Nakatomi Sp. z o.o.

Opinie o Nakatomi Sp. z o.o.

Mateusz Rolik

@hfso Musisz brać pod uwagę, że to praca w Agencji Social Media z kampaniami na UK, bo do takiej kampanii szukamy osoby. Pierwsze 3 miesiące to nauka podstaw, bo to, że ktoś zna angielski nie znaczy, że potrafi tworzyć kampanie w Social Media lub PS obsługiwać. Taka osoba przychodząc do nas do pracy traktowana jest jak praktykant, którą wszystko trzeba uczyć od podstaw. Jak widzisz @hfso nie mamy innych wymagań niż angielski. We wszystkich agencjach jakie znam w Trójmieście zarobki są o 30% niższe niż u nas. Tak, że myślę , że to uczciwe wynagrodzenie jak na start. W ciągu 2 dni otrzymaliśmy ponad 200 aplikacji, zatem jest ok :) Pozdrawiam Bardzo prosiłbym o pisanie na e-mail nie na forum odpowiem na wszystkie pytania biuro@nakatomi.pl

Mateusz Rolik

Dziękujemy za tak wiele przesyłanych pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy, jeśli macie pytania na temat zatrudnienia w Nakatomi zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail biuro@nakatomi.pl. Jeśli pytacie o wolne oferty pracy na tę chwilę do biura w Gdańsku poszukujemy dziewczyny z biegłym językiem angielskim, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem 3200 złotych brutto. W ofercie mamy także miejsca dla 3 stażystek na roczny staż wynagrodznie jak na stażu ustawowe z gwarancją umowy o pracę, jesli nadajesz się do naszego zespołu.

Asia

Hejka @sim zawsze wynagrodzenie w terminie, pracuję od roku zawsze dostajemy wypłaty na czas.

Ewelina

Witam serdecznie @zenekem. Takich zleceń nie wykonują u nas osoby na zlecenie tylko pracownicy na umowach. Zlecenia tego typu nie należą do prostych ponieważ pisane są w różnych językach i wymagana jest znajomość na poziomie zaawansowanych. Bardzo proszę o kontakt na biuro@nakatomi.pl

Asia

Hejka @rgr, wypłata zawsze terminowo :) Przecież to standard :) Czy konkurencja tak dobre warunki wymusza? nie sądzę, moja przyjaciółka pracuję w Agencji w Gdyni i u nas o niebo lepiej. Zapraszam :)

Asia

Cześć wszystkim. Pracuję w biurze w Gdańsku i jeśli ktoś na tę chwilę szuka pracy, fajnej pracy to warto zadzwonić, bo znów są u nas przyjęcia. Kolejne biuro Szefowa otwiera. O wypłatach się nie piszę ale jak na Gdańsk to bardzo dobrze. Ponad przeciętną. Wszystkie mamy prywatne ubezpieczenie w Medicover. Zapraszam i polecam.

kajka

Polecam Nakatomi, wypłata na czas, prywatne ubezpieczenie za które nie płacimy. Chcesz wolne nie ma problemu, jak na Wawe wypłata bardzo dobra. Polecam i pozdrawiam

baska

Nakatomi to najlepszy pracodawca u jakiego było mi dane pracować. Miła atmosfera, nie ma nadgodzin, nikt nie truję nad głową, praca w fajnych warunkach po 8 godzin. Wynagrodzenie też nie najgorsze. Oczywiście to do zarządu zawsze mogło by być więcej ale i tak bardzo jestem zadowolona.

Mateusz Rolik

Witam Kimko, przy pracy zdalnej stawki w Naszej Agencji zależą od wykonywanych czynności i wahają się od 1850 brutto do 2600 brutto. Zapraszam do przesłanie CV na biuro@nakatomi.pl Pozdrawiam Mateusz Rolik - Nakatomi LLC

Mateusz

Hejka Kinga ale wazelina :) oj żartuję fajnie, że Ci się u nas podoba, i że lecicie z Ewelina ona też się cieszy i każe Cię pozdrowić.

Kinga

Hejka do mojego super Szefostwa :) ale pierdoły Wam jakieś " dziewczyny popisały brak słów. Ja oczywiście chwalę Nakatomi teraz już Nakatomi LLC, choć nie pracuję w biurze tylko zdalnie z domu to uwielbiam ten rodzaj pracy bo mogę pojecahć gdzie chę i kiedy :) Jak na pracę zdlaną zarobki spoko + ubezpieczenie w Medicoverze i lecę z Szefową do Stanów !!! Pracujecie w takiej firmę ? Kto mi zazdrości z moich zarozumiałych koleżanek ze studiów ręcę do góry haha. Pozdrawiam Nakatomi i wszystkie dziewczyny no i Ciebie Mateusz też:)

Mateusz Rolik

I chwalimy się znowu :) Otworzyliśmy kolejne biuro tym razem w Stanie Wyoming a dokładnie w Cheyenne :) Jesteście z nas dumi:) a co lepsze już mamy legalnie zarejestrowaną i wpełni działającą spółkę z.o.o. dokładnie LLC a USA !!!!

Joasia Rościszewska

A hej hej Mateusz, no widziałama widziałam na foteczkach, jak będę w Londynie to zajdę do Was, fajnie, że macie Londyn, czuję, że kiedyś tam wyląduję to już sprawdzone pracowniak bedziecie mieli :) Polecam Nakatomi dla mnie najlepsza firma w jakiej pracowałam. Pozdrawiam Gdańsk i Wawę.

Mateusz Rolik

A dziekuję Ci bardzo :) w Londynie to dopiero początek, teraz otwieramy od 1 lutego w New York :) ale sami byśmy tego nie osiągneli to dzięki wszystkim osobą z którymi współpracujemy.

Rafał Hossa

Polecam firmę Nakatomi, nie wiem jak w Polsce ale ja rozkręcam biuro w Londynie, ruszamy od 4 stycznia. Warunki finansowe super nawet jak na Londyn to dobrze Pani Ewelina płaci. Na tą chwilę 100% do polecenia.

Polecam serdecznie Nakatomi, sama pracuję w biurze w Warszawie i jest super, pozdrawiam wszystkich z okazji Świąt i składam najserdeczniejsze życzenia, brawo Mateusz za rozwinięcie firmy i za oddział w Londynie.

Angela

Nakatomi to najlepsza firma w jakiej pracowałam, zawsze wypłata na czas, umowa o pracę, wolne kiedy chce, super atmosfera w warszawskim biurze. Zapraszam wszystkich. Pozdrawiam Angelika Majerska biuro Wawa

Joanna biuro we Wrocławiu

Dziewczyny, czy dziewczyno, przepraszam, że się wtrącę,ale muszę wyrazić swoją opinie, co prawda ja 5 miesiąc pracuję w Nakatomi i nie byłam jakaś wybitna a Pan Rolik i tak dał mi szanse i mnie zostawił, dostała umowę o pracę, pracuję w fajnym biurze na rzeźniczej i też robie szeptany, facebooki czy paczki reklamowe, przecież to praca to co chcecie robić. Przepraszam, ale z pewnością zasłużyłyłaś na nieprzedłużenie stażu bo nie miałaś kompetencji. Ja choć przyszłam na staż byłam u Was w Gdańsku tydzień na szkoleniu, nie nie umiejąc dostałam umowe. Dla mnie to super Szef i firma, wypłaty na konto, umowa o pracę, może nie 2400 tak jak piszesz ale i tak super na to co umiem. Tak, że współczuję Ci/Wam szkoda tylko, zę się nie przedstawiłaś bo tak może pisać każdy, mam nadzieję, że zasługujesz na bezrobocie.

Laura Wasiuk - Warszawa

To jakieś bzdury ktoś tutaj wypisuję, pierwszy raz mi się zdaża bronić szefa i firmy w której pracuję, pracuję od początku w oddzaile w Warszawie na Chmielnej. Nie ma takiego drugiego Szefa jak Mateusz. Znam go od lat i jesli on jakąś Pannice zwolnil to musiał mieć powód i to nie mały. To super człowiek i super szef, jakoś my wszystkie pracujemy i mamy umowy, zatem pewnie z tą hejterką coś jest nie tak, może się ujawnij bo mamy z ciebie w Wawie niezły ubaw :)

Mateusz

O jak słodko Aniu, że nam takie nie fajne opinie piszesz a czy Ty dziecko wiesz że nie pracujesz w Nakatomi bo byłaś beznadziejnym pracownikiem, a czy wiesz ze wszystkie 3 dziewczyny dostały umowy o prace zarowno Marietta, Dominika, jak i Patrycja mamja umowy o prace i wszystkie po stażu zostaly u nas tylko ty jedna nie. A wiesz ze piszesz z tego samego IP i wiesz że właśnie zgłosiliśmy Twoje opinie do weryfikacji. Jak piszesz kłamstwa to pomysl chociaz i pisz w róznych dniach i godzinach. staż z up to wymógł ze musisz mieć ponizej 30 lat, bystra dziewczyno. Widzisz takie opinie piszesz a wszystkie stazystki jakie sie nadawały icos soba reprezentuję pracuja juz rok i co prosze cie od odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o Nakatomi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nakatomi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nakatomi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nakatomi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nakatomi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nakatomi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nakatomi Sp. z o.o.