Nakatomi Sp. z o.o.

Opinie o Nakatomi Sp. z o.o.

Jadzia

Hejka, ja dziś po rozmowie i mam nadzieje, że zostanę przyjęta. Świetne warunki na start oferta 5000 netto możliwość pracy zdalnej, kompleksowo mam zajmować się jednym projektem, fajnym dużym i mega ambitnym. Rozmowa na luzie z Kasią i test z majestic i menadżera reklam na FB, nic zbyt skomplikowanego. 30 minut wrażenie super, mega fajne biuro, warunki super. Potwierdzam praca 32 godziny w biurze lub zdalnie. Zobaczymy czy uda się na B2B bo mi zależy mam swoją działalność.

Asia

Ja własnie po rozmowie w Nakatomi, fajnie biuro, ale to tak na marginesie. Rozmowa poszła dość szybko 30-40 minut, w języku angielskim, trochę się tego bałam, ale nie było źle. Składałam aplikację na specjalistę od SM. Jakie pytania, standardowo, gdzie pracuje, co robiłam itp...a w pewnym momencie niespodzianka... dostałam komputer i proszę odpalić managera reklam na FB i stworzyć reklamę na pozyskanie leadów na rynku amerykańskiej dla firmy produkującej stroje kąpielowe. To tutaj niezła niespodzianka, ale myślę, że wszystko ok i czekam na przyjecie :) Jakie warunki, myślę, że jedne z najlepszych lub najlepsze w Warszawie. Na start umowa o pracę i wynagrodzenie 5500 brutto, po 3 miesiącach 6000 brutto, po roku 7000 brutto, ale najlepsze jest to, że pracuję się 4 dni w tygodniu, tak 4 dni, za te właśnie pieniądze, czyli weekendzik 3 dniowy każdy!!! Pewnie jak wszędzie jest jakieś ale, jednak wynagrodzenie, warunki pracy i 32 godziny w tygodniu robi wrażenie. Dam znać jak poszło ale to z 10 dni bo tyle trwa rekrutacja u nich teraz.

Jacek
@Asia

Czy praca cztery dni w tygodniu jest również po 8h dziennie, czy może jednak więcej? Jak poszła rekrutacja,masz już odpowiedź?

Asia
@Asia

4 dni w tygodniu po 8 godzin, nikt więcej nie pracuję, rekrutacja jeszcze trwa wyniki w czwartek. Pozdrawiam Aśka.

Zainteresowana

Cześć, jestem zainteresowana pracą w Nakatomi; zauważyłam że obecnie prowadzą rekrutację na kilka stanowisk. Mam jednak wątpliwości co do profesjonalizmu firmy... Na stronie www i profilu na Facebooku roi się od błędów, np. w tekście "5) Wytrwałość, czasem zamierzony cel jest osiągnąć ciężko, ale my się nigdy nie poddajemy, to dzięki wspaniałym pracownikom, naszej Pani Prezes oraz całemu zespołowi, zlecenia naszych klientów zawsze realizujemy w terminie i do końca. Nie ważne, czy zarobimy na zleceniu które się przeciąga, ważne, że je wykonany i to nasz wyróżnia." Składnia, interpunkcja i ortografia leżą. Czy firma nie idzie czasem na ilość (ogromnie dużo zleceń i klientów) kosztem jakości?

@Zainteresowana

Szanowna Pani, dziękujemy bardzo za uwagę na temat naszej firmy. Oczywiście rozumiemy, że dostrzega Pani błędy, jednak bardzo prosimy o powstrzymanie się od zbędnych komentarzy. Duża ilość zleceń, tak, ma Pani rację, czy to obniża ich jakość, nie. Czy Pani również posiada ponad 60 referencji od klientów? 16 wygranych w konkursach branżowych, czy to świadczy o braku profesjonalizmu? Polecam bardziej skupić się na tym co dobre, a nie szukać błędów czy literówek. Chętnie poznamy Pani osobę, raz jeszcze bardzo dziękujemy za uwagi.

Zainteresowana
@Nakatomi

Dziękuję za odpowiedź. Nie szukam błędów na siłę, jedynie chciałam się zapoznać z firmą przed wysłaniem CV. Zdziwiło mnie, że agencja zajmująca się m.in. copywritingiem ma w swoim opisie tak rażące błędy jak "nie ważne". Jak to mówią, szewc bez butów chodzi ;)

Szukajac info o firmie
@Nakatomi

trafiłam na post błędach. I powiesz szczerze, jestem bardzo zaskoczona tonem odpowiedzi. Moim zdaniem to fantastycznie, że ktoś widzi błędy (i tu raczej należy podziękować i możliwie szybko poprawić, a nie negować). No i ... nieważna jest ilość nagród i referencji, kiedy praktyka pokazuje stan odmienny. Pozdrawiam

@Szukajac info o firmie

Szanowna Pani, bardzo prosimy o przedstawianie na tym forum informacji o pracy w naszej firmie. Portal GoWork służy do wyrażanie opinii o warunkach zatrudnienia i rekrutacji w danej firmie, tak jak stanowi jego regulamin. Jeśli ma Pani jakieś uwagi co do naszej strony czy postów, to bardzo proszę o przesłanie ich na nasz adres e-mail. Natomiast na portalu odnośnie do zatrudnienia, bardzo prosimy tylko i wyłącznie o komentarze odnośnie do pracy lub warunków zatrudnienia w naszych spółkach. Życzymy dużo uśmiechu i miłego dnia.

Rekrutujemy w Warszawie

Kochani, rekrutujemy obecnie do naszego biura w Warszawie. Zapraszamy do składania aplikacji osoby z doświadczeniem w Social Media, SEO, SEM. Poszukujemy również event managera oraz standardowo jak zawsze programistów. Jeśli interesuje Was praca w Nakatomi, prześlijcie aplikacje na(usunięte przez administratora) nie zapomnijcie dołączyć klauzuli o ochronie danych osobowych.

@Rekrutujemy w Warszawie

Dobry wieczór, przesłała swoje zgłoszenie, mam pytanie, czy nowi pracownicy będą zatrudniani na tych samych warunkach jak obecni.

@Kasia

Dobry wieczór Pani Kasiu. Oczywiście, wszyscy nowi pracownicy zatrudnieni będą na tych samych zasadach co obecnie już pracujący. Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Spokojnej nocy.

Nikijol

Witam , jestem nowym pracownikiem,póki co nawet nie mam o czym jęknąć, godziny pracy super, możliwość pracy zdalnej kiedy musisz być w domu, pieniądze na czas na koncie, nic dodać nic ująć

Jacek
@Nikijol

Praca zdalna jest tylko dla wybranych osób, czy każdy może zgłosić potrzebę pracy z domu i uzgodnić to z przełożonym?

@Jacek

Dzień dobry, dziękuję za zapytania odnośnie warunków zatrudnienia w Nakatomi. Praca zdalna jest dla każdego, jednak wszystko zależy od umiejętności jakimi dany pracownik dysponuje. Jeśli jest Pan na stażu, czy rozpoczyna u nas pracę, zawsze pracuje Pan z biura, jeśli natomiast pracuję Pan już dłuższy czas, lub Pana kompetencje i umiejętności są odpowiednie do samodzielnego prowadzania działań marketingowych, może Pan pracować zdalnie. Nie ma żadnej potrzeby zgłaszania tego, ważne, aby na czas i profesjonalnie wykonywać powierzone zadania.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Nakatomi Sp. z o.o.?

Nakatomi

Dzień dobry, nie często nam się to zdarza, a wynika to z faktu, że pracownicy zamiast wyjazdów wolą otrzymywać miesięczne premie, od 500 do 1200 PLN, już prowadziliśmy dyskusję w tej kwestii, wybór padł na premię. Ostatni nasz wyjazd integracyjny to całe biuro z Warszawy w Dr Irena Eris we Wzgórzach Dylewskich, maj 2019, 3 dniowy wyjazd do SPA. Wyjazd był nagrodą za super wykonane zlecenia dla dużego klienta ze Szwecji. Pozdrawiamy z Nakatomi

Sylwia z biura w Warszawie

Hello :) teraz ja się podzielę moją opinią o pracy w Nakatomi. Jestem tutaj od 18 miesięcy dokładnie. Jak wygląda praca? 32 godziny pracy w tygodniu, od poniedziałku do piątku po 8 godzin. Praca w Zebra Tower, ale ogólnie możemy z domu kiedy chcemy, pracując zdalnie musimy być przed komputerem od 8 do 16. Co robimy to nie piszę, bo ogólnie to co w każdej agencji SEO, SEM, FB, Insta, głównie na USA, od kiedy Ewelina jest w Stanach, głównie dla firm z LA i Honolulu. Jeśli robimy firmy z Wawy to nie ma pracy z domu, bo trzeba klienta odwiedzać, robić zdjęcia, czy układać plan itp... Zarobki. Na start 1,5 roku temu 5000 brutto, co rok podwyżka od 500 do 800 ja mam obecnie 6300 brutto. Dodatki ubezpieczenie Medi, ubezpieczenie na życie PZU, obiad za darmo pod Zebrą. Dodatek 100 PLN za jazdę rowerem do pracy. Premia jeśli cały miesiąc pracujesz bez zwolnienia 500. Według mnie praca marzeń, nie wiem jak w Gdańsku i w Gdyni w nowym oddziale, który rusza już za tydzień, ale w Wawce takie warunki. Lepszej pracy nie ma. Macie więcej pytań piszcie na LinkedIn(usunięte przez administratora)

Agata

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jakie są wymagania i zarobki?

@Agata

Dzień dobry Pani Agato. Obecnie w Warszawie poszukujemy tylko fotografa, z doświadczenie, ale w Gdyni otwieramy kolejny oddział i tam z pewnością będą przyjęcia do pracy. Ogłoszenia ukazują się zawsze na naszym FB i stronie. Podstawowym wymogiem jest biegły angielski, na poziomie C2 ponieważ 99% firm obsługujemy w US. Odnośnie zarobków, od 1 stycznia 2019 roku najniższe wynagrodzenie w Nakatomi to 28 PLN brutto na godzinę, to daje 5000 brutto. Na wyższych stanowiskach 33-35, managerowie oddziałów 48 PLN brutto, programiści juniorzy bez doświadczenie 60 PLN brutto, aż do 130 PLN seniorzy. Wszystko zależne jest od stażu, doświadczenie, znajomości języka. Startujemy od 5 tyś PLN brutto aż do 20 tyś brutto.

Nakatomi

Kochani, bardzo Was prosimy, żebyście nie pisali sobie opinii na naszym profilu firmowym bo ręce nam opadają jak czytamy, że u nas ktoś pracował a nie znamy tej osoby, nie odpowiadajcie sobie też sami na własne wpisy, to jest portal dla osób, które serio u nas pracują. Bardzo was prosimy, ja rozumiem, że każdy chce wypaść jak najlepiej ale bardzo was prosimy, to jest portal dla pracowników.

Gabriel Galus

Bardzo dobra agencja , nauczyłem się tutaj skutecznej reklamy. Mieliśmy wspaniałą atmosferę w zespole i zostałem ciepło pożegnany. Polecam agencje .

Agnieszka
@Gabriel Galus

Cześć Gabriel, dziękujemy że byłeś naszą ostoją, z Tobą zawsze było wesoło :) szkoda że nas opuszczasz, życzymy Wszystkiego dobrego w Stanach. Mamy nadzieję, że Ci się w NY ułoży i spełnisz swoje marzenia. Wracaj do nas kiedy tylko będziesz chciał, Dziękujemy raz jeszcze i życzymy powodzenia dla waszej trójki :)

Anka

Bardzo dobra opinia o firmie jako pracodawcy!! Polecam pracę.

Asieńka

Cześć Kochani, chciałam się podzielić współpracą z Nakatomi. Działamy razem od 4 miesięcy. Co robię? Piszę teksty na nowy projekt szkół tańca oraz na nowy blog firmy. Jak wygląda współpraca. Łącznie za dzień pracy, nie muszę siedzieć w biurze, wole dom ale czasem wpadnę na darmową kawę :) mam 250-270 złotych brutto, to daje jakieś 5 tysięcy miesięcznie. Myślę, że uczciwy i dobry zarobek jak na moje doświadczenie. Świetna jest swoboda i brak naglących terminów. Ogólnie jestem mega zadowolona. Wiem też o corocznych podwyżkach, zatem motywacja duża. Jeśli bym przycisnęła to było by w granicach 7 brutto, ale nie mam parcia wielkiego bo chłopak pracuję, zatem za godzin pracy dziennie całkiem dobrze. Ważne, że zawsze pieniądze na czas, a nawet przed. Dobry kontakt z (usunięte przez administratora)i dziewczynami. Fajne warunki do pracy jak chcecie w biurze siedzieć. Polecam

Moniaaa

Agencja przygotowała dla mnie rzeczowa reklamę opartą na wielu elementach, o których wcześniej nie słyszałam. Kampania została sprawnie i szybko zrealizowana, a nie było żadnych przestojów w publikacji postów. Polecam z całym sercem firmom budowlanym, taka profesja to ich konik.

Elżbieta Morlina

Bardzo żałuję, że spółka Nakatomi nie ma już żadnej placówki w Polsce. Zawsze łatwiej było się kontaktować, odwiedzając je. Cieszę się, że dalej działacie w Polsce pomimo przeniesienia firmy do Los Angeles, gdyż Wasze kampanie bardzo dużo mi dały i chętnie będę je nawet poszerzała. sprzedaż wzrosła o ponad 110 procent względem poprzednich wyników. Jestem zadowolona i liczę na dalszą owocną współpracę.

Agnieszka
@Elżbieta Morlina

Bardzo dziękujemy Pani Elu. Oddział w Warszawie działa w 100% nawet się rozwija, stał się spółką niezależną, ale jak najbardziej jesteśmy obecni w Polsce i mam nadzieję, że jeszcze długo będziemy. Co prawda US to 95% naszych kampanii, ale staramy się być obecni również w kraju. Prężnie rozwija się nam oddział w Londynie, w którym również pracują dziewczyny z Polski, oraz Honolulu. Warszawa zostaje :) bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona.

My wszystkie Nakatomi

W imieniu całego zespołu Nakatomi chciałyśmy podziękować, za niesamowite premie świąteczne. Ewelka kochamy Cię, dziękujemy z całego serca, sprawiłaś nam dziś niespodziankę ponad miarę. Ludziska pochwalimy się, wszystkie dostałyśmy dziś w ramach premii świątecznej 13-tą wypłatę !!! Do tego każda z nas jak co roku dostała podwyżkę w zależności od stażu od 10 do 20% wynagrodzenia !!! Piszę to oficjalnie, kochamy Ewelinę, jest najlepszą szefową na świecie !!! W dodatku mamy wolne aż do 7 stycznia !!! Dziękujemy też za wspaniałą kolację Wigilijną, za cały rok pracy i współpracy, za to, że nasze szefostwo jest najlepsze w Wawce, za wspaniały rok, nowe fajne projekty. Kochamy Was, dziękujemy, że możemy być częścią Nakatomi. Podpisujemy się wszystkie biuro w Warszawie :) Wesołych Świąt dla wszystkich.

Ewelina
@My wszystkie Nakatomi

Cześć dziewczyny, dziękuję za tak wspaniałe słowa, to dla nas przyjemność pracować z Wami, a premie się wam wszystkim w 100% należały. Dziękuję za wspaniałe przyjęcie i super tort. Jesteście Kochane, życzę Wam spokojnych Świąt, radości, wspaniałego Sylwestra i widzimy się dopiero w czerwcu :) Trzymajcie się i buziaczki.

Konrad

Super agencja i jak się uda to warto zacząć tu prace bo można się nauczyć czegoś nowego.

Ewa Bobrowska

Poszukujesz agencji reklamowej w Trójmieście, która zajmie się kompleksowo reklamą Twojej firmy, wprowadzi Cię na nowe rynki, zbuduję wizerunek firmy? Jesteś we właściwym miejscu. Nakatomi to kreatywna agencja marketingowa będąca częścią Nakatomi LLC z siedzibą w Nowym Jorku.

Grafik w Nakatomi

Cześć Wam wszystkim, jestem w Nakatomi grafikiem i robię grafiki dla Warszawy od ponad roku, ale tylko bardziej zaawansowane projekty. Cóż mogę powiedzieć, płacone mam od zlecenia, w zależności od trudności i poświęconego czasu, mniej więcej wychodzi mi 30-35 netto na godzinę, myślę, że to dobra stawka i płacona uczciwie, zawsze w terminie, a w mojej branży to nie często się zdarza. Poleciłem już Nakatomi koledze i też pracuje jako grafik, ale Michał robi dla Gdańska, tak, że też sobie chwali. Ogólnie warci polecenia, duża ilość zleceń, od podstawowych jak ulotki, po katalogi dla GM na przykład. Warto, bo jest co robić a z tym u nas najgorzej i można zarobić w granicach 5-6 tysięcy netto.

@Grafik w Nakatomi

Dziękujemy bardzo za opinie o naszej firmie. Bardzo cieszy nas fakt, pracy, współpracy z Panem, również jesteśmy bardzo zadowoleni, szczególnie imponuję nam terminowość i jakość wykonanych prac. Bardzo dziękujemy za rekomendacji Pana Michała, z nim również dziewczynom współpracuje się bardzo owocnie. Życzymy miłego dnia.

Rafał - programista

Współpracowałem z Nakatomi przez ponad rok, przy stronach internetowych. Standard WP lub kodowanie. To z pod naszej wspólnej ręki wyszły takie projekty jak kariera w PZU czy strony dla uczelni w Los Angeles. Współpraca bardzo dobra, żadnego złego słowa nie dam powiedzieć. Zlecenia miałem cały czas, stawka za godzinę pracy 50 złotych netto. Wynagrodzenia zawsze przed czasem, co jak czyta, podobno jest normą, no nie w Łodzi :) Pozdrawiam Kamila i zazdroszczę mu moich zleceń :) oj żartuje, jestem w Londynie i pracuję na etacie, ale Naktomi wspominam bardzo dobrze. Jak coś będzie potrzeba jestem zwarty i gotowy. Pozdrawiam Was dziewczyny wszystkie z całego serducha. Dziękuję za zaproszenie na 17 listopada, będą na pewno.

@Rafał - programista

Cześć Rafał, bardzo dziękujemy za opinie. My również bardzo chwalimy sobie współpracę z Tobę i byliśmy bardzo zadowolenie. Szkoda, że nas opuściłeś, ale Londyn... zazdrościmy. Miłego dnia i dużo szczęścia.

Nakatomi - adresy naszych biur

Kochani, doszły do nas informację od jednej Pani, że nie mogła nas znaleźć w Warszawie. Podajemy wam dokładnie jak do nas trafić fizycznie w Warszawie i Gdańsku. 1. Biuro Nakatomi w Warszawie - nasz dokładny adres to 00-640 Warszawa, ulica Mokotowska 1, jest to budynek Zebra Tower. Nasze biuro znajduję się na 9 piętrze, ale tam windą nie wjedziecie, dlatego prosimy wjechać na piętro 8 i na recepcji poprosić sympatyczne dziewczyny z recepcji lub Łukasza :) o poprowadzenie Państwa do naszych biur. Podajemy też telefon 22/378-25-43 jeśli nie możecie dalej nas znaleźć :) 2. Biuro Nakatomi w Gdańsku - nas dokładny adres to 80-847 Gdańsku ulica Gnilna 2 . Nasze biuro znajduję się w Centrum Biurowym Madison na III piętrze, wchodząc na 3 piętro skierujcie się z wind na prawo, nasze biuro to pierwsze biuro w po prawej stronie. Podajemy wam też numer telefonu 58/732-22-85 Kochani, nasze zagraniczne biura, raczej was nie interesują, ale wszystko dostępne jest na naszej stronie w zakładce kontakt. Zapraszamy do oddziałów Nakatomi.

Zostaw merytoryczną opinię o Nakatomi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nakatomi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nakatomi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nakatomi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nakatomi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nakatomi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nakatomi Sp. z o.o.