Opinie o EcoCar S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EcoCar S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EcoCar S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoCar S.A. w Warszawa

Jeśli chodzi o eco car, to w porównaniu do innych pracodawców wyróżniają sie Mega stabilnymi umowami oraz terminowymi rozliczeniami, dbają o swoich kierowców i to widać gołym okiem

jj
@Michał

Terminowe rozliczenia? Dwunasty, a kasy za czerwiec ni ma.

Prawda
@Michał

Michał twoja opinia to bajka.Taka bzdura ewidentnie na potrzeby cukrzenia.

Zasiedziały
@Michał

Ty chyba z kosmosu jesteś. Jakie stabilne umowy, terminowość wypłat hahaha. Ciekawe gdzie siedzisz w biurze?

darek
@Michał

Stabilne umowy zmieniane 4 razy do roku i znów spóźnione przelewy? To jest ten cudowny ecocar?

@Michał

Tak Michaś, dbaja,oczywiscie. Od 7:00 do 20:00 o nocce nie wspominajac.

Mezo
@Anioł

Aniele... tak wiele... ;) Forum to dobry pomysł na wieczór. Zapach hejtera unosi się w powietrzu ;)

@Mezo

Oj tam,od razu zapach hejtera:) To tylko ironiczna odpowiedź na zachwyt Michałka:)

Do Anioła

EcoCar - polecam

taksówkarz

Mógłbyś coś dodać więcej w temacie?

Nowości

Z najnowszych zmian w EcoCar - nareszcie została wprowadzona możliwość użytkowania auta także w celach prywatnych. Jest też nowy system premiowy. Lepiej późno niż wcale.

ZmianyNaLepsze
@Nowości

Nowy system premiowy, dwa-trzy złote na godzinę za przesiedzenie wszystkich niedziel i nocy w miesiącu w samochodzie. Brawo!

@Nowości

Potwierdzam. Nowe zasady, to zdecydowanie krok w dobrą stronę wreszcie propsy dla kierownictwa EcoCar ????

@Nowości

Aktualizacja. Od dnia 17.07. Od godz 7:00 do godz.20:00 jestes uwiazany jesli chcesz otrzymac gwarantowana kwote kochany kierowco. Zachecam rowniez do skorzystania z nowwego systemu premiowania. Od dzisiaj mozna skladac wnioski o zameldowanie. Miejsce Toyota lub Mercedes. Pozdrawiam Anioł Ps. Bede czuwał:)

Aniele Boży
@Anioł

stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój... Czuwaj! :)

Artur Majek

Jestem kierowcą w tej firmie od ponad roku, polecam wszystkim.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Karol Matysiak

EcoCar to fajna firma i niejedna osoba przekonała sie o tym. Polecam gorąco!

@Karol Matysiak

Oczywiście ze fajna, ale dzieki polityce jaka prowadzi odchodzi wielu świetnych kierowcow taksówek.

@Anioł

Aniele... tak wiele, dla Ciebie bym zrobił... Forum to dobry pomysł na wieczór ;)

Bogdan Tolecki

Jak ktoś chce dobrze i uczciwie zarobić to polecam wszystkim.

@Bogdan Tolecki

Bogdanie podaj konkretne sumy . Dobrze tzn.ile? Porownamy Twoje kwoty z wyliczeniami w opiniach poniżej.

uberekrowerek
@Anioł

Aniele,skąd taki kmioł może podać jakiekolwiek kwoty,skoro nie jest taksówkarzem tylko zwykłym trollem z biura,który pisze byle pisać,to już wiedzą wszyscy.

@uberekrowerek

Hej koledzy z MPT... ten hejt nic Wam nie da ;) I tak kierowcy przechodzą od Was do EcoCar :)

Taka prawda

Pracuję od paru miesięcy (wcześniej Uberek i MyTax). Zdecydowanie na plus EcoCar. Proste rozliczenia, nikt nie próbuje Cię wykiwać. Korporacja, która zapewnia zlecenia, to podstawa. Ja wolę dzielić się kawałkiem tortu w EcoCar niż mieć całe (usunięte przez administratora) gdzie indziej .

Jan Królik

Witam, jestem taksówkarzem, pracowałem już w wielu taryfach. Eco car zdominowało polski rynek taksówkarzy i uważam że jest on najlepszy pod względem poziomu pracy. Pozdrawiam i zachęcam.

wiesz kto-prawda
@Jan Królik

zastanów się głąbie jak masz na imię Jan czy Ryszard?

nie wiesz gdzie jesteś ;)
@wiesz kto-prawda

Chyba pomyślałeś miejsca. Forum dla pracowników MyTaxi jest gdzie indziej ;)

kierowca bombowca

Fajne auta to podstawa, jeśli chodzi o eco car POLECAM

sam
@kierowca bombowca

Kierowcą to może jesteś,ale taczki flecie.

Hejterze
@sam

ile Ci płacą, za wypisywanie takich głupot? ;)

Bartłomiej Uwaga

W EcoCar jestem kierowcą od ponad roku, bardzo fajna praca, a zarobki też są fajne. Polecam

Szybkirajdowiec

Jestem obecnie kierowcą eco car i jestem zadowolony. Polecam

j
@Szybkirajdowiec

a masz wypłatę?

jj
@j

Przysyłają kilkanaście SMS-ów dziennie z różnymi nakazami, a przeprosin za spóźniony przelew nie mają czasu napisać.

Szybkirajdowiec
@j

Oczywiście

kierowca

kiedy wypłata za czerwiec merytorycznie pytam

J

I znowu wypłaty nie ma o czasie

Albert

Cześć, zostałem wywołany, jako kierowca z wieloletnim doświadczeniem, aby napisać faktycznie, jak wygląda praca w EcoCar... Napiszę w punktach: 1. Nowoczesne (i nowe) auta - są. Spokojna głowa i nie musisz stresować się awariami 2. Apka i sprawna infolinia - na plus. Chociaż z apki osobiście nie korzystam (jako klient) ;) ale wiem, że banalnie prosty nr telefonu przyciąga sporo nowych klientów 3. Konkurencja Ubera - fakt. Ale na szczęście mamy zupełnie inny target. Niech uberem jeżdżą studenciaki. Oni dopiero za kilka lat będą naszymi klientami 4. Dużo zleceń korpo - tak i to też na duży plus. Regularne zlecenia i nierzadko napiwki 5. Koszty użytkowania aut - prawda, że nie są najniższe. Znam korporacje, gdzie te koszty są niższe, Opłaty dla korpo też. Na plus dla EcoCar mogę tylko napisać, że faktycznie nowi kierowcy są bardzo uprzywilejowani. Koszty obcięte o 50% 6. Uprawnienia - tak i nie. Dla wszystkich taksówkarzy pracy nie zabraknie. EcoCar rekrutuje non stop. Prawdą jest, że nowe auta czekają na kierowców. Bez uprawnień praca jest na Mercedesach Vito, które nie są taksówkami. Wiem, że średnio wyglądała liczba zleceń, ale teraz wydaje się, ze usługa Vito jest mocno promowana. Głównie po to, aby przeciągnąć klientów szukających tańszych przejazdów. Dodatkowo Viciaki obsługują dużo imprez . Ostatnio np. koncerty w Modlinie. 7. Częsta obsługa imprez - na plus. Jak wyżej. Często się to zdarza, w szczególności w tygodniu. Można fajnie zarobić rozwożąc korpoludków na Ursynów, Białołękę lub do innego Piaseczna 8. Spotkania - tu polecam bez dwóch zdań. Warto przyjść na Żupniczą w każdy wtorek i czwartek o godz. 11. Wszystkiego można dowiedzieć się samemu. 9. Naprawdę nie musicie kierować się opiniami na tym forum. Gołym okiem widać, że są delikatnie pisząc "inspirowane". Powodzenia dla Wszystkich

darek
@Albert

Albert, przez kogo zostałeś wywołany? Nowego zwierzchnika (po Karolinie) oddzialu Warszawa - słynnego Rudego? Jak wszyscy wiemy on chętnie czyta forum razem ze swoja koleżanka blondi z biura.

niesamowite
@Albert

Albercik, daj sobie na wstrzymanie, ile dostałeś za te bzdury, które wypisujesz ? 50 zł, 100 zł a może 1000 zł tak jak za uberowca, który chleb ci odbiera a ty tego nie widzisz ? durny chłopaku, zacznij mysleć może jeszcze nie jest za późno... Hipokryzja i zwykła ludzka głupota ludzi z biura sięga zenitu...chcą udowodnic za wszelką cenę, że g..wno pachnie kwiatkami...żenada...

@Albert

Dzięki, bardzo przydatne informacje. Chętnie sam to sprawdzę. Czy znajdę gdzieś na stronie w Eco więcej informacji, jeszcze przed spotkaniem?

Emil
@Albert

Wreszcie konkret - Dzięki! Już żal było czytać tych wszystkich „pisarzy” z Bożej łaski Przecież jeżeli komuś robota nie pasuje, to bez problemu może zmienić. O ile wiem, wszystkie korporacje teraz rekrutują. Prawda jest jednak taka, że nigdzie nie dostaniecie lepszych warunków niż w Eco :) Szach Mat

seba
@Albert

Klient korpo nigdy nie daje napiwku, placi bezgotowkowo, wiec nawet nie ma takiej mozliwosci. Albert nie jest kierowca ecocar.

@Albert

Drogi Albercie 1. Nowe samochody rowniez sie psuja,bywaja stłuczki itp. Z wymiana na sprawny(o ile jest) musisz stracic sporo cennych godzin a to odbija sie na dotrzymaniu warunkow porozumienia. 2. Rusz tyłek i porozmawiaj z klientami jak dziala aplikacja i infolinia. Bedziesz miał czysty obraz sytuacji. Nie jest tak kolorowo. 3. Plus za trafne okreslenie ,, konkurencja Ubera''. Niestety jest rownież i naszą (kierowców z licencja) konkurencją( lecz nie Twoja) 4. Dużo to ile? Napiwki z klientem korpo? Orientujesz sie zapewne ze taki klient jeździ na rozliczeniach bezgotowkowych a napiwki zostawil w domu. 5. Oczywiście takie traktowanie nowego kierowcy na start jest plusem ale nie dodales po jakim czasie kończy sie ten przywilej i firma potraca juz 100% Domniemuje ze po okresie 1 miesiaca. Prosze o sprecyzowanie. 6. Tylko że taksowkarze z licencja maja w nosie konkurencje wewnatrz firmy. W innych firmach rowniez jest praca dla ,,wszystkich taksówkarzy'' tyle ze na rownych warunkach. Skoro sa promowane tańsze przejazdy Mercedesem( przejazd osób) to po co sa taksowki z licencjonowanym kierowca? Hipokryzja 7. Owszem obsługa wielu imprez jest na plus dla firmy oraz kierowców Mercedesow( cytat: dodatkowo Viciaki obsługują duzo imprez.....) Zacheta dla nowych kierowców na Vito? 8. Również polecam spotkania bez dwóch zdań oraz proponuje nagrac całe przemówienie aby mieć dowód na to czy firma faktycznie trzyma standardy takie jak zostaly przedstawione. Majac dowody zawsze można dochodzić swoich praw. 9.Kochany Albercie zapwene zainspirowales sie opiniami nt. Ecocaru i stad przedstawiles nam piekna kolorowanke o firmie. Zapomniales jednak wypunktowac kosztow jakie ponosi ,, stary'' licencjonowany kierowca, jakie sa zarobki, co w przypadku jesli z przyczyn niezależnych od kierowcy nie dotrzyma warinkow porozumienia itd. 10. Wielki minus dla Alberta za kolorowanke 11. Wielki szacun dla marketingu ponieważ robi kawal swietnej roboty. Szkoda tylko ze ich wysilek dzieki dzialaniom osób zarzadzajacych nie przeklada sie na jakosc oraz wysokosc wynagrodzena licencjonowanych kierowcow.

@Emil

Kto szuka ten znajdzie. Trzeba tylko chciec

Taksówkarz
@Albert

Nikt ciebie nie wywoływał!!!,ale skoro już to jedziemy: AD1,zgoda AD2,tu zgody być nie może,często zawieszająca się apka wprowadzająca w błąd zamawiającego,infolinia również pozostawia wiele do życzenia AD3,miejsce ubera powinno być na innej aplikacji,a nie razem z Taksówkami.Zabierają dużo pracy taksówarzom i nawet nie próbuj mówić,że jest inaczej! AD4,zlecenia korporacyjne+,ale z napiwkami to już przegiołeś AD5,Bierzesz pod uwagę czyim kosztem są te bonusy,chyba że twoje dwie szare komórki się mijają i nijak nie mogą się spotkać,tylko współczuć AD6,AD7,AD8,AD9,Powinieneś się człowieku leczyć na nogi,bo na głowę już za póżno. Wyszedł Tobie Wielki Pat!!!! Pozdrawiam,

do Albercika

WAL się volksdeutschu !

car

Jest to przykład jak rżniecie taksówkarzy:10 lipca 2018r.godz.4.30 ;Otwock ,stoi tam ubernr ;nie można go zamówić więc jest zablokowany.najbliżej jest taksówka na ul.skalnicowej,więc co można pomyśleć o takiej sytuacji:ja wiem,Kurs z Otwocka na lotnisko,jak długo możemy być d....ni przez leszcza t.p pisanego z małej litery,może w końcu znajdzie się człowiek który poprowadzi nas do zwycięstwa!!!!

kierowca

Warto wspomnieć że my jako eco car obsługujemy różne ciekawe lokalizacje. Mamy umowę m.in. na blue city w Warszawie, czy klub Iskra.

kierowca

fakt że ceny u nas nie należą do najmniejszych, zgadzam sie z tym, ale dzięki temu pracujemy z ludźmi na poziomie, a nie z hołotą, pozdrawiam

PR
@kierowca

Nie wiem czy obrażanie niemal całego polskiego społeczeństwa (ludzi, których nie stać na wożenie się taryfami) jako hołoty przez kierowców Ecocar to dobry PR.

Grzegorz

Ktoś pytał na tym forum o te 39 zł... Tak to prawda. Jest taki model współpracy , w którym koszt auta dla kierowcy, to 39 złotych dziennie. Na umowie zlecenie jest zero opłat i nie ma prowizji. Zlecenie jest formą najbezpieczniejszą. Ja osobiście jestem na "współpracy" i po kilku miesiącach, wydaje mi się, że to bardziej opłacalny model. Zobaczymy jeszcze jak w wakacje Pozdro!

Ryszard

Witam, jestem taksówkarzem z doświadczniem i pracowałem już w wielu taryfach. Eco car zdominowało polski rynek taksówkarzy i uważam że jest ono najlepsze pod względem poziomu pracy, pozdrawiam

brawo ty
@Ryszard

Rysiu,już cie lubie chłopie i ja też chciałbym pracować na wielu taryfach,ale dane mi było tylko na dwóch tj.1-dzienna,2-nocna.Jesteś zuch chłopie!!!!!!

„Taryfach” ws.taksowkach chłopie

Rysio
@Ryszard

Rysiu,biegnij prędko do jakiejkolwiek szkoły niedzielnej podszkolić się w pisowni języka polskiego!!

@Rysio

Weźcie się do roboty chłopaki (a raczej chłopaku ) , bo w godzinach szczytu siedzibie na faroum. Chociaż wydaje mi się, że to jedna osoba pisze, bo nawet się nie przelogowuje ????????????

Ryszard, jesteś WIELKI:)

subasic
@Ryszard

Jeśli kierowcy w godzinach szczytu siedzą na forum to znaczy, że nie ma pracy w korporacji.

Subasic jest najlpeszy!
@subasic

bo to nie są kierowcy Subasicu. Tylko wynajęci przez konkurencję trolle ;) Ryszard pisał o godz. 23, a ta fala hejtu, to tylko w godzinach pracy agencji, która jest wynajęta do oczerniania EcoCara. Także nie bój nic - zapraszam na spotkania - wtorek i czwartek. Polecam!

Hubert

Najlepsze w tej pracy jest to ze jest bez stresowa oraz praca z fajnymi ludźmi sprawia to ze nie staje sie ona monotonna

Pytam
@Hubert

Mówisz w podobny, niezrozumiały sposób? Czy tylko pisac nie potrafisz? SZOK!

@Pytam

Weź się lepiej do roboty. No, chyba że przesiadywanie na forum, to właśnie Twoja praca ;)

TuWpiszNazwisko
@Hubert

Warto zaznaczyć, że jazda samochodem w godzinach szczytu jest stresująca dla niemal wszystkich ludzi na tej planecie. Nawet jeśli dla Ciebie nie jest.

Pozytywny
@TuWpiszNazwisko

Naprawdę jest wiele bardziej stresujących zajęć. Nawet nie wiesz, w jakich zawodach pracowali wcześniej kierowcy EcoCar. Popytaj. Jazda na taxi, to naprawdę fajna praca

TuWpiszNazwisko
@Pozytywny

Ja już kiedyś miałem pasy zaciśnięte na szyi, a Ty?

Zostaw merytoryczną opinię o EcoCar S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w EcoCar S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EcoCar S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoCar S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoCar S.A.?

Kandydaci do pracy w EcoCar S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoCar S.A.