Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrostal Zbigniew Gabryś w Brzeszcze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrostal Zbigniew Gabryś. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrostal Zbigniew Gabryś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrostal Zbigniew Gabryś w Brzeszcze

On

Wydział ocynkownii. Większego haosu nie widziałem. Rok 2023 dowodzenie przejmuje kobieta która nie zna się na tym kompletnie, nie słucha co doświadczeni pracownicy podpowiadają doprowadzając do wypowiedzeń umowy przez wielu pracowników. Brak utrzymania ruchu na zakładzie, ciągłe awarie po których nie ma wyciąganych wniosków. Nacisk na wydajność ze strony "prezesa" który chce dokonać rzeczy niemożliwych w tej swojej zabawkowej ocynkownii. O najniższej krajowej nie ma co się nawet rozpisywać. Na kasie w biedronce człowiek zarobi więcej, a się tak nie urobi. Premia uwzględniona w umowie o pracę której nigdy nie zobaczyłem. Na podstawową odzież roboczą nie ma co liczyć (przysługuje Ci po 3 miesiącach). Co chwilę wypowiedzenia umowy ze strony pracowników, bo normalnie w tym zakładzie nie da się pracować. Przyjmując się dobrze jest posiadać znajomość wielu języków przykładowo: Ukraiński Nepalski Mołdawski Bo tylko tych narodowości pracownicy robią im za przysłowiową (usunięte przez administratora) W ogloszeniu o pracę znajduje się treść cytuje : "stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie" Że co ? Ten zakład niebawem się zatrzyma, bo nie ma tam odpowiednich osób które by sterowały całą produkcją. Szkoda tylko ludzi którzy pracują tam, aby mieć się za co utrzymać, bo nie widzą perspektyw dalszego rozwoju. Nie tylko Hydrostal jest na świecie! Podsumowując: Brak odpowiednich rządzących Brak odpowiedniego programu sterującego całą produkcja Zarobki na poziomie dzieci sprzedających latem lemoniadę przy drodze Premia pod stołem, jeśli oczywiście ja otrzymasz, bo zawsze może być powód dzięki któremu jej nie otrzymasz Brak współpracy pracowników spowodowany brakiem szkoleń, spotkań integracyjnych, ogólnego wytłumaczenia prac powierzonych na danym stanowisku Brak kompetentnych brygadzistów którzy potrafiliby podjąć stanowczą decyzję Brak utrzymania ruchu co jest priorytetem w zakładach produkcyjnych Wiele by tutaj jeszcze wymieniać, ale myślę że wystarczy dla potencjalnych kandydatów chcących się zatrudnić. 3 x NIE !!! Inspekcja pracy w tym zakładzie miała by niezłe żniwa. Nie poleciłbym nawet wrogom. @Pracodawca

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrostal Zbigniew Gabryś?

@Bo

A ta pierwsza umowa o pracę to na jaki czas? Wystarczy powiedzieć, że chcesz pracować, czy chodziło Ci o to, że pokazujesz swoją postawą, że się starasz i wtedy oni sami proponują, żeby zostać na stałe?

Wojtek

Chciałem zauważyć że od jakiegoś czasu coraz lepiej są cynkowane ogrodzenia które przywożę na ocynkownie w Brzeszczach Super polecam

Sebo Nowy wpis

Zabrakło mi wiadomości na temat stanowiska handlowca. Jeśli aktualne jest to, co piszą w zakładce praca, to szukają na kilka stanowisk, w tym handlowca. Ale, ile będzie podstawy i premii, oraz od czego jest ta premia uzależniona? Proszę o jakieś detale, których brak na stronie firmy.

Kornel

Zauważyłem w wątku komentarz, że nie ma wypłat na czas, może ktoś napisać czy była to jednorazowa sytuacja czy ten problem trwał dłuższy czas? Jak jest teraz? Można liczyć na wynagrodzenie w terminie czy nadal jest z tym problem?

@Kornel

Nie ma żadnego problemu w wypłatach, wszystko na czas.

@Bo

To dobrze. W takim razie złożyłbym cv, tylko czy wzięli by mnie obecnie do pracy? Jest zapotrzebowanie na pracowników? Od czego stawka jest uzależniona? Podasz widełki?:)

Bo Nowy wpis

Zadzwoń,dowiesz się więcej,nie posiadam takich informacji.

@znajomi Nowy wpis

Co się stało, jest tam fachowiec który ogarniał całą linię produkcyjną, pani.J chwaliła jego pracę,zyski dźwigali się itp, czy może ktoś napisać co z chłopakiem

JeszczePracujemy Nowy wpis
@@znajomi

Jeśli mowa o tym który poróżnił ludzi, to dostał wypowiedzenie. Nie nadawał się do współpracy z nami

Bo

Kierownictwo do pracowników ma pozytywne podejście, w porządku.

@Bo

O to świetnie że można się dogadać z przełożonym i nie większych spin. Możesz powiedzieć jeszcze na jakich umowach zatrudniają? Na początek zlecenie czy można dostać umowę o prace na czas określony? Jest wybór?

Bo

Tak jak w większości firm,wiadomo że na okres próbny najpierw, później jak ktoś chce pracować to dostaje o pracę,ale nie ma żadnego problemu z umowami.

@Bo

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrostal Zbigniew Gabryś. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko WAGOWA - OBSŁUGA WAGI NAJAZDOWEJ, OCYNKOWNIA?
Leszno
Wojtek

Kornelia

Szkoda bardzo, że firma skrótowo potraktowała oferty pracy umieszczane stronie. Nie znam terminów składania aplikacji, a stanowiska są wymienione tylko z nazwy. Interesuje mnie: Handlowiec i Handlowiec z językiem niemieckim. Ktoś jest w stanie powiedzieć, jak z zarobkami w tym dziale, czego się wystrzegać, co jest na plus?

On

Szymon

Proszę o aktualne informacje na temat pracy i realnych zarobków na ile można liczyc

Zuza

Dają kasę pod stołem, (usunięte przez administratora) a praca ok, ale płaca to tragedia. Inspekcje pracy powinni tam posłać. Ludzie z Brzeszcz i okolic.

Dorota
@Zuza

A umowę dostałaś? Jak tak to jaką? Napisałaś że płaca to tragedia to dają najniższą krajową i czy całą wypłatę "dają pod stołem" czy tylko jakąś jej część? Jeszcze jakbyś mogła coś powiedzieć na temat atmosfery jaka jest pomiędzy pracownikami.

@Dorota

Pierwsza umowa była umową na zlecenie. Część, nawet nie min. krajowe, dawali przelewem, reszta w kopertach. Nie płacą za pracowników podatków. Przelewem mniej niż minimum krajowe. Okropnie tam (usunięte przez administratora) pracowników, drugą miałam na dany okres, a potem na czas nieokreślony. Atmosfera ? Jak gdzieś masz przepisy bhp, palisz, obgadujesz i donosisz, to się znajdziesz wśród ludzi z Brzeszcz, okolic Trzebini wręcz idealnie

Zbigniew
@Zuza

To nawet jak ci dali umowę na czas nieokreślony to też na konto przelew mniej niż minimalna? Przecież w razie choroby czy urlopu to płacą od tego co na legalu a nie w kopertach. Każdy pracownik jest tak poszkodowany?

Dorota

według dawniejszych wpisów firma zatrudnia emerytów na pełny etat ale była także wzmianka o jakiejś kopercie. Ktoś się odniesie? Mimo wszystko jak z finansami obecnie stoją i w jaki sposób wypłacają? Widziałam, że na stronie jest formularz i wystarczy się zgłosić, warto? jakie warunki teraz oferują, jaka stawka?

admin

Jeżeli współpracowałeś z firmą HYDROSTAL SP. Z O.O. to opowiedz nam o tym. Czekamy na Twój komentarz.

Bv7
@admin

Śliwka do wywalenia. Emeryci zatykają właściwy ,, przepływ" pracowników. A przy okazji nikt z chorym psychicznie pracoholikiem nie wytrzyma. I na nic tu się zdadzą układy z kierownictwem! Do domu ogródkiem się zająć,a nie innym drogę blokować !

@Bv7

Wystarczy zgłosić że emeryci kasę do koperty dostają i pracują pelne etaty.

AGZ

Czy mógłby napisać ktoś coś aktualnego?? Czy sytuacja się zmieniła??

@AGZ

zmieniło się, na gorsze

Nie ma wypłat na czas

Jaki

Na czas to tu tylko wódka jest.

Aneta
@Jaki

Ta ironia jest tu raczej zbędna - najlepiej byłoby, jakbyś nieco poważniej podszedł do tematu. Czyli, według Ciebie, w Przedsiębiorstwie Hydrostal są dość spore problemy, jeśli chodzi o terminowość wypłat. A powiedz mi, jak duże są tam właściwie te opóźnienia?

Bluzga

Jak to nie ma wypłat na czas? Znajomy był na rozmowie kwalifikacyjnej i wywnioskował z tego że jak się ma dzieci to żeby najlepiej nie chorowały, a jak chorują to żeby gdzieś podrzucić, bo nie będą mieli pracownika. I wywnioskował z tego że l4 nawet nie dostanie, a jak dostali ie do wyrzuca go.

Pracuś z hali z robotami

(usunięte przez administratora)Pozdrawiam prezesa i jego nowy helikopter. A tak po za tym niebznambtego nowego kierownika więc się nie wypowiem ale stary kierownik emerytura Górnicza kasa do koperty. Zresztą emeryci co tam robią tak samo biorą w kopertę. Nic się nie zmieniło od ostatniego wpisu i mam nadzieję że admin to udestepni bo tam była sama prawda i nic tam nie przesadziłem. Pozdrawiam tylko pania z kadr bo zaczęła z alkomatem latać i na wyrywki brać

Pracuś z hali z robotami

Nie chciałem tego tak dosadnie opisywać ale masz rację. Ale jak dalej siłą napędową będą emeryci to prezes daleko nie zajedzie.

Katarzyna

Jak oceniacie prace dziewczyn i co do nich należy.

Dlugopis

Jak pracodawca może pozwalać A tym bardziej kierownicy zmian na picie w pracy ? Skończyło się to czy dalej to trwa ??

Inny

Baby uhylane na imprezach firmowych że same do domu nie potrafią o własnych nóżkach is do chałupy

@Inny

Chyba komuś żal że nie został zaproszony

Benedykt

najlebszy niedzwiec na malyym roweże

bbb

nie wiem jak można pracować w tym czymś, chyba,że ktoś zamiast pracy romansami się zajmuję. Dyrektor powinien się zainteresować co się tam dzieję, bo opinia o tym zakładzie nie jest na jego korzyść

Blszc

Wóda się leje a kobietki szaleją z chłopami Wspólna szatnia :)

Pytająca

Witam. Widziałam ofertę prący.... Napiszę ktoś ile faktycznie wynoszą zarobki w tej firmie?? Ogólnie jakie warunki pracy... Oprócz tego że ubrania trzeba mieć swoje...

@Pytająca

Najniższa krajowa + premia uznaniowa a jak to z premią każdy wie. Jak trafisz na malarnie to jest tam zimno, głośno i śmierdzi z pieców, ludzie robią tam w maskach (chodź nie zawsze)

PRAWDA
@Pytająca

Zarobki zależą od wszystkiego. Dostajesz najniższa krajowa plus premia uznaniowa, to zależy ile sobie wynegocjujesz. Dziewczynki maja lepiej, mnie robią więcej dostają ...taka zabawa..dajesz dostajesz. ale szybko odpadasz....

Pytajaca
@PRAWDA

Aha kreatywnie... Czyli nie dajesz to nie dostajesz.. A tak poważnie warto spróbować tam pracy czy nie.?

Prawda
@Pytajaca

Tam nie ma pracy dla kobiet.Praca na piłach bez szkoleń,BHP, masek, wdychasz opiłki.Jak chcesz mieć zdrowe dzieci i dobre zdrowie to lepiej omijaj szeroki, łukiem.Za L-4 nawet 1 dzień nie masz premii.Urlop tez dziwnie się tam rozlicza.Generalnie nie polecam to nie praca dla dziewczyn i kobiet.

Jakub
@Prawda

Dzięki za informacje. Czy prócz premii uznaniowych są także premie frekwencyjne lub dodatki za pracę w szkodliwych warunkach? Będę wdzięczny jeśli napiszesz jak jeszcze można podwyższyć wynagrodzenie.

bvxbx
@PRAWDA

A jak zarobki w biurach?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrostal Zbigniew Gabryś - Brzeszcze

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrostal Zbigniew Gabryś?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrostal Zbigniew Gabryś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrostal Zbigniew Gabryś?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrostal Zbigniew Gabryś
  • Ofiar Oświęcimia 78