Nakatomi Sp. z o.o.

Opinie o Nakatomi Sp. z o.o.

Przyszły pracownik

Dzień dobry, chciałam zostawić Państwu moje CV. Dużo dobrego czytałam o Nakatomi i Pani Ewelina zainspirowała mnie do zmiany pracy. Znam się na social media i trochę też piszę. Jestem z Warszawy i nie ukrywam, że bardzo mi zależy na pracy w tak renomowanej agencji... Rodzi się tylko jedno pytanie - byłam pod wskazanym na stronie warszawskim adresem i okazało się, że takiej firmy, jak Nakatomi nie ma tym biurowcu... Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Bo nawet tutaj kilka razy o tym czytałam...

@Przyszły pracownik

Dzień dobry. Bardzo proszę o informację gdzie Pan/Pani był, proszę o kontakt na e-mail biuro@nakatomi.pl z pewnością nie dotarł Pan do nas :) Proszę o informację które piętro, jakie wejście z której strony, gdzie Pan/i był?

Przyszły pracownik
@Nakatomi

Pani Nakatomi, jestem kobietą:-) Wiem, że jest to typowo kobieca firma (dużo czytałam), więc mężczyzn u Was nie ma:-) Weszłam normalnie, głównym wejściem. Dotarłam do recepcji. Państwo nie macie w kontakcie chyba określonego piętra ani dokładnego adresu. Trafiłam jedynie do budynku, gdzie niestety obeszłam się smakiem. Na recepcji zapytałam o Nakatomi. Uprzejma pani poinformowała mnie, że najprawdopodobniej jest to adres tylko do korespondencji. Nie dawało mi to spokoju, więc się zapytałam, jakim cudem mógłby nim być skoro nie ma biura... Długo nie chciała powiedzieć, ale w końcu uzyskałam od niej informacje, że może być to coś na kształt wirtualnego biura? To gdzie w Warszawie macie biuro stacjonarne?

@Przyszły pracownik

Witam Panią serdecznie. W dalszym ciągu nie mamy pojęcia dlaczego Pani do nas nie dotarła. Przepytaliśmy wszystkie 9 osób, które pracuję na recepcji w Zebra Tower i gwarantowały nam, że nikt o nas nie pytał. Sprawdziliśmy nawet aktualizację firm w rejestrze i jesteśmy do niego wpisani, zatem osoba na recepcji bez problemu powinna Pani wskazać adres. Proszę mieć na uwadze, że w ZT jest ponad 200 firm :) Podaje Pani raz jeszcze dokładny adres naszego warszawskiego biura to 00-640 Warszawa ulica Mokotowska 1 piętro 9. Windą należy wjechać na 8, wejść na recepcje na 8 piętrze i schodami już u nas wejść na piętro 9. Na 9 piętro windą Pani nie wjedzie. Zapraszamy Panią serdecznie. Pracujemy pd poniedziałku do piątku od godziny 10 do 18. Podaję Pani także nasz numer telefonu (22) 378-25-43 zapraszamy do kontaktu. E-mail bezpośredni do Agnieszki ( Dyrektor Oddziału ) to agnieszka@nakatomi.pl .

Fotograf w Nakatomi

Cześć mam na imię Marta i jestem fotografem w Nakatomi. Doskonale mnie znają i dziewczyny z Gdańska i z Warszawy, robię zdjęcia na zlecenia w Nakatomi od roku. Robię sesje dla różnych miejsc, głównie są to restaurację, wyższa uczelnia czy ostatnio sporo w prywatnym szpitalu. Zarobki 140 PLN za godzinę zdjęciową, z reguły mam 8-10 sesji w miesiącu po 3-4 godziny, ale nie zawsze. Zatem zarobki sami policzcie, jest dobrze tym bardziej, że jestem początkująca i nie mam 15 lat doświadczenia :)

@Fotograf w Nakatomi

Cześć Marta, powiedz mi, czy wiesz może, czy w Gdańsku potrzebują też fotografa? Mam spore doświadczenie, trochę robiłam komercyjnych dla agencji w Sopocie, ale stawek warszawskich nie miałam, a chętnie bym się sprawdziła.

Cpywriter w Nakatomi

Moja historia z Nakatomi. Piszę teksty dla Nakatomi od 18 miesięcy, na początku pisałam po 5-6 w miesiącu na takie małe zlecenia, a obecnie piszę na etacie, tzn. nie do końca. Prowadzę swoją działalność jednoosobową, ale piszę tylko dla Nakatomi, bo tyle tego mam. Odnośnie wynagrodzenia to mam od 50-80 złotych za tekst na 4-5 tysięcy znaków, oczywiście mówimy tutaj o stawce netto. Ile można zarobić? Napisanie 3 tekstów dziennie nie jest wielkim wyzwaniem, tym bardziej że są to tematy ogólne. Piszę zarówno teksty na blogi dla restauracji, uczelni, ale także dla usług medycznych czy linii lotniczych, ostatnio dużo dla wyższych uczelni. Mam także, choć nie często tematy trudne i teksty wyceniane indywidulanie, takie lubię najbardziej, bo za jeden specjalistyczny tekst mam płacone 20 złotych za 1000 znaków, czyli przy dużym a taki piszę teraz za 2 dni pracy można dostać 800 złotych. Ogólnie jako podwykonawca wystawiam fakturę, po opłaceniu tego strasznego ZUS i podatku na czysto wyjdę 3500 no może to nie jest dużo, ale mam stałą pewną pracę i nienormowany czas. Żeby nie było tak pięknie, to czasem są pilne tematy i muszę na szybko pisać coś w kilka godzin, ale to zdarza na szczęście nie często. No i oczywiście jak chce mieć wolne to mam kiedy chce, ale urlopów jak w pracy na umowę i w biurze to nie mam, no ale to logiczne.

Rafał
@Cpywriter w Nakatomi

Powiedz mi proszę, czy wiesz może czy mają wolne etaty? Czy można pisać tylko z 2-3 branż? Piszę sporo, ale tylko motoryzacja, sztuki walki, sport itp... jak coś byś wiedziałą daj znać proszę, bo stawki masz dobre. Ja piszę za 30 złociszy za 5000 znaków.

Freelancer w Nakatom

Ale się ostatnio rozpisaliście o Nakatomi :) Ja niestety, albo na szczęście wybrałam drogę freelancerki i tak już pracuję od kilku lat. Opowiem wam jak wygląda moja praca, zarobki, co robię? Z Nakatomi związana jestem już od 3 lat, zajmuję się marketingiem w sieci, różnego rodzaju, z wyłączeniem copywritingu, tekstów nie piszę bo to nie mój kierunek i tak szczerze to nie bardzo umiem. Zatem, raz tylko byłam w biurze w Warszawie podpisać umowę, pracuję na własnej działalności zdalnie ze Śląska. Czym zatem się zajmuję i co robię? Na początku miesiąca zawsze od Kasi dostaje rozpiskę co mam robić, na kiedy, jakie terminy itp… tak, że taki standard jak w każdej agencji, bo już z 3 współpracowałam. Moje zadania. Zacznijmy od marketingu szeptanego, piszę na fora dla 10 różnych firm, po 100-200 wpisów to różnie, za każdy wpis dostaję 2.20 netto, następnie robię ogłoszenia do sieci na takie portale jak lento, olx… za jedno ogłoszenie 1 złotych netto. Dodatkowo linki pod pozycjonowanie, tutaj z reguły z 300 nie więcej, bo jest je dość ciężko zrobić z racji tego, że muszą to być tylko na wartościowe strony, dostaje 4 złote netto za wpis. Zatem zarobki ogólnie, za szeptany 2700 za każdym razem jest różnie, ogłoszenia 1000 złotych, za linki 1200. Razem, ale nie ma reguły od 4800 do 5800 netto. Od tego podatek, ale oczywiście koszty się robi, to nie ma go więcej niż 500 złotych. Moje wypłata oscyluję w granicach 5 tysięcy netto. Miałem też wypłąty po odliczeniu po 4 tysiące ale miałam też po 7 jak przysiadłam mocno. Ile czasu mi to zajmuję, tyle co praca na etacie, jakieś 180 godzin. Według mnie jako freelancer mam dobre wynagrodzenie, zawsze przed czasem wypłacane, to jest ważne, bo we wcześniejszych agencjach to raczej było różnie. Nie mam żadnych dodatków, tak jak czytam, że macie w biurach, ale wstaje o której chce, pracuję ile chce, kiedy chce i według mnie to jest przyszłość. Ogólnie polecam 9/10, zarobki mogły by być trochę wyższe i firmy się częściej zmieniać, bo z reguły rok, dwa piszę się o tych samych, ale oprócz tego, robię co chciałam.

PRACA W NAKATOMI W GDAŃSKU

Gdybym nie znała obowiązujących w Nakatomi praktyk, pewnie uwierzyłabym, że wspomniany elaborat nie miał na celu przykrycia niepochlebnych opinii. Mało tego... gdybym ich nie znała, pomyślałabym, że te opinie pisały różne osoby. Przyjmijmy więc, że - Mateusz, Nakatomi i pracownik z Warszawy, to trzy różne osoby. Zgodnie z tym odniosę się do Waszych wypowiedzi: Na początek komentarz do mojej wypowiedzi z 20.07 (praca gdańsk) "to tylko o was świadczy co piszecie" i "pokazujecie tym kim jesteście i dlaczego u nas nie pracujecie" – Nie Nakatomi, to świadczy o Tobie i o atmosferze, jaką stworzyłeś w miejscu pracy. Nie pracujemy u Was, bo złożyłyśmy wypowiedzenia. Jedna po drugiej:) Reszta dosyć ładnie napisana, pomijając kilka błędów, ale podobno człowiek uczy się przez całe życie. Teraz odniosę się do wywołanej dyskusji: "Negatywne spostrzeżenia ukierunkowują nas na rozwój firmy" – Której siedziby i czy ta w Gdańsku ma przyszłość? "6 osób wygenerowało w 6 miesięcy 62 dni chorobowego" + "obłożnie chore koleżanki biegały po Galerii Bałtyckiej" - Które koleżanki i czy biegały razem, czy w jakichś odstępach godzinowych? "To, że mężczyzna był Twoim przełożonym to raczej nic dziwnego" – Tu się zgadzam, płeć nie ma tu nic do rzeczy, prędzej kompetencje. Do Praca w Nakatomi w Warszawie 1) Wypłaty gratuluję i zazdroszczę:) 2) (śmiech) 3) "Kochanie..." - od razu widać warszawskie podejście, w Gdańsku dziewczyny były nazywane pipkami... 4) O Agnieszce ładnie napisane, choć przydałoby się kilka kosmetycznych poprawek...do tekstu:) 5) "CEO widzałyśmy tylko raz" – My CEO widziałyśmy naprawdę wiele razy, choć słyszałyśmy tylko raz. Mateusz- "jego opisywać nie trzeba, bo go kochamy, lepszego kolesia nie ma, jeśli jest się pracowitym to on także będzie cię poważnie." - Poważnie? No, ale podobno odległość służy prawdziwej miłości (nawet pomiędzy Gdańskiem a Warszawą), pewnie stąd ta różnica w żywionych uczuciach. 6) PODSUMOWANIE – u Was dziewczyny dojeżdżające rowerem dostają 100 zł dodatku do wypłaty, a u nas zapewne dostałyby opierdziel, bo rodziłoby to możliwość spóźnienia.

@PRACA W NAKATOMI W GDAŃSKU

Hej Dominika, widzę, że mocno się włączyło jechanie po pracodawcy :) taka Twoja natura. Pozdrawiam

Dominika
@Nakatomi

Hej Mateusz, ja tę dyskusję bacznie obserwuję, ale swoje zdanie wyraziłam już wcześniej. Kamil na pewno pomoże Ci ze sprawdzeniem ip, to nie jest aż takie trudne. Warto przeczytać uważnie, nie zaprzeczałabym słowom z własnej opinii. Ale widzę, że wszystkie dziewczyny, które SAME się zwolniły w ostatnim czasie mają odczucia podobne do mnie. Może taka natura gdańszczan. Pozdrawiam Brzeg Dolny i Nakatomi :)

@Dominika

Hejka, cześć Dominika, fajnie że obserwujesz opinie, nie wiem co to Brzeg Dolny :) ale ty pewnie wiesz. Nie wdaje się już w dyskusję bo nie ma to sensu. Pozdrawiam i życzę Ci z całego serca powodzenia w innej fantastycznej pracy.

Dominika
@Nakatomi

Dziękuję i na przyszłość proszę o powstrzymanie się od bezpodstawnych oskarżeń.

Aruba

Pracowałam w Nakatomi ponad pół roku i moim zdaniem nie jest to dobra praca dla kobiet. Na początek wymienię plusy: wynagrodzenie wyższe niż najniższa krajowa, 2 przerwy w ciągu dnia po 30 minut, okazyjnie także szybszy koniec pracy, podstawowy pakiet w Medicoverze. Miałyśmy również jedno szkolenie z Photoshopa i dodatkowo płatny wyjazd służbowy. Wypłaty na czas i umowy o pracę do plusów nie zaliczam, bo to teoretycznie norma. Dlaczego więc już tam nie pracuję? Brak możliwości awansu, a później - rozwoju. Po 2 miesiącach pracy wie się właściwie wszystko i nie nabywa się już nowych umiejętności, co dla młodych osób ma ogromne znaczenie. Charakter codziennej pracy jest monotonny, co łączy się z ciszą panującą w biurze (zakaz rozmów, brak "burz mózgów", znanych mi z poprzednich prac czy swobodnego dzielenia się pomysłami). "Ciekawie" rozwiązano również kwestię podziału wynagrodzenia. Podczas przedłużania umowy po trzech miesiącach zostałam poinformowana, że premia uznaniowa (która stanowi dużą część wynagrodzenia) zostanie mi potrącona w przypadku 2-tygodniowego zwolnienia lekarskiego. Być może ma to być swoistą motywacją, ale na wszelki wypadek warto popracować nad odpornością... Jednak moim głównym powodem jest fakt, że nie jest to firma, w której kobiety traktowane są z należytym szacunkiem, co w XXI wieku może dziwić. Wpływa to bardzo negatywnie na samopoczucie i atmosferę w biurze, w którym znajduje się 6 młodych kobiet i przełożony - mężczyzna. Podsumowując, według mnie Nakatomi to taka współczesna fabryka, tylko w eleganckim wydaniu - w biurze. Być może są osoby, którym to odpowiada w zamian za obiektywnie dobre "sztywne" warunki pracy, które opisałam na początku i którymi firma konsekwentnie chwali się.

@Aruba

Dziękujemy Ci za opinie o naszej firmie. Mamy nadzieję, że znalazłaś już coś, co będzie bardziej spełniało Twoje oczekiwania. Dziękujemy za spostrzeżenia, za uwagi, fajnie, że się z nami tym dzielisz. Premia uznaniowa nigdy nie została nikomu potrącona! Twoje wynagrodzenie 3800 brutto, to trochę więcej niż 2100 brutto? Wydaje nam się, że to jakieś 70% więcej niż najniższa krajowa. Mniej więcej, w gdańskim oddziale zarabiałaś u nas 23 PLN/ godzinne, a nie 12 :) mogłaś wspomnieć o tym w informacji, było by miło jakbyś napisała więcej. Warto opisać też pozytywy, a nie tylko negatywne spostrzeżenia choć takie też nas ukierunkowują na rozwój firmy. Warto dodać, też że 6 osób potrafiło w 6 miesięcy wygenerować 62 dni chorobowego, zatem nie powinien Cię dziwić taki podział wynagrodzenia ze względu na premie. Tym bardziej że obłożnie chore Twoje koleżanki biegały po Galerii Bałtyckie. To, że mężczyzna był Twoim przełożonym to raczej nic dziwnego. Tym bardziej że Szefowa jest prawie cały czas w US. Jednak bardzo Ci dziękujemy i życzymy powodzenia w nowej pracy.

Mateusz
@Aruba

Cześć Dominika, Mateusz z tej strony. Bardzo dziękuję za Twoją ocenę naszej firmy. W wielu kwestiach się z Tobą zgadzam, w kilku też nie. Każdy ma prawo do swojego zdania. Poprosiłem dziewczyny w Warszawie, żeby nie komentowały Twoich wypowiedzi. Ani bie pisały nam twórzych elaboratów jak to jest w firmie. Przekonałaś się, że to praca nie dla Ciebie, ja nie komentuję tego jak pracowałaś, bardzo bym prosił również o uszanowanie Nakatomi.

Praca w Nakatomi w Warszawie

1) Zacznijmy od wynagrodzenia. Mamy tutaj 2 możliwości, pracę na własnej działalności lub umowę o pracę. Jeśli rzecz ma się działalności, a większość z nas tak woli pracować, to wynagrodzenie wynosi 8000 brutto, co jak w moim przypadku po odliczeniu ZUS, podatku zostaje mi 5300 netto. Myślę, że całkiem przyzwoicie jak na dziewczyną 2 lata po studiach. Na umowę o pracę dziewczyny zarabiają 4500 netto, ale nie muszę wtedy się martwić księgowym, fakturami, liczy im się wszystko do stażu pracy itp… Według mnie to warunki bardzo dobre, wręcz idealne jak dla osób, które zaczynają swoją drogę. Moje koleżanki pracują w innych agencjach i to sieciowych i mają o wiele gorsze warunki pracy. 2) Środowisko pracy : pracujemy w Zebrze to raczej komentować nie trzeba, warunki idealne, jesteśmy po 3 lub 4 w biurze, nie mamy żadnych dużych przestrzeni, jest mega wygodnie, nie sądzę że trzeba tutaj więcej pisać. Minusem jest brak parkingu, ale to w Wawie standard w biurowcach. 3) Rozwój, tutaj odniosę się do dziewczyny z Gdańska, która napisała komentarz poniżej. Kochanie, jak Ty chciałaś awansować, jak pracowałaś 6 miesięcy, druga rzecz musiała być pracować w Warszawie, ciężko awansować obsługując 5 firm przy banalnie prostych kampaniach. Powiem wam jak to wygląda u nas. Ja jestem szeregowym pracownikiem przy kampanii dla Medi, ale można być szefem projektu, czyli masz pod sobą 4 osoby. Możesz też być marketingowcem, dziewczyny zajmujące się wycenami, przetargami itp.. zarabiają więcej siedzą w osobnym biurze. Agnieszką naszą się nie zostanie bo jest nie zastąpiona ale ma jeszcze 2 dziewczyny do pomocy i też są ponad nami, ale tak naprawdę, nie ma to żadnego znaczenia, bo trzeba stworzyć zespół, razem pracować, imprezować, przyjaźnić się i wtedy wszystko jest ok. U nas jest super więc marudzącą Arube z Gdańska pozdrawiamy. 4) Kto rządzi, szefową naszą jest Agnieszka, znacie ją wszyscy, piszę anonimowo to mogła bym pocisnąć i napisać co chce ale jest dziewczyna niesamowita, jak się nie ściemnia, nie marudzi i nie udaje obłożnie chorej to jest idealną szefową do niczego się nie wtrąca. Raportujemy raz dziennie albo do niej albo do Eweliny. Ewelina to nasza CEO ale szczere to widziałam ją raz, do tej pory, no zawsze jest w albo w Stanach. Nad Agą jest Mateusz, jego opisywać nie trzeba, bo go kochamy, lepszego kolesia nie ma, jeśli jest się pracowitym to on także będzie cię poważnie. Kocha lubi pracowitych a nie znosi leni. 5) Przerwy, dodatki – pracujemy od 8-16 albo od 9-17 to zależy jak komu pasuje ale to się ustala na początku umowy. Przerwy mamy 2 po 30 minut wliczane do czasu pracy i płatne. Możemy pracować z domu każda, ale oczywiście nie cały czas, musimy to głosić dzień wcześniej. Tej opcji nie ma Aga ( szefowa ) i dziewczyny z marketingu, oraz 2 dziewczyny online obsługujące Social Media klientów ( chodzi tutaj o to, że kampaniach kilku mamy opcje 15 minut na odpowiedź ) dlatego one muszą być na bieżąco przed komputerem. Dodatki. Mamy pakiet ubezpieczenie w Medi ( każda ) mamy prywatne ubezpieczenie na życie ( każda ) dziewczyny dojeżdżające rowerem do pracy dostają 100 złotych dodatku do wypłaty. Mamy też karty na siłownie na Mokotów. Tak sprawa z dodatkami. 6) Podsumowanie – jeśli masz 20 lat doświadczenia w kampaniach na całym świecie, to u nas się będziesz nudzić, ale jeśli zaczynasz z marketingiem, jesteś po studiach, masz z rok, dwa, trzy stażu w pracy, to Nakatomi jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wynagrodzenie ***** Miejsce pracy ***** Awans*** Szefostwo***** Dodatki*****

gdańszczanka
@Praca w Nakatomi w Warszawie

:-D To jest właśnie magia Nakatomi. Pojawia się obiektywna wypowiedź opisująca plusy i minusy pracy w firmie, a po kilku godzinach - tadam! Nowa, ociekająca lukrem, oczywiście od legendarnej już postaci, Pracownicy z Warszawy. Wasza Agnieszka musi być naprawdę aniołem, sporo się o niej nasłuchałyśmy - te historie brzmią naprawdę jak wspaniała, utopijna bajka! Zawsze marzyłyśmy o tym, żeby ją zobaczyć, albo chociaż usłyszeć, ale niestety - nam, marudom z Gdańska nigdy nie było to dane, nawet gdy chciałyśmy zasięgnąć rady dotyczącej pracy. Aż chce się odwiedzić Zebra Tower, w końcu Warszawa nie jest tak daleko. Pozdrowienia!

@gdańszczanka

Przecież tak jest go work nastawiony, że przychodzą powiadomienie :) Tobie również, skoro po 41 minutach już skomentowałaś :) Od tego jest ten portal. Opinia według mnie nie była obiektywna, ale cóż, każde zdanie jest subiektywne i nie zamierzamy z Tobą gdańszczanko z Gdynii polemizować :) Piszcie dziewczyny co chcecie, pokazujecie tym kim jesteście i dlaczego już u nas nie pracujecie :) Pozdrawiamy Gdynię i DB :)

praca gdańsk

To może teraz trochę o warunkach pracy w Gdańsku. Na pewno jest ona dedykowana osobom o silnych nerwach. Odradzam, jeśli źle znosicie regularną i gorzką krytykę, podyktowaną nieustająco złym nastrojem przełożonych. Rozmawiać można wyłącznie na przerwach, bo „od tego je mamy”, więc przez 7 godz. dziennie siedzicie w głuchej ciszy (w przeciwnym wypadku zostanie Wam zwrócona uwaga). Nie są tu mile widziane osoby, które potrafią bronić swojego zdania, bo racja zawsze leży po stronie przełożonego. Często słyszy się o tym, że przyjedzie dyrektor z innego miasta i wszystkich pozwalnia (śmiech). Rzeczywiście pracowników się tu nie zwalnia, lecz doprowadza do tego, by sami to zrobili...w ostatnim czasie bardzo skutecznie:) PS. Teraz posypią się dziesiątki opinii krytykujących tę szczerą wypowiedź, napisane przez setki pracowników z tysiąca siedzib.

@praca gdańsk

Cześć dziewczyny. Dziękujemy za krytykę, portal jest od tego, żeby wyrazić swoje zdanie. Cieszymy się, że piszecie o zwracaniu uwagi za rozmowy, bo to prawda, praca jest po to żeby ją wykonywać, a nie żeby przychodzić i rozmawiać o swoim życiu. Dziękujemy za informację że pracujecie po 7 godzin. Tak to prawda, bo macie aż godzinę przerwy każdego dnia za którą Wam wszystkim płacimy. Nie dopisałyście, że pomimo tego codziennego zwracania uwagi, żadnej z was nigdy nie zabraliśmy ani grosza premii. Dziewczyny kochane, nie dopisałyście ile razy wychodziłyście do domu wcześniej. Za wszystko dziękujemy nie mamy zamiaru waszych opinii krytykować, bo każdy ma prawo do swojego zdania, to tylko o was świadczy co piszecie.

Agnieszka

100% polecam pracę w Nakatomi. Jeśli się komuś chce pracować to pracuję i nie marudzi, a jeśli nie chce to znajduję inną pracę. Mi jest dobrze i nie narzekam, ale co ja mogę powiedzieć przecież 3 lata pracuję. Dlaczego wy zawsze narzekacie, dlaczego nie napiszecie, że od 3 tygodni pracujecie po 6 godzin, że puszczają was do domu bez żadnych podstaw często i gęsto wcześniej, że macie prywatne ubezpieczenie, że nie macie prawie żadnego nadzoru. Dlaczego macie takie usposobienie? Popracujcie w korpo to pogadamy.

@Agnieszka

Cześć Aga, dziękujemy za konstruktywną opinie. Cieszymy się, że jesteś z nami :)

Kajka

Potwierdzam, według mojego skromnego zdania, dobra firm jeśli zaczynasz przygodę z reklamą. Prosty system rekrutacji, nie robią z siebie korpo, tylko sympatyczna rozmowa 15 minut. Zarobki na początek w Warszawie 5000 brutto, na umowie o pracę, dla osoby po studiach, która nie ma pojęcie o reklamie i koleżanki spędziły nade mną 2 miesiące żeby mnie nauczyć podstaw to bardzo dobre pieniądze. Dziewczyny, które pracują 3 lata mają 8 tysięcy. Do tego prywatne ubezpieczenie w Medicover, pracujemy na Mokotowskiej w Zebra Tower. Podoba mi się to, że nie ma nadgodzin i masz pełną swobodę bo Szefowa w Stanach. Ogólnie atmosfera super, nikt mi nie jęczy ze nic nie umiem, dziewczyny które pracują 3 lata i są dobre w tym co robią pomagają a nie się mądrzą. A i moje ulubione godzinna przerwa liczona to czasu pracy :)

Serdecznie Polecam. Zarobki na bardzo dobrym poziomie, dodatki do wypłat, praca w super biurowcu, w Warszawie ciężko o lepszą agncję marketingową.

@Zdumiona zgodnie z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin , każda wypowiedź łamiąca powyższe ustalenia może zostać usunięta. Posiadacie informacje na temat bieżących rekrutacji w firmie Nakatomi? Wielu z nas z chęcią się dowie jak wyglądają aktualne warunki pracy u nich.

Zdumiona

Czytam, czytam i przecieram oczy ze zdumienia. Poziom wypowiedzi niektórych z Państwa pracowników, a w szczególności osoby odpowiedzialnej za HR jest rażąco nieprofesjonalny. Niepochlebne opinie usuwa się, pozostawiając tylko te ociekające lukrem... Teksty na hp strony firmowej także nie zachęcają literówkami, kilkunastokrotnym podkreśleniem „agencja w Warszawie”, „mamy dziesiąt oddziałów, tysiące klientów” etc. Brakuje merytoryki. Posty na FB zdają się być napisane przez kilkunastolatkę. Powyższe aspekty powinny być w Państwa działalności perfekcyjne, a takie się nie wydają. Pozostawiam powyższe Państwu do refleksji i życzę pokory, pozdrawiam

Agnieszka - Dyrektor Oddziału Warszawa

Witam serdecznie, rekrutacja się zakończyła. W dniu wczorajszym przyjęliśmy 2 osoby z doświadczeniem w SM, 2 osoby z biegłym angielskim i włoskim. Na chwilę obecną nie rekrutujemy. Jeśli będą kolejne przyjęcia poinformujemy na stronie oraz na portalach.

@Agnieszka - Dyrektor Oddziału Warszawa to bardzo cenna informacja - dzięki, że dzielisz się nią ze wszystkimi forumowiczami. Ilu pracowników - specjalistów aktualnie poszukujecie? Czy rekrutacja będzie wieloetapowa?

Agnieszka - Dyrektor Oddziału Warszawa

Witam wszystkich. Kochani mamy znów przyjęcia do pracy. Rozwijamy się i wchodzimy na nowe rynki, w związku z tym poszukujemy Specjalistów Social Media, do pracy w Gdańsku i Warszawie. Słowo specjalistów użyłam celowo. Chodzi nam o osoby z bardzo dużym doświadczenie, które pokierują zespołem i kampaniami na rynkach zagranicznych. Biegły angielski to podstawa, reszta na naszej stronce w zakładce praca. Ruszamy od początku października zatem czas wysłać CV. Witam w Nakatomi® http://www.nakatomi.pl/praca

Asia

Wszystko się zgadza, według mnie najlepsza agencja w Warszawie, pod względem podejścia do pracowników. Znam to z autopsji, bo już 2 rok jestem w Nakatomi. Dobre wynagrodzenia, umowa o pracę, świetna atmosfera. Szefowa w Gdańsku, raportujemy tylko raz dziennie. Idealna praca, dla osób, które chą być samodzielne, rozwijać się i każdego dnia robić coś innego.

@Agnieszka - Dyrektor oddziału dzięki za odpowiedź. Myślę, że zarówno Twoja pomoc, jak i opinia @Ola będzie pomocna i zarazem będzie dużą zachętą dla wielu osób zainteresowanych pracą w Nakatomi.

Ola

Nie sądzę, że są firmy lepiej traktujące pracowników niż Nakatomi. Wszystko co pisze Aga to szczera prawda. Ja dodam od siebie jeszcze, że codziennie w Wawie zamawiamy kosz owoców, a w piątki mamy wyjściówkę na obiad z Agą (tu wielkie buziaki dla Ewelina bo firma płaci). Dobra wypłata to też standard.

Agnieszka - Dyrektor Oddziału
@Ola

Ola :) Ale słodko to słyszeć, aż nam się tutaj fajnie zrobiło. Dzięki za rekomendację. Wielka radość, że tak ci się u nas podoba. Pozdrawiam Aga

@Agnieszka - Dyrektor Oddziału dziękuję za odpowiedź! A w związku otwarciem nowej lokalizacji - wiesz może, kiedy Nakatomi zacznie poszukiwać pracowników do tego miejsca?

Agnieszka - Dyrektor Oddziału
@Marta

Cześć Marta, w granicach 10-15 zerknij na stronę w zakładkę praca http://www.nakatomi.pl/praca bedą to etaty, nie staże. Kilka osób przyjmiemy z pewnością. Zawsze możesz bezpośrednio do Eweliny wysłać aplikacje na biuro@nakatomi.pl, nie czekając aż ukażą się ogłoszenia. Pozdrawiam Agnieszka

Zostaw merytoryczną opinię o Nakatomi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nakatomi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nakatomi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nakatomi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nakatomi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nakatomi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nakatomi Sp. z o.o.