METRO Global Solution Center sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o METRO Global Solution Center sp. z o.o.

jack

Co tydzień na głównym portalu o pracę są oferty pracy - albo jest duża rotacja albo brak chętnych !

rafi

jak się nie mówi to znaczy że jest LIPA !!! A jak jest LIPA to jest rotacja w firmie i dużo ofert pracy !!! ja to tak rozumie.

Jestdobrze
@rafi

Rafi! Nie ma LIPY ;)

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to nasza polityka pozwala na przekazywanie takich informacji jedynie osobom, którym składamy ofertę zatrudnienia w wyniku pomyślnego przejścia procesu rekrutacji. Ponadto widełki wynagrodzenia są dość szerokie i zależą od konkretnych kompetencji (w tym językowych) oraz doświadczenia, więc podanie konkretnej stawki byłoby mylące. Od dłuższego czasu prowadzimy dużą ilość procesów rekrutacyjnych, a to wynika przede wszystkim z faktu, że dynamicznie się rozwijamy i przejmujemy nowe procesy oraz kraje. Pracy jest coraz więcej, dlatego coraz więcej osób zatrudniamy. W chwili obecnej nie ma żadnych decyzji dotyczących ewentualnej zmiany lokalizacji, więc nie potwierdzamy, ani nie zaprzeczamy :)

grzegorz

Czy wynagrodzenie 4500 brutto jest osiągalne na okresie próbnym ? Posiadam na stanowisku księgowego 5-letnie doświadczenie na pełnej księgowości ( ta sama branża ) wykształcenie wyższe kierunkowe oraz dobry angielski . Proszę o rzetelną odpowiedz .

janek

Czy to prawda czy jakieś ploty że firma jak osiągnie określona ilość osób to chce zmienić siedzibę w bardziej cywilizowane miejsce w Szczecinie ?

gosia

Na każdym portalu o pracę są i wasze oferty (napiszcie jakieś przykładowe wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach ( uwzględniając widełki ) . Albo jest coś tam nie tak .

Jak tak dalej pójdzie to za 6-9 m-c będą przyjmować z łapanki ludzi bo robota bardzo szybko narasta a tu nie ma już takiego bezrobocia jak było 3-4 lata temu . Nie ma już tylu chętnych do pracy ludzi dobrych trzeba podkupywać z innych firm .Co z tego że CV dostajecie jak na rozmowę ludzie nie przychodzą albo telefonów już nie odbierają . Zejdzie z oczekiwać dotyczących rekrutacji i przyjmujcie ludzi z mniejszymi doświadczeniami oraz z mniejszą znajomością j. angielskiego a oni po kilku m-c pracy sami podniosą swój poziom wiedzy i kompetencji .

gemma

No tak drogi HR, wspomnijcie jednak, że dodatkowe wynagrodzenie za język poza angielskim dostaje się dopiero przy poziomie B2. Poniżej tego można trafić do projektu gdzie język jest wymagany, ale dodatkowego wynagrodzenia się nie dostaje.

Wszystkie osoby z językiem niemieckim i angielskim zapraszamy do udziału w rekrutacji, niezależnie od dotychczasowego doświadczenia w księgowości lub jego braku. Język angielski niestety w każdym przypadku powinien być przynajmniej na poziomie B1+/B2-. Zaawansowany angielski plus podstawy wiedzy księgowej to też jak najbardziej dobra konfiguracja! Jeśli chodzi o kwestie finansowe oraz inne uwarunkowania, tego typu szczegóły można poznać na dalszych etapach procesu rekrutacji. Zapraszamy do aplikowania. Możemy jedynie potwierdzić, że znajomość dodatkowych języków obcych w stopniu przynajmniej średnim zwiększa wynagrodzenie oferowane pracownikowi.

jola

ploty jakieś chodzą że firma ma przenieś się do centrum jak zatrudni odpowiednią ilość osób .

Krystian

Witam dział HR . Czy Państwo jesteście w stanie zejść z oczekiwań językowych ??? Ponieważ mam 7 - letnie doświadczenie w księgowości ( Bardzo Bardzo Dobra znajomość pełnej księgowości ) branża FMCG , wykształcenie wyższe kierunkowe + studia podyplomowe oraz od ponad 1,5 roku uczę się prywatnie języka angielskiego mój poziom to komunikatywny A2/B1 . Jestem osobą bardzo komunikatywną , wesołą i pozytywnie nastawioną do życia oraz chętną do nauki . Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam .

Paula

A jak znam angielski i niemiecki bardzo dobrze w księgowości pracowałam krótko, a SAP'a nie znam prawie w ogóle. Myślicie, że mam jakieś szanse? Czy to jest tak, że oni wszystkiego uczą na początku pracy??

Witam, chce aplikować na stanowisko accountanta z rocznym doswiadczeniem w ksiegowości i ze znajomościa jezyka angielskiego. Jak wygladaja zarobki na tym stanowisku?

a jak to jest z tą lojalką z wyjazdu? to nie jest takie uziemienie pracownika w razie zmiany pracy? i czy każdy ją podpisuje? a jak ze szkoleniami, każdy możne je mieć?

@Paulina: pracuje u nas sporo osób z dziećmi, także bardzo małymi. Metro Services jest otwarte na osoby z rodzinami i nikogo z tego powodu nie dyskwalifikuje :) Jeśli chodzi o korzyści i benefity dla pracowników naszej firmy, zapraszamy na stronę www na zakładkę Kariera -> Na co możecz liczyć :) Co do wyjazdów, to bywają okazje do okazjonalnych podróży, głównie w ramach migracji procesów. Szczegóły dotyczące ewentualnych wyjazdów można poznać na dalszych etapach rekrutacji, podczas której można rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości.

Witam a ja to wyglada z tymi wyjazdami zagranicznymi? Czy kazdy dzial wyjezdza GA, AR, REPORTING? I jak czesto? Jak wyglada rozliczenie takiej delegacji? I co z nadgodzinami? Prosze o odpowiedz

Witam, jak to wygląda z wyjazdami zagranicznymi? czy każdy dział wyjeżdża? GA, AR, Reporting i czy często? jak to jest rozliczane ? i jak z nadgodzinami? proszę o odpowiedź

@patryk - jeśli chodzi o kwalifikacje, to jak najbardziej Twoje doświadczenie byłoby dla nas cenne. Jednak, sądząc po opisie, warto byłoby jeszcze więcej czasu poświęcić szlifowaniu języka angielskiego. Poziom ok. B2 jest dla nas już OK. @alrk - znajomość dodatkowych języków obcych wpływa na wynagrodzenie, a dodatkowo jak najbardziej jest taka potrzeba i możliwość wykorzystania języka - kontaktu z klientem wewnętrznym czy w pracy z dokumentami księgowymi w języku danego kraju.

Paulina

A ja jestem ciekawa jak pracodawca zapatruje się na kobiety z dziećmi? Czy jakoś na okrętke pytają o dzieci i stan cywilny ba rozmowie kwalifikacyjnej? Ciekawe czy matki z dziećmi to już dyskwalifikacja

patryk

Witam serdecznie dział HR Jestem osobą bardzo komunikatywną i wesołą pełną humoru , szybko się uczę . Posiadam 10-letnie doświadczenie w księgowości e bardzo dużej Szczecińskiej firmie ( kilkanaście magazynów towarowych oraz usługowych ) od 5 lat czasami zastępuje głównego księgowego przelewy itp. ( bardzo dobra znajomość pełnej księgowości oraz branży FMCG ) wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość ) tylko język angielski słabo -komunikatywnie (na studiach miałem i od roku się uczę prywatnie ) czy mam szanse dostać się do was do pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o METRO Global Solution Center sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w METRO Global Solution Center sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy METRO Global Solution Center sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METRO Global Solution Center sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METRO Global Solution Center sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w METRO Global Solution Center sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METRO Global Solution Center sp. z o.o.