Opinie o Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k. w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k. w Pszczyna

Cześć , jest tutaj ktoś, kto co jakiś czas zagląda na ten wątek? Od roku jest tutaj cisza...szukam pracy jako księgowa i trochę poluje na ich oferty pracy, ale niestety nic nie ma. Niewiele tutaj mogę wyciągnąć z waszych opinii co do pracy u nich...ktoś może napisałby jak u nich z widełkami płacowymi? A może nie mam co polować na pracę u nich, bo zespół jest tak zgrany, że nie występuje u nich rotacja?

Ala

To prawda, brak rotacji ciężko się wbić

Ania Nowy wpis

Wyślij swoje CV na formularz kontaktowy, uzyskasz odpowiednie informacje na Twoje pytania ;-)

@Ania

To na każde CV odpowiadacie? Nawet jak nie ma oferty na stanowisko, które mnie interesuje to mam jakąś szansę na zatrudnienie albo chociaż na ofertę pracy w przyszłości?

Ala Nowy wpis

To prawda, brak rotacji ciężko się wbić

Dorota

Jak wygląda staż tutaj, bo widzę, że jest możliwość odbycia i jakie zarobki dają na nim? Ile trwa? Jakie są obowiązki i ile godzin miesięcznie trzeba odbyć?

@Dorota

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy na stronie biura:-)

Beata

Cześć! Czy ktoś z pracowników może odpowiedziec mi na pare pytać dotyczących stanowiska księgowej? :-) Na jaką stawkę moge liczyć na początek? Atmosfera w biurze spoko, czy raczej średnio? :) No i jak jest z praca zdalną/hybrydową?

@Beata

Aleksander

Przeczytałem, że jest możliwość odbycia tu stażu z UP i przyuczenia do zawodu po studiach. A czy jest szansa, aby po zakończonym stażu zostać zatrudnionym na stałe? Czy ten staż jest tylko po to, aby go "odbębnić"? Tylko tak szczerze.

@Aleksander

Napisz zapytanie a nie gdybaj

Brałeś udział w rekrutacji do Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
kandydat

Czy w tej firmie jest możliwość odbycia stażu z UP i przyuczenia do zawodu po studiach bądź w trakcie?

@kandydat

Tak, proszę o przesłanie swojego CV

Madzia

@aniia i co znaleźli już kogoś tak?

@ola a na jakie stanowisko było w Łodzi rekrutowanie ?

Aniia
@Marta

Księgowa KH

/GK/info

Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k. Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k. 5 Na podstawie 41 ocen. Opinie (48) Zadaj pytanie więcej Filtruj /GK./ 04.07.2020 08:52 Zapraszamy na szkolenie otwarte z zakresu wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Na szkolenia zapraszamy szczególnie przedstawicieli firm, które zatrudniają co najmniej 50 pracowników, ponieważ to one od 1 stycznia 2020 roku zostały objęte drugim etapem wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych wynikającymi z ustawy o PPK. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez eksperta PFR Portal PPK, który przekaże najważniejsze informacje z zakresu wdrażania PPK w firmie. W trakcie spotkania zostaną również udzielone cenne wskazówki z zakresu wprowadzenia PPK wraz z omówieniem doświadczenia firm, które zostały już objęte programem. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się pod tym adresem: https://bit.ly/2Rs7q0S. Nowy wpis Marta 25.09.2020 22:43 @ola a na jakie stanowisko było w Łodzi rekrutowanie ? GoWork walczy z HEJTEM Adam 12.08.2018 18:33 Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Słyszałem, że to super firma, może uda się dostać do pracy. Wyświetl wcześniejsze komentarze Dorota 31.08.2018 16:51 @Adam Z tego co wiem to nie Ta opinia jest: Nowy wpis GK 24.09.2020 23:53 @Adam Proszę o przesłanieCV przez formularz kontaktowy strony Biuro GK/ Nowy wpis GK 24.09.2020 23:54 @Adam Proszę o przesłanie pytania przez formularz kontaktowy strony Biuro GK/ Nowy wpis /GK/ 24.09.2020 14:34 Wraz z końcem Września planowaliśmy zorganizować Śniadanie Biznesowe w tradycyjnej formie, jednakże ze względu na duży wzrost zachorowań na COVID-19 w ostatnim czasie, podjęliśmy decyzję o odwołaniu spotkania. W przypadku, gdy sytuacja ulegnie poprawie będziemy informować na bieżąco o naszych działaniach na naszym newsletterze. /GK./ 11.08.2020 09:56 Wraz z końcem sierpnia planowaliśmy zorganizować Śniadanie Biznesowe w tradycyjnej formie, jednakże ze względu na duży wzrost zachorowań na COVID-19 w ostatnim czasie, podjęliśmy decyzję o odwołaniu spotkania. W przypadku, gdy sytuacja ulegnie poprawie będziemy informować na bieżąco o naszych działaniach na naszym newsletterze. /GK./ 10 11.2020 /10 00 Zapraszamy na szkolenie otwarte z zakresu wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Na szkolenia zapraszamy szczególnie przedstawicieli firm, które zatrudniają co najmniej 50 pracowników, ponieważ to one od 1 stycznia 2020 roku zostały objęte drugim etapem wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych wynikającymi z ustawy o PPK. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez eksperta PFR Portal PPK, który przekaże najważniejsze informacje z zakresu wdrażania PPK w firmie. W trakcie spotkania zostaną również udzielone cenne wskazówki z zakresu wprowadzenia PPK wraz z omówieniem doświadczenia firm, które zostały już objęte programem. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się pod tym adresem: https://bit.ly/2Rs7q0S.

Ola
@Adam

Z tego co mi wiadomo tylko w Łodzi były przyjęcia miesiąc temu, ale nie jest to takie proste kancelaria z Warszawy wszystko weryfikuje moja koleżanka próbowała dwa razy nie dostała się nie wiem jakimi kryteriami się kierują, trzeba spróbować.

zainteresowana
@Ola

nie przyjmuja juz taka mam info od kolezanki

Klaudia
@zainteresowana

Jak znasz dobrze angielski, ale naprawdę dobrze nie tylko dzień dobry i do widzenia to aplikuj na Londyn oni tam ciągle potrzebują ludzi.

Ala
@Klaudia

Ale to i tak idzie przez Warszawe jak trafi na Jacka to nie wiem czy przejdzie On jest wymagający do przesady, ale spróbować można powodzonka

.1.
@Ala

Dzięki za info!

@.1.

Korzystanie z zasobów Serwisu może być dokonywane wyłącznie na własny użytek. Nie jest dopuszczalne wykorzystywanie zasobów i funkcji Serwisu w celu prowadzenia działalności komercyjnej lub takiej, która naruszałaby interes Administratora. Korzystanie z Usług oferowanych przez Serwis odbywa się w sposób zgodny z obowiązującym prawem, postanowieniami Regulaminu, pozostałych regulaminów dotyczących poszczególnych usług Serwisu, które stanowią postanowienia szczególne w stosunku do niniejszego Regulaminu i stosuje się bezpośrednio oraz z zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w szczególności osoba korzystająca z Usług Serwisu obowiązana jest do: powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu oraz korzystanie z usług Serwisu w sposób uciążliwy dla innych osób, przekazywania prawdziwych danych osobowych; niedopuszczalne jest tworzenie kont nieistniejących Użytkowników oraz przekazywanie danych osobowych innych osób jako własnych danych osobowych, korzystania z kont innych Użytkowników czy udostępniania własnych kont innym osobom, przestrzegania autorskich praw majątkowych oraz praw wynikających z rejestracji wynalazków, patentów, znaków towarowych, wzorów użytkowych i przemysłowych innych osób, bieżącej aktualizacji swoich danych udostępnionych w ramach Serwisu, zapoznawania się ze zmianami niniejszego Regulaminu oraz innych regulaminów dotyczących poszczególnych usług Serwisu. Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. Niedopuszczalne są jakiekolwiek działania związane z wykorzystywaniem uzyskanych za pośrednictwem Serwisu, informacji dotyczących innych podmiotów oraz działania polegające na wykorzystaniu jakiejkolwiek funkcji Serwisu do rozsyłania oraz umieszczania w Serwisie niezamówionej informacji handlowej (tzw. Spam). Zabrania się umieszczania w Serwisie i rozpowszechniania za jego pośrednictwem: oprogramowania objętego prawami innych osób - bez właściwego upoważnienia, oprogramowania przeznaczonego do nieuprawnionego niszczenia, zmieniania, usuwania, uszkadzania, utrudniania dostępu do danych informatycznych, istotnego zakłócania lub uniemożliwiania automatycznego przetwarzania, gromadzenia i przekazywania takich danych, zakłócania pracy systemów i sieci teleinformatycznych, haseł komputerowych, kodów dostępu lub innych danych umożliwiających nieuprawniony dostęp do informacji przechowywanych w systemie komputerowym lub sieci teleinformatycznej. Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Administratorowi przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6.

Dorota

Z tego co wiem to nie

Proszę o przesłanieCV przez formularz kontaktowy strony Biuro GK/

Proszę o przesłanie pytania przez formularz kontaktowy strony Biuro GK/

/GK/

/GK./

/GK./

Zapraszamy na szkolenie otwarte z zakresu wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.   Na szkolenia zapraszamy szczególnie przedstawicieli firm, które zatrudniają co najmniej 50 pracowników, ponieważ to one od 1 stycznia 2020 roku zostały objęte drugim etapem wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych wynikającymi z ustawy o PPK. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez eksperta PFR Portal PPK, który przekaże najważniejsze informacje z zakresu wdrażania PPK w firmie. W trakcie spotkania zostaną również udzielone cenne wskazówki z zakresu wprowadzenia PPK wraz z omówieniem doświadczenia firm, które zostały już objęte programem.  Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się pod tym adresem: https://bit.ly/2Rs7q0S.

GK

@GK a można do was obecnie wysyłać cv czy narazie nie rekrutujecie?

A/GK
@GK

Proszę o przesłanie przez formularz kontaktowy strony Biuro GK/

Kuba

Bardzo dobra firma i takie też ma opinie w internecie, polecam!

GK/Admin

PAŹDZIERNIKOWE ŚNIADANIE BIZNESOWE ZOSTAŁO ODWOŁANE Informujemy, że Śniadanie Biznesowe planowane na 25 października br. zostało odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora. Przepraszamy za niedogodności. O kolejnych Śniadaniach Biznesowych będziemy informować na bieżąco na newsletterze GK Group.

Cezary

Liczyłem, że na forum pracowniczym znajdę informacje o pracy od pracowników.

GK

Informacja: Prosimy naszych partnerów oraz pracowników całej Grupy GK o zapoznanie się z nowym regulaminem przesłanym w dniu dzisiejszym na wewnętrznego komunikatora GK. Jednocześnie prosimy o nie komunikowanie się poprzez system zewnętrznych komunikatorów (otwartych).

GK

STRONA BIURA TO: http://www.biurogk.com/ Zapraszamy.

GK

Przypominamy że w dniu 21 maj zgodnie z nadesłanym indeksem/newsletterem z dnia 19 marzec 2019 r. odbędą się szkolenia w Krakowie prosimy o przesłanie wszystkich informacji na dostępnych platformach z których korzystamy zainteresowanym. Informujemy że obecność będzie dodatkowo punktowana.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k.?

Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k.
  • Wesoła 21
    43-200 Pszczyna

Biuro GK Group Sp. z o.o. sp.k.