LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

Żaczek

Cieszę się że na nich trafiłem. Dają dobrą robotę, ogarniają wszystko kompleksowo, na miejscu można liczyć na pomoc w razie pytań.

Paaweł

Jak jechać, to z Limnus. Człowieka szanują, ogarniają dobrą robotę.

Arek
@Paaweł

Zgadzam się, porządna i słowna agencja. Jak mówią, tak jest.

Kizo

Praca w porządku, dobre warunki, ogarnięci i konkretni ludzie. Nie zostawiają człowieka samego w razie problemów.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie LIMNUSWORK na pozycji Lakiernik? 6 lipca widziałam ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Witam, zapraszamy do kontaktu telefonicznego odnośnie danej oferty, wszystko Panu wyjaśnimy. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork.

lolo
@LIMNUSWORK

witam a czy macie oferty przy laminatach może

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

Proszę Pana, skoro zależy Panu na pracy to proszę się przypominać telefonicznie lub mailowo. Każdego dnia dzwoni do nas wiele osób o pracę i proszę mieć to na uwadze. Zachęcamy do cierpliwości.

Sylwiana

Szczerze? Nie chcę mi się wierzyć w taką opinię... Zepsute auto to jest jakiś POWÓD, a nie wymówka, więc wydaje mi się, że nie chcieliby od razu kasy. Sama jestem świadkiem jak dziewczyny z LimnusWork pomogły takiej parce (mówię o Holandii), bo miała dojechać na ten sam projekt, ale właśnie nie byli w stanie z winy przewoźnika. Ja bym stanęła na głowie, aby nie dostać kary bez względu na okoliczności, i wiem, że brzmi to chamsko ale jak się nie wywiązuje z umowy to tak jest. Chętnie opowiem wszystkim zainteresowanym o co chodzi z umową i jak wygląda praca za ich pośrednictwem :)

LimnusWork

Panie Mariuszu, W celu wyjaśniania takich sytuacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Ciężko jest nam się odnieść do opisanego przez Pana wydarzenia nie znając konkretów, Pana danych ani pozostałych koniecznych do weryfikacji informacji. Przed podpisaniem umowy był Pan zobowiązany do zapoznania się z jej warunkami co jest niezmiennym faktem, więc nie powinny Pana dziwić. Zapewniamy, że dobro pracownika jest dla nas bardzo ważne, więc ponownie prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy.

Damian
@LimnusWork

Umowa jasna i czytelna, potwierdzam.

mariusz
@LimnusWork

Teraz jak ja wam zaplacilem i znalazlem sobie sam prace,po co mam sie z wami kontaktowac? ,juz nie ma co wyjasniac.

@mariusz

Witam Panie Mariuszu Nasza Agencja nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo. Kierujemy kandydatów do pracy za granicą, są podane stawki za godzinę pracy + dieta i zawsze się to zgadza. Kandydat jedzie na podany adres i pracuje, jeśli jest jakiś problem to kontaktuje się z nami i rozwiązujemy problem. Podpisując Skierowanie do pracy dwie strony są zobowiązane wywiązać się z warunków zawartych w dokumentach.

BK
@Sylwiana

Witam mamy z narzeczonym ofertę wyjazdu do HolandiI praca przy pomidorach czy jest Pani wstanie opowiedzieć swoje doświadczenia

Zawidów Budowlaniec

Budowlaniec

Patryk

Witam ponad miesiąc temu wyjechałem do Niemiec za pośrednictwem firmy Limnuswork i jestem bardzo zadowolony. Wszystko to co zostało wcześniej ustalone to tak jest, jak i zarobek oraz zakwaterowanie. Kontakt z firma super wszystko jest załatwione od razu, konkretnie i na temat. Naprawdę polecam firmę Limnuswork

Witam, jeżeli osoba wywiązuje się z umowy, którą sama dobrowolnie podpisuje to żądna kara nie jest naliczana. Jeżeli pracodawca nie zapewni pracy itp to również kara nie jest naliczana, a pracownik jest wysyłany do kolejnego pracodawcy, aby miał ciągłość pracy. Każda sytuacja jest indywidualnie rozpatrywana. Wszyscy jesteśmy dorośli więc odpowiadamy za swoje zachowanie. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork.

zarobiony

czy są jakieś oferty pracy w Holandii teraz? da się wyjechać? proszę o konstruktywne odpowiedzi. dzięki

@zarobiony

Proszę wejść na naszą stronę internetową www.limnuswork.pl i dzwonić do Basi, na pewno pomoże :) Pozdrawiamy

hans klos
@zarobiony

zadzwoń tam, babeczka nieźle ogarnia, widziałem też dużo ofert, złożyłem aplikacje i czekam na info

Olka
@zarobiony

ja też polecam panią z Holandii, w 2 dni znalazła nam pracę, jest fajnie :)

zarobiony
@Olka

dziękuję wszystkim za polecenia / odpowiedzi. kontaktowałem się z panią Barbarą, faktycznie bardzo miła i rzeczowa osoba, mówi konkretnie jak jest. Jestem w procesie rekrutacji, mam złożyć aplikację, będę też mieć weryfikowany język. Dam znać, na czym stanęło, może to pomoże innym. pozdrawiam, Staszek

Ronnie

A jak z godzinami pracy? 8,12 czy wiecej?

kamil
@Ronnie

No to już zależy od firmy do jakiej trafisz no i jaka branża. Ale też się nie przejmuj, Limnus do jakichś 24 nie wysyła więc spokojnie :) Ja miałem 8-17 bodajże i tam jeszcze przerwę.

staŚ
@Ronnie

Ja miałem w dwie zmiany, tutaj już jak trafisz ewentualnie jak sobie ustalisz. Nic skomplikowanego :)

Arek
@Ronnie

Wszystko zalezne od firmy do ktorej trafisz. Ja raz mialem 8, potem 10 ale to różne firmy właśnie

buffon
@Ronnie

tak jak tu kolega powyzej napisal zalezy od pracy, dobrze tez jak mozesz robic wiecej, ja jako ciesla robilem nadgodzin bardzo duzo i na tym bardzo dobrze wychodzilem

patec
@Ronnie

niby w umowie masz okresolne godziny, ale wiekszosc i tak robi nadgodziny

@patec

W ofercie maja ze mozliwosc nadgodzin. Ale mozna robic godziny i tyle, prawda? Nadgodziny nie są obowiazkowe?

Bulls

Cześć. Pracował ktoś jako malarz z Limnusa? Chodzi mi jak z warunkami, jak to mniej więcej wygląda. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Adrian90
@Bulls

bylem w Ingolstadtt i warunki ok, co do pieniedzy to 12 euro brutto bylo, ale można było też nadgodziny robić, o zakwaterowanie nie trzeba się martwić, jak masz jakiś problem albo pytanie to jest koordynator co pomaga, jest ubezpieczenie wiec jest spokój w razie co by sie stalo, a co do samej pracy to dostac sie nie jest ciezko, tapetowanie mieszkań, biur, malowanie wewnątrz i jakaś drobna wykończeniówka

@Adrian90

A jak z wymaganiami i potrzebnymi kwalifikacjami? 5 lat w branzy starczy?

Adrian90
@Bulls

Nie no co Ty, doświadczenie to rok albo dwa były ale chyba jeden. No wiadomo że język potrzebny, ale taki żeby się dogadać. Też przejrzyj oferty co mają bo zazwyczej wszystko opisane jest

@Adrian90

Dzięki za info Mordeczko, jak tak to startuje, bo 3 lata w zawodzie pracuje, a język znam dosyć dobrze. Miłego dnia!

Jelly
@Bulls

Daj znać co powiedzieli albo odpisali, bo też chce z nimi jechać

@Jelly

Ok, ok, dzisiaj bede sie raczej kontaktowal ew. w weekend i dam znać :)

Jelly

Jak z nowymi ofertami? Zglaszal się ktoś teraz? Odpisuja albo odbieraja tel?

patec

robilem przy produkcji mebli w Bremie, dobre pieniadze, praca moze i ciezka bywala ale kasa wynagradzala ilosc wysilku jaki sie wlozylo

Jak wygląda temat awansu w LIMNUSWORK? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Murarz?

No tutaj to zależne od firmy do jakiej się trafi. Limnus kieruje Cię do pracy. Za pierwszym razem nie miałem możliwości awansu bo takich w firmie nie było - jak zwolniłoby się stanowisko to wtedy tak ale w czasie jak pracowałem stanowiska były obsadzone i to nie powiem bo porządni ludzie byli, za drugim po 4 miesiącach dostałem lepsze pieniądze i wyższe stanowisko dzięki czemu dowodziłem zespołem.

Wróciłam z Niemiec i polecam. Dobre warunki jeśli chodzi o pracę dla kobiet. Ogólnie jak przeglądałam te forum to myślałam że ogarniają pracę tylko dla mężczyzn ale jak sprawdziłam oferty to była oferta dla kelnerki. Praca może nie jakaś bardzo ciężka, ale jak człowiek się zepnie to bez problemu daje radę ;)

Martaa
@Karolina

oooooo, dzieki za info, planuje jechac, bo tutaj masowe zwolnienia u mnie w firmie :( wiekszosc opinii widzialam ze jest od facetow, ale są tez oferty dla kobiet i raczej z nimi pojade

Olga
@Martaa

Sporo kobiet wyjeżdża. Ja ze znajoma do pracy jako kucharki pojechalyśmy i bylo ok.

Artur
@Karolina

Też jadę do Niemiec za miesiąc ale to już mój 3ci wyjazd z tę firmą :)

Pati
@Olga

Ja też byłam. Narzekać nie mogę i nie mam na co. Wypłata się zgadzała jak najbardziej

canary
@Karolina

Tak, zgadzam się, dla kobiet jest praca, z tego co teraz widzę jest sporo ofert na Niemcy i nie tylko dla kobiet. Ja byłam akurat dwa razy z Limnusem i było ok. Mąż tak samo, bo jesteśmy kucharzami, a tam gdzie byliśmy były i kobiety i mężczyźni. Udało się być w tym samym zespole :)

Pączek

Widziałem u nich na FB że teraz spawaczy szukają. Ktoś się wybiera?

Kamil
@Pączek

Pracowałem przez nich w Monachium jako spawacz. Właśnie myślę się zgłosić bo tutaj u mnie w mieście słabo z pracą.

Billy Jean
@Pączek

widac ze dzialaja bo oferty maja non stop wiec smialo mozna startowac, ja akurat wrocilem juz jakis czas temu (styczen) i pewnie niedlugo powrot do niemiec

Sara

Znaleźli mi pracę w Wiedniu. Jest bardzo dużo wolnych stanowisk i co najfajniejsze, kobiety są preferowane!!!

Olusia
@Sara

O, a co dokładnie robisz? Możesz troszkę więcej opowiedzieć ?:)

Sara
@Olusia

Chodzi o pracę jako kucharka :) Oferty mają na te stanowisko w kilku miastach.

Vini

Jako spawacz pracowałem w wielu miejscach w Polsce, ale szału nie było i nie ma co ukrywać że szukałem dobrej agencji. Dwa razy nie wyszło, a za trzecim szwagier polecił właśnie Limnus i pojechałem. Warunki w Ulm dobre. Dużo człowiek się nauczył i dobre pieniądze zarobił dzięki czemu kredyt łatwiej się spłaca. Myślę że jeszcze wyjadę z nimi bo sytuacja w Polsce nie napawa optymizmem, a wiem że z Limnusem pewniejsza robota niż tu.

krakus

Napisz coś więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK