Opinie o Greifbau Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Greifbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Greifbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greifbau Sp. z o.o. w Kraków

Brak organizacji pracy (

Sklejka
@Aneta

Organizacja pracy własnej jest głównie odpowiedzialnością samej osoby, to jednak warunki pracy, jak również podejście pracodawcy do efektywności i komfortu pracowników, mogą znacząco wpłynąć na sposób, w jaki ta organizacja jest realizowana. Dlatego ważne jest, aby pracodawcy tworzyli sprzyjające warunki pracy, a pracownicy korzystali z dostępnych środków i szkoleń, aby efektywnie zarządzać dokumentacją i innymi obowiązkami. A w tej firmie pracodawca nie daje tego i nie tworzę warunków =(

Jak wygląda praca w firmie Greifbau Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

AAA
@W.

Nie wiem czy faktycznie jest tak jak piszesz z tą resztą premii ale czy ten fakt jest poruszany jakkolwiek na rozmowie? Ona sama w jaki sposób przebiega? i czego odnośnie warunków można się z niej dowiedzieć? Każdy na nie przystaje?

Mania Nowy wpis

w ogłoszeniu dla Inżyniera Budowy jest napisane, że wystarcza minimum roczne doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym. Proszę więc o wskazanie w jak przy tym docelowo może wyglądać sama rozmowa rekrutacyjna i czy warto starać się o te posadę?

Zuźka Nowy wpis

Ciekawe że w ofercie dla pracownika biurowego najpierw wpisano wykształcenie średnie, potem podstawową znajomość matematyki i później również MS Office czy też Comarcha. :) bez tej matematyki chyba nie dałoby rady skończyć szkoły średniej :D Fakt faktem możecie napisać czy obecnie to raczej spokojna praca? Zastanawiam się czy dużo kontrahentów jest do obsługi.

Klick Nowy wpis
@Zuźka

Tak, kiedyś byłam na rozmowie i nie dość, że poziom kultury osobistej był na mocno niskim poziomie, to rzucono mi kartkę z zadaniami z matematyki, ot tak, oczywiście po długim spóźnieniu Pan raczył potraktować mnie jak "uczniaka". Pan z kpiną je sprawdził i w żenujący sposób je skomentował, wystawiając ocenę. Tak się składa, że moja praca od lat polega na liczeniu i księgowości, a będąc w szoku i z samego rana rozwiązując zadania w ciągu 10 minut, nie wpięłam się na matematyczne wyżyny. Natomiast fakt traktowania na dzień dobry potencjalnego pracownika z takiej pozycji i brak szacunku po latach myślę nadal jest słabą stroną tej firmy, skoro od lat non stop kogoś tam szukają na pracownika biurowego :)

Brak organizacji pracy (

@Gość

pytanie tylko jako kto to piszesz? w ogłoszeniu dla pracownika biurowo/magazynowego widziałam wzmiankę o zarządzaniu dokumentacją i tak dalej. Organizacja pracy własnej zależy więc w głównej mierze od samej tej osoby? jak teraz warunki pracy mogą wyglądać i jaki ma się na nie realny wpływ?

Sklejka Nowy wpis

Kandydatka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Pracownik biurowy,ktoś się wypowie jak to wygląda? Czy jest umowa o pracę,jakie warunki?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Greifbau Sp. z o.o. na stanowisko Kosztorysant Robót Budowlanych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy urlop w Greifbau Sp. z o.o. jest płatny 100%?

W obecnej chwili ktoś nie poleca pracy na żadnym ze stanowisk? Akurat właśnie kosztorysanta robót budowlanych do siebie szukają. przeglądając Podgórze się o tym dowiedziałem. Nie kojarzycie może jakie stawki będą proponowane teraz od nowego roku? byłaby to dla mnie dość kluczowa sprawa przez ewentualnym zgłoszeniem się

Kamil

Jestem już byłym pracownikiem. Związku z tym iż przepracowałem parę lat w tej firmie mogę coś więcej powiedzieć. Na początku było ok. Aż szef pan S.M. przestał interesować się firmą rzadko pojawiał się na placu budòw.Co doprowadziło do sytuacji gdzie pewien prezes wraz z p.inspektor systematycznie zaczęli gonić firmę. (usunięte przez administratora) brak szacunku zarówno do kadry kierowniczej jak i do szeregowych pracowników. Efektem takiego podejścia było samozwolnienia wartościowych pracowników dotyczy to kadry kierowniczej jak i różnych fachowców którzy pracowali w firmie po pare ładnych lat. Pewnie szef tej firmy tego nie przeczyta ale gdyby to nastąpiło to moja rada niech zacznie wreszcie dostrzegać jak jego zaufani ludzie robią go w balona.Reasumujac w obecnej chwili nie polecam pracy na żadnym stanowisku w tej firmie.

Rem Bud Plus

Nie polecam w zadnym wypadku wspolpracy z ta firma! Sa (usunięte przez administratora)! Nie placa pienedzy za wykonane roboty, przeciagaja odbiory, a pozniej wymyslaja cos czego nie ma. Jeśli chodzi o stosunek do innych, to jest po prostu szokujący, obcokrajowcy w ogóle nie są uważani za ludzi, obrażają i poniżają innych.

@Rem Bud Plus

Z tymi brakami mnie temat zaciekawił, czego dla przykładu może nie być, że zostaje to wskazane? Bardziej interesują mnie w tym kwestie umowne, czy są w niej uwzględniane takie szczegółowe zasady współpracy?

Jak wygląda praca w firmie Greifbau Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

Można

Aneta

No to dobrze a na jakie rodzaje premii można tutaj tak w zasadzie liczyć?

Igor

Jakie premie ? :D

Małgorzata
@Igor

No to są te premie czy nie? Zdecydujcie się w końcu :D A moze to zalezy od tego na jakim się jest stanowisku?

W.

Możesz liczyć na minimalną krajową oficjalnie i resztę pensji ja lewo. Zero dodatków, żadnych socjalnych świadczeń. Firma dla desperatów.

AAA
@W.

DOKA

Ostrzegam ze, pracować jako podwykonawca to jest najgorsze moje doświadczenia. Zaplacenia FV tszeba wypominać. Nie polecam

Mirek
@DOKA

Dzień dobry , Proszę napisz w jakich okolicznościach nie otrzymałeś pieniędzy za wykonaną robotę i na jakiej to było inwestycji ?

Mkolaj

Pracowałem w firmę dwa lata temu, i co mogę powiedzieć. Najgorsza firma w Polsce. Nie dostałem auta i nigdy nie jeździłem firmowym autem, po tym jak zachorowałem na COVID, zostałem zwolniony dyscyplinarne, a za pół roku dostalem wyzwanie do policii...za to że...popełniłem wykroczenie i dostalem grzywną dla tego musiałem jechać do Niepołomic do sądu,bardzo dobrze że mialem możliwość udowodnić ze to nie ja, hotel i dojazd kosztował mi o wiele drożej niz grzywna ale. Mogę dużo napisać o tej firmę i niestety nic dobrego

Julia
@Mkolaj

dyscypliarke za co dostales? covid nie jest podstawa do zwolnienia takiego wiec cos przeskrobales?

@Julia

U was w firmę nie ma w ogóle zadnego prawa, które obowiązuje pracodawcę. czemu nie pytasz dla czego dostalem grzywną za wykroczenia ktorego nie popełniłem ?

@Mikołaj

no a czy z tego co pisałeś nie wyszło, że udało Ci się problem tej grzywny po prostu wyjaśnić? czemu tak właściwie się złożyło, że auta nie otrzymałeś? chyba, że nie jest o nie tutaj jednak tak łatwo?

Morning

Nie polecam tej firmy

Mistrz

Najgorsza firma w całej Polsce.=( Nie życzę, żeby ktoś pracował w takich warunkach, które panują w tej firmie.

@Mistrz

co ciekawe faktycznie są negatywy tak jak piszesz ale te pozytywy się przebijają i pytanie od czego to może zależeć w takim razie? zauważyłam, że byli piszą le o może warunki się do dziś poprawiły i nie wiecie o tym?

Zimny

Zgadza się, prąd w kontenerach jest na noc wyłączany. Sprawa już została zgłoszona do pip

@Zimny

Z tym to poważnie piszesz? zgłoszenie kiedy poszło i czy już jest reakcja w takim razie? ciekawa jestem jak do tego się odnieśli

Stefan

Te Wasze wpisy to pitolenie o Szopenie.Pan Marcin to wspaniały wyrozumiały Szef który traktuje wszystkich jak najlepiej. Ostatnio były podwyżki stawki oscylują w granicach 30 złotych i więcej więc te gadki o dziadostwie to ludzie którym nie chce się pracować Obiboki.Jadąc do pracy płaci za czas spędzony w busie.Reasumując te wszystkie nie przychylne wpisy pochodzą od nierobów obiboków oraz frustratów ZA uwagę dziękuję i zapraszam do merytorycznej dyskusji

@Stefan

Wspaniały człowiek?;)))) Może i wspaniały, ale jako człowiek który odpowiada za ludzi, kompletnie nie odpowiada. Słyszałem o waszych podwyżkach;) Śmiech na sali, do tego cialy Kraków już wie o Greifbau, EN-BUD już nie będzie z wami pracować na pewno.;)))))) Konkurencja duża, powodzenia w poszukiwaniu nowych klientów i ludzi do pracy;))))) Nie polecam pracę w tej firmie.

@Stefan

Otóż to. Zadowoleni pracownicy nie siedzą na forach i nie dają upustu swoim frustracjom jak ci którzy tutaj znaleźli sobie sposób na odreagowanie. Jak nie spróbujesz sam to się nie przekonasz i tyle. a wybieranie pracy na podstawie opinii innych to już dziecinada

lulek
@Mikołaj

no i już wiemy kto tę opinię napisał, pozdrawiamy enbud, życzymy powodzenia w poszukiwaniu nowych klientów i ludzi do pracy. zwłaszcza tych zwolnionych gdzie indziej dyscyplinarnie i za alkohol :P

Mikolaj
@pracownik

Widzę bardzo zadowoleni pracownicy, piszą komentarze w godzinach pracy=) Stefan gaś tą koparkę kiedy nic nie robisz , ropa jest droga. A zwolnili mnie dla tego, że mam honor i nie liże tylnie miejsce szefowi, tylko mówię co jest grane. każdy komentarz pisalem ja, akurat nie mam co do roboty, tylko siedzę i hejtuje wspaniałą i najlepszą firme w całej Polsce=)

@Mikolaj

Widać, widać, że nie masz co do roboty. A pisanie komentarzy w godzinach pracy? A bo akurat wiesz, że teraz pracuję hahahahahaha zapomniałam, św. Mikołaj widzi przecież wszystko, kto jest grzeczny a kto nie :D:D:D

@pracownik

Nie jestem święty, ale widzę kto jest (usunięte przez administratora)...przepraszam dobrym koparkowym i kto nie oszczędza paliwa firmowego=) A na temat zwolnienia, tylko pszy mnie zwolniło się...parę naprawdę dobrych kierowników, a może też zostali zwolnieni dyscyplinarnie?)

Stasiu
@Mikołaj

W firmie pracuje dobre kilka miesiecy, wypłata zawsze na czas i zawsze wszystko się zgadza. Na dzień dobry dostałem wszystkie ciuchy, jak cos się zniszczyło to mi wymienili, teraz dostałem dobra kurtkę na zimę i tak naprawde o nic nie trzeba się martwic... za moich czasow ludzie którzy odeszli z firmy a tak naprawde to ich zwolnili to leserzy ktorzy albo nie zjawiali sie w pracy zazwyczai po niedzieli a ich praca pozostawiala wiele do zyczenia i nikt nie chciał z nimi robic... albo pozwalniali pijaczkow bo wydmuchali cos podczas kontroli a to akurat sprawdzaja... wiec widac kto z zemsty pisze wiekszosc opini. Z opowiesci starszych pracownikow tez wnioskuje ze albo ktos sie zwolnił i poszedł za lepsza kasa ale szybko wrocił jezeli go znow chcieli w firmie.... albo pozwlaniali pijakow wlasnie i teraz inne firmy sie z niumi mecza ale teraz bez takich osob robi sie wszytskim przyjemniej

Patryk

Można o tej firmie powiedzieć wiele, lecz niestety nic pozytywnego. Pracownicy są pomiatani , podobnie podwykonawcy- obciążani są za każdą możliwą rzecz, teraz już nawet za korzystanie z żurawia wieżowego, o czym nigdzie w umowie nie ma mowy. Rotacja kadry kierowniczej jest większa niż w McDonald's, zresztą wcale się nie dziwię, bo ciężko tam wytrzymać. Panuje atmosfera ciągłego kontrolingu, nawet w biurze budowy zamontowane są kamery. Nie polecam nikomu, szkoda czasu i nerwów.

Na budowach Greifbau pracuje się bardzo ciężko. kierownicy i bhpowiec ciagle robia zdjecia za brak barierek a sami nie daja materialu. Po pracy wylaczaja prad ludzie nie mają gdzie wysuszyc ubran musza pracowac w mokrych przemoczonych ubraniach a na zewnatrz juz sa mrozy. bhpowiec nic nie robi dla ludzi tylko straszy karami.

lolek

Jak najdalej od tej firmy. Zarówno pracownicy jak i podwykonawcy.

Teresa
@lolek

Możesz być pewien, że szanuję Twoje zdanie, ale tak naprawdę niewiele nam ono mówi o Greifbau jako pracodawcy. Słyszałam, iż celem tej firmy jest budowanie rozpoznawalnej marki, kojarzącej się z bezpieczeństwem i najwyższymi standardami. Można by zatem sądzić, że to dobre miejsce pracy. Możesz zatem powiedzieć, co właściwie wpłynęło na Twoją tak negatywną ocenę? Czy chodzi o wysokość zarobków? Postaraj się to wyjaśnić.

lolek
@Teresa

Z Pani wypowiedzi wnioskuję, że ma Pani z firmą Greifbau jakieś powiązanie.Czy jest Pani osobą pracującą w biurze firmy? Czy była Pani kiedykolwiek na jakiejkolwiek budowie prowadzonej przez Greifbau? Więc m.in. -lekceważące podejście kadry kierowniczej do sytuacji zaistniałych na budowie -kadra kierownicza bez "praktycznego" doświadczenia budowlanego (akurat na tej budowie, z którą miałem do czynienia) -przelew za fakturę za każdym razem po terminie i po wcześniejszym "upominaniu" się telefonicznie. i wiele innych, o których zwyczajnie nie chce mi się tutaj pisać. Miałem do czynienia raz z tą firmą i o ten jeden raz za dużo.

JOHN
@lolek

To jest słynna Pani kierownik :)

Dupek
@lolek

Kompletnie nie dobra firma, jak najdalej.

Dominika
@Dupek

Mógłbyś dodać trochę więcej szczegółów? Co konkretnie sprawiło, że masz tak negatywną opinię? Chętnie dowiem się czegoś więcej, bo nie mogę znaleźć za dużo aktualnych informacji.

szybki
@lolek

widze że do firmy powrocili starzy dobzi pracownicy z doswiadczeniem z różnych specjalizacji wiec o czyms to chyba swiadczy i nie wszedzie jest tak kolorowo

Czy w mieście Kraków da się zarobić więcej niż 4300 pracując jako Monter?

Zależy czego monter xd

Aneta

A który dla jasności zgarnia najwięcej? ;p I w sumie który najmniej tak w ramach kontrastu.

olx
@Aneta

Jak widać administratorzy serwisu to profesjonaliści. Monter czego? instalacji sanitarnych, instalacji fotowoltaicznych, mebli kuchennych, pomp ciepła, ogrodzeń, wentylacji, sieci gazowych, rusztowań, płyt GK, czy koszy wiklinowych ? :)

Bradzo nie dobra firma,jak najdalej od tej firmy. Brak normalnego podejścia do ludzi. Nie kompetentne nie uczciwie kerownictwo,zwłaszcza pan Marcin. Nie ma normlanych umów dla pracowników. Powodzenia.

@Tomek

Jak to nie ma normalnych umów? To jakie one są? Co w nich jest nie tak?

inni
@Tomek

bez jaj, umowy są i to o pracę jak najbardziej "normalne". i wypłaty na czas. doceni ten, kto ciągle dostawał zlecenia albo pracował w ogóle bez umowy a wypłatę dostawał jak się szefom spodobało. musiałem zrezygnować z powody wyprowadzki, i żałuję. Hejtu na Marcina nie pojmuję, najnormalniejszy człowiek jakiego poznałem, zawsze z szacunkiem. a że jest stanowczy? No komuś to może się nie spodobać, to potem hejtuje w internecie, bo tak przecież najłatwiej

Zostaw merytoryczną opinię o Greifbau Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Greifbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greifbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greifbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Greifbau Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Morelowa 15
    30-222 Kraków