LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

Na agencję nie narzekam, bo wg mnie jak najbardziej trzymają się tego co jest ustalone :)

Karol

Oby więcej takich agencji. Jasno określone warunki, dobre pieniądze i ciekawa praca.

kajtek

Pracowałem w Niemczech i było ok. Pewna i dobra kasa, z kontaktem też nie było problemów.

shaq
@kajtek

zgadzam się, kontakt jak najbardziej w porządku, co do kasy to zgadzało się z tym na co się umawiałem z nimi.

Pracę przez firmę nie znalazłem, bo pracuję w Limnus :) Świetna firma, w teraźniejszych czasach bardzo dba o swoich ludzi.

Tomek27
@Michał

Jak to? To oni zatrudniają ludzi czy wysyłają do pracy, np. do Niemiec?

Ezio
@Tomek27

Wysyłają do pracy, ale nie tylko do Niemiec :) Wydaje mi się jednak że w samym biurze też ktoś pracować musi :)

Wszytkie osoby pracujące w biurze LimnusWork są umieszczone na stronie internetowej www.limnuswork.pl. Pozdrawiamy LimnusWork

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

matylda

robota jak robota, oby $ się zgadzał i agencja była spoko, a limnus zawsze jest uczciwa wobec swoich klintów

Jako firma to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest na najwyższym poziomie. Niczego tu nie brakuje, wszystko ci zapewniają

Małpiszon
@Marcin

Zgadzam się. Zazwyczaj to takie firmy chcą cb wyrolować, tutaj - czysty profesjonalizm i ludzkie podejście

marysia

Jestem bardzo zadowolona. Byłam dwa razy za ich pośrednictwem do pracy. Nie było problemu z kontaktem, zawsze wspierali. Dobra firma

olga

U mnie było tak, dosłownie dwa dni po tym jak zgłosiłam się odezwała się Pani z Limnus i powiedziała, że mam pracę. Bardziej mi się opłaciło. Wyszłam na swoje po 3 miesiącach, co w Polsce było właściwie nierealne.

z tego lasu

Świetny pracodawca, zapełnia wszystko, czego potrzebuje moja rodzinka. Pracuję drugi rok i mam nadzieję, że zostanie na dłużej

kaczkaBoo
@z tego lasu

Ja byłam dwa razy z mamą. Teraz jadę sama, mamę wolę zostawić w domu :) Pieniądze zgadzają się, wszystko na czas.

Jerzy
@kaczkaBoo

Kiedy dokładnie wyjeżdżasz do pracy za ich pośrednictwem? Jestem ciekaw, czy trzeba spełniać jakieś określone wymagania, aby móc pracować za ich pośrednictwem. Możesz coś napisać?

Szara

Proszę nie gadać głupot, bo dla osoby która poszukuje pracy w tej branży, to jest bardzo dobry start no i pieniądze zgadzają się

radosław

dwa wyjazdy za mna i jestem zadowolony, pierwszy to malo Polakow bylo ale jakos nawet poszlo, drugi to akurat sporo Polakow bylo, wiec bylo do kogo się odezwac, co do $$$ to jak najbardziej ok

Igor

Można trafić na dobre oferty, bo u nich większość taka jest. Pod względem kasy wychodzi naprawdę ok, dużo doświadczenie nabrałem bo jak byłem w Ulm to było sporo fachowców z dużym doświadczeniem.

Vertos

No ja świeżo po szkole. Mam porobione trochę kursów spawania. Myślicie, że można coś wyłapać?

Dawid
@Vertos

mordeczko napisz albo zadzwon do nich to Ci powiedzą, ja tez tak cykalem sie a juz jezdze z nimi drugi rok

Creed
@Vertos

Na pewno coś wyłapiesz. Teraz szukali na spawacza MAG. Ja robiłem dwa razy w Ulm. Porządne firmy się trafiły tak że sporo Polaków było. Kasa wiadomo - kozak, warunki pracy ok, mieszkanie też ok.

Vertos
@Creed

Dzięki za odpowiedzi. Zgłosiłem się i od razu uzyskałem wszystkie odpowiedzi od Limnusa. Wyjazd praktycznie ogarnięty :)

tadek
@Vertos

jestem w podobnej sytuacji jak Ty, w PL aby pół roku pracuje, daj znać jak sytuacja wygląda u Cb, wyjechałeś?

heros

wiadomo czego się spodziewac, nie kreca i nie kombinuja, jest ok, jak ktoś rusza do bawarii to polecam

@heros

teraz jadę do Augsburga, moze akurat byłeś tam? co robiłeś?

heros
@dyzio

Ja akurat budowlanka w Monachium i polecam, sporo Polaków więc człowiek ma z kim pogadać

@heros

Ja akurat na elektryka, ale też słyszałem, bo sie orientowalem troche, że sporo jest Polaków tam właśnie z Limnusa, chyba zdecyduję się pojechać

Maniek

Ktos cos na austrie poleca?

JJ
@Maniek

Na produkcji dobre mają oferty, może i dużo roboty, ale opłaca się, ludzie w porzadku, i Polacy i Litwini byli akurat w firmie w ktorje pracowałem.

Pino
@Maniek

Ja byłem w Salzburgu jako elektryk, dobre warunki, jasno określone warunki współpracy

Dree

z Krakowa jedyna agencja którą można polecić wg mnie

Mateusz

Mają duże doświadczenie. Dają pewną robotę w dobrych firmach. Umowa konkretna, człowiek wie na czym stoi. Jak poszły u mnie w robocie zwolnienia to sporo ludzi pojechało właśnie z nimi, nie trzeba było jakoś mega długo czekać.

Mino

Nie spodzeiwałem się rewelacji, a jest całkiem spoko. Bez jakichś haczyków, na robotę nie ma co narzekac

Daniel
@Mino

agencji pelno w polsce, ale pewniakow niewiele, wiec taka porzadna agencja jak limnus to obecnie rzadkosc

lukasz

Pracowalem kilka miesięcy przez Limnus, praca jako elektryk, dobra ciekawa z interesujacymi ludzmi. Ogolnie oceniam ich na 5!

@lukasz

elektryk gdzie? teraz jadę do Augsburga, moze akurat byłeś tam?

Mati

Jak na agencje nie ma się do czego przyczepić. Ogarniają wszystkie formalności i pomagają wszystko załatwić.

Ziko
@Mati

Rowniez polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK