euro klima

Gdańsk

Opinie o euro klima

Ernst 2012-02-15 09:16:21
Euro-klima z Gdańska szuka do pracy w Finlandii,Holandii,Niemczech monterów rurociągów.W zamieszczonym ogłoszeniu jest wzmianka o atrakcyjnych zarobkach.Po wykonaniu przeze mnie telefonu do tej firmy pan zajmujący się rekrutacją od razu na dzień dobry zachowuje się jak c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .Zapytany przezemnie o przewidywane zarobki(stawkę godzinową) prawie krzyczy do telefonu że już te czasy się skończyły(jakie czasy?) i mi nie powie,tylko mam wysłać swoje cv.Zapytany przezemnie o warunki mieszkalne w przypadku podjęcia pracy również prawie krzyczy że te czasy się skończyły(znowu zastanawiam się jakie czasy?) i też mi nie powie,tylko mam wysłać swoje cv.Może owy pan szuka jakichś desperatów co będą pracować za 5 euro?Tego nie wiem.( usunięte przez administratora )?Tego też nie wiem.Jedno wiem że owy pan jak w ten sposób będzie szukał kandydatów do pracy to nikogo nie znajdzie.Ogólnie odradzam tą firmę bo niczego się nie dowiecie ani o pracy,ani o płacy,ani o warunkach.Krótko mówiąc nic się nie dowiecie.
Ernst 2012-02-15 09:19:39
Zapomniałem dodać że jest to EURO-KLIMA Gdańsk Stary Rynek Oliwski.
kkk 2012-02-21 16:40:21
Miałem okazję pracować ponad 2 lata w tej firmie.Praca jak praca-tragedii nie ma.Problem tkwi w pracownikach będących w siedzibie firmy.Każdy(lub zdecydowana większość),kto siedzi za biurkiem uważa się za najważniejszego...Każdy z nich myśli,że jest prawie szefem,a są zwykłymi "pionkami". Niestety przez nich przechodzi wiele spraw związanych z samą pracą i oni potrafią to wykorzystywać.Przez to wśród pracowników była bardzo niezdrowa(delikatnie mówiąc)atmosfera.
Generalnie dopóki pracujesz i jesteś cicho,jest Ok-lecz jeśli chcesz cokolwiek się np.dowiedzieć/wyjaśnić- potrafią od razu zrównać Cię z ziemią,pokazując gdzie jest Twoje miejsce w szeregu(jesteś tylko robolem i masz ( usunięte przez administratora ).
Do tego wszystkiego mocno wykorzystują fakt,że zatrudniani ludzie są na własnej działalności(potrafią powiedzieć,że nic nie możesz zrobić/zdziałać ponieważ masz własną firmę...musisz się wywiązać z kontraktu itd-a w umowie są wysokie kary za niedotrzymanie warunków...).Mógłbym wymienić jeszcze sporo przykładów...Jedno wiem na pewno-do tej firmy nie wrócę nigdy
kuba 2012-03-13 08:45:21
Oferują 9 euro/h na polskiej działalności,praca w niemczech dla montera rurociągów.po odliczeniu wszystkich opłat wyjdzie tyle co na pomidorach w Holandii.Ta firma to jakieś nieporozumienie.Desperatów szukają czy co?Odradzam.
Bazyl 2012-08-06 17:03:11
Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników. Za nie dotrzymanie umowy kary są bardzo wysokie. Ja przepracowałem ostatni miesiąc 23 dni i trochę tego się nazbierało, mam na myśli godzin. Ale zerwałem umowę, Wystawiłem fakturę VAT a firma naliczyła mi różne kary, za bilet autobusowy, 30% z wypłaty, kara za 7 dni do końca miesiąca w wysokości 1100Euro, 50 euro za dobę zakwaterowania i jeszcze coś. Reasumując nie otrzymam ponad 7000 złotych tylko muszę jeszcze im dopłacić 80 zł.( usunięte przez administratora ). A mieszkałem na wsi w domu pod strzechą. Do Miasta 6 km na pieszo bo busów nie było. Masakra. Nikomu nie życzę współpracy z tą firmą.
karol d 2013-04-29 17:59:23
witam wkoncu ktos sie bierze za firme ja pracowałem w tej firmie to co mi pozostało po tej firmie to tylko długi
misiek 2013-04-29 18:41:12
karol d - 2013-04-29 17:59:23

znajdz sobie inny nick ( usunięte przez administratora )Pracuje juz dosc dlugo dla tej firmy i nikt mnie nie oszukal:) a jeslity masz z czyms problemy to czytaj co podpisujesz
Anonim 2013-05-04 17:19:16
Czytajcie co podpisuje a nie miejcie pretensji po fakcie nikt nie musi sie zgadzac na warunki umowy.
Jak pracujesz uczciwie to dostaniesz swoje pieniadze
Ekipa przyjezdza chleje i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi a kase chce
bury 2013-05-07 20:33:05
Umowa ramowa nie jest uregulowana w przepisach prawnych, a wykreowana przez praktykę gospodarczą. Wykazuje pewne podobieństwa do umowy przedwstępnej. Podobnie jak ta ostatnia polega na organizowaniu procesu zawierania umów w przyszłości. Przystosowana jest do wielokrotnego zawierania określonego rodzaju umów względem niej wykonawczych. Zwykle ustala się w niej sposób zawierania umów wykonawczych i pewne elementy ich treści. Nie powinno to wszystko jednak być dokładnie dookreślone, aby nie uznać umowy ramowej za umowę przedwstępną. Z umowy ramowej nie wynika zobowiązanie do zawarcia umowy wykonawczej. Kreuje ona tylko obowiązek do dołożenia starań do zawarcia umowy wykonawczej, niedochowanie tego obowiązku może wiązać się z sankcją odszkodowawczą
radi 2013-06-20 18:38:55
chciałbym podzielic sie ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kłamcy nie polecam pracowałem w niemczech na stoczni lorsen z taka firmą to pirwszy raz w zyciou miałem do czynienia pozdrawiam pana [usunięte przez moderatora]
arka 2013-11-24 23:07:33
kazali ci napisac taki post czy sam ( usunięte przez administratora ) sie wpisal
gosiczka 2014-02-24 14:15:38
brak słów, okradają pracowników na godzinach przepracowanych, a to nasze ciężko zapracowane pieniądze. 30h to przecież prawie 350zł. można by było pisać i pisać. Na pierwszym miejscu w tej firmie jest donosicielstwo. PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ
kumpelo 2014-02-26 12:23:25
(usunięte przez administratora) Nie bądź naiwny i naucz się dogadywać. Ja jestem tam już prawie 2,5 roku i jest git.
eeeeeeeeeee 2014-03-04 12:01:09
proszę napisać coś więcej o tej firmie , jakie warunki mieszkaniowe ile godzin pracy jakie stawki
monter 2014-03-12 07:45:10
Ostrzegam ludzi ktorzy maja podpisac umowe z ta firma ,a potrzebuja teraz do stoczni Lorsen w Bremen co innego jest w rozmowie a co innego okazuje się na miejscu duzo pracowalem na roznych kontraktach a to co ta firma robi to dlugo by o tym pisac , zanim co kolwiek podpiszecie to dobrze przeczytajcie umowe a najlepiej udac się do radcy prawnego bo mozna się dobrze naciac i jeszcze nie zarobisz tylko stracisz sama praca jest ok , ale nie warto pracowac wiecej godz jak masz w umowie bo czy bedziesz mial 160 czy 300 to zarobisz tyle samo po drugie warunki mieszkaniowe tragedia gorzeja jak rumuni czy w schronisku dla bezdomnych w jednym pomieszczeniu jak na koloni po 11 osob z 1 lazienka i 1 kiblem już nie wspomne ze tylko z zimna woda a jak chcesz zjesc cos na goraco to tez zapomnij ja ostrzegam ludzi przed ta firma co innego jest w rozmowie a co innego wychodzi na miejscu tragedia
KUBA 2014-03-12 16:33:37
jeśli ktoś pracował przez tą firmę już na tej umowie ramowej to powiedzcie jak można ją rozwiązać - wypowiedzieć żeby uniknąć kar czy oni stosują jakieś wypowiedzenia sam się w nią wrąbałem bo szybko szybko za 2 dni wyjazd szybko umowę podpisać bo człowiekowi zależało na pracy i tak jak kolega wcześniej się wypowiedział nie przeczytałem umowy porządnie i nie wiem jak teraz z tego się wywinąć sama praca jest ok ale w jakich warunkach się tu mieszka tyle osób w jednym miejscu żadnych pokoi żadnej kuchni zapomnij żeby się wykąpać jak człowiek po pracy i jeszcze nic nie można się odezwać w tej sprawie a w rozmowach było tak pięknie pokoje dwu -trzy osobowe ,co do osób które chcą się zatrudnić przez tą firmę to dobrze czytajcie tą umowę bo się wrąbiecie jak ja ie napisane ile godz miesięcznie jaka stawka godz jakie warunki mieszkaniowe nic w niej nie ma a to ważne tylko stawka roczna nic więcej czyli jak kolega wcześniej wspomniał czy 300 godz czy 160 jedna pensja ,tak żałuję że dałem się w to wciągnąć pomóżcie jak rozwiązać z nimi bez problemu tą umowę
Marek 2014-03-12 23:52:08
Umowę można rozwiązać normalnie. Za wypowiedzeniem z wyprzedzeniem i nic się nie działo. Ja musialem wracać, bo żona mi się rozchorowała i nie robili mi żadnych problemów. Musiałem tylko dać znać wcześniej, aby mogli przysłać na moje miejssce kogoś innego. Przestańcie panikować. Da się dogadać i już. Muj przykład mówi mi sam za siebie.
kris 2014-07-22 16:33:48
a czy ktos obecnie siedzi w bremen,jak jest, ile miesiecznie wychodzi, jakie warunki?
Galaxy 2014-07-22 17:15:13
Dobre i co najważniejsze na długą metę, jeśli jesteś normalny, czyli nie chlejesz, nie kradniesz i nie masz innych takich rozrywek :)
O kasie nic się tu realnie nie dowiesz, ale jest OK.
Bobek 2014-10-15 11:06:30
Gadasz. Jak nie masz roboty, to bierzesz co jest. Tu nie jest źle, ale pilnują, żeby nie kombinować. Ale to normalne, bo chcą dbać o opinię, bo jak jakiś jeden szajbus nabroi to może rozpieprzyć robotę innym. Więc to jest raczej takie jak powinno być w normalnej firmie. Jeśli potrafisz montować rury czy wentylacje samodzielnie, a nie nagadasz im głópot, bo to i tak od razu wyjdzie, to nie ma strachu.
Koleś 2015-01-12 08:05:47
Nie polecam tej firmy omijajcie ją z daleka.
Koleś 2015-01-12 08:07:54
daj sobie na luz z tą firmą
Koleś kolesia 2015-01-12 09:39:01
Daj sobie na luz w tym narzekaniem.
A ty, mimoz02, musiałbyś być uczciwy i napisać, że sie nie znasz na robocie
i dlatego inni mają przez ciebie teraz problem, bo muszą zrobić twoją robote, której ty nie potrafiłeś i swoja przecież też.
Czy tu tylko amatorzy, lenie i pijusy się wpisują ??????
Jebus Maximus Full 2015-01-29 11:20:53
Dziwny jest ten swiat wszyscy pisza opisuja nikt o pieniadzach nie mówi , jaka jest u nich stawka godzinowa czy macie panowie az taki problem z odpowiedzia....nie bac sie mowic uczciwie...
niewazne 2015-02-01 08:38:05
nie ma stawki godzinowej jest stała 1600 euro
Alojzy Bródka 2015-04-02 15:52:26
Janinko, jak montowałaś telefony, albo pracowałaś w centrum telefonicznym, to tak raczej łatwo się zorientują, że nie masz doświadczenia.
gosc 2015-12-31 12:19:47
zgadzam sie w pelni,warunki sa nie jasne,donosicielstwo to na porzadku dziennym...Pan zatrudniajacy klamie i nie mowi o szczegolach pracy.......firma daje nowym pracownikom bez doswiadczenia wiecej pieniedzy niz starym z doswiadczeniem.......dodatkowo firma obraza pracownikow u pracodawcow zagranicznych.......ludzie sa tam chorzy..i okazda zl podpierniczaja...nie polecam tej firmy
monter 2016-01-04 22:35:26
Trzeba było pracować a nie kombinować to byś nie sapał teraz jakiś ty biedny.
Pracuje u nich już kilka lat i jestem zadowolony.
wypłata zawsze na czas i zero problemów.
gościu 2016-01-07 23:03:28
No teraz wiem, że szukają na szybko monterów wentylacji samodzielnych.
Czas tam dzwonić już :)
Józek 2016-01-28 11:21:46
Zadzwoń i się dowiedz
Józek 2016-03-15 10:44:49
Ludzie. Przecież wy piszecie o firmie z Warszawy, która robi części do klimatyzacji samochodowej i turbosprężarek i mechanikę pojazdów. Oni mają adres
euro-klima.pl.
A ten wątek jest o firmie z Gdańska (euro-klima.com.pl), która robi montaże rur i wentylacji na statkach.
To pomyłki przez podobne strony internetowe.
gosc 2016-03-19 13:55:22
Polecam pojsc do adwokata z ta umowa,jest tam wiele niejasnosci......i uchybien....falszywie robia z kazdego pracownika na wylacznosc gdy jest to niezgodne z prawem.....uciekac nie podchodzic....wiele pracownikow odchodzi teraz z tej firmy.....a zdesperowani....no biora to co moga.....ale karac siebie????przeciez praca ma dawac przyjemnosc a nie upodlenie.....
trochim 2016-05-14 18:31:53
bo akurat w tej branży euro-klimy jest ogromny ruch obecnie
Zostaw swoją opinię o euro klima - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euro klima