Opinie o Ekobox w Zagnańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ekobox. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ekobox o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekobox w Zagnańsk

A może słyszał ktoś czy firma potrzebuje kogoś? Jakieś wskazówki?

Bartek
@Adam

Człowieku zmarnujesz sobie czas i życie w tym (usunięte przez administratora) Nawet nie startuj tam. Chyba że interesuje cię umowa zlecenie z najniższą krajową oraz bezpłatne nadgodziny. Ludzie tu pracują od 6 do 21. Za nadgodziny nikt nie płaci. Wykorzystują ludzi do granic. Liczy się tylko sprzedaż robot a pracownik jest traktowany jak śmieć.

J
@Bartek

Bzdury kompletne wypisujesz kłamczuszku.

@Adam

Cały czas kogoś szukają. Widziałem ogłoszenie na inżyniera budowy. Można zdobyć duże doświadczenie, ludzie są pomocni. Można się nauczyć zarówno pod względem praktycznym, technicznym oraz prawnym. Nikt tu nie pracuje od 6 do 21. normalnie po 8 godzin. Zarówno stawki są odpowiednie do posiadanych umiejętności i wiedzy.

Obiektywny

Fakt trzeba pracować aby zarobić. Niektórzy chyba myślą, że wystarczy tylko przyjść do pracy i spędzić tam czas a wszystko ma się im po prostu należeć.

Krystyna
@Obiektywny

@Obiektywny Opinie są bardzo podzielone. A jaka jest Twoja na temat pracy w Ekobox? Spędziłeś w tej firmie wystarczająco dużo czasu, aby dostrzec wszystkie pozytywy jak i negatywy? Jak jest z nadgodzinami, czy rzeczywiście nie są płatne? Będę wdzięczna za odpowiedź.

D.J

Praca w Ekobox jest dobra jak na realia woj. świętokrzyskiego. Wiem od znajomego który tam pracuje i sobie chwali.

PK

Zgrany zespół sprawia, że chce się przychodzić do pracy.Wynagrodzenie zgodne z oczekiwanym i na czas

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ekobox. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Inżynier budowy - branża energetyczna?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W mojej ocenie jest ok, pracowałem 4 lata i gdyby nie wyprowadzka z kielc pracowałbym dalej!

Sławomir
@Marek

4 lata to dość długi okres pracy na rzecz jednej firmy. Patrząc na Twoje doświadczenie pracy w firmie Ekobox mogę przypuszczać, że masz wyrobione zdanie na temat tego pracodawcy. Mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia w tym miejscu? Do pracy zostałeś przyjęty jako osoba niedoświadczona, czy może miałeś już jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku? Wyraź, proszę swoje szczegółowe zdanie na temat warunków pracy, które oferował za Twoich czasów pracodawca.

Grypa

Patologia jedna wielka szkoda słów

Anita

Czy jest przyczyna tej ciszy na wątku?

Paulina
@Anita

TAK - brak słów, aby opisać to co się dzieje w Ekobox. Jednym słowem DRAMAT. Wykańczalnia ludzi. Wszyscy wartościowi pracownicy już zrezygnowali i odeszli. Tylko patrzeć jak zbankrutuje.

Miasto Kielce
@Paulina

Za to dywidenda prawie 2,7 mln została przyznana... Haha

Hania
@Paulina

Dziwne, ja tam pracuję od 5 lat i wszystko ma się dobrze! Kto miał odejść, odszedł a teraz swoje złości wylewa. Dla mnie praca jest bardzo dobra.

Ekobox S.A

Jak się robić nie chce to i pensji nie ma.... Wszędzie tak jest, tylko tam się litują i trzymają takich jak Wy...

Jmi
@Ekobox S.A

Jak byli dobzi pracownicy co zapierdzielali od rana do wieczora to sie ich niedocenialo I lepszych zarobkow niedalo dyrektor .ł tyko wyzwac pracownika I sie glupio smiac z P.P

Grzesiek

Konkurencja zainspirowała do pisania tych bzdur?

Pracuję w dziale projektowym, praca jest fajna rozwijająca i zarobki też są Ok. Fakt dużo jest pracy, ale nadgodziny tez są Ok.

Praca ok, wynagrodzenie ok, szef może trochę wymagający ale kasa rekompensuje. Polecam pracę w Ekobox jak chcesz mieć pieniądze terminowo.

Agata

@Karolina dziękuję za odpowiedź. To na pewno dobra informacja dla osób, które nie tylko szukają nowego miejsca pracy, ale również są zainteresowani rozwojem. @Marek możesz powiedzieć coś więcej o pracy właśnie na budowach? Jak Ekobox wyróżnia się wśród innych miejsc pracy, w których miałeś okazję pracować?

Dla mnie jest ok. już 2 lata robie na budowach płacą regularnie!

Agata

@KarolinaWspominasz, że praca w Ekobox daje ci możliwości rozwoju. Mogłabyś powiedzieć o tym coś więcej? Czy można liczyć na dodatkowe kursy, szkolenia?

@Agata

Ja dzięki wsparciu koleżanek i kolegów z dłuższym stażem pracy (bardziej doświadczonych), byłam dobrze ukierunkowana na różne szkolenia. Ja pracuję w dziale projektowym i tu też miałam branżowe szkolenie. Wiem, że dziewczyny z kadr mają szkolenia oraz chłopaki, którzy pracują jako elektrycy, operatorzy koparek. Więcej się tematem nie interesowałam, ale napewno firma nikomu nie utrudnia podnoszenia kwalifikacji.

Polecam pracę w Ekobox. Jasne zasady pracy, pensja zawsze w terminie a co ważniejsze można się rozwijać. Na wysokość wynagrodzenia jako szeregowy pracownik, narzekać nie mogę, adekwatne do stażu pracy i mojego wykształcenia. Jest ok.

uh

no wiesz @Tomek kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie tak na prawde nikt nikomu nie zabroni ;p a co do zarobkow to nie wiem ale skoro piszesz ze sa dobre to tak tez pewne jest chociaz to zalezy od tego na jakie stanowisko chce sie aplikowac w firmie przeciez

aa

jakby ktos nie widzial kto jest frajer to ma definicje Frajer - osoba bardzo naiwna. Ktoś, komu można wmówić cokolwiek lub namówić z dużą łatwością na czynności przynoszące tej osobie straty.

aa

Jak płaca ,tak praca... zatrudnij sie ,przepracuj miesiac ,jak dostaniesz wyplate to zobaczymy z jaka werwą rzucisz sie do ....pracy.. Brawo ludzie Ekoboxu nie dajcie sie wykorzystywac.... nie badzie frajerami... jestam z Was dumny i trzymam za Was kciuki

champion

TRAGEDIA. W Miechowie przy ulicy Sienkiewicza " roboty"tj. położenie nowego kabla w wykopie ok 100-150 m długości trwają TRZY TYGODNIE.KPINA pracownicy snują się z rękami w kieszeniach . Brak przejść brud błoto.Jak ktoś myśli o zleceniach dla tej tak szumnie ogłaszającej się w internecie firmy ECOBOX z Kielc to niech rozważy decyzję i poczyta wpisy .

do Henry

Wszycy co umieli pisać to odeszli z tej firmy. Teraz liczy się tylko Korona i Senat Rzeczypospolitej Polski.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekobox - Zagnańsk

• Jak się pracuje w Ekobox?

Zobacz opinie na temat firmy Ekobox tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekobox?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekobox