Provident Polska S.A.

Opinie o Provident Polska S.A.

Felietonista

Pracowniku providenta co za bzdury wypisujesz ,jak można przyjmować kierowników do firmy która tonie. Żadne przybarwione wasze wpisy tego procesu zagłady nie zatrzymają.

były dk

Provident powoli kończy swoja przygodę w Polsce brak doradców którzy za dziękuje nie chcą usługiwać ,,PANOM" spadek bezrobocia wzrost pensji w calym kraju więc DK ,maja tego Provident głęboko w du..." Zastraszanie wydzwanianie w celu pozyskania nowych klientów nic juz nie daje . koniec

felietonista

O czym Ty pracowniku providenta piszesz . Prawdy o tym (usunięte przez administratora) nie da się zagłuszyć takimi bzdurnymi wpisami.

Martyna

A co myślicie o Eden Finance, słyszałam, że większość kierowników i DK mają właśnie z Providenta?

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko administracyjne w siedzibie firmy Provident. W moim osobistym odczuciu bardzo nieprofesjonalne podejście, które już trochę dziwi w tych czasach i w tak dużej firmie. Spotkanie umówione na konkretną godzinę odwołane na ostatnią chwilę smsem, odwołanie z powodu jak to Pani koordynator określiła "emergency". Ok, zdarza się. Natomiast jeśli jedziesz spoza Warszawy może stanowić to problem. Niemniej jednak chcesz dać temu szansę, firma wydaje się ciekawa i czujesz, że skoro się zobowiazałeś do stawienia na rozmowie to jesteś na tyle odpowiedzialny by dokończyć temat. Spotkanie ostatecznie przełożone na dzień później. Samo spotkanie trwało godzinę i przez tą godzinę Pani wytrwale zadawała proste, niekiedy powtarzające choć inaczej sformułowane pytania, które czytała ze swoich kartek. Całkowity brak umiejętności miekkich, słuchania, komfortu, poprowadzenia rozmowy, nawiązania kontaktu czy chęci poznania kandydata. Rozmowa w dużym skrócie w moim odczuciu sztywna i dziwna, ale może to kwestia braku doświadczenia w prowadzeniu przez Panią rozmów rekrutacyjnych. Na koniec informacja o szybkim przekazaniu decyzji odnośnie rekrutacji... No cóż, minęły 2 miesiące i pomimo maila do Pani koordynator, raczej już się nie doczekam informacji o wyniku;) może i dobrze. Radą dla firmy jest na pewno poprawienie jakości prowadzenia procesów rekrutacyjnych lub nie dopuszczanie do prowadzenia ich przez osoby niedoświadczone w tym obszarze.

Pytania o charakterze scenek rodzajowych (co by było gdyby, co by kandydat zrobił w sytuacji)

DM

Poczytaj: W dniu 27 czerwca 2016 w oddziale Lublin odbyło się pierwsze spotkanie Związków Zawodowych z przedstawicielami Zarządu Provident Polska w sprawie planowanych zwolnień grupowych w Biurze Głównym, Departamencie Administracji, Departamencie Obsługi Klienta oraz Departamencie Windykacji. Spotkanie dotyczyło omówienia i uzgodnienia kryteriów doboru stanowisk zagrożonych likwidacją.itd Provident idzie na dno rozbudowali struktury kierownicze z zarobkami na poziomie 5000 - 1X 000 zl samochody służbowe itd. a na dole zapomnieli o doradcach bez etatu urlopu z własnym paliwem samochodami itd którzy zaczęli podchodzić nagminnie i okazało się że przychody coraz mniejsze .Zamiast zadbać o DK a pozwalniać darmozjadów to maja efekty doradcy odchodzą bo część na dziś zaczęła dopłacać a na ryku pracy poprawa i ci najmniej rozgarnięciu otrzymują prace na etat w normalnych firmach .Provident systematycznie traci klientów i do końca roku ubędzie ok 10-20%. Tutaj mało kto z DK stara się nie odwiedzają klientów płacących sporadycznie bo za to nikt im za to nie płaci.Po obniżce prowizji na ok 2.9% to juz koniec doradców przyklad doradca zbierze 4 tyś zl firma wypłaci mu 116 zl !!!!!!!!!!!tygodniowo z tego musi odwiedzić z 70 klientów 116 zl za piekne bo za dużo by mieli odejmujemy paliwo - samochód- połączenia telefoniczne -i szereg innych kosztów ( plakatowanie itp) to ile zostanie może z 15 zl x 4,3 tyg w miesiącu pozostaje z 65 zl na tzw rękę

Dk

Dk robią pod górkę bo są niezadowoleni z zarobków rzędu 100-200 zł tygodniowo. Brak normalnej umowy, płatnego urlopu, dk musi inwestować w firmę: własny tel, samochód. Niektórym już się nie chcę słuchać brm itd itd. Naciskać można ale wtedy tylko gdy się zarabia dobre pieniądze a w tej firmie dobre pieniądze były x lat temu gdzie nd pisało sie lawinowo po kilka tygodniowo. Większe wymagania za mniejszy dochód. Jeszcze z parę lat i czuje że przez napływ konkurencji firma zwinie żagle.

padnięta

Praca jest fajna i niefajna..... jestem Brm ... codziennie praca po 12 godz ... jak się ma fajna załogę to praca jest pomimo trudności o nowego klienta jest przyjemnością. Natomiast faktem jest że mało mamy dk i nie chcą pracować w tej firmie . A ja jestem kierownikiem i pracuje bardzo ciężko i długo, mam fajnych kilku dk i wiem że razem zrobimy wszystko ale są tacy też co pod górkę robią. Uważam że dk powinni lepiej zarabiać! !!!! Ja jestem kierownikiem i nigdy nie odebrałam pensji tyle co pisaliście wcześniej. Powiedziałabym że uważam że tyle godzin co ja pracuje i do tych obowiązków powinnam zarabiać dwa razy więcej . Firma stawia na sprzedaż więc lepiej płaci za sprzedaż a serwis pożyczek jest na 2 miejscu . Coś jest nie tak...bo masowe zwolnienia ...ciągle zmiany. ..

Dk

Jak tam kochani wasze nastawienie co pracy jak firma zmieniła zdanie odnośnie pożyczek za 0 zł ? Wpierw mówili że będą płacić za całość zbiórki a w momencie pierwszych spłat zmieniła zdanie i płatna będzie tylko za 1 ratę ?

Nik

Pracuję w Providencie 2 lata. Poświęcam ok. 15 godzin tygodniowo zarabiając 1300-1400 złotych. Mam dobrego kierownika, który teraz, pomimo umowy, pakietów et. trzęsie się, ponieważ na etatach kierowników będzie redukcja z 600 do 500. Natomiast co do ostatniej zmiany prowizji z 5 do 4% tj. obniżenia podstawy wynagrodzenia za zbiórkę o 20% i ewentualne wyrównanie sprzedażą traktuję jako zwykłą manipulację, oszustwo i bezczelność. Jak tylko dojdzie ten trik do mojego oddziału to niech se sami jadą. Ostatnio kierownik oddziału już usłyszał ode mnie, co myślę w tym temacie. Skulił swój rudy ogonek i tyle jego.

Irmina

Najważniejsze to relacja z Sekcją bez tego Kierownik czy jak wolisz BRM nie istnieje

Ktoś

Potwierdzam AM na Spotkaniu 31.05 stwierdził brak wynagrodzenia za tę Promocję dopiero płatna od Czerwca .

Włodzimierz

Zamiast Pisać Głupoty to skupy się na ND za Zero zł i braku wynagrodzenia za Maj za tą pronocję

NIKT

W swoim życiu pracowałem w kilku firmach nawet w hipermarkecie lepiej się zarabia niż w tym zakładzie pracy. NIENAWIDZĘ tej firmy. Nigdy więcej.

gość

Moi znajomi jeżdżą min leksusami wiec nie kazdy ma znajomych z których może zrobić ND.

agniesia

@motylek czasami trzeba się nieźle wygimnastykować, ale da radę :) ja praktycznie co miesiąc dostaje dodatkową kasę

agniesia

Słuchajcie to może warto by poszukać pracy w innej instytucji finansowej. Ja od początku roku pracuję w jednym z oddziałó w łodzi. Na początku nie było lekko, więc zarabiałam tylko podstawę, ale teraz już wyrabiam plany i co miesiąć wpada premia.

Romek

Panie Ryszardzie ma Pan rację popieram Pana Zdanie. Nareszcie zostanie doceniona sprzedaż naszych produktów . Nareszcie będę wiedział że zarabiam

Ryszard

Nareszcie zostanie doceniona Sprzedaż i ND bardzo dobrze że zostanie w prowadzona mniejsza prowizja za Zbiórkę . To jest moje odczucie

Ryszard

Jestem Bardzo zbudowany postawą Pani Moniki . To dzięki takim ludziom chcę się Pracować . O by każda sekcja , dywizja miała w swoich szeregach Takich Ludzi jak szanowna Pani nasza praca byłaby łatwiejsza

Niezadowona

Ja Pani Monice chcialam powiedziec,ze jesli ona zarobi przy 130 klientach od 2-ch do 3-ch tysiecy netto to ja gratuluje,ale nie wierze.Pani Moniko pracuje ponad siedem lat I nierealny ten zarobek....Pani DK.chyba juz sie Pani naprawde pogorszylo.Jesli ta praca jest ciekawa I zaszczytna to w tym momencie zastanawiam sie co Pani robila przed praca w Provident!Moze za rok wejdzie Pani na to samo forum I napisze jak jest naprawde!!! :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Provident Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Provident Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Provident Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Provident Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Provident Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Provident Polska S.A. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Provident Polska S.A.