Opinie o EcoCar S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EcoCar S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EcoCar S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoCar S.A. w Warszawa

Kriss

Az sie nie chce czytac wypocin tych imbecyli z biura, ktorzy sieja propagande i probuja za wszelka cene zalagodzic nastroje kierowcow, ktorzy da wk... ni bo sa coraz bardziej rznieci na kase. Otoz niestety ale wasze niezrozumiale i jezykowo belkotliwe wypowiedzi swiadcza tylko niskim poziomie nie tylko wyksztalcenia ale i inteligencji. Kierowcy nie sa glupkami i nie przyjmuja do swiadomosci waszego belkotu. Zegnam.

Kriss nie czyta
@Kriss

Ale z gramatyką i interpunkcją, to chyba nie miałeś okazji się bliżej poznać? ????

Kierowca

Panowie, EcoCar to jedna z najdroższych korporacji w Warszawie, a jednak zleceń jest dużo. To oznacza tylko jedno - tu można dobrze zarobić. Nie będę wskazywał po imieniu i nazwisku, ale chyba wszyscy wiemy, że są przypadki, gdzie kierowcy zarabiają po kilkanaście tysięcy miesięcznie. Wcale nie jeżdżą 24/7. Klienci nie kierują się już wyłącznie ceną. Powoli mają dość Ukraińców na Uberze. Normalne, sprawnie działające korporacje znów są na fali. Jeszcze nie słyszałem, aby jakikolwiek klient narzekał na nasze auta.

KLIENT
@Kierowca

Zgadzam się w pełni z opinią,lecz jest jedno ale:dlaczego telefoniści słysząc dokąd będzie kurs z uporem maniaka chcą wcisnąć mi jakiegoś busa?Jeżdżę z ecocarem już dość długo i ta sytuacja mnie zaskakuje,konkurencja w jednej firmie to jest nie dorzeczne,brak słów.Wyrazy Szacunku dla Wszystkich Taksówkarzy ECOCAR-Klient.

MojeMiasto
@Kierowca

To wspaniałe, że biuro jest tak aktywne w walce z opiniami na GoWork. Szkoda, że nie bronią tak mocno kierowców przed kolejnymi uchwałami zarządu. Wtedy opinie byłych pracowników byłyby lepsze i skądinąd bardzo sympatyczne Ilona albo Karolina nie musiałyby tu przysyłać swoich internetowych pretorian. Z tych mitycznych kilkunastu tysięcy złotych zarobku zostaje jakaś 1/3 netto po opłaceniu prowizji korporacji, samochodu, paliwa, myjni i ZUS. Średni obrót brutto na godzinę to 20-40 zł, w zależności od zleceń. Jest oczywiście niższy poza godzinami szczytu, w nocy, w niehandlowe niedziele, kiedy centrala każe wam stać pod pustym hotelem na Wawrze, itp. Jeśli jeździliście już kiedyś na Taxi to wiecie, że wyższa średnia utargu na godzinę wiąże się też zwykle z jazdą na gumie i wyższymi kosztami paliwa, od których korporacja pobiera ogromną prowizję (tak, opłata korporacyjna od kosztu uzyskania przychodu, jeden z fenomenów na tym rynku), więc bardzo się cieszy kiedy to robicie. Jeśli to pomnożycie przez ilość godzin, żeby wyszło "kilkanaście tysięcy", łatwo zauważyć, że kierowca z kilkunastotysięcznym zarobkiem to przemęczona jeżdżąca tykająca bomba, która może w każdej chwili spowodować wypadek. Zombie, które nie pamięta jak się nazywają mosty w Warszawie. Polecam dodatkowe ubezpieczenie na życie wszystkim, którzy celują w "kilkanaście tysięcy".

Nickname
@Kierowca

Auris jest mały i ciasny, jest bardzo mało miejsca na tylnej kanapie za kierowcą. Każdy klient, który za Tobą siada trochę narzeka, nawet jeśli nie powie tego na głos.

Mariusz

Polecam firmę. Nie wiem, kto i jakie ma doświadczenia wcześniejsze, ale mi EcoCar pasuje. W odróżnieniu od innych korporacji, tu masz samochody za 39 zł , dobrą apkę, skuteczną (zleceń jest sporo), fajne, nowe auta. Za pierwszy miesiąc, na próbę, koszty auta są obcięte o polowe. Także można bez większego ryzyka sprawdzić, jak to funkcjonuje

nowy

przez ponad 5 lat jeździłem w innej korpo, ale niestety moja furmanka przestała spełniać oczekiwania firmy(brak kasy na nowa fure) więc trzeba było znaleźć inne miejsce pracy...zanim zacząłem prace w Eco przejrzałem to forum i podszedłem do współpracy bardzo sceptycznie. Jeżdżę tu od kilku tygodni, dostalem nowe autko z pelnym wyposazeniem(kasa jest firmowa) i powiem szczerze że jestem pozytywnie zaskoczony, bo wszystko jest jak najbardziej w porządku. Slyszałem wiele opinii, że w eco nie ma pracy i stoi się na postojach po kilka h - za przeproszeniem g**no prawda. W tym mscu zrobilem ponad 220 zlecen przez niecale 150h pracy co w poprzedniej firmie bylo nie do zrobnienia. Troche irytujace jest tylko sluchanie starszych kolegow pod hotelami jak to teraz jest zle i że kiedyś to taryfiarz miał życie, wiec staram sie unikać postojów pod hotelami. Ogólnie polecam.

geniuszu
@nowy

firmowa kasa fiskalna - oddajesz kilkaset zlotych vat do firrmy

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Mechiporosty

EcoCar Spółka Akcyjna należy do renomowanego polskiego funduszu typu private equity WinVentures sp. z o.o. SKA, który jest pośrednio wspierany przez Krajowy Fundusz Kapitałowy. Proponuje poczytac o WinVentures ex W Investments, i o umiejętnościach ich Domu Maklerskiego. A 500 baniek na Cyprze, to musiało zaboleć :)

ZmartwionyEcoCar
@Mechiporosty

Właśnie winVentures i ten cały Wiśniewski to najgorsza rzecz dla EcoCar. On ciągnie cała firmę za sobą na dno :(

@ZmartwionyEcoCar

Absolutnie się z tobą nie zgadzam,największym winowajcą jest niejaki Tadek P.to jest przyczyna porażki ECOCAR s.a

Waldi

Ta firma nie zapewnia zadnej stabilnosci, ciagle zmiany niby na lepsze ale na pewno nie dla kierowcow, ktorzy stanowia tu fundament jakichkolwiek zyskow. Praca niewolicza nie jest warta zachodu. Wszystko na gebe a nic na papierze, a blondi szczerzy sie i mieni bytem kierowniczka, hehe

@Waldi

Oczywiście, że EcoCar zapewnia stabilność. Zapytaj o to kierowców, którzy pracują rok i dłużej, a nie "forumowiczów", którzy więcej czasu spędzają na goworku niż za kierownicą ;) Pozdrawiam!

@Adam

Kim ty właściwie jesteś żeby zabierać głos ws.pracy taksówkarzy?Jesteś tylko zwykłym obłudnikiem któremu kazano pisać różne bzdury.

Emil

Dobry wieczór, ktoś tam wspominał o tym, że EcoCar jest nastawiony głównie na klientów korporacyjnych. I BARDZO DOBRZE! To jest atut a nie wada. Przecież dzięki temu firma zapewnia nam lojalnych klientów. To co , że w wakacje jeżdżą trochę mniej. Klienci prywatni w jeden dzień są w stanie odwrócić się od taksówek i przejść np. na Ubera. Tylko stałe umowy gwarantują stałe zlecenia. Pozdrawiam wszystkich!

@Emil

Dobrze Prawisz Emilu,tylko czytaj ze zrozumieniem!!!! Tak trzymaj

@Emil

Mino tak szacownego imienia ,musisz zmienić lekarza,co zaś tyczy się ubera,to masz go w całej okazałości we własnej firmie.

Adamus27

Firma prawdopodobnie przygotowywana jest do upadłości lub sprzedaży. Ludzie odpowiedzialni za organizację pracy kierowców nie mają pojecia o swojej robocie. Czesto zdarza sie dlugi dojazd do klienta po to, żeby go zawieźć 2-3 km. Obecny system "motywacyjny" jest raczej antymotywacyjny - zarobią wiecej ci, którzy najmniej jeżdżą - Matrix. Do tego traktowanie kierowców jak pętaków, na których trzeba huknąć, krzyknąć i trzymać za przysłowiową "mordę". Niektórzy sobie na to pozwalają i dają tym samym przyzwolenie na takie zachowanie. Praca dobra dla desperatów.

@Adamus27

Dzień dobry, rośniemy, jeżeli chodzi o liczbę samochodów we flocie oraz liczbę realizowanych zleceń. Warunki finansowe dla kierowców są dopasowane do potrzeb - mamy pakiet "Bezpieczny start", gdzie gwarantujemy nowy samochód oraz minimalne wynagrodzenie, po przepracowaniu dla nas zdefiniowanej liczby godzin oraz pakiet "Szybki start", w którym 100 proc. przychodów z kasy fiskalnej należy do kierowcy. W pakiecie Szybki start obowiązuje aktualnie promocja - bonus dla nowych kierowców. Szczegóły u rekruterów W Warszawie, we Wrocławiu i w Trójmieście. Dane do kontaktów: http://magazyn.ecocar.pl Nasz autorski system planuje ruch samochodów i dobiera optymalną trasę w czasie rzeczywistym. Jesteśmy świadomi, że żadne narzędzia informatyczne nie są doskonałe. Spotykamy się regularnie z kierowcami, szukamy proaktywnie opinii i wprowadzamy zmiany do systemu. pozdrawiamy

@EcoCar S.A.

Zgadza się tylko to,że rośnie ilość uberków 2,a co do optymalnych tras to włóżcie to między bajki.Zostawcie ten cały system,bo jest on o kant ...... potłuc.

@EcoCar S.A.

Adamus-czy ty wiesz co piszesz i o jakiej firmie?wydaje mi się ,że piszesz o jakiejś wirtualnej bo nie o ecocar.

Driver
@car

Co do osób pracujących w firmie to należałoby im zrobić szkolenie jak zarządzać ludźmi, dział floty (gbury) dział kontrolingu (chamy) miło jest tylko przed podpisaniem umowy!!! A co do pracy to dlaczego nie napiszecie od razu ze przepracowanie pewnej ilości godzin to 260h, naciągacie ludzi, wystarczy popytać kierowców na mieście!!! Zadowoleni są tylko renciści i emeryci którzy nie mogą zaróbic więcej niż pewna kwota ponieważ resztę im zabierze ZUS, a najlepszy jest podnajem auta u Was za 2200 zł plus paliwo z którego nie można korzystać prywatnie hahaha kierowcy sami sobie zamawiają kursy żeby pojechać prywatnie w konkretne miejsce!!! Nadal chcecie dyskutować jak to u Was jest fantastycznie???!!!

@car

@ecocar wiem o jakiej firmie piszę. Rozumiem, że PR teraz jest dla was ważne, ale zmiana w nowych umowach z 250 godzin na 260 to czysty wyzysk i sku..., do tego obciążanie za paliwo, ktorego i tak nie można prywatnie wykorzystać doprowadzi do tego, że jeżdzenie staje sie niopłacalne dla kierowcy. Im mniej przejedzie - tym więcej mu zostanie w kieszeni. Potencjalny obrót to można między bajki włożyć. Wszystko co istotne (poza kasą) ustalane jest na gębę. Jeżeli nikt u was tego nie widzi to współczuję.

@Adamus27

Adamus,współczuć tylko można tym,że nie nazwę ich po imieniu z wawy co przychodzą do eco.Reszta jest milceniem.Pozdro

@car

No i sprawa się rypła ☺. Wczoraj wypowiedzieli wszystkie umowy kierowca na działalności gospodarczej i powiedzieli że albo przechodzą na zlecenie za 11 netto albo idą na taksówkę albo do widzenia. Jeżdżąc 260 godzin za 11 netto daje około 2 800 na rękę. Resztę dośpiewajcie sobie sami.

@Adamus27

Adamus27. skad takie wiadomoście, sam jestem kierowcą taksowki Eco Car i jakos nie dostałem zadnego wypowiedzenia, inni moi koledzy rowniez nadal pracuja na dzialalnosci, wiec albo jestes defetysta albo piszez niepawde, chociaz moze Ty jeden dostales wypowiedzenie ale co wtedy z reszta kierowcow

@Adamus27

Czy to PRAWDA czy nie B prosze o odpowiedzi Szanownych Panow kierowowcow

@Adamus27

Czy to prawda co pisze Adamus27?

Mateusz
@Adamus27

Robota na tych mesiach vito to praca dla totalnych tępaków i nieudaczników. Ludziska jak można dać się tak (usunięte przez administratora) Normalny etat to 168 h i zapłacą wam w najpodlejszym sklepie te 3000zł a tu kaza zapier... o100 h wiecej a najlepiej to gdybyscie w ogole zamieszkali w tym karawanie.. Mamy 100 lecie Niepodleglosci a dajecie sie (usunięte przez administratora) jak czerni niewolnicy ponad 100 lat temu.... Zenujace....

Rura
@umiarkowany

Mam wrażenie że dotyczy to wyłącznie kierowców Vito, pewnie chodzi o zapewnienie obsługi umów międzymiastowych. Pracującym na współpracy polecam przeliczenie co bardziej się opłaca. Na zleceniu nic wykonawcy nie obchodzi, ma wykonać zlecenie bez kosztów własnych, ma zapłacone za rzeczywistą pracę.

@umiarkowany

Pytasz skąd takie wiadomości to już ci odpowiadam. Wszyscy kierowcy na busach, pracujący na działalności gospodarczej, dostali na początku czerwca informację, że projekt zostaje zawieszony a firma się przeliczyła z kosztami. Wszyscy dostali do podpisania rozwiązanie umowy z dniem 29 czerwca. Do dzisiaj nie ma informacji o jakichkolwiek nowych warunkach współpracy. Jeżeli to jest nieprawda To niech ktoś z ecocar temu zaprzecza oficjalnie.

Lewy
@Adamus27

11 zł? Przecież to nielegalne.

Pozytywny
@Lewy

Przecież to nieprawdziwa informacja. Nawet nie ma co się nad tym zastanawiać. Adamus27 słynie na tym forum z siania fermentu i puszczania fejknewsow ???? Ten typ tak ma

Pozytywny
@Lewy

Rafał Sawicki
@Adamus27

Oficjalnie zaprzeczam. Od 1 lipca oferujemy dla kierowców Vito dwie umowy: 1. Umowa zlecenie 2. Umowa o współpracy ze stawką godzinową Praca w określonym grafiku. Samochody są przeznaczone do obsługi naszych klientów na trasach międzymiastowych, w usłudze Travel ready oraz do obsługi naszych stałych postojów pod hotelami, Blue City i klubem Iskra.

@Rafał Sawicki

Rafale Sawicki: 100% się zgadzam z tymi umowami. Ale dlaczego nie pochwaliłeś się, jaką stawkę proponujecie??? Pozwolisz, że naprawię to małe "przeoczenie". Otóż na umowę zlecenie jest to 14 PLN brutto za godz, a na działalności 14 netto za godz. Przy umowie zlec daje to 9.99 "do ręki", a na działalności troche powyżej 10 na rękę po odliczeniu podatku i zusu. Kto się na to zdecyduje to już jego sprawa i jego kalkulacja. P.S. do kolegi, który mnie oskarża o sianie fakenewsów. Jeżeli masz bardziej dokładne dane to się nimi pochwal.

Karina96

Przydane, kiedy musisz gdzieś jechać a nie masz samochodu. Niestety, ale też kosztuje i nie każdego na to stać.

Info dla wszystkich na tym forum, realnie szukających pracy: Spotkania rekrutacyjne i informacyjne w EcoCar w każdy wtorek i czwartek o godz. 11 ul. Żupnicza 17, Warszawa Można też zadzwonić tel: 539 931 158 Pozdrawiam

Jacek Nowakowski-nr.klienta 120033. nr.zamówienia:4004343. Wydaje mi się że że opłata za wykonane zamówienie jest zawyżona!godz.zlec.19.06.21.15:33/zakończenie podróż.20.06.04.49:30.na trasie Motorowa 3-Żwirki i Wigury 1.kier.Wojciech Karaś.A poza tym mam dość tych ,,leśnych dziadków,, którzy u Was jeżdżą i większość nie potrafi się posługiwać się GPS tylko uwagami pasażera!Biorę na poważnie pod uwagę, zmianę przewoznika.!Pozdrawiam!

waldek
@anonymous

chłopcze za udostępnianie szczegółów a w szczególności danych osobowych groza ci sankcje karne, jesli taksówkarz zechce to oskarzy cie o udostepnienie tych informacji....głupków jak widac nie brakuje...P.S. Chlopcze na twoim miejscu zmienilbym korporacje, a jesli cie nie stac to przesiadz sie na ubera albo lepiej krowę, a nie bruzdzisz w necie anonimowy kartoflu

Kierowca ECOCAR
@anonymous

Szanowny Panie Jacku,rozumiem,że jest Pan klientem tz.bezgotówkowym i z tego powodu bierze się Pańskie zaniepokojenie,iż rachunek za przejazd będzie zawyżony.Zapewne wyszło tak dlatego,że jak Pan to nazwał-leśny dziadek po prostu nie zakończył zlecenia na tablecie,a Pan zamawiając poprzez aplikację widział jeszcze trwający kurs.Nestety takie rzeczy się zdarzają odkąd nie jest zintegrowany taksometr z tabletem.Pozdrawiam!

@Kierowca ECOCAR

Zintegrowanie taksometru z lat 80. z tabletem cztery dekady nowszym też generowało mnóstwo problemów. Np. taksometr potrafił spontanicznie zamknąć zlecenie na tablecie i kierowca musiał kończyć zlecenie na piszczącym ekranie płatności bez dostępu do nawigacji.

kierowca ECOCAR
@123

Jakim cudem sam taksometr sam ci zamykał zlecenie,czytaj(taksometr nigdy sam z siebie nie wchodzi w tryb kasa ani w żaden inny)tak więc nie pisz bzdur ośle!!!

@kierowca ECOCAR

Nie jeździłeś nie wiesz. ;-)

kierowca ECOCAR
@123

Taksówkarzem jestem od 36 lat,dodać coś jeszcze?

Henryk
@kierowca ECOCAR

Wspolczuje

Marecki

Posluchajcie Ludzie! Negatywne opinie o pracy w Ecocar sa jak najbardziej zasadne bo firma nie szanuje swoich wspolpracownikow. Powod jest jeden, wlasciciel sie przeliczyl i przeinwestowal wiec trzeba ciac koszty i dzieje sie to kosztem kierowcow. Zmieniacie umowy ktore podpisywalismy w maju, nie damy robic sie w ch...., nie ma na to przyzwolenia, vat od paliwa i jakies chore kwoty za przebiegi, gdzie kierowca jezdzi nie dla przyjemnosci tylko aby zarobic na wlasne zycie, a takze przyniesc dochod firmie to zwykle dranstwo! Z miesiaca na miesiac podcinacie ludziom skrzydla i zniechecacie do zaangzowania w robote. Ci co pisza ze to nieprawda siedza w biurze i dostali prikaz zeby ripostowac prawde. Firma legnie w gruzach bez zaangazowanych ludzi, pamietajcie o tym i zaden biznes plan ktory neguje ludzka uczciwosc nie zda tu egzaminu.

Robert
@Marecki

Zapraszam i polecam... jak już pisał @Rafał: „Od 1 lipca oferujemy dla kierowców Vito dwie umowy: 1. Umowa zlecenie 2. Umowa o współpracy ze stawką godzinową Praca w określonym grafiku. Samochody są przeznaczone do obsługi naszych klientów na trasach międzymiastowych, w usłudze Travel ready oraz do obsługi naszych stałych postojów pod hotelami, Blue City i klubem Iskra”

Mati
@Robert

Naucz sie czytac ze zrozumieniem! Tu nie chodzi o uberowcow na Vito tylko o prawdziwych taksowkarzy z licencja, ktorzy maja dosc waszej obludy i dymania na kase

Mikołaj

Chciałbym podkreślić ze to w jaki sposób firma podchodzi do pracowników jest wyśmienity gdyż każdy może liczyć na dobre warunki profesjonalizm i dobre zarobki

Tobiasz

Jak ktoś chce dobrze i uczciwie zarobić to polecam wszystkim

Nie rozumiem ludzi, którzy piszą głupoty, a pewnie max 1 raz korzystali z usług eco, dla mnie jako kierowcy jest to nie do zrozumienia

Tomasz Och

Witam, jestem kierowcą w eco juz 3 miesiące i ciesze sie z faktu że moge pojezdzic czyms czym da sie pojeździc np Hyundai IONIQ czy Mercedes Vito

Grzegorz

rozumiem ze są tu przeciwnicy jak i zwolennicy Eco car-u, ale dla mnie jako taksówkarza, jest to firma spełniająca wszystkie warunki w 100%, FAJNE AUTA, DOBRE WARUNKI PRACY POLECAM!!!

Tomasz

Jestem obecnie kierowcą eco car i warunki jak na standard polskich taksówek są nieporównywalne lepsze od innych przewoźników u których pracowałem

Sławek

Lepiej za 90zł wypożyczyć auto na wyłączność i mieć 100% dla siebie. Ja przeczytałem naklejkę na aucie konkurencji i jestem zadowolony auto z 2018r 576-329-151

Marcinek

Pomimo tego że ceny nie są najtańsze wybieram tą taryfe , gdyż zalezy mi na tym, aby zyc eco

Zostaw merytoryczną opinię o EcoCar S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w EcoCar S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EcoCar S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoCar S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoCar S.A.?

Kandydaci do pracy w EcoCar S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoCar S.A.