Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

sylwek

Jak chcesz pracować i nie szukasz wrażeń to jest ok.Za błędy i głupoty się płaci i zasady i prawo obowiązuje wszędzie.Monika jest spoko koordynatorką.Polecam pracę w ąpartusie dla poprawy kondycji.

mi powiedziano ze jak sie mniej pracuje to i za domek mniej sie placi, wiec cos napewno zostaje i nie uwierze ze tylko 50e

dghfkdsg

Jak pracujesz po 3 dni w tyg=kasuja cie za domek=wyplata50eur=zarabiaja :)

dghfkdsg

Nie pisza opini bo nie maja internetu!!!!!Albo siedza na domkach bez pracy i nie maja za co wrocic do polski.

polak
@dghfkdsg

chyba w końcu kiedyś wracają, no chyba że są tam aż do śmierci - umierają tam i ślad po nich ginie ;) jakby nikt tam nie pracował tylko siedział na domku bez pracy to by chyba biuro nie miało racji bytu już dawno ?? z reszt na logikę, po co mieliby brać ludzi tylko na domki żeby te domki tam utrzymywać, przecież nie masz kasy = nic im nie zapłacisz za to

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

pity

proszę was, kto się będzie zajmował kłótniami dorosłych ludzi? niech sobie każdy załatwia swoje sprawy sam ,a nie skarży do biura na ludzi z domków. Takich konfidentów to tu się ... A nie przyszło wam do głowy, że ludzie nie piszą tu nic, bo jak pojechali to po paru miesiącach wrócili i nie widza potrzeby pisania na forach? jak było dobrze to co ja będę pisać jak pracowałem i co kto powiedział i co zrobił...są momenty lepsze i gorsze jak wszędzie, na forach wylewają żale tylko sfrustrowane wariaty co mają dużo wolnego czasu, jak mi się gdzieś nie podoba to spylam stąd , a nie wypisuje że to że tamto. Niech każdy sam sobie wyrobi zdanie, a nie czyta pierdoły na forach. Takie typy nieraz przyjeżdżają, że głowa boli - ja bym od nich opini czytać nie chciał, bo mają sieczkę w głowach :] pozdro!!

Moga poprostu w grupie tych znajomych sie wyprowadzic na prywatne mieszkanie, pewnie by taniej wyszlo i bez zbednych ludzi...

Stefan

Polacy,żeby swoich znajomych ściągnąć na domek zrobią wszystko by osoba nie mile widziana wyprowadziła się jak najszybciej np. zdemolują pokój, kradną pieniądze, jedzenie. A biuro nie reaguje, nie potrafią wysłuchać obu stron,wymierzają kary pieniężne na niewinnych co jest niezgodne z prawem.Ktoś wyższej rangi powinien się tym zająć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jaa

h7e dziwi Was ze osoby ktore podobno tam pojechaly niedawno wcale sie nie odzywaja tu? Moga byc 2 powody, albo jest tak dobrze i nie chca potencjaonej konkurencji polecac biura zeby przypadkiem im pracy nie zabrac;p albo jest zle ale nie ostrezgaja innych bo mysla ze jak im sie nie udaloni wyszli na minus na tym to niech innym tez sie przytrafi, a tak po zlosci jak to polak polakowi :)

ann

Ja juz czekam 2 tydz i nadal cisza :-( jak dlugo czekaliscie na oferte pracy??

Mlodzieniec

Witam.. Kieruje do Was zapytanie czy ktokolwiek z tego tygodnia dostał oferte gdzie juz ma zapewniony wyjazd? Pozdrawiam :))

Ala

Witam proszę o opisanie warunków zakwaterowania osoby które są na miejscu bądź pracowały wcześniej. Dziękuje

karolajna

Ja mialam rozmowe na skype 2.03 i pani powiedziala ze nie ma narazie Zadnej oferty i do 2 tygodni mam czekac, oby nie dluzej :/ do osob ktore juz tam sa, napiszcie jak jest. Dziwi mnie ze nie ma zadnych opini o tym biurze z roku 2014, albo jest bardzo malo i to same negatywne, ale jesli by bylo tak zle to orzeciez nikt by tam nie jezdzil a nie wierze ze w tych czasach ludzie nie czytaja opini przed wyborem agencji..

Jacek

Jedzie ktos autem do Weringen w niedziele na ziemniaki bo chetnie sie zabiore z kims. (usunięte przez administratora)

ann

Przez skype arczi ;-) bo juz czekam dlugo i nadal cisza

arczi
@ann

Ok, dzięki :)

Juri

Dziś pani powiedziała mi ze ofert pracy na dzień dzisiejszy brak

Ann

Jak długo czekacie na oferty od przeprowadzenia rozmowy?

arczi
@Ann

Jakiej rozmowy? telefonicznej czy osobiście w biurze?

Do chłopaków wyżej

A wy wszyscy znacie angielski? A biuro faktycznie wydaje się ok.

Boss

Ja dzisiaj dostałem oferte pracy w ogrodnictwie na terenie NL, wie ktoś coś więcej o tej firmie(pracy?)

Mateusz

Witam wczoraj miałem rozmowę na Skype ale na razie oferty pracy brak jestem na liście oczekujących pozdrawiam

Hardshock

Witam. Sądząc po komentarzach to agencja pracy Duijndam International wydaje się być pewna. Otóż. Dostałem propozycje pracy w ogrodnictwie w Holandii. Póki co szczegóły są mi nieznane. Pytanie....warto myśleć coś w sprawie wyjazdu do pracy z tą agencją?

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works