Nakatomi Sp. z o.o.

Opinie o Nakatomi Sp. z o.o.

Dziękuję za informacje, na pewno dla wielu osób poszukujących pracy to istotne wiadomości @Agnieszka-Dyrektor Oddziału, na jakie benefity może tutaj liczyć copywriter, oprócz umowy o pracę? Chodzi mi o ubezpieczenie zdrowotne, dopłaty do wczasów, czy karty sportowe.

@Marta

Cześć Marta, przepraszam, że nie odpisywałam, ale sezon urlopowy. Tak, mamy dodatkowe benefity. Piszę o biurze w Wawie, bo w innych oddziałach nie wiem. Każdy pracownik niezależnie od umów ma prywatne ubezpieczenie w Medicover. Dodatkowo karty multisport, dopłatę do wynagrodzenia jeśli dojeżdżasz do pracy rowerem. Jeśli chodzi o inne biura musisz pisać do Pani Prezes bo w każdym są inne zasady. Zapraszam do przesyłania aplikacji, już w październiku otwieramy kolejną lokalizację w Warszawie, wszystko w mediach społecznościowych. Życzę spokojnego weekendu. Pozdrawiam Agnieszka

Dzięki za odpowiedź @Agnieszka-DyretorOddziału, to bardzo dobrze świadczy o firmie, że potencjalni pracownicy mogą znaleźć tutaj aktualne informacje dotyczące ofert pracy i że są one przekazywane z wiarygodnego źródła.

@Marta

Cześć Marta :) Dziękujemy za wiadomość. W obecnej chwili poszukujemy do nowego oddziału w Warszawie copywritera w języku polskim i angielskim. Doświadczenie w pisaniu tekstów minimum 2-3 lata. Publikacje w internecie lub w gazetach mile widziane. Praca na umowę o pracę w biurze na Mokotowskiej. Na start proponujemy 4500-5000 brutto praca 8-16, bez nadgodzin i weekendów. Chętnych zapraszamy do aplikowania na biuro@nakatomi.pl Pozdrawiam Agnieszka Tymczyszyn

@Nakatomi jak natomiast przedstawia się aktualna oferta pracy firmy? Czy można liczyć na jakieś zatrudnienie, na pewno wiele osób czeka również na taką informację.

@Marta

Cześć Marta, jeśli chodzi o Gdańsk, to niestety nie i nie przewidujemy tutaj zatrudnienia. Jeśli natomiast mowa o Warszawie, to jak najbardziej, zapraszamy do przesyłania CV na biuro@nakatomi.pl . Jeśli piszesz, w sprawie zatrudnienia w USA to poszukujemy osób w Los Angeles, świetne warunki pracy, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka - Nakatomi LLC

Hello, dziewczęta, nie bardzo wiem jak Wam napisać, ale jeśli u nas pracujecie to cieszcie się, że macie tak wspaniałą pracę, za dobrą kasę, z wynagrodzeniem na czas, w biurze, gdzie macie ciszę i spokój. Ja już długo pracuję w Nakatomi, nie piszę od kiedy bo będzie wiadomo że to ja, a po co :) Wszystko tak jak powinno być, mając 26 lat zarabiam tyle co moja mama która pracuję od 25 lat. Nikt mi nie brzęczy nad głową, nie marudzi. Mam swoje firmy i je prowadzę. Nikt się tutaj nie przepracowuję, na prawdę na tę chwilę z rozmó z ludźmi ze studiów mogę śmaiło stwierdzić, że mam w Nakatomi najlepszą pracę jaką mogę mieć. Pozdrawiam

Nakatomi

Dziękujemy za bardzo pochlebną opinie o Nakatomi. Cieszy nas Twoje spojrzenie na pracę u nas, a także to, że dostrzegasz jej zalety. Staramy się robić wszystko, żeby wspólnie pracowało nam się jeszcze lepiej.

Kaśka

U mnie rekrutacja do Nakatomi przebiegła bardzo dobrze. Pani Ewelina do mnie zadzwoniła, byłam na rozmowie o pracę trwała godzinę, rzeczowo, sympatycznie. To co było ustalane na rozmowie o staż sprawdziło się w 100%. Po stażu mam umowę o pracę, bardzo dobre wynagrodzenie 3700 brutto. Jak dla osoby niecały rok po studiach myślę że na Gdańsk to bardzo dobre warunki. Nie ma nadgodzin, ani marudzenia jest fajna atmosfera. Szefowa super. Pozdrawiam Kaśka

@Kaśka

Hejka Kasia :) bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinie o naszej firmie. Staramy się być jak najlepszym pracodawcą, który rozumie pracowników. Też kiedyś pracowaliśmy i wiemy jak czasem jest źle, dlatego wszystkie błędy jakie zauważyliśmy w naszej pracy zawodowej staramy się niwelować jako pracodawca. Cieszy nas, że dobrze Ci się u nas pracuję, również jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Olga

Absolutnie rozumiem i dziękuję za wyjaśnienie, natomiast forma w jakiej zostało przekazane telefonicznie była nieprofesjonalna i tak jak wyżej napisałam: czułam się jakby dziecko robiło mi dowcip telefoniczny. Nie szkodzi, drodzy Państwo, to tylko będzie zabawna historia do opowiadania znajomym :)

@Olga

Dziękujemy za cenne uwagi i pozdrawiamy.

Olga

Sytuacja rekrutacyjna sprzed chwili, która mnie bardzo rozbawiła: dzwoni do mnie pani, recytuje formułkę, że jest z nakatomi i czy możemy się umówić naspotkanie rekrutacyjne jutro (piątek). Niestety mogę dopiero we wtorek. Odpowiedź Pani: A TO NIE BO JA SIE MUSZĘ NA JUTRO UMÓWIĆ!!! Czułam się jakby ktoś mi zrobił dowcip telefoniczny. Rozbroiliście mnie profesjonalizmem :D

@Olga

Witam serdecznie Pani Olgo. Rekrutacja kończy się w dniu jutrzejszym, ponieważ od poniedziałku dziewczyny rozpoczynają staż. Także spotkanie we wtorek było niemożliwe, dlatego uzyskała Pani taką informację.

Stażystka

Hejka wszystkim, widze, że nieźle się udzielacie :) Ja jestem dopiero na stażu, ale jest wymarzony, staż a mamy szkolenia z programowania i wordpress, moje koleżanki nie bardzo mogły w to uwierzyć, że nie parzę kawy, ale tak jest. Rozmawiałam też z dziewczynami, które pracują od ponad roku i każda sobie chwali. Zawsze impreza na urodziny, ubezpieczenie prywatne w medicover, a mam do niego 200 metrów, praca w fajnych warunkach. Superrr zobaczymy jak dalej, ale na tę chwilę wszystko idealnie.

Agnieszka Tymczyszyn - Kierwonik oddziału Warszawa

Hejka, u nas nie pracuję tylko dziewczyny. Panie są w biurach w Gdańsku, ale w Wawie aplikacje piszą Panowie, programowaniem zajmują się Panowie. Przedstawicielami na dane województwo są Panowie. Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz. Zapraszamy również Panów. Pozdrawiam Agnieszka Tymczyszyn - Kierownik Oddziału Warszawa

pornuch18

Dlaczego oferty kierowane są jedynie do kobiet :(?

Agnieszka
@pornuch18

Witam Pana serdecznie, przyjmujemy również mężczyzn do pracy w zależności od wykonywanych czynności. Do prowadzenie social media i kampanii marketingu internetowego zatrudniamy Panie, natomiast do tworzenia aplikacji czy portali dedykowanych, programowania również mężczyzn.

Kaśka

Widzę, że rozgorzała dyskusja o Nakatomi, kim ta Pani @Ania jest? Ja pracuję w Nakatomi od 4 miesięcy w biurze w Gdańsku w Garnizonie. Chcecie znać prawdę? Zarobki 2500 netto, umowa o pracę, ubezpieczenie prywatne, tort na urodziny to prawda, ( :) ) chcesz wolne, nie ma problemu, chcesz urlop jest, jeszcze nie widziałam, żeby któraś z nas się przemeczała. Byłysmy w 4 w Warszawie na szkoleniu z AdWords, spałyśmy w apartamentach, Szefowa dała nam po 5 stówek na 3 dni na życie. Szkolenie trwało 3 godziny a reszta dnia dla nas. Gdzie Ty dziewczyno tak masz, w jakiej pracy? Czytam co ty tam dziewczyno piszesz i naprawdę musiałaś być wybitnie tępa żeby Cię Mateusz zwolnił. Nawet stażystki bez pojęcia o pracy są uczone przez 5 miesiący i dostają umowę o pracę. Zatem @Ania kup sobie koło i walnij się w czoło. Tak jak @Kamila napisała Nakatomi to najlepszy pracodawca w Gdańsku.

Klient

No chyba was wynajmę ;)

Klient

No chyba was wynajmę ;)

Maślak

No dużo słyszałem o Nakatomi i wszystko raczej było na swoim miejscu, gdy poprzednio się nad tym zastanawiałem, wiem tylko że jakieś podwyżki były chyba

Sebastian

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć takiego pracodawcę jakim jest Nakatomi. Rzadko zdarza się, aby praktycznie każdy aspekt współpracy był na tak wysokim poziomie. Mówię tu zarówno o samych warunkach zatrudnienia jak i również o doskonałej atmosferze w jakiej współpracuje się z właścicielami agencji.

Irina

Hejka, no ja jestem własnie na stażu w Nakatomi, ale rozmawiałam z wszystkimi dziewczynami jakie tutaj pracują i każda dostała umowę po stażu, to jestem dobrej myśli. Jeśli dostanę także 2500 jak koleżanki to będzie super, a i w piątek pracujemy do 14 to już mega sprawa. Z ubezpieczeniem to prawda mamy medicover wykupiony na grunwaldzkiej, badania BHP w pierwszy dzień pracy i badania medycyny pracy przed praca. Zatem pełny legal.

Mirka

W Nakatomi pracuję od 6 miesięcy. Zarobki 2350 netto ( dla tych mniej bystrych to na rękę), prywatne ubezpieczenie w Medicover, tort na urodziny, wolne kiedy się chce. Praca w biurze od 9 do 17 bez weekendów, żdnych nadgodzin. Dobra solidna firma, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas. Szefowa spoko. Pozdrawiam i polecam.

Hejka @anka, a skąd Ty masz te stawki :) U nas dziewczyny zarabiają na umowach o pracę 2500 netto a nie brutto a to duża rónica. Copywriter zarabia 2100 na umowie netto ! , dziewczyny od marketingów 2300 netto, dziewczyny od Social Media 2500 netto, kierownik oddziału 3500 netto. Jeśli ktoś z nami współpracuję i pisze dla nas teksty to ma płacone za zlecenia. Przyjmujemy bez doświadczenia !!! i wszystkiego Was uczymy :) gdzie tak jest ? Szukałam pracy przez rok w Gdańsku i bez doświadczenia nikt mnie nie chciał przyjąć, zatem Nakatomi będzie dla nie zawsze ważną częścią mojego życia. Tak, że zapraszamy do Nakatomi a nie na fora.

nowa

Cześć wszystkim, też się udzielę jak każdy może. Pracuję od niedawna jakieś 2 miesiące, ale chwalę sobie Nakatomi i złego słowa nie dam powiedzieć. Według mnie taką pracę chciałby mieć każdy. Zarobki dobre, warunki też, umowa oki. Wynagrodznie w terminie zatem czego więcej chcieć. Pracuję nad 1 projektem wiem co mam robić i tak powinno być w każdej firmie.

Natka

Czesć wszystkim na forum, co tak dużo pytań ostatnio :) bo przyjęcia są? Najpierw o wynagrodzeniu 3200 to jest dobra wypłata, tutaj prawie każda z nas mówi bardzo dobrze lub biegle po angielsku i 2500-2600 wypłaty do portfela to bardzo dobrze jak w Gdańsku. Przed Nakatomi pracowałam w Urzedzie Miasta za 1700 a 10 razy tyle obowiązków więc chyba dobrze. Atmosfera super same dziewczyny, jak nie jesteście wredne to wyślijcie do Szefowej CV, do jutra rekrutacja. kolejne biuro już w przyszłym tygodniu będziemy szykować bo w naszym już brak miejsc.

Zostaw merytoryczną opinię o Nakatomi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nakatomi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nakatomi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nakatomi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nakatomi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nakatomi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nakatomi Sp. z o.o.