Opinie o EcoCar S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EcoCar S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EcoCar S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoCar S.A. w Warszawa

Aneta

@GOscLublin ale jak to nie chcieli dać żadnych informacji? Ale w jaki sposób się z nimi kontaktował? Może trzeba było przejść się osobiście i przypomnieć? Powiesz jak to wyglądało? Czy ktoś jeszcze miał podobną sytuację z EcoCar S.A.? Trzeba to ustalić.

Aneta

@Poldek a skąd wiesz o tym, że firma EcoCar jest dobrym pracodawcą? Od znajomych pracowników firmy? A jaki są te wymagania? Warto, żebyś innym użytkownikom uzasadnił swoją opinię. A osoby poszukujące pracy z rozterkami i rożnymi pytaniami zapraszam do zapoznania się z wywiadem z pracodawcą (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,964055,wywiad-robert-radoszewski-ryszard-zajac). Może te pytania wywiad rozwiąże.

Ultrek

Czy jesteście pewni, że nie można napisać o EcoCar coś pozytywnego? Nawet najlepsi mają swoje lepsze i gorsze okresy w karierze. Przy okazji dobrze jest spojrzeć również na swoją pracę czy aby jest dobra?

Poldek

Z tego co mi wiadomo to EcoCar jest świetnym pracodawcą. Ponadto nie mają specjalnie jakichś potrzeb kadrowych. Pewnie nie są idealną firmą ale czy takie są?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Byly pracownik (na szczescie)

Przyczyny braku komentarzy ? W Gdansku zrezygnowalo 80% kierowców po nowych super zasadach wiec nikt nie komentuje tu bo ta firma to juz nie nasza sprawa . Jedna rada , niech nowy Pan Prezes otworzy oczy bo firme rozkłada.

Qwerty
@Byly pracownik (na szczescie)

Bzdura :) więcej kierowców jak nigdy :)

Ciekawy

Zastanawiałem się dlaczego tak długo nikt nie pisał ale dowiedziałem się od firmy że maja nowe modele sprzedaży. Czy dowiem się czegoś więcej w tym temacie? Jestem zainteresowany pracą więc może coś z tego wyniknie? Inna sprawa, że faktycznie w wakacje ludzie mają mniej czasu na pisanie.

Junior

Nie mogę w to uwierzyć, że od maja nikt nic nie pisał.Jednak po zastanowieniu się już wiem.3a zrobiło swoje,16godz. już nie wystarcza?czołem osiolki,brak jakiegokolwiek samodzielnego myślenia,że o matematyce nie wspomnę,Brawo Szefostwo Firmy!!!!!!!

@Junior

Przyczyn braku komentarzy może być wiele. Sezon urlopowy lub właśnie nowe modele współpracy tak przypadły do gustu kierowcom, że nie mają już powodów do narzekania. Czekamy na komentarze w najbliższych miesiącach. Każdy pracuje na siebie i ma prawo wyboru. Rozumiemy, że Panu odpowiada Pana miejsce pracy. Tylko skąd tyle złości? ???? Pozdrawiamy ciepło i życzymy sukcesów oraz pogody ducha! ????

Autorak

Czy jesteście pewni, że nie można napisać dobrze o firmie? Firma jest aktywna nawet na forum, żeby wyjaśniać wątpliwości ale to nie dociera do niektórych osób. Sa bardzo zmotywowani do pisania negatywnych opinii i zastanawiam się czy ktoś to inspiruje.?

EcoLizus

No to ciekawe co dziś nowego na zebraniu się dowiemy?

Autoraczek

Pracuję, nie narzekam i nie rozumiem ludzi oraz ich myślenia. Czasy leżenia i dobrej kasy dawno minęły. Żeby dobrze zarabiać trzeba ostro zasuwać w pracy.

Ojciec Rodziny
@Autoraczek

Wiem,rozumiem nie masz dzieci,rodziny ani żadnych znajomych bliższych lub dalszych i całe twoje życie to siedzenie za kierownicą,rozmowa lub nie z pasażerami.Kim TY właściwie jesteś,czy zadajesz sobie to pytanie?

Obrońca

@Yano Myślę,że wyjaśnienia firmy EcoCar były jasno napisane i Twój komentarz jest zupełnie zbyteczny. Złośliwości zostaw dla siebie i przeszkadzaj innym w podjęciu decyzji. Może nie umiesz prowadzić swojej firmy?

Yano

No więc tak: Wyłącznie działalność gospodarcza. Można na umowę zlecenie, ale nie polecają i tylko na chwilę można. Wymagame 200 godzin miesięcznie, a najlepiej to 300, czyli wyłączajac niedziele po 15 godzin na dobę. Poza tym rozbudowany system kar. Oczywiście wszystko w dobrej wierze, ale jak po 12 godzinach pracy nie wydrukujesz raportu z kasy to jesteś 50 zeta w plecy. Udział własny w pierwszej stłuczce z własnej winy: 500 zł, mimo tego, że podobno auta są ubezpieczone na maksymalną stawkę. Prowadzący szkolenie przekonuje, że tak jest teraz wszędzie, tylko nie wyjaśnia gdzie. Podobno pracował wcześniej w zachodniej korporacji, ale po wyglądzie sądząc to w 89 obok Pewexu przechodził. Kolo nawet porządnego sikora nie ma. Preferowana forma współpracy: własna działalność, pierwsze 3 tys + VAT zarabiasz dla firmy, później pracujesz na benzynę i ZUS. Jak coś zostanie to od tego płacisz dochodowy 8,5 proc.Good luck, to chyba w ochronie można podobnie zarobić, bez ryzyka, że ktoś ci gardło poderżnie.

Roch
@Yano

Ty rzeczywiście wyróżniałeś się wyglądem, śmiech na sali .... żal mi ciebie boś prosty , jak konstrukcja cepa ..... dajesz dowód braku podstawowej , najprostszej wiedzy , aby ocenić ofertę o której piszesz . Jak ty trafiłeś na rozmowę do tej firmy ? a tematyki które poruszasz zdecydowanie klasyfikują cie np. do ochrony , o której wspominasz ( BEZ URAZY DLA PRAWDZIWYCH OCHRONIARZY). To dobre miejsce pracy dla ciebie.

@Yano

Zawód taksówkarza często wiąże się z tak dużą liczbą godzin, ale oczywiście nie jest to konieczne. Dużo zależy od efektywności kierowcy. Oferujemy również bardzo elastyczne modele współpracy i szczególnie do nich zachęcamy – dajemy hybrydowy samochód z pełnym wyposażeniem, zlecenia z centrali, a kierowca jeździ wedle swojego grafiku. Z obrotu jest pobierana jedynie ustalona kwota (w zależności od tego czy samochód jest w pojedynczej czy w podwójnej obsadzie). Oczywiście wybór należy do Pana i do tego zawodu też trzeba mieć „powołanie” ;) Jeśli chodzi o system kar, to owszem wszystko w dobrej wierze. System nagród również mamy rozbudowany. Co miesiąc nagradzamy, m.in. za wysoki obrót, jakość obsługi klientów, ekonomiczną i ekologiczną jazdę. Przyznajemy również wysokie nagrody dla kierowców szczególnie wyróżniających się w skali roku.

Bardzo Dobra Zmiana
@EcoCar S.A.

Szanowni Państwo,owszem dajecie samochód i jakieś zlecenia z bazy,ale co się tyczy wydawania tych zleceń to są równi i równiejsi do ich otrzymywania i proszę nie wmawiać nikomu,że wszystkim rządzi jakiś planer czy komputer.Do tego zawodu trzeba mieć powołanie-to prawda,ale też prawdą jest,że przyjmujecie do pracy kierowców,którzy przyszli bo mają prawo jazdy i brak pomysłu na życie.O ich kompetencjach,czy powołaniu można nasłuchać się od Pasażerów.Kary,owszem są potrzebne tak jak nagrody,tylko dlaczego jeśli ktoś otrzyma karę np.500 pln to tej kary nie odlicza się od się wypłaty ażeby dany kierowca mógł zapłacić należny podatek pomniejszony o tę kwotę?Nagrody?zostawiam w sferze domysłów,kto je dostaje.

Karol

EcoCar to fajna firma i niejedna osoba przekonała sie o tym.

Basia

Na jakie zarobki może liczyć konsultant biura obsługi klienta?

grzywka44

Mam pytanie do ludzi powiązanych z Tą firmą czy współpraca jest tylko poprzez DG czy np. umowę zlecenie? Poważnie zastanawiam się nad podjęciem pracy jako Taksówkarz jestem gotowy do uzyskania wszelakich papierów w Ubery i inne gówna nie chcę się wpychać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@grzywka44

Obecnie oferujemy możliwość wyboru najwygodniejszego dla Ciebie modelu współpracy, spośród 5 dostępnych, m.in. model godzinowo-prowizyjny, zleceniowo-prowizyjny oraz umowa zlecenie. W zależności od wybranego modelu współpracy grafik pracy jest ustalany w porozumieniu z Kierownikiem lub jest indywidualny, z samochodem na wyłączność. Jeśli nie posiadasz uprawnień taxi, sfinansujemy szkolenie w renomowanej firmie oraz egzamin taxi. Zapewniamy również pracę w trakcie szkolenia. Zapraszamy na spotkanie informacyjne (w każdy wtorek o godz. 11:00) lub do bezpośredniego kontaktu z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Rekrutacja Wrocław: Ernest Surowiec tel. 539 931 119 kierowcy@ecocar.pl Zapraszamy na spotkania informacyjne w każdy wtorek o godz. 11:00, EcoCar S.A. Al. Karkonoska 10, 53-015 Wrocław Rekrutacja Warszawa: Ryszard Zając tel. 665 290 652 kierowcy@ecocar.pl Zapraszamy na spotkania informacyjne w każdy wtorek o godz. 11:00 w siedzibie EcoCar S.A. ul. Żupnicza 17, 03-821 Warszawa. Rekrutacja Trójmiasto: Michał Lewandowski tel. 539 931 124 kierowcy@ecocar.pl

grzywka44
@EcoCar S.A.

O to pod tym względem widzę poprawę bo kiedyś chyba była tylko działalność , co prawda mam w planach założenie takowej ale nie na dzień dobry . Dziękuję za informacje

Przyznajemy, że zdarzyło się opóźnienie i bardzo za nie przepraszamy i dokładamy wszelkich starań, aby wypłaty odbywały się bez żadnych opóźnień. Jednak nie zgadzamy się ze stwierdzeniem, że zawsze. Nasi kierowcy to serce firmy i staramy się dbać o relacje z nimi na każdym kroku. Błędy oczywiście się zdarzają :) Firmę w końcu tworzą ludzie ;)

alojzy

Szanowna Anetko-minetko! Co ma ecocar wspolnego z GCC? NIC!!!!! Ecocar sp. z o.o. now ma ZADNEGO zwiazku z Green Capital City! Owszem, kiedys byla to firms powiazana ale daaaaawno I nieprawda...

Aneta

@GreenCapital City -Eco car System - Eco car S.A. - próbowałeś się skontatkować z firmą w tej sprawie? Kontakt najdziesz tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,964055,0,0,kontakt

figo fago

W Gdańsku wypłata nigdy nie wpływa w terminie...w marcu ludzie dostają okrojoną wypłatę o ok 700 zł...firma chyba już długo nie pociągnie... Kumpel zgłosił ich do państwowej inspekcji pracy..na razie cisza.

GAxxxxY
@figo fago

juz dawno pip skończył kontrole i nie wykazał nieprawidłowości :) to ze bank Ci pewnie kase przetrzymał to juz nie ich wina ja mam w mbanku i zawsze mam na czas. prawda raz czy 2 miałem opoznienie ale o tym mnie poinformowali. mi sie jezdzi dobrze nie mam problemu samochodu nie rozwalam więc kar nie dostaje. wystarczy normalnie uczciwie pracowac i nie ma problemów

GreenCapital City -Eco car System - Eco car S.A. -

Witam wszystkich po wypłatach :) Komu nie przelali całej kwoty ? Ja za mało o 500zł , inni podobnie. Tak wiec ? Powtórka z 2012r sie zaczyna ??

Zostaw merytoryczną opinię o EcoCar S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w EcoCar S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EcoCar S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoCar S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoCar S.A.?

Kandydaci do pracy w EcoCar S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoCar S.A.