Opinie o Hipermarket „Kaufland” w Tarnobrzeg Henryka Sienkiewicza 48

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hipermarket „Kaufland”. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hipermarket „Kaufland” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hipermarket „Kaufland” w Tarnobrzeg Henryka Sienkiewicza 48

Denver

Nikomu nie polecam pracy w tym markecie koleżanka tam pracowała i opowiadała że ludzie traktowani są jak (usunięte przez administratora) omijajcie ten market z daleka szkoda zdrowia i pracy dopuki ten dyrektor nieodejdzie!!!

pat Nowy wpis

Stoisko z mięsem i wędlinami w dniu 13 grudnia (pech) już o godzinie 20.00 rozpoczyna mycie maszyn do krojenia wędlin. Chciałem kupić trochę salcesonu, panie oświadczyły, że nie kroją gdyż myją maszyny, a mogą sprzedać w kawałku. Po mojej interwencji maszyny do krojenia ruszył, ale panie broniąc się powiedziały iż one chciały pokroić, ale ja zrezygnowałem. Gdyby mycie tychże maszyn do krojenia rozpoczęto o godz. 21.00 to byłoby to do zrozumienia, ale dwie godziny przed końcem pracy pracy to chyba przesada

Co wchodzi w socjal Hipermarket „Kaufland”?

Kacha Nowy wpis

Wchodzi dyrektor który niszczy psychikę pracowników pozdrawiam wszystkich którzy dają się tak traktować

Klient Nowy wpis

Wczoraj w Kauflandzie niewiadomo dlaczego zamknęli kasy samoobsługowe mimo że były kolejki grzecznie spytałam kierowniczki dlaczego to z agresją odpowiedziała mi że niema ludzi do pracy potem po konsultacjach dwóch kierowniczek otworzyli szybko kasy samoobsługowe szczerze pierwszy raz widzę że celowo zamknęli kasy samoobsługowe i jedna zganiała na drugą że doszło do takiej sytuacji a klienci na to patrzyli niektórzy skorzystali na tym i dostali bona 5 zł za długie oczekiwanie na obsługe brawa dla kierowników.

Denver

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hipermarket „Kaufland”? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Elektromonter / Elektryk
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Instalator Systemów Zabezpieczenia Technicznego
P.W. Karabela Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy
MKL BAU sp. z o.o.
Dota

Współczuje wszystkim którzy pracują w tym markecie ostatnio słyszałam jak dyrektor Kauflandu traktuje pracowników to jest straszne co dzieje się w tym markecie od kiedy został dyrektorem Odeszła z pracy masa pracowników to jest jakiś (usunięte przez administratora)!!!

Johny

Ja miałem okazję rozmawiać z tym dyrektorem i naprawdę nie wiem co ten Pan robi w tym markecie i na tym stanowisku. Wulgarny wymądrzały bezczelny nie mając pojęcia żadnego na temat prowadzenia takiego marketu i sali sprzedażowej. Nie polecam rozmowy z tym Dyrektorem

Johny

Masz rację miałem przyjemność rozmawiać z dyrektorem tego marketu i naprawdę jest wulgarny (usunięte przez administratora)dając do zrozumienia że trzeba pracować za dwie osoby i nie znający się na prowadzeniu marketu jak i sali sprzedażowej.

Kaska

Dokładnie też to zauwazyłam niema już tych pracowników i jakiś zamęt zrobił się na napojach ostatnio musiałam soki i napoje zwracać bo były droższe teraz częściej chodzę do biedronki lub Lidla tam niemam takich problemów szczerze to niewiem co stało się z tym marketem że ma taki bałagan i niezgodność cen a niemam czasu latać i robić zwroty często też rózne soki i smaki są tak pomieszane na półce jest taki bałagan że ceny nieznajduja się pod danym sokiem a ceny są inne od jakiegoś miesiąca jest takie zamieszanie w tym markecie.

Jakie są warunki zatrudnienia w Hipermarket „Kaufland”?

Czy w Hipermarket „Kaufland” są szkolenia zewnętrzne?

Fit

Tak są dostajesz wskazówki jak pracować za trzech????tylko Polaczek będzie dla Niemca pracował za trzech.

Johny

Czy ktoś miał przyjemność rozmawiać w ostatnim czasie z panem dyrektorem marketu z Tarnobrzega. Był ktoś może w ostatnim czasie na rozmowie kwalifikacyjnej?

Pati
@Johny

Byłam na rozmowie z tym Niemiłym Dyrektorem od razu zniechęca do przyjęcia się do pracy daje do zrozumienia że trzeba pracować za trzech.Szczerze strasznie niemiły facet dziwi mnie że tyle lat jest tam dyrektorem i nikt go nie usunie z tego stanowiska.Mam nadzieję że w niedługim czasie odejdzie i może wtedy przyjmę się do pracy.

Kacha
@Johny

Ludzie z tamtąd odchodzą z pracy koleżanka tam pracowała to opowiadała jak dyrektor traktuje swoich pracowników zostają ci co niemają wyjścia grożby i pretensje mimo ciężkiej pracy to norma.Dawniej było tam super i fajna atmosfera jak był inny Dyrektor a teraz to każdy czeka kiedy odejdzie bo przez tyle lat co tam jest to dużo pracowników się zwolniło przez niego ponoć jest chamski i nikogo nie szanuje!!!Taka osoba niepowinna być dyrektorem gdzie jest cały szef Kauflandu że tego nie widzi co się dzieje!!!

Kama
@Kacha

Ja pracowałam w Kauflandzie kilka lat ale niestety niewytrzymałam presji i grózb dyrektora więc odeszłam ale praca w takiej atmosferze niemiała sensu nabawiłam się tylko nerwicy dopuki taki dyrektor rządzi w naszym mieście niema sensu tam pracować jak kiedyś odejdzie to wrzucę tam do pracy.Niech pracuje w swoim mieście skąd przyjeżdża!!!!!!

@Pati

@Pati jestem tego samego zdania byłem i masakra mało że niemiły to w dodatku (usunięte przez administratora)i daje tylko do zrozumienia że trzeba pracować za minimum dwie osoby. Zastanawia mnie tylko jakim cudem został on dyrektorem gdzie uważam że co do pewnych rzeczy związanych z salą sprzedażową nie ma wgl pojęcia

Lesie

Jak Pan dyrektor w Kauflandzie? Spoko jakiś gość?

@Lesie

Mam dyrektor to kompletne (usunięte przez administratora). Nieznający się kompletnie na zarządzaniu i handlu. Miałem okazję z nim rozmawiać i naprawdę dziwi mnie że jeszcze tam pracuje. Bardzo nie miły i wymadrzały.

Joanna
@Johny

A długo już pracujesz? Ten pan zatwierdza kandydatury czy ktoś inny? Ciekawa jestem jak rekrutacja wygląda skoro takie macie wrażenie po rozmowie z nim?

@Joanna

Chciałem podjąć pracę ale niestety od pół roku pan dyrektor marketu mówi że ma jeszcze kilku umówionych kandydatów i da znać za parę dni ale odpowiedź jest nie ale poszukują już ponad pół roku. Rozmowa trwa zaledwie 10 min bardzo nie miłych i wymadrzały

Mateusz Wróbel
@Johny

Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie- dziękując równocześnie za tak uprzejme słowa pod moim adresem i bardzo wiarygodne opinie wypowiadane na podstawie 10 minutowej rozmowy????w kwestii wymądrzania się, to nie mam tego w zwyczaju, ale z tego co pamiętam jeszcze z liceum, to "nie z przymiotnikami piszemy razem" - czyli poprawnie powinien Pan napisać "niemiły". Przykro mi, że rozczarował Pana mój brak profesjonalizmu- postanawiam poprawę:)

@Mateusz Wróbel

Przez pół roku prawie pytając się pracowników mówią że tak poszukujecie i żeby aplikować a jak się wyślę to jest odpowiedź że nie spełniam kryterium a jeśli nawet doszło do rozmowy kwalifikacyjnej to niestety była odmowa iż został ktoś inny przyjęty a ogłoszenie nadal wisi i pracownicy mówią że nadal poszukujecie.

Niegdyś stała klientka

Lubiłam ten sklep, ostatnio jednak coraz częściej spotykam się z tym, że ceny na regałach albo nie ma albo trzeba jej szukać, bo nie widnieje w miejscu położenia towaru. Ponadto w kasie nie ma aktualizacji ceny promocyjnej/obniżonej a chodzi często o duże różnice. Tak się nie robi! Wiem, że obsługa ma dużo pracy ale czuję się (usunięte przez administratora) gdy w domu okazuje się, że na rachunku mam wyższą cenę niż widniała na regale lub w szafie chłodniczej. Ponadto; dlaczego zlikwidowano większość skanerów cen?? Czyżby z tego samego powodu? Mam nadzieję, że to się zmieni i będę mogła sprawdzić cenę towaru bez biegania po całym sklepie po kilka razy. Chciałabym chodzić na zakupy w Kauflandzie bez obawy, że ktoś mnie chce oszukać.

@Niegdyś stała klientka

A to akurat ciekawe, że tak się zmieniło. Bo rozumiem, że jeśli chodzi o pracowników to wciąż stały skład jest? "Ostatnio" czyli od jakiego czasu tak się dzieje, bo może jakieś systemy wstępnie będą wdrażać czy coś? Elektroniczne etykietki do wskazywania cen fajnie by się sprawdziły pewnie

Niegdyś stała klientka
@Urszula

Załoga jest staro_nowa, część jest starsza, część nowa. Dziewczyny wyglądają na zmęczone, część odeszła albo je zredukowano. Kasy automatyczne to fajna rzecz ale czasem wolę korzystać z kasy tradycyjnej, gdy mam coś na sztuki w koszyku i trzeba szukać w menu i wprowadzać ilość. Wolę chyba automatyczne bo mogę na bieżąco kontrolować cenę, jeśli chcę. Generalnie lubię ten sklep bo ma dużo miejsca między regałami, fajną muzykę i duży wybór towarów. Od początku jego istnienia zostawiłam w nim już duuużo pieniędzy :) ale tym bardziej irytują mnie takie historie z cenami i czytnikami kodów. Mam nadzieję, że coś się poprawi, dlatego o tym piszę.

Barbara

To jak szybko można dostać tę umowę na stałe? ;) Bo w jednej opinii była taka informacja...

Klient

Na stoisku "z obsługą" obsługują trzy ekspedientki, ale żeby kupić ser trzeba ustawić się w długiej kolejce do mięsnego. Skoro taka jest decyzja kirownictwa sklepu, to powinna być informacja że na całym stoisku obowiązuje jedna kolejka.

Irena
@Klient

Pierwszy raz się z czymś takim spotykasz? Chyba w wielu marketach jest taki podział. Gdyby była kolejka jedna do różnych stanowisk to dopiero mógłby być chaos, nie sądzisz?

Neni

Praca w ciagłym stresie, liczą się tylko tabelki a nie pracownik. Zadań dostaje się tyle, że człowiek nie wie w co ręce włożyć. Zarząd liczy że jedna osoba będzie robić za 3 i to za najniższa krajowa. Jakiekolwiek l4 czy urlop na żądanie jest nie mile widziane i od razu obcinają premie. Dostanie urlopu czy wolnego w potrzebnym dla pracownika terminie graniczy z cudem, trzeba się mocno o niego upominać i kłócić. Oszczędzanie na wszystkim, byleby się tabelki zgadzały i "góra" mogła jak najwięcej zarobić. Jedyny plus to w miarę szybko umowa na stałe. Za to praca bardzo ciężka i fizycznie i psychicznie

@Neni

Serio jest aż tak źle? To Ty dalej tu pracujesz czy już odszedłeś? A jak robiłeś tu niedawno to wiesz może, który z Twoich kolegów miał zmiany na rano w styczniu 2022 i otwierał sklep?

Wiechu

Witam. Ogólnie sklep Ok parking, asortyment itd.Trzeba tylko kupić zegarek osobie która otwiera. Co dzień to później. Tydzień temu otworzyła 6.12. Kilka osób zrezygnowało i poszli do innego sklepu. Może zmienić godziny otwarcia np od 7 .00 Pozdrawiam.

@Wiechu

Oj tak najgorzej jak ktoś chce na szybko bułeczkę do pracy i ma wszystko wyliczone, a trzeba czekać. :/ tak z ciekawości to czy po opublikowaniu tego posta sytuacja z tym otwieraniem się może zmieniła? Bo może doszło to do kierownictwa już?

Jelcyn

Siemka my tej baby z kraków 3 nie chcemy w tarnobrzegu wyslijcie ją gdzies w Tybetanskie góry aby juz nigdy nie pojawiła sie ani unas ani uwas! Na temat tego co wyprawiają pewne osoby w tarnobrzegu jeszcze wrocę niebawem bo tu dopiero nowemu [usunięte przez moderatora]Donosicieli trzeba poprostu wykopać reszta już nie bawem pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o Hipermarket „Kaufland” - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Hipermarket „Kaufland”?

Zobacz opinie na temat firmy Hipermarket „Kaufland” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hipermarket „Kaufland”?

Hipermarket „Kaufland”