Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

domarina

hej, ja pradopodbnie bede sie wybieral, dzisiaj jeszcze mam miec rozmowe :) takze do zobaczenia na miejscu

marina

hej jedzie ktoś w niedziele do biura do wateringen ?? jakie sa wasze opinie na temat tej firmy ??? wszystko ok czy wystepuja komplikacje ??

paula

Hej. Jestem tu tydzien na sortowni. I wcale nie jest zle jesli ktos jedzie tu zeby pracowac. Warunki mieszkaniowe sa eleganckie. Pozdrawiam

Tomaszek

Czesc opłaca sie tam jechac do sortowania ziemniaków? Jak długo się czeka na numer sofi? i ile hajsu trzeba wziasc zeby przezyć do pierwszej wypłaty?

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

kękę

jak sie zalogowac u nich na stronie ?

lidia

hej jedzie moze ktos w niedziele 04.01.2015 do Holandii na segregacje owocow i warzyw ??? woj. malopolskie ???

kari
@lidia

Jadę wraz z chłopakiem 04.01.2015 z woj. lubelskiego firma RK-Trans

jan

Hej, w takim razie mam do Was prośbę, napiszcie po przyjeździe jakie warunki zastaniecie, zwłaszcza mieszkaniowe. Czy wszystko co obiecali pokryło się z prawdą, czy były jakieś rozbieżności? Dodatkowo interesuje mnie, czy ludzie są narażeni na jakieś ukryte koszty lub coś w tym stylu? Pozdrawiam i dzięki za info!

Paulina i Paweł

To super :) do zobaczenia na miejscu :)

Ewa i Daniel

Do Pauliny i Pawla- my tez bedziemy tam z tym ze obecnie jestesmy w Holandii i jutro mamy tam byc rowniez w tych godzinach

Paulina i Paweł

Witam , my wyjeżdżamy z tej firmy do pakowania owoców i warzyw . Mamy się wstawić w Wateringen w piątek między 8;30 a 10;00, jest jeszcze jakaś para która się tam wybiera? Pozdrawiamy

Sławek

Tak ja wyjeżdzam do Wateringen dokładnie

grubaberta

Czy ktoś wyjeżdża przez to biuro 21.12.2014 do haag?

Aga
@grubaberta

Tak jadę wraz z chłopakiem

marian

witam. jedzie ktos w grudniu lub na poczatku stycznia z ta agencja? mowia ze na magazynie placa 8 lub 9 e brutto za h. mieszkanie 88 za tydz, ubezpiecz 20 itp. jak jest moze ktos mi obiektywnie napisac. gdy nie mam sofi mam czakeac do tyg na wyrobienie i nie pracuje wtedy jak to w rzeczywistosci jest? prosze o info na (usunięte przez administratora) z administratora) pozdrawiam

niki

Czesc mam pytanie przyszla mi umowa do domu po tymbo nie wiem czy to naturalne ze po zjezdzie di polski nagle wysylaja umowe??prosze o kontakt niki120@onet.eu jak zjechalam do polski ktos tez tak mial??

tararaa

Pracowałam w tej firmie i jeśli ktoś ma jakie kolwiek doswiadczenie i mocne gadanie to będzie miał dobrze a jesli nie to będzie miał wała , bo Panie koordynatorki nie traktują pracownikóww firmy poważnie :)

meh

Witam jedzie jakaś para w tym tygodniu do Wateringen przez agencje Dujindam? Czekam na wasze komentarze odnośnie zarobków pracy oraz warunków jak i samego miasta. Pozdrawiam

jagna

Ludzie opamiętajcie sie tak wcale nie jest tak źle. Nie ma co wybrzydzać wszędzie masz jakies (usunięte przez administratora) latające kiełbasy i takie inne rzeczy. Praca jak praca pracujesz zarobisz i wrocisz. Malo napewno nie zarobisz bo bylam tam i jakos za 2miesiace przywiozla 10 baniek. i moj mąz tyle samo bo razem bylismy nawet w jednym pokju. Bo pary i malzenstwa i narzeczeni sa razem!!!!

klaudek19

Wlasnie do nas dziś dzownili i mamy jechać z chłopakiem na pare miesięcy na produkcje. Co myślicie o tej pracy i warunkach mieszkalnych?

marika

byl ktos na pakowaniu warzyw i owocow? jakie opinie??? wateringen biuro

marcinXbarca

Dzwoniła do mnie babka z Duijdam i mam mieć rozmowe przez skypa. Takie moje pytanie jak wygląda taka rozmowa i jakie pytania zadają ?

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works