Duijndam Works

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Duijndam Works

Tomasz

Hej! Wczoraj aplikowałem a na jutro jestem umówiony na Skypa.

polaczek
@Tomasz

Ale czad! Super! Pozdro.

Klaudia

Witam. Jeśli ktoś pracował za pośrednictwem tej firmy proszę o opinie na maila (usunięte przez administratora)

Te 250e za 40h pracy to na czysto po opłatach jak liczyłem to gdzieś tyle wyjdzie.

Jeszcze rozmowy przez Skype nie miałem, jak się zakwalifikuję to będę musiał jeszcze czekać na ofertę chyba że od razu coś mają ale z tego co czytałem to do dwóch tygodni się czeka, poczekam do dwóch tygodni nie zadzwonią to jestem umówiony z inną agencją która już na mnie ma ofertę. A co do rozmowy to pewnie będą sprawdzać znajomość języka angielskiego, przedstawią warunki pracy, zakwaterowanie, będą pytać o zdrowie. A co do agencji czytając opinie to nie jest aż tak źle bywa gorzej.Godziny pracy to wszystko zależy od zapotrzebowania firmy w Holandii, mi się wydaje że pogoda też ma wpływ na godziny pracy. Jak zobaczą że ktoś sobie rady nie daje to takich na pewno nie będą brać do pracy trzeba być ogarniętym dobrze jak ktoś już pracował na produkcji to ma doświadczenie i wie jak jest. A większość negatywnych opinii piszą właśnie nie roby, ćpuny, alkoholicy, ludzie co nie wiadomo ile by chcieli zarabiać. Mi by stykło za 40h pracy 250e. Tak na prawdę to zależy wszystko od człowieka i godzin pracy w tygodniu i wszystko w tym temacie.

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

po rozmowie przez Skype ile się czeka na ofertę pracy ?

Dujdomek

Umowy wystawiają na 0 godzin pracy taka umowa troszkę bez wartości ale zgodna z prawem (Fase A) najczęściej dają umowy w języku Holenderskim. W Loonspecyfikacje masz wypłacane wszystkie wakantiedagen, co nie daje urlopu płatnego ponieważ już ci go wypłacili, a odkładnie godzin nadliczbowych i wypłacanie ich wtedy gdy niema pracy czy w formie urlopu płatnego to już inna bajka wg prawa holenderskiego jest coś takiego jak Tijd voor Tijd (tam odłożą ci twoje godziny nadliczbowe) czyli czas za czas pracy oznacza to ze pracownik chce miec więcej dni urlopowych i będzie odbierał ten czas pracy który moze byc w nadgodzinach jako normalne wolne. Kłaniają się podatki Holenderskie które sa od ilości przepracowanych godzin wiec im więcej godzin tym wyższy podatek. Kwestia dojazdów do pracy jest jasna ze niemożna pobierać za dojazdy do pracy ponieważ za każdą osobę zwraca Belastingdinst czyli każdy powinien mieć płacone. Ale nie są oni jedyni każdy pośrednik tak prawie robi bo by mało zarobili.Nr Burgerservicenummer (BSN) nie sofi wyrabia sie samemu na miejscu badz przed wyjazdem biuro ,dlaczego? bo na ten nr czeka się min 2 tyg. Tak wiec jak przyjedziesz i bedziesz pracowac bez to jest to nie legalne, już nie mówie nawet o wypadku w pracy.

Pawcio

Cześć, mam pytanko jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna przez Skype. Jakie są pytania? Chcę się przygotować na tą rozmowę. Z góry dziękuje za odpowiedź.

kleo

Napiszcie czy warto teraz jechac na swieta przez ta agencje.Wogole jak u nich z praca?

levinson

Wydaje mi się, że tak. Bo wystarczy zgłosić moderatorowi, że dany komentarz godzi w ich "dobre imię" (dobre sobie) i już moderator usuwa. Wcale nie trzeba uciekać się do obłąkańczych tez o korupcji itd.

dujduj

Brudas niekoniecznie musi odnosić się do innej nacji. Może to być określenie np. na Polaka, który nie sprząta po sobie, w pokoju trzyma chlew, wyżera innym jedzenie ze wspólnej (ło matko) lodówki i przez niego po łebie dostaje reszta współlokatorów. Tu mam dwie sprawy: czy agencja dujduj Polaczków wymaga od kandydatów zaświadczeń o niekaralności, bo różne egzemplarze przyjeżdżają do NL, z czego lwia część to bydło i element i po drugie, skoro tak się uraziłeś/uraziłeś słowem brudas, może żyjesz z brudasem?

fanny

nie dziwi was dlaczego tak malo nieprzychylnych komentarzy? jezeli macie brudasa na domku to nic z nim nie zrobią bo nie zmuszą go do mycia się, ewentualnie mozecie jeszcze w gratisie dostać kare 20euro za niego i nie ma ze to nie wasza wina! kolega wyzej naPISAL JAK jest i o dziwo jeszcze tego nie usuneli

levinson
@fanny

bo oni usuwają negatywne komentarze. Nie mają jaj jak inne agencje, by przyznać, że nie wszystko cacy. Print screenem ściągnąłem z kilkadziesiąt negatywnych opinii stąd na temat tego biura, nim je usunęli.

wiolka

no to jak praca jest dla kobiet to tym bardziej na plus moim zdaniem, ale tez jest oferta dla panów jako Pracownik szklarni z truskawkami, tylko wyjazd do Holandii jest.

Robert

Hej jak wyglada sparwa mieszkaniowa z ta firma wie ktos Chodzi mi co oni daja za 88 euro Bylem w FHS i trafilem extra na ludzi i domek. Jak tarfi sie na brudasow i alkoholikow to da sie takich albo ustawic albo zmiec lokum.

aaaa

Hej. Dostałam propozycję pracy przy storczykach. Czy w tym okresie są godziny? jak myślicie? i jak z warunkami mieszkaniowymi w tej firmie?

Mona

Niech ktoś mi powie czy wybiera się do pracy w Wateringen w przyszłym tyg? i Może mi ktoś powiedzieć cokolwiek o nich ?

marcin

Wiec tak czytajac te komentarze przypomina mi sie jedna agencja pracy a mianowicie efficient at work jesli jedziesz tam z mysla o wieczornych libacjach a na drugi dzien w pracy na kacu myslisz ze sobie troche odpoczniesz i nikt tego nie zauwazy to sie mylisz na koniec pracy cie pozegnaja i POLSKA BUS wracasz szybciej niz myslisz.LUDZIE TO NIE WAKACJE TO PRACA NIE ZALEZNIE CZY POLSKA CZY ZAGRANICA,JAK PRACUJESZ TAK ZARABIASZ NIE PRACUJESZ OUT!

zezi

Mam mozliwosc wyjazdu, jak jest z godzinami pracy teraz ?

nowa

hej czy ktoś pracował przez ta agencję na kwiatkach przy orchideach bo szukam pracy a mam doświadczenie i nie wiem nic konkretnego o tej agencji a opinie są różne

jola

witam, jacy sa koordynatorzy w duijndam? (usunięte przez administratora) jakimi firmami sie opiekuje? Jakie firmy maja w okolicach aalsmeer? Jakie sa zarobki w duijndam??

odezwa

Chcesz wiedzieć czemu? Daj swój gg albo mail póki nie zakryją lub usuną. Mam z kilkadziesiąt negatywnych opinii o tej "firmie", które oni już usunęli. Planuję gdzieś na prywatnym serwerze je umieścić, co by te krety nie usuwały.

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works