LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

walker

według mnie dobra agencja, bo nie biorą z łapanki tylko coś ogarniają i pomagają ludziom

Małach

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do kandydatów.

Rocco

Praca dobra według mnie, pracowałem może nie jakoś długo, ale było w porządku. To też był mój pierwszy wyjazd za granicę.

OKS

Wróciłem na początku lipca z Augsburga, robiłem jako elektryk i tam warunki są spoko. Nie ma co się martwić tylko jak się chce jechać to śmiało. To moja druga agencja z którą pojechałem i ta jest zdecydowanie lepsza niż poprzednia.

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

Pezet

Kiedyś korzystałem z ich pomocy i wyjechałem z na dwa kontrakty. Wszystko załatwione i można było spokojnie pracować. Kasa też taka, że nie można było narzekać

Forza Italia

Agencja na 5! Daja radę na rynku i pokazują, że można naprawdę mocno iść do przodu przy obecnych standardach

Ostatnio przeglądałem co oni tam mają za oferty i trochę tego jest. Nawet ciekawe stanowiska i miejsca. Jakbym szukał czegoś to na pewno bym do nich podbił bo nawet z tego co patrzę po opiniach to jest ok. Mam teraz kontrakt do końca lipca więc może bliżej września będę coś działał.

Deezy

Duża gama ofert - elektrycy, ślusarze, mechanicy. Każdy może coś dla siebie ogarnąć, bo mimo że wiele ofert wymaga jakiegoś doświadczenia to są i takie na które można lecieć z czystą kartą

Criss

Pracy w PL nie ma wcale dobrej aż tak dużo, z Limnusem z kolei jest pewność dobrej kasy i bezpiecznie

miko

jest ok

hunter

praca w Berlinie jako magazynier ok, dobre warunki zgodne z tym co w ofercie podają, braciak był też w Berlinie ale jako elektryk pracował i też chwalił

Qba

Przyjmują ludzi młodych, bo to moja druga praca w życiu od nich i warunki są na tyle dobre, że nie muszę na siłę szukać czegoś i na razie jest ok. Agencja w porządku, bo zajęła się mną od razu po aplikowaniu. Nie kombinowali, że jestem małolatem tylko pomogli

Daniel

Ja jestem teraz. Wyjechałem na początku miesiąca i jest wszystko ok. Warunki pracy bardzo dobre.

David

No zobaczymy dostałem od nich ofertę, myślę że ją przyjmę. Mam nadzieje na dobrą współpracę.

Maniek

Firma naprawdę spoko. Dużo ofert takich typowo pod specjalistów z danej branży, ale i dla pomocników się coś znajdzie. Jak się trochę poczeka to można złapać fajną ofertę, ale ogólnie na już też coś w miarę będzie

Zarówno proces rekrutacyjny jak i kontakt z rekruterem oceniam bardzo wysoko. Wszytko poszło zgodnie z planem, a oferowane stanowisko i praca była zgodna z opisem. Polecam!

janusz
@Marta

witam a jak wyglada praca w austri w tyrol jako pomocnik na budowlance morze któs juz tam pracuje?bo opinie ta firma ma super,niewiem jak naprawde z zapotrzebowaniem.ja pracowałem jako pomocnik elektryka hydraulika operatorów w pl.w belgi i niemczech ale w austrii jeszcze nie

Marzenka
@janusz

Ludzie do pracy zawsze są potrzebni a chyba w budowlance to każde ręce do pracy przydatne. Tą ofertę na pracownika budowlanego w Austrii to od nich dostałeś? U mnie mąż wyjeżdżał na te stanowisko, ale do Niemiec, więc praca może sie różnić. Ale po stronie agencji wszystko też fajnie zorganizowane. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytanie to mów pisz, podpytam męża bo aż tak mocno tych jego wyjazdów nie zgłębiałam :)

Prawdomówny
@Marta

Zobaczymy czy oferta będzie zgodna z opisem jak pojedziesz na miejsce.

Edi

Zgadzam się :)

Edi

Zasady rekrutacji z góry określone więc wiadomo czego można się spodziewać - i dobrze, bo nie ma jakichś niespodzianek, że coś przesunięte, coś się zmieniło lub tego typu akcje

Pozostawiam swoją opinię dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują - uczciwa i solidna firma.

Mazur

Jest wiele agencji które obiecują złote góry a potem się z tego nie wywiązują, ale w tym przypadku jest inaczej. Jasno określone warunki, agencja warta polecenia.

Yura

Dwa wyjazdy za mną. Ogólnie oceniam pozytywnie, wszystko zgodnie z tym co w ofercie. Nie spotkałem się z jakimiś niespodziankami. Dobra kasą, ludzie na miejscu ok. Pewnie pojadę z nimi jeszcze ale na razie trzeba się zająć budowa domu.

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK