LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

Arek

Wyjechałem miesiąc temu za ich pośrednictwem do pracy. Jestem zadowolony, wszystko jak w ustaleniach. Poprosiłem ich po 2 tygodniach o zmianę kwatery i bez problemu pomogli mi to załatwić z pracodawcą. Moje sugestie dla LIMNUSWORK: Trzemajcie tak dalej :) Lubię atmosferę w LIMNUSWORK za: Rzetelność, prawda, dotrzymywanie słowa.

@Arek

Potwierdzam ta agencja Limnus Work pomaga zawsze. Skończyło mi się zlecenie odrazu inna pracę znaleźli nie musiałem zjeżdżać do Polski.

Marek.L
@Arek

Też byłem zadowolony. Ja poprosiłem o podwyżkę i mi Limnus załatwił.

Franek

Rzygać to się chce jak sie czyta Twoje opinie, zbastuj, bo nie masz racji. Większość ludzi nie narzeka, bo pewnie nie daje sobie w kasze dmuchać i pilnują swojego, nie wiem jak można mieć pretensje, ze sie kogoś okradło do osob, które sa w Polsce, pilnuj swojego nosa a nie oczerniaj uczciwych ludzi.

@Arek

Pomogli ci zmienić kwaterę czyli przez internet znalezli nową i podali ci adres. Czy to duży wysiłek dla agencji? Pewnie załatwili wszystko przez telefon.

wujek dobra rada
@Franek

he,he . Agencja pracy i uczciwość. Chyba jesteś typowym polskim niewolnikiem o mentalności chłopka powiatowego.

Tomasz z Polski

przez dłuższy czas jeżdżąc do pracy za pomocą innych agencji pracy denerwowało mnie, że nie miałem żadnego wsparcia po podjęciu pracy tzn. jestem na miejscu w pracy i coś się dzieje, dzwonie do firmy i mam info żeby radzić sobie sam. W LimnusWork przekonali mnie do siebie, dzięki pomocy na zleceniu oraz dzwonią do mnie co jakiś czas pytając czy wszystko w porządku i czy nie potrzebuję pomocy itp. inne firmy powinny się uczyć od nich takiego podejścia do człowieka, polecam tą firmę wszystkim niezdecydowanym.

Robol
@Tomasz z Polski

Jaka jest umowa Polska.Np.Umowa polska,ZUS polski a podatki do niemieckiego urzędu pracy?Jakie zarobki?Ile za mieszkanie?

Virek
@Robol

Wszystko zależne od konkretnej oferty, więc nie ma co podawać kwot. Najlepiej jak sam się zorientujesz u źródła. Kontakt z nimi naprawdę dobry, więc przedstawić powinni Ci wszystko jasno i konkretnie, ale to podbij o konkretne oferty już.

Dawid
@Robol

Tak jak kolega wyżej. Podbij do nich, powiedzaa co i jak na pewno i dokładnie przejrzyj to co Cię interesuje

niwaznejakinick
@Tomasz z Polski

Opinia brzmi jak pisana przez kogoś z agencji pracy a nie pracownika.

Ewron

Pełne zaangażowanie od samego początku. Limnus to dobra firma

Szejmu

Powiem szczerze, że jestem pod mega dużym wrażeniem jakie firma na mnie wywarła, dobra kasa, fajni ludzie, praca zgodna z opisem. Ze swojej strony polecam.

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

Dawid

Wyjazd opłacalny, wszystkie formalności załatwione bardzo szybko i bezproblemowo. Żadnych problemów z ta firmą nie miałem.

Denzel

Firma ok

Cieszę się że na nich trafiłem. Dobra oferta, jasne warunki wyjazdu, na miejscu można liczyć na pomoc w razie pytań. Jeśli ktoś chce jechać do pracy za granicę to tylko z nimi. Polecam!

Cinek

Warunki pracy dobre, ekipa w porządku, idzie się z każdym bez problemu dogadać. Początki miałem takie trudniejsze bo z innej branży totalnie przyszedłem ale minął miesiąc i już dawałem radę bez problemu.

Deco

Podejście do pracownika na duuuży plus. Polecam!

Franco

Warunki nie zmieniły się w czasie tego wirusowego zamieszania. Nadal ogarniają dobrą robotę

gigi

fajne oferty pracy, dobra kasa, ludzie na miejscu w porządku, polecam

Mati

Wyjazd opłacalny, warunki w Augsburgu dla spawacza luks. Dobra umowa, konkretny zakres obowiązków. Polecam wyjazd.

Robert

według mnie ok, warunki do pracy w porządku

Bercik

Praca jak najbardziej ok, dobre warunki, jasno określony zakres obowiązków, człowiek wie co ma robić. Atmosfera git, zgrana ekipa się trafiła.

rzepa

kasa, ludzie oraz atmosfera to trzy rzeczy ktore pamietam i bardzo dobrze wspominam ten okres pracy przez Limnus, było fajnie

Griko

Polecam!

lewy

jeśli chcesz pracować to znajdziesz u nich coś dla siebie, z dobrą kasą i normalnymi godzinami pracy

Opinia

Moje odczucia są bardzo pozytywne, pracodawca zachowuje się póki co wzorowo - miejmy nadzieję że tak pozostanie. Praca jak praca na miejscu - trzeba pracować by zarobić. Jestem zdania, ze warto i poleciłbym pracę przez Limnus każdemu!

Smerff

Ja byłem w tamtym roku, może teraz na jesień pojadę, ale to zobaczymy. Ogólnie jak byłem to warunki bardzo dobre.

Damon

Oby więcej takich agencji - pewni, sprawdzeni, do tego na miejscu można liczyć na pomoc, nie zostawią z problemem tylko od razu wyjaśnią go przez co mozna spokojnie robić swoje

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK