są sporadyczne i związane z projektami. 2. Jeśli spotkał Pan pracowników w domku - to niestety, ale nie mamy wpływu na to, co dorośli ludzie robią w wolnym czasie. 3. Trzy przeprowadzki jednego dnia??? Niemożliwe. Nie było takiej sytuacji. 4. Jeśli ma pan rzeczywiste uwagi - proszę się skontaktować ze swoją koordynatorką. Proszę mieć odwagę i z nią porozmawiać.

Monter Instalacji Sanitarnych

3 minuty.Biorą jak leci.

Prawie żadnych.

Witam serdecznie, moj koordynator to Pani Emilia, która nie odbiera tel. Wczoraj po powrocie z pracy okazało się, że nie ma dla mnie noclegu. Osoba, ktora miała zwolnić miejsce nie zrobiła tego i nie miała takiego zamiaru. Brudny i glodny spędziłem noc na dworze. Dziś też się okazało, że nie ma dla mnie miejsca. Czy mam spac na ulicy? Jakim cudem mam byc gotowy do pracy skoro nawet nie mam gdzie się przebrac, umyć, zjeść o spaniu nie wspomnę. To jakaś kpina

@Andrzej

Na szczęście problem rozwiązany i wszystko już jest ok. Zarobki dobre i na czas mieszkanie i praca.

Hydro

Dzien dobry pracowalem u was jako hydralik i przychodza do mie jakies listy z kwotami z funduszu zdrowia chodz nie leczylem sie w holandi prosze o tel o wyprostowanie tematu starzy konrdynatozy maja to w (usunięte przez administratora) wiec prosze o tel 662011666 dziekuje.

@Hydro

Już się zajmujemy sprawą!

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Andrzej

Jak najbardziej. Szukamy cieśli szalunkowych, elektryków, hydraulików i stolarzy budowlanych. Zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@jobxion.pl

Czarny

Witam ,mam pytanie czy za dojazd do pracy w sobotę również płacicie kilometrówki ,czy muszę w sobotę sam finansować dojazd i powrót do domu , z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam

@Czarny

Panie Czarny, Firma płaci za kilometrówki dojazdu z miejsca zakwaterowania na budowę wg odległości wskazanej przez Google Maps. Stawka to 0,19E za kilometr. Za sobotnie zjazdy niestety nie płacimy :(

Jak przedstawia się sytuacja Jobxion Poland Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

aa

Jak byście nałogowo nie kasowali komentarzy to nie musielibyście się o nie dopraszać

@aa

Szanowny AA, Kasujemy komentarze w tylko dwóch przypadkach. 1. Kiedy są wulgarne. 2. Kiedy obrażają konkretne osoby. Niestety zdarza się, że takie zachowania pojawiają się w internecie. I chociaż, to nie my powinniśmy się za nie wstydzić, to ukrywamy dla dobra osób, które są obrażane. Miłego dnia!

Czarny
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Mam pytanie ,czy agencja płaci kilometrówki również, gdy pracuję w sobotę ,czy sam finansuję dojazd do pracy w sobotę? Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam

Benek

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy, myślę, że ludzie nie narzekają. Narzekają maruderzy!!

@Benek

Dziękujemy za dobre słowo. Staramy się dać naszym pracownikom jak najlepsze możliwości.

Jacek

Witam. Czy firma Jobxion ma oferty pracy dla mniej doświadczonych pracowników? Jestem z zawodu elektromonterem ale do swojego zawodu wróciłem jakieś 1.5 roku temu i wiadomo że nie mam jeszcze takiego doświadczenia jak fachowiec pracujący w zawodzie 5-10 lat czy więcej. Nie oznacza to że nic nie potrafię bo pracuje na budowach jako pomocnik elektromontera i zajmuje się układaniem przewodów, kabli, montażem oświetlenia, gniazd wtykowych, lamp awaryjnych, łączeniem w puszkach itd. Ostatnio też zacząłem podłączać mniejsze tablice rozdzielcze. Pracowałem też na elektrociepłowni w Łodzi przy budowie instalacji odsiarczania spalin gdzie moja obecna firma była podwykonawcą większej firmy i głownie zajmowaliśmy się podłączaniem kabli w rozdzielniach głównie zasilających, trochę sterowniczych. Podłączaliśmy też silniki do napędów, falowniki itd. Na rysunku znam się średnio, głownie ogarniam te proste schematy, gdzie mają być gniazda, łączniki wypusty oświetleniowe itd.Tablice rozdzielcze jakie podłączałem przychodziły gotowe i tylko wystarczyło podpinać odpowiednio oznaczone przewody do numerowanych zacisków. Nie wiem czy jest sens aplikować dlatego się pytam czy ludzie z mniejszym doświadczeniem mają jakieś szanse na dostanie pracy w na budowach w Holandii. Pozdrawiam.

@Jacek

Panie Jacku, Oczywiście, że tak. Zapraszamy do wysłania CV na rekrutacja@jobxion.pl. Ideą naszej firmy jest to, żeby nasi pracownicy rozwijali się z nami. Często łączymy mniej doświadczonych pracowników z tymi, którzy na branży "zjedli już zęby". Zapraszamy raz jeszcze.

Szanowny Panie, 1. Nasze VCA jest normalnie obowiązującym dokumentem w całej Holandii i innych krajach. Również u innych pracodawców. Organizujemy szkolenie u nas, żeby naszym pracownikom było łatwiej. 2. VCA - jeśli ktoś zda za pierwszym razem - jest bezpłatne - bierzemy na siebie płatność. (usunięte przez administratora) VCA jest wymagane na większości budów. 3. Co do zarabiania na truskawkach... Proszę porównać stawki i nie wprowadzać (usunięte przez administratora) innych w błąd.

Montier

Wszystko zostalo wyprostowane dokumenty sie znalazly .

@Montier

Oczywiście, że zostało wyprostowane - dokumenty się znalazły. Też lubimy happy endy. A co do VCA - jeśli zdasz je za pierwszym razem - my za nie płacimy. A to jest dokument wymagany przez większość pracodawców. Rzeczywiście - jeśli ktoś nie zda - musi sam ponieść koszty certyfikatu.

Szanowny Panie, Nie podał Pan ŻADNYCH konkretów. Jeśli Pan takie ma - chętnie się do nich ustosunkujemy.

Panie Łukaszu, Dziękujemy za ponad dwa lata z nami. Niestety sytuacja, którą Pan opisuje wynikała z tego, że podjął Pan pracę na budowie przez inne biuro pośrednictwa pracy i nie byliśmy w stanie pomóc. Powodzenia w dalszej karierze :)

Panie Vincencie, To obraz całkowicie zniekształcony. Już samo to, że ktoś pracował z nami 2,5 roku o czymś świadczy. Proszę podpytać autora, jaka historia stoi za jego postem.

Alicja

@kermit cieszę się, że udało Ci się wyjaśnić Twoją sprawę z agencją Jobxion Poland. Rozumiem, że teraz możesz już polecić współpracę z tą firmą? Jak to serwis był niedostępny? Z tego co mi się wydaje jeden dzień trwała przerwa techniczna i była to sobota, a w pozostałe dni cały czas działał. Pojawiają się różne opinie, dlatego chciałabym się upewnić, że jest tak jak pisze @Jan Henryk. Do tego polecam zajrzeć na zakładkę Twój pobyt w Holandii. Macie tam opisane, co agencja Wam gwarantuje podczas waszego wyjazdu. Czemu jak nie ma pracy dla elektryków są oni rekrutowani @smutny i zawiedziony?

kermit

Nie chciałem tego pisac ale Wesley przegiął. Nie dość że kłamie że cokolwiek uzgadnia z nami, to jeszcze traktuje nas jak byśmy mieli firmę, bo pracodawca wymagał SPECYFICZNYCH SWOICH narzędzi, takich, jak używają jego pracownicy, a JOBION obciąża nas za te narzędzia. Żeby było jasne, nie za elektronarzędzia ale za podręczne. Nie wiem czy to jest ok, dla mnie nie jest, Jak bym rozliczał się mając własną działalnosć gospodarczą, to mogę sobie kupować wszystko na własny koszt. Jeśli jestem pracownikiem, to nie widzę opcji żebym płacił za jakiekolwiek narzędzia. Tak że uwazajcie na potrącenia, bo nie wiadomo za co Was obciążą. Po prawie roku pracy u nich traktują człowieka jak śmiecia, wszelkie uzgodnienia są nic nie warte. Tak więc zanim się zatrudnicie tutaj dobrze to przemyślcie. Mi osobiście jest bardzo przykro.

@kermit

Aha, tym bardziej ze im te narzędzia zostawiłem, nie widzę powodu aby mnie obciążali. Szkoda mi pracodawcy Holenderskiego u którego pracowałem, ale przy takim podejściu nie wiem czy wróce po przerwie wakacyjnej...

@kermit

Bardzo prosimy o natychmiastowy (i jawny, z podaniem Pana personaliów) kontakt , abyśmy mogli jak najszybciej rozwiązać Pana problem. Z góry przepraszamy za trudności. Prośba o kontakt na adres: sylwiaz@jobxion.pl.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Więc chcąc być uczciwym muszę powiedzieć, że w końcu sprawę rozwiązali pozytywnie. Trochę to trwało ale jednak się udało. Niestety wiele prostych rzeczy czasem urasta tu do problemu nie wiadomo dlaczego. Tak więc podsumowując, TA sporawa się zamknęła pozytywnie. Dopiero teraz to wpisuję, ale serwis był niedostępny.

Olek

Może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy dla elektryka w Amsterdamie? czy warto wyjechać? Czy tam jest robota czy może w inne miejsce próbować?

smutny i zawiedziony
@Olek

zapomnij siedzi tu wielu elektryków i nie mają albo nie będą mieli pracy to co proponują to stek bzur jeżeli chcesz przyjechać to sprawdz każą część umowy wypytuj o ka zdy szczegół

pablo
@Olek

Czy ktoś coś może powiedzieć o ofercie pracy jako elektryk w Rotterdamie ,czy jest tam praca ??

Hydraulik

Obiecanki cacanki, na miejscu inaczej to wygląda. Nie polecam!

Olga

Chciałam powiedzieć, że zgadzam się w zupełności z opinią @Jan Henryk. Zawsze może zdarzyć się coś nieprzewidywalnego ale z Jobxion nic takiego nie było. Dobra i profesjonalna obsługa w kraju a później opieka poza granicami. Trzymajcie taki poziom dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobxion Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobxion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobxion Poland Sp. z o.o.