Nakatomi Sp. z o.o.

Opinie o Nakatomi Sp. z o.o.

Aktualność
Zakończyliśmy rekrutację na stanowisko stażysty w oddziale w Gdyni.

Dziękujemy Wam z całego serca za udział w rekrutacji. Ilość Waszych aplikacji przeszła nasze największe oczekiwania. Nadesłaliście ponad 600 zgłoszeń. Rekrutacja była jedną z najtrudniejszych, jaką prowadziliśmy. Od poniedziałku witamy w zespole 3 fantastyczne dziewczyny :) dziękujemy Wam raz jeszcze za zaangażowanie. Wybaczcie, że nie oddzwanialiśmy wszystkich, ale jak widzicie przy tej ilości zgłoszeń, nie byłoby takiej opcji.
Martyna

Dzień dobry, czy oferta stażu pojawia się w miarę regularnie? Pozdrawiam serdecznie

Asia

Dzień dobry, pytanie może naiwne, ale czy planują Państwo udostępnienie możliwości stażu w Warszawie?

@Asia

Dzień dobry Pani Joanno. Tak, ale nie szybciej niż w połowie lutego. Proszę śledzić naszą stronę i zakładkę praca, będą na niej ogłoszenia z informacją na jakie stanowiska będzie rekrutacja w Warszawie. Pozdrawiam

Dzień dobry, czy kandydatki na stanowisko stażystki zostały już zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne? Pozdrawiam

@Kasia

Dzień dobry Pani Kasiu, jeszcze nie będziemy informować 7-go, przychodzą bardzo duże ilości zgłoszeń w dalszym ciągu, dlatego jeszcze czekamy.

Czy po odbyciu stażu istnieje możliwość pracy zdalnej?

@Ania

Dzień dobry Pani Aniu, niestety to praca stacjonarna w biurze w Gdyni. Pracujemy poniedziałek-piątek 8-16.

@Ania

Niestety Pani Aniu, to praca stacjonarna u nas w biurze w Gdyni od poniedziałku do piatku 8-16

Czy po odbyciu stażu istnieje możliwość pracy zdalnej?

Nakatomi - Rekrutacja

Cześć wszystkim, dawno nas tutaj nie było. Mamy obecnie rekrutację na kilka stanowisk zarówno w Warszawie jak i Gdyni. Jeśli jesteście chętni śmiało prosimy o przesyłanie aplikacji. Poszukujemy zarówno super specjalistów, SEO, SEM, Ads itp... jak i kilku Stażystów. Mamy mega zgrany Team, Drużyna Pierścienia, mamy super warunki w biurach, zero nadgodzin, dobre wypłaty, premie świateczne, zwrot za bilety miesięczne i mnóstwo fajnych ludzi. Zapraszamy całość na naszej stronie w zakłądce praca https://www.nakatomi.pl/praca-agencja-marketingowa-warszawa-gdansk-gdynia

@Nakatomi - Rekrutacja

Hello, a staż w Gdyni płatny czy z urzędu jak w innych firmach? Czy wy macie biuro w Atrium na przeciwko sanepidu?

@Marta

Cześć Marta. Tak u nas staż jest płatny i trwa 3 miesięce, nie jest to staż z urzędu, jest to umowa o pracę ze stanowiskiem Stażysta. Szukamy dziewczy ,które nauczą się mnóstwa rzeczy, będą po 3 miesiącach samodzielne i super wbiją się w TeamWork. Tak mamy siedzibę W Atrium VI piętro jak dobrze zauważyłaś. Zapraszamy do przesłania aplikacji.

@Nakatomi

Super, wielki dzięki za ekspresową odpowiedź. Aplikacja już wysłana załączyłam też portfolio bo trochę w grafice działam. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

Czy Nakatomi Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nakatomi

Dzień dobry. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni na umowy o pracę.

Ola

Dzień dobry czy rekretują Państwo obecnie na stanowiska juniorskie w Państwa firmie? (Gdańsk/Gdynia). Nie posiadam doświadczenia w marketingu. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Nakatomi Gdynia
@Ola

Dzień dobry, bez doświadczenia przyjmujemy tylko na staż. Zapraszamy do przesłania CV na biuro@nakatomi.pl

Nakatomi - Rekrutacja

Cześć wszystkim. Dziękujemy bardzo, że tak wielu z Was przesłało nam swoje zgłoszenie na stanowisko stażysty w Gdyni. Zakończyliśmy rekrutację a nasze szeregi zasiliły 3 wspaniałe dziewczyny, już niebawem je poznacie. Dostaliśmy kilkaset aplikacji, dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że nasza firma wzbudza takie zainteresowanie. Do zobaczenia przy kolejnej rekrutacji.

Czy będziecie się kontaktować z każdą osobą, która wyśle CV?

@Kandydat

Dzień dobry, rekrutacja kończy się w poniedziałek 07.09.2020 roku, w tym dniu będziemy kontaktować się i zapraszam wybranych kandydatów na rozmowy. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :)

@Nakatomi

Czy poza dniem dzisiejszym jest jeszcze szansa na kontakt i umówienie się na rozmowę? Czy pierwszy etap z dniem dzisiejszym jest już zakończony (kontakt po przesłaniu cv)?

@Kandydat

Dzień dobry, niestety nie, nie mamy takiej możliwości, przyszło nam kilkaset CV, dzwonimy tylko do wybranych kandydatów.

Gumtreee

Dzień dobry, jak wyglądają zarobki po płatnym stażu w Trójmieście? Czy są jakieś dodatki np. w postaci premii świątecznej itd? Czy po odbyciu praktyk każdy z praktykantów jest zatrudniony? Jaka jest wysokość pensji? Pozdrawiam serdecznie G.

@Gumtreee

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie zapytania. Już odpowiadamy. Nie nie każdy stażysta jest zatrudniamy po odbyciu stażu, To nie praca dla każdego i nie każdy się do niej nadaję. To też staż płatny a nie staż z urzędu, mniej więcej co druga osoba u nas zostaje. Zarobki po stażu. Pierwsze 3 miesiące 4200 kolejna umowa na stałe 5000. Tak są premie świąteczne co roku.

Ambaras

Na jaki mail należy wysłać CV odnośnie stażu? Ten zawarty w ogłoszeniu czy gdyński?

@Ambaras

Nie ma znaczenie można przesłać na dowolny ze strony.

XYZ

Witam. Jaki panuje u was dress code. Bardziej formalny czy na luzie? :)

@XYZ

Jesteśmy agencją marketingową, wolnych ptaków w garnitury nie wrzucimy, całkowita dowolność.

X

Dzień dobry, kiedy można spodziewać się kontaktu po wysłaniu CV na płatny staż?

Czy na płatny staż wymagana jest znajomość języka angielskiego?

@Kandydat

Dzień dobry. Stażyści muszą mieć chęci do pracy i nauki, angielskiego nie wymagamy :)

Jaka jest wysokość płatnego stażu ?

Nakatomi

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie zapytania. Płatny staż wynosi 3000 złotych brutto miesięcznie. Nie prowadzimy staży z UP. Zapraszamy do przesłania CV. Dodamy, że to staż 6 miesięczny na którym uczymy wszystkiego od podstaw.

@Nakatomi

Dziękuję serdecznie za odpowiedź, CV zostało dziś przesłane !:)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nakatomi Sp. z o.o.?

Nakatomi

Dzień dobry, dziękujemy za trafne pytanie. To dość ważna kwestia w każdej firmie, warto o nią zapytać. My jako firma, staramy się dochować wszelkich starań, żeby pracownicy czuli się swobodnie. Każda z osób w biurze jest w pełni samodzielna i częściej pracuje z domu niż w biurze, staramy się być firmą turkusową, stworzyliśmy warunki w których nasi pracownicy, są w pełni niezależni, co za tym idzie, mają bardzo dużą swobodę wybierając miejsce pracy oraz współpracowników. Nie słyszymy złych opinii od obecnie zatrudnionych ale zawsze chętnie wysłuchamy sugestii. Pozdrawiamy ciepło z biura w Warszawie.

Hejka, a co to takie zainteresowanie, wpadajcie do nas mamy teraz rekrutację to każdy będzie mógł się przekonać jaka jest atmosfera u ans. Według mnie i pewnie napisze za wszystkie dziewczyny, większego luzu nie ma na świecie, co nie znaczy, że nie trzeba pracować, trzeba tylko mądrze a nie na siłę. Mamy fajną ekipie pomagamy sobie, nie ma złości i złośliwości, jasne że robimy sobie żarty jak któraś lekko nie funkcjonuje z rana czy coś nie działa bo pies zeżarł, ale ogólnie mega super. Ewela Szefowa kompletnie nie ingeruje w to co robimy, tak jak ktoś odpisał jesteśmy i musimy być mega samodzielne. Jest super, wysyłajcie CV szukamy mega zajefajnych ludzi, ale obytych w temacie, wpasujecie się w nas zobaczycie jak jest odjazdowo. Spoko wypłaty ale to wiecie zawsze mogły by być wyższe, ale to chyba każda wszędzie tak mówi.

Czy w Nakatomi Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Nakatomi

Dzień dobry, dziękujemy za pytania, proszę zapoznać się z odpowiedzią poniżej, już odpowiadaliśmy Państwu na to pytanie.

Czy pracownicy Nakatomi Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Nakatomi

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie zapytanie. Bardzo prosimy na portalu o zapytania związane z zatrudnieniem. Jeśli chcecie Państwo przesłać nam ofertę proszę na biuro@nakatomi.pl . Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Aga

Dzien dobry, jakie trzeba spelniac eymagania, aby dostac sie na staz w gdyni? Czy konieczne sa studia lub doswiadczenie w marketingu?

@Aga

Dzień dobry Pani Agnieszko. Nie ma konieczności ukończenia studiów, ani też doświadczenia w marketingu. Rekrutacja w Gdyni, została zakończona, przyjęliśmy na staż 4 osoby, które rozpoczynają pracę 2 stycznia. Zapraszamy do śledzenia naszych profili, z pewnością pojawią się kolejne ogłoszenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Nakatomi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nakatomi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nakatomi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nakatomi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nakatomi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nakatomi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nakatomi Sp. z o.o.