Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Poldek

Duijndam international dał mi pracę i miło wspominam ich. Byłem zadowolony, dobrze zarobiłem i dlatego piszę.

Pańcia

Duijndam international ma jakoś tak mało ofert jaka to przyczyna?

@Pańcia

Dobra firma chętnych nie brakuję im do pracy , Korzystałem z ich usuług , pracowałem w Aalsmeer na różach zarobki za 42h około 250-270 eur na czysto / tydzień , mieszkania spoko , biuro ogarnia wszystko nie jest kłótliwe. Niestety musiałem zjechać do Pl , ale teraz wracam bo chyba nie ma lepszej sprawdzonej agencji pracy od nich a w kilku pracowałem. Wyjeżdza ktoś w maju?

Joanna
@Andrzej

Czy mógłby Pan się ze mną jakoś skontaktować przez maila? Jestem zainteresowana praca i chciałabym zapytać o kilka rzeczy :) to moj mail joanna_mielniczek@o2.pl

zainteresowany

witam, zastanawiam się nad wyjazdem do pracy przy produkcji bukietów bandowych w Aalsmeer. ktoś wie jak to wygląda, głównie chodzi mi o mieszkania (jak warunki, hotel? bungal), jak praca? są te godziny? w ogłoszeniu niby napisane 2 zmiany po 11 godzin, można wywnioskować że pracy jest dosć dużo, ale jak to wygląda w rzeczywistości?

Solan

Wyjeżdża ktoś 27.04?

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Domino

Super agencja, profesjonalnie przygotowują wyjazd do pracy, mieszkanie. Korzystałem już z ich pośrednictwa i było ok.

palazzo

Można liczyć na odrobine prywatnosci i spokoju na mieszkaniu? Bo dla mnie to jest sprawa kluczowa. Czy podczas pracy jak mnie nie ma beda przetrzasac pokoje?

Kris

Czy musze znac jezyk obcy ?

vincent

Witam. Chciałbym wyjechać do pracy przez ta agencje, proszę o szczera ocenę koordynatorów i opiekunów mieszkan w tej firmie. Czy jest straszny rygor? Dodam ze zawsze sumiennie sprzątam i nie sprawiam problemów. Wielu ludzi zle wspomina wyjazdy właśnie przez głupie z biurem. Po zapoznaniu się z opiniami na innych forach mam poważne obawy. Z góry dziekuje za odpowiedz

vincent

Gregor

Duijndam international to jest bardzo fajna agencja. Generalnie jak już coś organizują to jest zrobione dobrze. Czytałem wpis niezadowolonej osoby i cóż wypadek przy pracy? Tak bywa. W sumie agencja godna polecenia dla osób, które chcą pracować za granicą.

Syska

Planuje wyjechać na sterowanie owoców i warzyw, czy jest praca, czy faktycznie jak pisza ludzie że siedzi się na domku??proszę o pilna odpowiedz..

Tomasz

A wyjeżdża ktoś w tym tygodniu przez biuro w Opolu

Grzesiek

Hej mam pytanie czy ktoś się orientuje czy pary wyjeżdżające razem pracują w tym samym zakładzie czy rozdzielaja pozdrawiam

@Grzesiek

W Polsce mowili nam ze bedziemy pracowac razem na miejscu wyszlo inaczej

@Grzesiek

W Polsce mowili ze bedziemy pracowac razem na miejscu wyszlo inaczej

Grzesiek

A mieszkacie chociaż razem a czym dojeżdżacie i jak wyglądają zarobki da się zarobić

Natalia

Duijndam international to super agencja mogę ja polecić .

Ciekawy

Czy jest możliwość mieszkania przez tą firmę w Lisse hillegom?? Gdzie mają mieszkania?? Czy jest teraz praca tam??

Nl
@Ciekawy

Czy ktoś wie chętnie też się dowiem ??

Bolek

Moj kolega pracowal w "zimnym" tzn bylo kilka stopni na plusie bodajze w jakiejs chlodni przy pakowaniu wiec nie tylko prace w szklarni

Asd

Witam, chciałabym wyjechać z koleżanka czy możecie podać jakieś konkrety? Która praca wg was jest przyjemna, czego raczej unikać? Oczywiście nie chce się opieprzać wiec darować sobie głupie komentarze, aha i przypuśćmy ja wole prace w zimnym takie warunki oferty tez są czy tylko szklarnie? :)

Kaja

A jak warunki mieszkalne? I czy daleko do sklepu i centrum jakiegos? Wyjezdzam w przyszlym tygodniu

Iza

@Ja Dobrze zauważyłeś, tu mają tylko prace fizyczne w ogrodnictwie ale z pewnością można na tym dobrze zarobić. Agencja jest sprawdzona a to chyba najważniejsze.

Witam. Jak to jest? Wszystkie pracę są fizyczne i powiązane z ogrodnictwem, prace na szklarniach, magazynach przy kontroli jakości między innymi, przygotowanie produktów do wysyłki itp. Był ktoś??

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works