Provident Polska S.A.

Opinie o Provident Polska S.A.

DK Warszawa Praga

Sam Nikt z DK nie zwalnia się tylko Mówią że zamierzają się z zwolnić i na mówieniu się Kończy. Gadka szmatka .

@DK Warszawa Praga

chyba u Ciebie, u mnie w sekcji 6 doradców kazdy około 120-160 klientów, ja 160, i kierownik 150 bo juz nikt nie chce dodatkowych. braki duze ale na kase nie narzekam

felietonista

To teraz Biurze prasowy providenta na maxa korzystacie ze złotego profilu jaki sprzedał wam portal GoWork. Umożliwiający już nie tylko usuwanie niewygodnych dla provdenta opinii na tym portalu, ale segregację przed opublikowaniem. Żeby nawet pięć minut ktoś nie przeczytał o warunkach pracy jakie stwarza korporacja provident A tak na marginesie, to ile trzeba wyłożyć kasy, aby z obiektywnego portalu jakim był GoWork stał się obłudnym stronniczym sprzedawczykiem.

obserwator

Wszytstkie firmy w systemie pozabankowym popodnosiły procent za zbiórkę aby utrzymać doradców. a w providencie już wam podnieśli czy jeszcze czekacie.

Dorota DK Warszawa Praga

Jestem Niezmierna zadowolona w Pracy w mojej sekcji głosy Krytyki są wyssane z Palca każdy wie za co ma Płacone a jak komuś to nie odpowiada że musi robić reklamę w terenie może zwolnić się . Nowy klient sam nie zapuka .

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko administracyjne w siedzibie firmy Provident. W moim osobistym odczuciu bardzo nieprofesjonalne podejście, które już trochę dziwi w tych czasach i w tak dużej firmie. Spotkanie umówione na konkretną godzinę odwołane na ostatnią chwilę smsem, odwołanie z powodu jak to Pani koordynator określiła "emergency". Ok, zdarza się. Natomiast jeśli jedziesz spoza Warszawy może stanowić to problem. Niemniej jednak chcesz dać temu szansę, firma wydaje się ciekawa i czujesz, że skoro się zobowiazałeś do stawienia na rozmowie to jesteś na tyle odpowiedzialny by dokończyć temat. Spotkanie ostatecznie przełożone na dzień później. Samo spotkanie trwało godzinę i przez tą godzinę Pani wytrwale zadawała proste, niekiedy powtarzające choć inaczej sformułowane pytania, które czytała ze swoich kartek. Całkowity brak umiejętności miekkich, słuchania, komfortu, poprowadzenia rozmowy, nawiązania kontaktu czy chęci poznania kandydata. Rozmowa w dużym skrócie w moim odczuciu sztywna i dziwna, ale może to kwestia braku doświadczenia w prowadzeniu przez Panią rozmów rekrutacyjnych. Na koniec informacja o szybkim przekazaniu decyzji odnośnie rekrutacji... No cóż, minęły 2 miesiące i pomimo maila do Pani koordynator, raczej już się nie doczekam informacji o wyniku;) może i dobrze. Radą dla firmy jest na pewno poprawienie jakości prowadzenia procesów rekrutacyjnych lub nie dopuszczanie do prowadzenia ich przez osoby niedoświadczone w tym obszarze.

Pytania o charakterze scenek rodzajowych (co by było gdyby, co by kandydat zrobił w sytuacji)

DK Warszawa Praga

Droga Pani nie dalej jak w ubiegły Piątek a reklama to podstawa o by każdy Doradca wykonywał sumiennie swoje obowiązki to nasza Firma rozwijała by się bardziej odnośnie pozyskiwania nowego klienta . Czy u Pani w sekcji każdy wywiązuje się należycie ze swoich obowiązków kiedy Pani ostatnio poświęciła swój czas na reklamę na proszenie o Rekomendacje takie małe rzeczy ale jakże ważne w rozbudowie Rejestru. Pozdrawiam Panią Bardzo serdecznie i proszę skupić się na Szukaniu NC i reklamie

W-wa
@DK Warszawa Praga

Szanowna DK Warszawa a ile u was płacą za reklamę tzn za 1 ulotkę i 1 plakat bo u nas nic provident nie płaci więc nie ma reklam.Coś mi się zdaje że za darmo to wolontariat jest tylko.Więc jak zaczną płacić to będą reklamy ale tego NIE zrobia. W sklepie Pani ekspedientka także nic za darmo nie daje.

irma

DK Warszawa-Praga proszę nie pisać głupot o reklamie bo jej nie ma w terenie i proszę napisać kiedy sam rozwieszałeś plakaty.

DK - Warszawa -Praga

W pełni zgadzam się z opinią szukać Reklama w Terenie to podstawa

Fraciszek

Zamiast pisać Głupoty szukać ND

Pracoholik

W sumie w porządku, nie ma tragedii.

DK Warszawa

OD 1.03 -Nowe Produkty szkolenia Koniec Lutego

były dk
@DK Warszawa

Szkolenia jak zwykle za darmo bo provident ma wolontariuszy i tylko dzięki temu funkcjonuje bo nie ponosi żadnych kosztów

Klient

Pracownicy którzy odeszli pewno dostaną odprawy . Zawsze mogą wrócić jako dor. , tych podobno Provident brakuje .

Witam, czy wybiera się ktoś do Wawy na szkolenie od 1 lutego?

NIKT

Ile osób teraz zwolnili z kadry zarządzającej 150 - 200 ;-), część zdegradowali, dm dali obowiązki am, hahaha... na pewno idzie ku lepszemu ... Współczuję tym ludziom co zostali zwolnieni chodź przecież można było się domyśleć że będzie koniec tego dobrego już tuż tuż.. ciekaw jestem co z dk zrobią

Dlaczego nie ukazują się wpisy.

zmiana AM Warszawa Praga został tylko jeden

Klient

A jak z urlopem , Podobno twoja rodzina musi ponosić koszty rozmów telefonicznych do klientów .

b.62
@Klient

Jeśli mieszkasz moja miła w dużym mieście i obsługujesz duże osiedla to bieganie na nogach ma sens, spróbuj pracować w terenie gdzie pokonujesz odległość ok. 50-75km robiąc zbiórki to zobaczymy czy będziesz taka zachwycona i twoje zarobki nie spadną o koszty paliwa i amortyzacje samochodu / ok. 400 PLN miesięcznie/

Ktoś
@b.62

Szczera Prawda w chodzi to w życie

DM wszystko wiem.

26.01.2016 roku RESTRUKTURYZACJA W SPÓŁCE Na dzisiejszym spotkaniu przedstawicieli Związków Zawodowych z Zarządem Spółki rozpoczęliśmy negocjacje dotyczące warunków zwolnień grupowych. Pracodawca zdecydował o likwidacji stanowiska AM’a w formie integracji ze stanowiskiem ROM’a. Jednocześnie Spółka zdecydowała o rozwiązaniu umowy o pracę z 41 osobami pracującymi na stanowisku AM’, 9 osobami zatrudnionymi na stanowisku SM’a i 23 pracownikami Działu Wsparcia Biznesu. Część AM’ów otrzymała propozycję pracy na stanowisku DM’a. Organizacje związkowe wynegocjowały, że termin podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie przyjęcia nowych warunków pracy przez osoby delegowane na stanowisko DM’a upływa w poniedziałek 1 lutego br. Dotyczy to również osób, które już podpisały porozumienie. Przedstawiciele Spółki zadeklarowali, że restrukturyzacja nie będzie dotyczyła stanowiska DM’a oraz, że ilość sekcji pozostanie bez zmian. W środę 27.01.2016 roku osoby pracujące na stanowisku DM’a otrzymają do podpisu nowy zakres obowiązków pracownika. Następne spotkanie negocjacyjne odbędzie się w Toruniu w poniedziałek 1 lutego br.

Felietonista.
@DM wszystko wiem.

Jak to się dzieje że wiadomości providenckie publikuje się od razu a niewygodne wpisy dla providenta po paru dniach i czasami wcale.

NIKT

W tej firmie zdarzają się młode ambitne wilki którym się udaje, przychodzą do pracy i myślą że jestem kierownikiem złapałem Boga za nogi.. brawo Robinson że Ci się tam podoba.. chodź wydaje mi się ze może po prostu masz naprawdę dobrą sekcję i dzięki temu się trzymasz powodzenia.. szkoda jednak ze nie patrzysz szerzej i nie dopuszczasz do głowy myśli że większość pracujących w tej firmie robaczków ma źle.. zresztą widać to po ilości wpisów pozytywnych i negatywnych. Życzę Tobie nadal wytrwałości to pewnie twoja pierwsza praca w korporacji stąd też jesteś tak zafascynowany. Chodź to tylko moje zdanie na które pewnie odpowiesz atakiem bo każda Twoja odpowiedź tak wygląda. Jednakże jestem tylko człowiekiem i mogę się mylić. Kolejna osoba broniąca Barw Providenta Enii skąd się wzięłaś, również Tobie życzę racjonalnego spojrzenia na życie w tej firmie. W każdym bądź razie ludzie chcą pracować to idą do tej pracy jednak całe szczęście nie jesteśmy jeszcze w Tajlandii i za garść ryżu nikt tutaj nie musi robić chodź dla tej instytucji byłoby to na rękę. Nie idźcie tam byłem tam DM

Robinson

Widzę tutaj kopie kilku wpisów tylko na tyle Cię stać były DK?:-D

Robinson

LUKWOL Enii w końcu jakieś obiektywne i racjonalne podejście do Pracy i Pracodawcy. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Provident Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Provident Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Provident Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Provident Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Provident Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Provident Polska S.A. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Provident Polska S.A.