Opinie o Autoserwis Paweł Zioło w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Autoserwis Paweł Zioło. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Autoserwis Paweł Zioło o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoserwis Paweł Zioło w Tarnobrzeg

fatalnie

Odradzam korzystanie z usług Pana. Żeby się coś dowiedzieć trzeba go ciągnąć za język, dopytywać, wymuszać odpowiedzi, sam tylko czeka aż człowiek się rozłączy. Tam czas płynie inaczej. Jeśli właściciel mówi Ci, że auto będzie zrobione na za tydzień, to nie ma szans że tak będzie. W takiej sytuacji potrafi trzymać auto nawet miesiąc (!) I zbywać: jutro, jutro. Szkoda czasu i nerwów.

Alek
@fatalnie

Nie zgadzam się że złą opina gdyż niestety u dobrego mechanika trzeba poczekać a u Pana Zioły są duże kolejki aby się do Niego dostać i co za tym idzie czas oczekiwania się zwiększa.

Sylwia
@Alek

To nie powinien w takim przypadku zatrudnić sobie więcej osób to pomocy? Czy to nie jest dobre rozwiązanie tego problemu?

Alek Nowy wpis
@Sylwia

Aby zatrudnić, trzeba mieć kogo zatrudnić, mało jest dobrych mechaników do pracy i dlatego pewnie są długie kolejki bo i rąk do pracy mało.

Sylwia Nowy wpis
@Alek

A to bardzo słuszna uwaga, o tym nie pomyślałam. Czyli tak właściwie nikt z technikum nie może tu liczyć na żaden staż ani nic? Bo to w sumie mogłoby być wartościowe dla obydwu stron, skoro faktycznie ten Pan jest tak dobry. ;)

Alek Nowy wpis
@Sylwia

Widziałem praktykantów , stażystów także są cały czasi myślę, że na pewno uczniowie się tam dużo nauczą.

Rafał Nowy wpis

Oddałem auta do naprawy z polecenia zadowolonego kolegi z usług Pana Zioły, ja teraz też mogę polecić bo wszystko teraz chodzi bez zarzutu.

Robert

Byłem z autem u Pana Pawła Zioło od razu zdiagnozował i wymienił zepsutą część inni mechanicy nie mogli znaleźć przyczynę , od tamtej pory przyjeżdżam i polecam moim znajomych tego mechanika.

Klient

Bardzo dobry mechanik- polecam!!!

Kamila
@Klient

Opinie tutaj są takie mieszane więc ciekawi mnie czemu polecasz tego mechanika i co najbardziej sobie cenisz w jego usługach?

Krzysztof
@Kamila

Odpowiadam Kamilii, że byłem, sprawdziłem i po prostu polecam.Po prostu jestem zadowolony z usług Pana Zioły.

Sylwia
@Krzysztof

No i konstruktywnie ujęte. ;) A tak właściwie to ktoś tego Pana polecił czy jak to się stało, że poszedłeś go sprawdzić?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Autoserwis Paweł Zioło? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Krzysztof

Szybka ,fachowa obsługa. Auto działa bez zarzutu.

Kochanka

Praca zależna od humoru szefa. Jak mu się w życiu osobistym układa to i w pracy było ok a jak miał problemy to lepiej było nie podchodzić i o nic nie pytać Zwolniona ze względu na szefa życie prywatne.

Zadowolony
@Kochanka

Paweł Zioło bardzo rzetelny i profesjonalny mechanik z całego serca polecam!!!

Klient
@Zadowolony

Najlepszy mechanik jakiego poznałem!

Zostaw merytoryczną opinię o Autoserwis Paweł Zioło - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Autoserwis Paweł Zioło?

Zobacz opinie na temat firmy Autoserwis Paweł Zioło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Autoserwis Paweł Zioło
  • Henryka Sienkiewicza 106A