Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler

Czechowice-Dziedzice

Opinie o Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler

Luper

Czy Marzena g. Jest w ciąży?

Hanna

Zapoznaliście się już z informacjami na temat Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler? Więcej możecie znaleźć na stronie firmy http://www.kkp-gezler.pl/kancelaria/o-firmie,doc1.html#menu

Mirosław G.

Jak wyglądają rozliczenia do urzędów w tej kamcelarii? I jaki jest czas oczekiwania? Z jedną firma miałem problem bo zawsze po czasie otrzymywalem składki i rozliczenia nie mówiąc już o złych obliczeniach podatku.

Roman
@zeflik 24.02.2017 17:10
gdzie pani m. teraz przyjmuje?

Marzen G. ma biuro przy ul Slowackiego 2 w Galerii Dworzec (Cz-Dz)

OLX
@Roman 22.03.2017 08:26
Marzen G. ma biuro przy ul Slowackiego 2 w Galerii Dworzec (Cz-Dz)

A nie na Kamińskiego w BB?

nAGAN

ubrani na usługi kkp.gezler: WYSTĄP !!!!!!!

lena
@mewa 14.11.2016 06:57
kto mu powierzył takie ambitne zajęcie?chyba nawet to Go przerośnie,przecież wiadome jest,że kolo nie ogarnięty i ogólnie cienk...

pewnie sprząta u siostry, skoro już jej komputer nie trzeba naprawiać bo wypadła z wozu

kuc
@lena 15.11.2016 17:18

A jednak? "Baba z wozu,koniom lżej" Najwyższa pora

Lez

Gdzie się stracili wszyscy naganiacze na pseudo-fachowców z KKP. Gezler? Już Wam nie płacą z wpisy?

Ruda

Trudne i zaskakujące czasy macie? - Chyba na własne życzenie Najwyższa pora zamknąć ten wasz grajdołek,jak się nie umie rzetelnie prowadzić biznesu,a do tego te Wasze charakterki,z którymi możecie iść co najwyżej do lasu,a nie między ludzi. Tak,więc życzliwie podpowiadam: Dajcie już sobie spokój z naganianiem na tą waszą firemkę,bo na dłuższą metę ostatni klient zgasi światło,albo oddajcie interes do prowadzenia,komuś bardziej kompetentnemu? Po prostu - "Baba z wozu,koniom lżej"

rak
@Ruda 23.10.2016 18:14

HaHa dobre,ale niestety prawdziwe

kaśka

chyba nie masz pojęcia jak niesłowną i niekompetną osobą jest pani marzena, mówi co innego, robi co innego, na prośby o wydruki księgi rozchodów nie mogłam doczekać się trzy miesiące a swoją firmę chciałam rozwijać i były mi wydruki niezbędne do zasięgnięcia kredytu na nową inwestycję więc rozwiązałam umowę po nie mogłam doczekać się swojego a przecież płacę za usługi więc chyba nie trzeba tego komentować

mama

Klimek,zastanawiaj się dalej pajacu i nie wprowadzaj w błąd ludzi

nana

Zobaczysz jak ślepy niebo Powodzenia

zośka

A ja znam tą firmę lat pięć i na początku podjętej współpracy przy podpisaniu umowy wszystko ok, w samych superlatywach, jakie zaangażowanie bo pani gezler dzwoniła 3 razy w tygodniu z zapytaniem czy coś pomóc a już przy pierwszym rozliczeniu (a otwierałam firmę, byłam vatowcem i w ciągu pierwszych trzech miesięcy były zakupowane wszystkie niezbędne maszyny i urządzenia do prowadzonej działalności aby uzyskać zwrot vatu) jaka kompromitacja pani marzeny bo korekt do faktur przy zwracanych towarach zaksięgować prawidłowo nie umiała bo zamiast je odjąć to dodała i wyszło jakbym chciała naciągnąć urząd skarbowy i tak po trzech miesiącach zrezygnowałam z usług tej pani rzekomej magister co niewiele wie, tyle co dopyta w urzędach czy zusie. Z tego co wiem to pani marzena potraciła klientów, podniosła ceny dla tych którzy pozostali ale jest ich już niewielu bo nawet nie zatrudnia nikogo do pomocy. Podczas swego pobytu w szpitalu rozliczenia stały, były wykonane po czasie bo robić nie miał kto. Jak chcę się mieć spokój to proszę unikać współpracy z kpp gezler bo brak wierzy pani marzeny oraz opieszałość w rozliczeniach spowoduje tylko problemy i kontrole w urzędzie skarbowym

moya
@zośka 15.09.2016 20:46

Prawdopodobnie chyba padła sztuka,tak się kończy krętactwo.

stefka

a ja również nie polecam usług tej firmy, bo właścicielka dużo mówi, mało robi i to na tyle w temacie

agi

Witam Państwa Poszukuję uczciwej księgowej i właśnie jakiś czas temu,ktoś mi polecił KKP Gezler Poszperałam trochę na ich temat po Czechowicach i ludzie mają o nich nie najlepsze zdanie,choć też byli tacy ,zaznaczam w mniejszości dla których są ok. Ponieważ ludzie mówią,że interes powoli im się zwija mam pytanie ,czy opłaca się zaczynać współpracę z tą firmą? Bo jeszcze czytając to forum nabieram wątpliwości,czy aby osoba polecająca tą księgową nie wsadza mnie na minę. Co sądzicie?

LORET

witam wszystkich . pierwszy raz wchodzę na tą stronę i czytam te opinie. Jestem w szoku bo pani Marzena prowadzi mi działalność 2 rok i nie mam żadnych problemów o których nie które osoby tu piszą . Profesjonalne podejście i zawsze wszystko na czas dostarczane , dokumenty prowadzone ok, mam księgową bo nie znam się na wszystkich tych sprawach , dużo się od pani Marzeny nauczyłam i oczywiście polecam. Jak dla mnie to to jest księgowa z prawdziwego zdarzenia , a nie jakaś nadęta biurokratka która mówi tak że nic się nie rozumie, ile ludzi tyle opinii , ale myślę że takimi wpisami można człowiekowi zniszczyć życie najlepiej samemu się przekonać jak jest ,a nie czytać te wpisy i nie znając człowieka na starcie się go zakreśla bo ktoś coś napisał . Pozdrawiam zadowolona klientka pani GEZLER

juchasina
@LORET 08.08.2016 17:00

prowda,tys prowda i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prowda

lil

na stratę czasu,nerwów i pieniędzy?

Gala

Mocną chyba w gębie,zwłaszcza w pomawianiu innych ludzi. Zamiast redagować bałwochwalcze posty na swój temat weźcie się za poprawę relacji z ludźmi z którymi macie kontakt. Lub od razu zaznaczcie w Waszych postach,że każdy negatywny komentarz na Wasz temat jest zgłaszany waszym znajomym na policję pod zarzutem nękania,tak żeby potencjalni klienci,którzy mieli by ochotę napisać niepochlebną opinię ,mieli świadomość z kim mają do czynienia Wasza działalność to nic innego jak pieniactwo i próba zastraszania,tyle że skutek będzie odwrotny,nie zamkniecie wszystkim ust Żegnam oschle.

@Gala 17.07.2016 14:25

za moich czasów na takich wołano; Konfitura

anga

Dlaczego wacku wprowadzasz ludzi w błąd? Ładnie to tak ludzi robić w bambuko? Widocznie jaki nick,taki klient

hohey

W Ruskim banku są lepsze gwarancje wypłaty

jolanda

Tak, a świstak siedział i zawijał sreberka,życzę powodzenia

akra

Niech się pochwalą,na jaką kasę chcieli gościa w sądzie naciągnąć i co im z tego wyszło? sfrajeżyli się i będą musieli się zabrać za robotę,a nie szukać łatwych pieniędzy

alka
@akra 20.06.2016 19:54

ale jak tu się zabrać za uczciwą robotę gdy nie zna się podstaw rachunkowości a słoma z butów wychodzi, w sumie zastanawiam się za co ta pani ma magistra bo za moich czasów trzeba było naprawdę się uczyć by być kimś a w przypadku pani marzeny która tytułuje się tytułem magistra to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości

elka

bardzo trafna opinia powyżej, chciwość i chytrość wzięły górę nad rozumem, ponadto pani marzena uważa się za najlepszą i niezastąpioną ale w mojej ocenie dużo rzeczy nie rozumie i gubi się we własnych wypowiedziach, często słyszałam że musi sprawdzić i dopytać a tytułuje się mianem magistra więc powinna raczej wiedzieć i znać przepisy ale niestety jak słoma z butów wychodzi to nie ma co zawracać sobie głowy z tym jak ktoś to również trafnie nazwał "szemranym towarzystwem" jakim jest kpp gezler czechowice-dziedzice

IRONIA

To może babsko na pal nabijemy, wystawimy na rynku i będziemy się głośno śmiać. Czy o to wam prawie wszystkim , co to w media mark nie kupują chodzi. Nikomu źle nie życzę (przeważnie), ale mam nadzieję, że i wam ktoś tak dupsko obsmaruje , wasze rodziny będą się was wstydzić a znajomi na ulicy wytykać palcami, jak trędowatych, tego wam życzę bezmózgie i bezduszne matoły. Rozumiem, kiedy klient nie jest zadowolony z usług i odchodzi, jego święte prawo. Można napisać rzeczowo , co było nie tak i wyrazić swoją opinię i nikt nie ma do nikogo pretensji, tyle, że większość z was, mam wrażenie , że zaraz z pochodniami w białych kapturach stanie przed domem Pani Marzeny. Jak mówi przysłowie "Świat jest mały", więc są duże szanse na rewanż z drugiej strony. Dajcie se już spokój, każdy powiedział już co chciał a często co mu ślina na jęzor przyniosła, nie ma sensu ciągnąć tego syfu dalej. Nikomu to nie jest do niczego potrzebne, nikomu nic nie daje, nic nie wnosi do sprawy.

aronia
@IRONIA 31.05.2016 09:42

W pierwszym cytacie twoich wypocin,przyznam że miałbyś dużo racji Ale w dalszej części,no to trzeba się zastanowić czy jesteś taki tępy naprawdę,czy tylko udajesz,nie mogąc zrozumieć,że bardzo duża grupa zawiedzionych kontaktem i współpracą z firmą Gezler chciało się tylko podzielić swoimi subiektywnymi opiniami na temat ich działalności jak i nie uczciwego postępowania w wielu sytuacjach zawodowych. Tak więc zanim zaczniesz umoralniać i obrażać kogokolwiek czytaj posty ze zrozumieniem, i tak na zdrowy rozsadek, jeżeli właściciele tej firmy byliby w porządku,to na pewno nie było by tylu negatywnych postów,komu chciało by się specjalnie nad nimi produkować

X-MEN

Po przeczytaniu wszystkich postów, odnoszę nieodparte wrażenie, iż w przeważającej większości autorem jest jedna, lub dwie osoby. Powtarzające się treści pod różnymi nickami, te same zarzuty , szczegółowe informacje( nazwiska i imiona), ten sam styl, a raczej jego brak, te same błędy w pisowni, itd,nie pozostawiają wątpliwości. Nie piszę nic więcej, bo zaraz zostanę storpedowany i posądzony o autopromocję. Każdy zdrowo myślący, niech sam wyciągnie wnioski, nie mam zamiaru mówić nikomu co ma robić. Ps. Jestem z CZ-DZ i nigdzie nie słyszałem o żadnej aferze na wspomniany temat. Chyba ktoś tu sztucznie nadyma sprawę.

były klient
@MEN-X 27.05.2016 09:20
Bredzisz Chłoptasiu Wróć do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem I uważaj żeby ciebie,ktoś nie nadymał,bo du.psko będzie...

Odniosę się do Twojej wypowiedzi, "te same zarzuty" proszę wytłumacz mi jak mogłyby być inne skoro Pani Marzena prowadzi kancelarię k-p? byłem klientem i na początku było wszystko ok,bo niczego nie potrzebowałem.Problemy zaczęły się kiedy potrzebowałem na już kilka rzeczy np. skrót książki pr, dzwoniłem i prosiłem ale niestety zawsze jakaś wymówka.Ok.pomyślałem że może za dużo na raz chcę, po jakimś czasie znowu poprosiłem o to samo ale że potrzebuję to na przyszły tydzień, i znowu historia się powtórzyła. Wiesz jak to jest zastanawiać się czy zaraz do drzwi nie zapuka urząd skarbowy? nie mam pewności że księgowość była dobrze prowadzona. Zawsze jak coś potrzebujecie to piszcie maila, macie wtedy podstawę że pisałeś,prosiłeś. A teraz do Pani Marzeny prośba, proszę wziąć te wszystkie uwagi do siebie i się nie poddawać, czasem lepiej mieć mniej klientów a dobrze ich prowadzić. PS też nie słyszałem o jej bracie, jakoś mam to gdzieś, ja piszę o księgowości o jej złym prowadzeniu.

była już klientka
@były klient 30.05.2016 08:08

i właśnie o to w tym wszystkim chodzi, pani gezler za dużo na siebie wzięła, oszczędza i nie zatrudnia dodatkowych ludzi bo szkoda jej zapłacić za pracownika ale za to traci klientów, tak jak ja odeszłam po pół roku z trybem natychmiastowym bo z pracy pani gezler zadowolona nie byłam. Pani marzena dopiero próbowała kogoś zatrudnić na zastępstwo gdy sama wylądowała w szpitalu i nie było komu poprowadzić kancelarii, w sumie to nie rozumiem jej systemu działania do dzisiaj bo więcej klientów równa się większy zarobek i pracownika na zastępstwo trzeba mieć tym bardziej że jak się chce wyjechać na urlop to trzeba mieć kogoś godnego kto solidnie i terminowo rozliczy ale tak pani marzena nie działała wolała z opóźnieniem rozliczać i tracić klientów, w sumie uważam że i tak bardzo dużo straciła bo jak klienci odchodzili, dochody w firmie spadły a koszty stałe trzeba ponieść więc próbowała podnieść ceny i klient znowu odchodził, w sumie reasumując wszystko uważam że chytrość pani marzeny wzięła górę nad mądrością i skutki końcowe i opinie są takie na jakie sobie zasłużyła na własne życzenie

marek

mam wrażenie że opinie rzekomo zadowolonych klientów pod nickami: obecny prawdziwy klient, obserwator, daro czy szymon to opinie napisane przez same biuro kpp-gezler by spróbować odzyskać zaufanie rzekomo zadowolonych klientów, na chłopski rozum: komu chciało by się pisać takie elaboraty o tak obszernym spektrum jak to wspaniale wypełnia swoje obowiązki kpp-gezler, zapewne s.klimek - bezrobotny brat pani marzeny gezler dostał nakaz wyprostować sprawę i przywrócić dobre imię kpp-gezler po tym jak ogłaszał wszem i wobec, że ciągają gościa po sądach, że może uda się coś "przyrobić" nic nie robiąc - te słowa osobiście słyszałem od s.klimek - bezrobotnego inżyniera informatyka! pani marzena gezler podniosła również ceny czego również nie rozumiem bo kiepsko rozlicza, mówi co innego, robi co innego a na moje prośby o wydruk 6-miesięcznych raportów wcale nie reaguje albo udaje że zapomniała, ale mnie pewnie zapamięta bo ja też zrezygnowałem już z usług pani marzeny bo to skandal płacisz a swojego doprosić się nie mogę, ogólnie przestrzegam przed współpracą

OLA
@max 12.05.2016 10:04
z tego co słyszałem właśnie przygotowywany jest pozew i zawiadomienie do prokuratury o pomówienie,próbę wyłudzenia znacznej kwo...

SPRAWA JUŻ JEST W SĄDZIE, BĘDZIE HUCZEĆ W CAŁYCH CZECHOWICACH-DZIEDZICACH. RODZEŃSTWO PRÓBOWAŁO SIĘ ZMÓWIĆ BY ZAROBIĆ A TERAZ WSZYSTKO OBRÓCIŁO SIĘ PRZECIWKO NIM. JAK MOŻNA BYĆ TAKIM DRANIEM,WARIATEM I NACIĄGACZEM ŻEBY NA CUDZEJ BIEDZIE SIĘ DORABIAĆ. NAPRAWDĘ POWINNI DOSTAĆ ZA SWOJE I NAWET Z NAWIĄZKĄ BY ZAPAMIĘTALI ŻE KOMBINATORSTWO I KŁAMSTWO ORAZ POMÓWIENIA WYJDĄ WKRÓTCE NA JAW. NALEŻY IM SIĘ, SKORO TYLE ZŁEGO LUDZIOM ROBIĄ. WKRÓTCE RÓWNIEŻ PANI MARZENA ZOSTANIE BEZROBOTNĄ KSIĘGOWĄ I RAZEM Z BRATEM KLIMKIEM ULICE BĘDĄ ZAMIATAĆ W RAMACH PROGRAMÓW PRAC INTERWENCYJNYCH.

kaya
@OLA 13.05.2016 17:03

Najwyższa pora,aby ktoś poważny zainteresował się przewałami i postępowaniem tych osobników,żeby nikt inny nie musiał mieć wątpliwej przyjemności kontaktu z takimi 'ludźmi"

Damian

Wiem ze mozna znalezc w internecie biura rachunkowe, ale czy nikt nie moze polecic jakiegos dobrego biura rachunkowego z ktorego jest zadowolony, nie chce znowu kolejnej wpadki z ksiegowoscia. Prosze kogos polecic.

Ada

Najlepiej jakbyś zadzwonila do KKP i dowiedzieala sie, wiem ze kogos szukała, ale teraz jaka jest sytuacja to nie wiem.

sylwia

ale co tam na stażu można się nauczyć, jak sama "Sedzia" gelzer sama nic nie umie i jest niesamowicie niekompetentną osobą, nieszczerą i niedouczoną osobą i co "prokurator" klimek może nauczyć chyba cwaniactwa i kombinatorstwa, myślę, że wkrótce koniec kichy kpp-gezler w czechowicach.

luxya

rodzeństwo-pan 'prokurator' klimek i 'sędzia' gezler parę postów wyżej pod nickami m.innymi;obecny prawdziwy klient,obserwator,daro,szymon dali jasno do zrozumienia jakimi tak naprawdę są ludźmi,odpisując i sugerując swoim klientom na ich krytyczne uwagi dot.ich zachowania i słabej jakości usług oferowanych przez nich, zaprzestania krytycznych odpowiedzi takim oto cytatem: "tym to już chyba prokurator mógł by się zająć, śmiało można to podciągnąć, pod między innymi stalking internetowy i kilka innych paragrafów"- tak,że strach się bać; tyle że od takiego sraczkowatego podejścia,klientów na pewno nie przybędzie a przyszłość będzie nie ciekawa,krecha sama się nie spłaci

fakt
@luxya 07.05.2016 21:42

Zostanie szczaw i mirabelki I mniej smrodu

tom

To jaką niesłowną osobą jest Pani Marzena G. przekracza wszelkie normy jakiejkolwiek kultury i szacunku do drugiego człowieka. Mówi jedno, robi drugie. Tak się nie robi Pani Marzeno. Jeśli nie zajdzie zmiana w tej osobie,to firmy bedą zmuszone przerwać współpracę z tą kancelarią.

kaja

w czechowicach az huczy o sprawie gezlerow, niejaki sławomir klimek - inżynier informatyk na bezrobociu chwalił sie wszem i wobec ze "ciagaja" goscia po sadach by wyciagnac od niego pieniadze ale juz wiadomo ze nie udało się, rodzinka gezlerow musi chycic sie pracy bo nic "przyrobić" sie nie dało, ostrzegam wszystich przed wspolpraca z kpp-gezler bo to ludzie problemowi, cwaniaki, naciagacze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i pseudofachowcy

mariw
@kaja 03.05.2016 18:38

Też słyszałam o tej sprawie i tak sobie myślę-,jak trzeba mieć zryty beret,żeby się po czechowicach jeszcze chwalić,że się nie winnego człowieka po sądach ciągnie,żeby zarobić na czyjeś krzywdzie Wszyscy ludzie,którzy mają z "mafią Gezler" cokolwiek wspólnego powinni mieć świadomość z kim mają do czynienia ,bo potencjalnie każdy może być na celowniku Repertuar pomysłów jak udupić człowieka mają bardzo bogaty, a brat p.marzeny-s.klimek to powinien zostać prokuratorem a nie informatykiem,w wymyślaniu paragrafów jest wyjątkowy Ludzie którzy zostali poszkodowani przez tych obłudników i hipokrytów w wyniku pomówień i zwykłych wymuszeń,a także strat wygenerowanych w wyniku nie udolnej pracy p.Gezler,powinni się zebrać i nagłaśniać temat,gdzie się da,żeby przestrzec innych przed potencjalnymi kłopotami

money
@mariw 04.05.2016 08:04

To jest jakiś niebywały skandal z tym Szemranym Towarzystwem jeżeli to jest prawda o czym tu piszą użytkownicy tego forum Czym prędzej ludzie którzy zostali poszkodowani przez właścicieli tej firemki,powinni zgłosić ich karygodne postępowanie odpowiednim służbą tj.policji,cbś,skarbówce,przecież na to wszystko w kodeksie karnym są odpowiednie paragrafy

niezadowolona

jest kilka osób zadowolonych ale większość nie, proszę mi powiedzieć jak można brać pieniądze za nie wykonaną pracę? prosić się 2 miesiące o skrót książki dla banku? ja mam też dziecko i nie zwalam na nie jak coś zawalę, a pani Marzena nie daje rady, może mąż by pomógł to miałaby lepiej i łatwiej, moi znajomi też powoli myślą o zmianie ksiegowego bo dość znacznie podniosła ceny, a ma opóźnienia, nie wprowadza nic do książki p-r. nie polecam

sam
@iza 01.05.2016 12:38
znam ten problem, branie pieniędzy a jak coś trzeba załatwić w zus lub us to wiecznie trzeba się prosić, ceny podniosła by nadr...

Jaki okres wypowiedzenia ma Pani MG ,3 miesiace?

iza
@sam 01.05.2016 18:28
Jaki okres wypowiedzenia ma Pani MG ,3 miesiace?

proszę sprawdzić w swojej umowie, ja w mojej mam 30-dniowy okres wypowiedzenia

riya

Potwierdzam!!!!!! potwierdzam wszystkie zarzuty opisane na tym forum przez obecnych jak i byłych klientów firmy Gezler i spółka inaczej zwaną "rodzinną farsą" Właśnie otworzyła się Puszka Pandory i ludzie zaczęli otwarcie już mówić o 'charakterkach" tych nie douczonych matołów,o których już jest głośno w całych Czechowicach Współpracowałam chwilę z tą kancelarią,ale to co przerobiłam z nimi to woła o pomstę do nieba Krótka charakterystyka totalny brak wiedzy i kompetencji,manipulacja faktami,pieniactwo,obrażanie klientów tylko dlatego że mogą mieć inne zdanie,naciągactwo,chytrość itp.a także co najważniejsze,udowadnianie wszystkim wszem i wobec swoją wyższość z racji posiadanego wykształcenia. Tylko że chamstwa i buractwa nie da się zapudrować wykształceniem jak z butów słoma wystaje!!

stefka

RÓWNIEŻ NIE POLECAM USŁUG TEJ PANI - CAŁKOWITY BRAK KOMPETENCJI, BRAK PRAKTYKI I DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI, WYBUCHY AGRESJI GDY SIĘ DOPYTUJĘ KIEDY MOJE ROZLICZENIE BĘDZIE NA CZAS, RODZINNE KONFLIKTY, CHAMSTWO I OBŁUDA ŻE GŁOWA BOLI

marek

witam, widzę że nie tylko ja miałem problemy z kkp gezler - marzena gezler, przez pół roku męczyłem się z wiecznie opóźnioną w rozliczeniach, wiecznie nie gotową i wiecznie tłumaczącą się panią gezler że nie zdążyła rozliczyć w czasie, bo dziecko chore, bo była w szpitalu bo komputer zepsuty a brat nie naprawił więc ona nie ma dojścia do systemu! ok jeden czy dwa razy może się zdarzyć ale za trzecim razem mówię dość, tak przecież być nie może, to ja płacę i wierzę że rozliczenia będą zgodne i na czas ale to pani marzena twierdziła że to opóźniony urząd skarbowy nie zwraca nadpłaconego podatku w terminie bo ma opóźnienia. wybrałem się do urzędu nie raz a dwa i okazało się że rozliczenia po terminie były i od dnia złożenia deklaracji 60 dni czekać trzeba na zwrot więc ewidentnie to pani marzena rozliczała nie na czas. powiedziałem dość, najwyższy czas poszukać kogoś innego, bardziej rzetelnego i odpowiedzialnego a poza tym nie kłamiącego i wymyślającego bzdury i zwalanie na urząd skarbowy. jeden raz to mi się zdarzyło, że dokumenty za dany miesiąc zaginęły, pamiętałem że oddałem je pani marzenie jeszcze przed dziesiątym tak jak była umowa by jak najprędzej początkiem miesiąca a tu miesiąc się kończy a pani marzena dzwoni z zapytaniem kiedy dokumenty będą do rozliczenia. ogólnie mam wrażenie że pani marzena nie ogarnia tego wszystkiego, często nie umiała odpowiedzieć na pytanie twierdząc że musi zadzwonić do urzędu lub zusu by dopytać. według mnie ta firma to niezła kicha i bardzo problematyczni ludzie, bo raz jak moja żona podjechała do firmy kpp gezler na ul. zamkową to było słychać krzyki pani marzeny i jej brata o pieniądze więc utwierdziło mnie to iż lepiej rozwiązać umowę i zrezygnować z usług kpp gezler bo ci ludzie nie są do końca normalni a o obowiązku wykonanej rzetelnie na czas pracy ze strony pani marzeny nie mogło być mowy bo wiecznie coś było nie tak, ogólnie współpraca z kpp gezler to strata czasu i pieniędzy oraz zła opinia która krąży już mocno po czechowicach dziedzicach że cwaniactwo i arogancja to główne atuty tej rodzinnej farsy.

Margaret

Dobry wieczór, chciałam tylko powiedzieć ze coraz bardziej się zastanawiam nad zmianą księgowej,bo ileż można czekać na rozliczenia.. , za każdym razem prośba o to samo (co miesiąc).. Czy ktoś ma podobne problemy z KKP M.G.? Ja już nie mam siły do tej Pani a tłumaczenia wiecznie są te same!

kazek
@Margaret 25.04.2016 23:10

ja miałam to samo, wieczne spóźnienia, szkoda czasu i pretensji o rozliczenia, przecież pani za to płaci, pani marzena nie robi tego za darmo, jest jedyny sposób rozwiązanie w trybie natychmiastowym, zaoszczędzi pani czasu i nerwów bo wiecznych tłumaczeń pani marzeny nie sposób słuchać w nieskończoność, w okolicy jest mnóstwo innych biur rachunkowych, nawet za tańszą cenę mój obecny księgowy rozlicza wszystko przed czasem bez opóźnień i bez żadnych żadnych problemów

anna

tak, potwierdzam cwaniactwo i prowizorka! absolutnie nie polecam tej firmy, szczególnie że nawet słowa "przepraszam" się nie usłyszy gdy "nasrane" w papierach się okaże podczas kontroli w urzędzie skarbowym

jagger

Tak popieram, Gezlerowie = same problemy i kontrole z urzędu skarbowego murowane, swego czasu próbowali jednego klienta po sądach ciągać, brat się wygadał , że może coś "przyrobią" gdy gościa "wrobią" ale z tego co mi wiadomo to rodzeństwu nie udało się nic przykleić, radzę odpuść sobie współpracę z tą firmą, zresztą wielu klientów już to zrobiło, jak byłem w urzędzie skarbowym to pracownica urzędzie skarbowym czechowice powiedziała mi że nie jestem jedynym przypadkiem z błędami w rozliczeniach które prowadzi pani gezler, jak na moje oko gezlerowie nadają się co najwyżej do deptania kapusty, wkrótce zaśmierdzi bezrobociem, nawet uchodźca nie podjąłby się pracy w tej firmie alla kogucik!

beta
@jagger 23.04.2016 09:57

Potwierdzam i muszę pogratulować trafnej oceny W końcu ktoś dosadnie obnażył działalność tej pseudo firemki i arogancje jej właścicieli Przynajmniej ludzie nie natną się na nie potrzebne problemy

Tomek

W takim razie kogo polecacie , tylko w rozsądnej cenie.

jaga
@Tomek 19.04.2016 23:29
W takim razie kogo polecacie , tylko w rozsądnej cenie.

Poszukaj sobie na stronach internetowych z okolic Czechowic,Goczałkowic,Bielska itp,jest cały wysyp konkretnych firm księgowych,tak że nie ma problemu żebyś coś znalazł dla siebie. Jeżeli chodzi o Gezlerke,to odpuść sobie,skórka nie warta wyprawki,po co Ci problemy

Tomek

A jaki jest pełen koszt prowadzenia ksiegowości u Gezler?

zuza
@Tomek 18.04.2016 10:00
A jaki jest pełen koszt prowadzenia ksiegowości u Gezler?

Ile by nie było to stracona kasa Rażący brak kompetencji

była klinentka

ja też już rozwiązałam umowę bo pani marzena robiła rozliczenia na ostatni moment a i dwa razy było już po czasie bo jak się potem tłumaczyła komputer jej się zepsuł a brat jeszcze nie naprawił i nie ma dojścia do systemu, a mnie to nie interesowało bo jak klient płaci to wymaga, owszem pani marzena oddzwaniała na telefony ale jak rozliczenia poszły po terminie to już wtedy nie zadzwoniła z informacją, często miałam wrażenie, że nie ogarnia tego wszystkiego a korekty jak trzeba było zrobić np. za zwrot zakupionych towarów to twierdziła że musi zadzwonić do urzędu bo nie wie a jak miałam faktury usługowe na przełomie miesiąca np, za energię od 13.01 do 24.02 to też z datami miała problem, ogólnie nie polecam, obecna księgowa nie zgłasza podobnych problemów więc wszystko się da

daro

Witam ponownie ,mam propozycję dla wszystkich którzy mają obawy czy podjąć współpracę z panią Marzeną , umówcie sie na spotkanie porozmawiajcie z właścicielką w cztery oczy i zobaczcie ile firm prowadzi, myśle że w tym momencie będziecie wiedzieć dokładnie kto na tym forum wypisuje brednie aby pogrążyć panią Marzene z powodu braku własnych klientów lub próby wyłudzenia czegoś od KKP GEZLER a kto pisze prawdę. PS. Mr.kicha ja również jak i kilku tu na forum jestem w stanie się ujawnic i zobaczy pan że nie mam nic wspólnego z KKP GEZLER jestem tyko zadowolonym klientem wyżej wymienionej firmy.

pikkjaj
@mati 10.04.2016 12:30
Ja nie jestem zadowolony i tyle w temacie A branża to szycie na drutach,tylko boję się że mi prąd włączą...

Skoro Pan nie jest zadowolony to prosze zmienic ksiegowa. Co za problem.

mati
@pikkjaj 12.04.2016 07:50
Skoro Pan nie jest zadowolony to prosze zmienic ksiegowa. Co za problem.

Już dawno to zrobiłem i radzę to też innym jak nie chcą mieć problemów,ponieważ kontrole z US nie należą do przyjemności

heretyk

kama no poziom wypowiedzi godny, godny gaśnicy pianowej, z którą masz wiele wspólnego.

kama
@heretyk 07.04.2016 14:05

Klimek chcesz coś jeszcze dodać,czy może chciałbyś się spotkać,daj namiary to pogadamy o ....kancelarii jestem do usług

Szymon

Ktoś tu zobligował cała masę znajomych albo wymyśla coraz to nowe nicki, żeby tylko napsuć krwi Pani Marzenie. Współpracujemy razem od prawie dwóch lat i w ciągu całego tego okresu, ani razu nie miałem problemów, ani kłopotów. Każde moje pytanie, wątpliwość natychmiast była rozstrzygana i poparta konkretnymi danymi, odnośnikami. To chyba powinno wystarczyć każdemu, kto się zastanawia, czy warto zacząć współpracę. Jeśli to za mało, to zpraszam do mnie chętnie opowiem, jak wygląda współpraca z Panią Gezler. Ja moge polecić z czystym sumieniem.

Piotrek
@Szymon 05.04.2016 11:30

Zgadzam się z wypowiedzią Szymona w całej rozciągłości. Ewidentne działania na szkodę Pani Marzeny. Również zapraszam do mojej firmy, wszystkich tych , którzy mają obawy przed rozpoczęciem współpracy z Panią Marzeną Gezler Pozdrowienia dla całej kancelarii.

Obecny prawdziwy klient

Te , 'klika' a skąd ty czerpiesz taką wiedzę , może stoisz pod domem P.Gezler i prowadzisz jakieś statystyki? Klika oznacza stado baranów trzymających się razem i piszących podobne głupoty, czy jak.?? Właśnie tak mi to wygląda. Przedstaw się tumanie, jak masz tyle do powiedzenia w tej sprawie, przytocz konkretne przykłady o złej pracy KKP.GEZLER, pozwól odnieść się do zarzutów P.Marzenie i wtedy niech każdy sam oceni po swojemu. Nie narzucaj innym swojego zdania. Pewnie i tak to nic nie da, bo z ciebie aż wylewa się gniew i pogarda dla innych. Masz za nic czyjeś dobro, żyjesz tylko po to , by bruździć , szkalować i piętnować, z tego właśnie czerpiesz energię do życia. Jesteś tak żałosny , że brak mi słów. Najważniejszą cechą w życiu jest, umiejętność unikania takich typów jak ty. Współczuję P.Marzenie , że miała z tobą cokolwiek i kiedykolwiek do czynienia. Co za syf trzeba mieć w czaszce, że by z takim uporem maniaka szkalować czyjeś dobre imię.

Obserwator

Co tu się dzieje ??? Widzę , że toczy się tu jakaś psychologiczna rozgrywka , nie mająca wiele wspólnego z rzetelną oceną usług KKP.Gezler . Większość komentarzy ma na celu przedstawić omawianą kancelarię w jak najgorszym świetle. Niestety tego rodzaju opinie, nic nie wnoszą a wręcz zachęcają do osobistego sprawdzenia, jak jest w rzeczywistości, co z resztą zamierzam uczynić. Jedna zaufam kilku znajomym, którzy polecili mi to biuro i sam ocenię jak jest. Szkoda , że tu może pisać każdy nie musząc się nawet rejestrować, pozwala to na anonimowe wprowadzanie innych w błąd. Opluwajcie się tu do woli, zepsuci do szpiku kości troglodyci, ja biorę się za robotę.

Obserwator

Coś ci się pomyliło, nawet nie potrafisz odpisać na odpowiedni post. Nie ja pisałem o tym, że jesteś baranem, mimo że też tak myślę. Widzę , że już się pogubiłeś i sam nie wiesz co pod jakim nikiem masz pisać, tym samym pokazałeś wszystkim , że piszesz pod różnymi nikami, więc daruj sobie dalsze, nieudolne i żałosne próby oczerniania, tylko się pogrążasz. Jedyny dym , lub ogień, jaki tu można zauważyć , to ten z okolic twojego zadu i kopyt w momencie jak stąd uciekasz. Idź precz i nie wracaj. Aż sam nie wierzę ,że zniżyłem się do twojego poziomu, no cóż , czasem trzeba.

Obecny prawdziwy klient

No i teraz już się wszystko wyjaśniło. Z całą pewnością wszystkie, lub zdecydowana większość negatywnych wpisów , są autorstwa 2 osób (chyba nawet już wiem kogo ). Nie jest możliwe, aby o jednej osobie mieć tak skrajnie różne poglądy. Jak już ktoś wcześniej zauważył, Pani M. G żyje między innymi z świadczonych usług , więc chyba nie może sobie pozwolić na zachowanie o którym mowa piętro wyżej. Znając osobiście P.Marzenę , nigdy nie uwierzę w podobne brednie. Jest to ciepła i serdeczna osoba, ale to może wiedzieć tylko ktoś , kto ją zna , lub z nią współpracuje. Swoją drogą, ktoś tu mocno się stara , aby zaszkodzić KKP GEZLER. O godz 7-42, normalni ludzie są w drodze do pracy, lub w pracy a tu widzę , że ktoś bacznie obserwuje i szybko ripostuje, do tego te ostre słowa, czego to niby dopuściła się cała rodzina Gezlerów, ile zła i krzywdy nie wyrządzili innym ludziom. Jak ty baranie żyjesz w społeczeństwie, czy jest ktokolwiek o kim możesz powiedzieć dobre słowo, czy każdy , kto się postawi dostaje pałką w łeb i jest piętnowany. Pogratulować zawziętości .

Obecny prawdziwy klient

Mr. kicha (trafny nick), czy Ty wiesz o kim piszesz ??, mam nieodparte wrażenie , że rozmowa toczy się o różnych osobach, lub firmach. Tak czytam ,czytam i uwierzyć nie mogę , że te brednie mógł napisać ktoś o Pani Marzenie Gezler i o jej kancelarii. Tak mi się wydaję , że takie słowa , nie mogą być autorstwem , nikogo mądrego i inteligentnego, musiał to być zwykły cham i prostak ,(może jakiś kark w dresie z czterema paskami i bejzbolem w beemce ) który nie wiedzieć czemu , za punkt honoru postawił sobie oczernianie niewinnych osób. Ktoś taki, musi kierować się chyba chęcią zemsty , lub obsesyjną chęcią zaszkodzenia komuś na wszelki możliwy sposób. Inaczej tego nie potrafię sobie i innym wytłumaczyć. Tak sobie myślę, że jak autorzy niektórych powyższych wypowiedzi , mieli by być klientami (kogokolwiek), to niech lepiej sobie piszą te bezpodstawne oszczerstwa a normalni i uczciwi ludzie, nie będą musieli mieć z nimi nic wspólnego. Zastanawiający jest poziom wiedzy niektórych osób np. 'znajomka' na temat P Marzeny i jej ewentualnej hipoteki , czy sytuacji zawodowej brata, tym to już chyba prokurator mógł by się zająć, śmiało można to podciągnąć, pod między innymi stalking internetowy i kilka innych paragrafów. Nie mam pojęcia o co tu chodzi, ale z całą pewnością nie o szeroko pojętą jakość usług świadczonych przez ''KKP Gezler '' i nie trzeba być geniuszem , aby to dostrzec. Wracając do meritum, jak już pisał "daro", będzie niezmiernie trudno o pozytywną opinię od zadowolonego klienta ,który dzięki Pani Marzenie śpi spokojnie i właściwie może zapomnieć o wszystkim co związane z prowadzeniem księgowości w jego firmie (takim właśnie jestem klientem KKP GEZLER). Jeśli , więc pytacie czy warto powierzyć swoją księgowość Pani Marzenie, to ja jako długoletni , stały, obecny, prawdziwy i mega zadowolony klient, stanowczo mówię TAK. Nigdy nie miałem żadnych, nawet najmniejszych zastrzeżeń do świadczonych usług przez P. Marzenę. Konkrety: Kontakt - zawsze odbiera telefon, jeśli nie może odebrać, natychmiast odpisuje sms-a, lub oddzwania. Jakość usług - przez tyle lat, żadnych kontroli, żadnych wyjaśnień, żadnych ponagleń etc. wszystko zawsze w terminie , faktury, płatności , zusy, rozliczenia ,itd. W dokumentach idealny ład i porządek, można zadzwonić w środku nocy i wszystko jest sprawdzone w kilka minut. Kwalifikacje - nie wiem, co , gdzie i kiedy kończyła Pani Marzena (bo mnie to nie interesuje), wiem jedynie , że za kaczki magistra nie dają i że trudno o drugą tak oddaną swojej pracy osobę. Teraz sami sobie odpowiedzcie na pytanie, co jest prawdą a co farsą. Skoro opinię są tak skrajne, to czy można napisać aż tak krytycznie, będąc klientem??. Nawet jeśli trafił się ktoś niezadowolony , to czy jedna osoba może mieć aż tyle problemów z jedną Panią księgową ??. Pamiętajcie, że świat jest malutki i aby ten , co sieje zło i zament, nie był kiedyś na łasce tych , których skrzywdził. AAA i jeszcze jedno słowo do kiszki , (chyba jednak ślepej), daruj sobie wpisy, że niby to jest coś w rodzaju autopromocji. Daro znam osobiście, współpracujemy od lat i ni cholery nie jest podobny do nikogo z rodziny Pani Gezler a już na pewno nie jest kobietą. Mam propozycję, może niech każdy się przedstawi, albo niech chociaż powie , czy czasem nie świadczy konkurencyjnych usług , zapewne, wiele nam to wszystkim wyjaśni i pomoże zrozumieć to całe zamieszanie. A może jest tu jakaś była pracownica P. Marzeny, która nie ogarnęła podstaw i po kilku dniach musiała się pożegnać? Była taka jedna, chyba mam jeszcze od niej meile , wysyłane w imieniu KKP, nawet się w nich przedstawiała, może tak się odgrywa. Pozdrawiam serdecznie wszystkich obecnych i przyszłych klientów KKP GEZLER , z całą pewnością, ci prawdziwi klienci P.Marzeny podzielają moją opinię i nie zmieni tego żaden wpis. Nic się tak nie obroni, jak uczciwa i dobra robota. Puste, zawistne i pełne jadu ludki, były, są i będą.

klika
@Obecny prawdziwy klient 05.04.2016 01:16

Jeżeli chodzi o pozytywne opinie zadowolonych klientów na temat działalności firmy jak ( usunięte przez administratora )a, to tak jak piszesz,będzie niezmiernie ciężko takich znależć,ponieważ takich nie ma w wystarczających ilościach,aby móc zadowolić dobre samopoczucie właścicieli

daro

Przeważnie jak jest się zadowolonym ze świadczonych usług, to nie myśli się o napisaniu pozytywnej opinii kontrahentowi,ale jak coś komuś śię nie spodoba to odrazu walnie tak negatywną opinię że kontrahent powinien zamknć firme i wyjechać z kraju a patrzac na komentarze o pani Gezler mam wrażenie że konkurencja szuka jakiegokolwiek sposobu aby pozbyc się firmy pani Marzeny . Jednak nadszedł czas abym zabrał głos w tej sprawie. Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług przez panią Marzenę, z którą mam zawarte umowy na dwie rodzinne firmy przez trzy lata, co świadczy o moim zadowoleniu. Ceny może nie są bardzo niskie, ale współmierne do świadczonych usług. Na wszystkie usługi, nawet na korekty z mojej winy mam zawarte umowy i nic nie dzieje się w ciemno. Lubię takie relacje, w których nikt mnie nie zaskakuje. Pani Marzena zawsze „trzyma rękę na pulsie” i wspaniale zajmuje się naszymi sprawami. Jeśli zależy mi na spotkaniu w pilnej sprawie, to nawet przyjmie w godzinach wieczornych i zawsze oddzwoni na telefon, nawet podczas urlopu. Odnoszę wrażenie, że praca jest jej pasją, zawsze potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć używając zrozumiałego języka i podając przykłady. Od razu wiadomo, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Mam psychiczny komfort wiedząc, że nie zostawi mnie z żadnym problemem,dodam że wcześniej całą ksiegowość miałem w extra firmie TaxCare która szczyci sie bardzo dobrymi opiniami w całej Polsce i ów firma wpędziła mnie w powazne problemy finansowe i skarbowe. Dzieki pani Marzenie wyszedłem na prostą i zaczynam spac spokojnie. Poleciłem moim znajomym panią Marzene i miło było mi słuchać pochlebnych opinii o firmie KKP MARZENA GEZLER.

kolo

no nieżle,a już miałem ochotę na podjęcie współpracy z tą firemką.Dobrze że jeszcze są dobrzy ludzie,( usunięte przez administratora ).Jakoś nie widać po właścicielach,żeby się chcieli odnieść do zarzutów opisanych na tym forum ,pewnie prawda bije ich po głowach

Orions

A ktos kto wspolpracuje obecnie z firma M.Gezler moglby sie wypowiedziec jak wyglada dotychczasowa wspolpraca?

M.L.

Mnie interesuje jak działa Firma Gezler? mamy firmę w Bielsku-B i wlasnie "ktos" polecil mi Pania Marzene, stad chce wiedziec czy wogole warto? Dziekuje za odpowiedz, interesuja mnie opinie osob z ktorymi obecnie Pani wspolpracuje. Pozdrawiam.

sylwia

No cóż tak bywa jak się chce zarobić niskim nakładem.Zawsze można zatrudnić uchodźce.

Zostaw opinię o Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler