Opinie o Rpr-Luk Sp.C Ryszard Łukawski w Kostomłoty Pierwsze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rpr-Luk Sp.C Ryszard Łukawski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rpr-Luk Sp.C Ryszard Łukawski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rpr-Luk Sp.C Ryszard Łukawski w Kostomłoty Pierwsze

Krystian39 Nowy wpis

Miałem jechać do pracy do Niemiec jako szlifierz odlewów żeliwne, obiecano mi pracę, dostałem maila odnih - żebym wysłał dokumenty tj.swiadectwa pracy ,kwalifikacje itp.dokumenty przesłałem do siedziby w Kostomłotach, przesłali je do Niemiec ,dalej tel.rozmawialem z kier. Jarząbek który nadzoruje pracę w Niemczech - on powiedział co mam spakować na wyjazd do pracy ,miał podać mi adres pod który miałem jechać w Niemczech . Żadnego adresu mi nie dał ,nawet na mejla nie odpisują. Zostałem (usunięte przez administratora) przez nich ,som to (usunięte przez administratora) wyłudzający dokumenty PESEL i dane osobowe itp. Nikomu Nie polecam

krystian 39 Nowy wpis

mam pytanie-kce zatrudnić się w niemczech jako ślusarz -szlifowanie odlewów żeliwnych w auksburgu , przez agencje ryszard łukawski , kierownikiem w firmie w niemczech jest stanisław jarząbek -czy ktoś z was tam pracował , i obecnie pracuje , prosze o udzielenie mi informacji czy som wypłacalni i czy polecacie mi prace tam itp ..z gury uprzejmie dziękuje za udzielenie informacji -(usunięte przez administratora)

Agata Nowy wpis
@krystian 39

Cześć, a byleś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Firma zaproponowała ci pracę? Może coś wiesz o innych warunkach np. wynagrodzeniu, co ile zjeżdża się do Polski? ;)

@krystian39 Nowy wpis
@Agata

rozmawiałem telefonicznie i mam wysłać dokumenty do biura w polsce oni z kolei majom wysłać je do niemiec,tak to wygląda, namiejscu dadzą umowe do podpisu ,12,64 eur brutto ico jakiś czas podwyżka, jeżeli chodzi o zjazdy do polski niewiem ? ja tam nigdy nie pracowałem ,dlatego napisałem żeby się dowiedzieć od innych osób ,kture tam pracowały albo pracują .

Urszula

wie ktoś może co obecnie dzieje się z firmą? w ich wizytówce google znalazłam info, że są tymczasowo zamknięci. wiadomo czemu?

Paulina

Witam. Mąż wybiera się do pracy w aalen . Może ktoś mi coś powiedzieć więcej o tej pracy ?

@Paulina

Nie polecam pracy u Rafała Ł. W Niemczech Pracowałem rok w leer na chucie wypłaty ani raz nie dostałem na czas,zazwyczaj to była 15 16 po mimo tego że ma być do 10tego Zarobki nie są proporcjonalne do tego jaka jest praca Jak tylko zgłosiłem miesiąc wcześniej że będę się zwalniał kierownik robił wszystko pod górkę między innymi straszył dyscyplinarką Myślał że jak mam 19 lat to będzie mnie straszył tak jak bym nie znał swoich praw NIE POLECAM PRACY U RAFAŁA ŁUKASKIEGO

Tui
@Paulina

Lepiej niech poszuka coś innego. Byłem tam.

Urszula
@Tui

Tobie też grozili tą dycyplinarką może? Komuś jeszcze takie coś się przytrafiło?

Welding
@Anonim

Możesz powiedzieć ile daje na godz przy szlifowaniu odlewów

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Rpr-Luk Sp.C Ryszard Łukawski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Pracowałem w tej firmnie na odlewni i jestem b zadowolony. Pensja była wypłacana na czas, otrzymałem rozliczenie, które z wyszczegulnionymi składkami na ubezpieczenie zdrowotne, podatki czy i mieszkanie. Firma pomagała mi w kontaktach z urzędami, chodzili ze mną do lekarza, a do pracy wozili slużbowym samochodem i nawet za paliwo nie mussielismy placic. Trzeba powiedzieć, ze koledzy z pracy tez byli rozni, czesto po przejsciach i z nalogami i wiecznie wszystko im nie pasowalo. Ja tam polecam ta firme z czystym sumieniem

krzysiekk141
@anonymous

Kolego coś miałeś obiecane za pozytywny komentarz?

@anonymous

Człowieku ile ci obiecali za ten komentarz Przestań wypisywać te głupoty bo ludzie powinni wiedzieć na co się piszą jak decydują się wyjechać za granicę

Pan Rafał R to po prostu (usunięte przez administratora)obiecuje to co każdy chce usłyszeć tak naprawdę nawet nie próbuje pomagać pracownikom bardziej ich wyzyskiwac myśląc że ma dookoła siebie (usunięte przez administratora) którymi może kręcić jak chce .Najbardziej odpowiadaja mu ludzie którzy nie znają języka prawa itd takimi najłatwiej kierować. Jak sam mówi pomoże każdemu tylko chyba wpaść w (usunięte przez administratora) i jego słynne "zgodnie z literą prawa"czesto to o o jakim on mówi prawie rozbierać się z tym obowiązującym prawem . Gość po prostu sam wymyśla swoje prawo myśląc że nikt o niczym nie wie jest tępy i nic nie rozumie. Następna sprawa to wypowiedzenia których rząda pan Radał R najbardziej przed końcem roku często zostawiając pracowników na lodzie. Lojalnie ostrzegam przed tym pracodawca to zwykły klamca .

Iza

Jednak RODO obowiązuje także na tym forum i nie powinieneś ujawniać danych osoby, której dane nie są publiczne. Nie rozumiem też, jaką rolę ta osoba pełni w Rpr-ze - przecież nie właściciela? A w jakiej roli Ty tam byłeś, pracowałeś jako budowlaniec, kamieniarz, czy firma jako agencja pośredniczyła w zatrudnieniu Ciebie gdzieś indziej?

Luidzi

Firma to bardzo dobry pracodawca wystarczy tylko być samemu dobrym pracownikiem, ja w każdym razie polecam pracę w firmie.

Dominik

Żeby utrzymać się firmie ocenianej bardzo dobrze trzeba być naprawdę dobrym pracownikiem. Firma jest dobra ale jednocześnie wymagająca.

Dorota

Na jakie stanowiska są wakaty? Czy można liczyć na stałą posadę?

Filip

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy ale trzeba być bardzo dobrym pracownikiem żeby to docenić!

pawel.goclik@wp.pl
@Filip

Nawet jeśli pracownik będzie dobrze pracował to nie znaczy że będzie dobrze doceniony pan (usunięte przez administratora)zawsze powie że coś mu nie pasuje.Wiem to bo trochę temu niestety pracowałem w tej firmie.

info

Pracujesz nie wiesz jesteś (usunięte przez administratora)na ile się da .Zarobki powinny być 2400 euro przy 180 godzinach ale nikt nie zna swoich praw większość do rety młody nie wie . Brak rąk do pracy zmusza takie firmy zwiększenia stawki godzinowe nie dla pracownika tylko od właściciela firmy a pracownik dostanie z tego premie miesięczna morze 100 euro.Podczas rozliczne może ty dopłacić za premie strata dla firmy więc patrz co dostajesz patrz co podpisujesz wszędzie sam możesz się zameldować Nie musisz potrzebować tłumacza tel internet i adres . Zawsze melduj się sam w Aok lub ikk itp z miejsca. Pracodawca buli na wstępie a ty masz pomoc medyczna karty jest w ciągu 5 dni.u/mowa lub nazwa firmy znają na pewno w tej miejscowość gdzie jesteś odlutowany Jeśli jesteś ta próbie należy Ci się stawka niemiecka podroż wszelkie koszty minimum za dzień 200 euro według prawa niemieckiego

Paulina

Jakie zarobki ? Czy pensja jest wypłacana na czas ?

Karol
@Paulina

Zawsze pensja jest wypłacana na czas, nie ma sytuacji w których wypłaciłby komuś np. 2 tyg. po terminie.

Kulfon

Przestrzegam przed pracą na kontrakcie w Aalen Niemcy. Praca okey, ale warunki socjalne skandaliczne. Na mieszkaniu brak lodówek, szafek, ciepłej wody, pralki. W pokoju jest tylko łóżko do spania. Po pracy łaźnia w umywalce, z ubikacji wylewają się fekalia na podłogę. Zarobki nie wielkie. Pan Rafał Ł. Obiecuje gruszki na wierzbie.

honda
@Kulfon

Pracowałem z jedną osobą , którą Łukawski przeniósł do mnie na kontrakt , jak miał chwilowe zapotrzebowanie na ludzi. Słyszałem jak rozmawiał z nim przez telefon, że jak nie wróci do aalen to zjeżdza do Polski. Straszny musi być z niego masochista , skoro mieliśmy wynajęte czyste , ładne mieszkanie. Ale nie było nadgodzin. W aalen mógł pracować ile mu się podobało przez co zarabiał sporo.

Jakie są warunki ?

terroryzowanie ludzi i oszukiwanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rpr-Luk Sp.C Ryszard Łukawski - Kostomłoty Pierwsze

• Jak się pracuje w Rpr-Luk Sp.C Ryszard Łukawski?

Zobacz opinie na temat firmy Rpr-Luk Sp.C Ryszard Łukawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rpr-Luk Sp.C Ryszard Łukawski?

Rpr-Luk Sp.C Ryszard Łukawski