Opinie o Biuro GK Group Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro GK Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro GK Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro GK Group Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Karolina Nowy wpis

ma ktoś jakąś aktualną opinię na temat pracy? widziałam we wpisach, że ktoś określił pracę tu jako rozwojową i intensywną. co to w praktyce oznacza? czego można się nauczyć po potencjalnym zatrudnieniu i po jakim czasie? jakie oferują obecnie szkolenia?

Ania Nowy wpis
@Karolina

W praktyce oznacza że jest rozwojowo, intensywnie i ciekawie.

Jakiś czas temu firma Biuro GK Group Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Osoba Sprzątająca? Jakie wrażenia?

Mirka Nowy wpis

Bardzo dobre mam prace, jedynie co mnie boli to że w Warszawie są korki i tracę 40 min na dojazd.

Max Nowy wpis
@Mirka

Ja już w tej chwili tylko komunikacją miejską jadę samochodem nie ma sensu A coraz częściej używam elektrycznej hulajnogi i powiem szczerze zyskuje (usunięte przez administratora) czasu

@ania to gdzie wysylac cv ?

EWA
@Marek

Wybierz formularz kontaktowy

Natalia

Witam, czy ktoś będzie skłonny podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy w Biuro GK Group? Już dawno tu na forum na ten temat nikt się nie wypowiedział a takie informacje będą przydatne dla osób zainteresowanych podjęciem się pracy w firmie.

ANNA
@Natalia

PRACA INTENSYWNA I ROZWOJOWA

Czy kandydat na stanowisko Do ochrony okolice Zgierza. w firmie Biuro GK Group Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
ALex

Aniu, a wiesz może czy można teraz aplikować do administracji w Krakowie??

@ALex

Można zapraszamy-)

/GK/info

/GK./ 10 11.2020 /10 00 Zapraszamy na szkolenie otwarte z zakresu wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Na szkolenia zapraszamy szczególnie przedstawicieli firm, które zatrudniają co najmniej 20 pracowników, ponieważ to one od pazdziernika 2020 roku zostały objęte kolejnym etapem wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych wynikającymi z ustawy o PPK. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez eksperta PFR Portal PPK, który przekaże najważniejsze informacje z zakresu wdrażania PPK w firmie. W trakcie spotkania zostaną również udzielone cenne wskazówki z zakresu wprowadzenia PPK wraz z omówieniem doświadczenia firm, które zostały już objęte programem.

G.O

Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Administratorowi przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6.

G.O

/GK/

Wraz z końcem Września planowaliśmy zorganizować Śniadanie Biznesowe w tradycyjnej formie, jednakże ze względu na duży wzrost zachorowań na COVID-19 w ostatnim czasie, podjęliśmy decyzję o odwołaniu spotkania. W przypadku, gdy sytuacja ulegnie poprawie będziemy informować na bieżąco o naszych działaniach na naszym newsletterze.

/GK./

Wraz z końcem sierpnia planowaliśmy zorganizować Śniadanie Biznesowe w tradycyjnej formie, jednakże ze względu na duży wzrost zachorowań na COVID-19 w ostatnim czasie, podjęliśmy decyzję o odwołaniu spotkania. W przypadku, gdy sytuacja ulegnie poprawie będziemy informować na bieżąco o naszych działaniach na naszym newsletterze.

/GK/

Zapraszamy na szkolenie otwarte z zakresu wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.   Na szkolenia zapraszamy szczególnie przedstawicieli firm, które zatrudniają co najmniej 50 pracowników, ponieważ to one od 1 stycznia 2020 roku zostały objęte drugim etapem wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych wynikającymi z ustawy o PPK. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez eksperta PFR Portal PPK, który przekaże najważniejsze informacje z zakresu wdrażania PPK w firmie. W trakcie spotkania zostaną również udzielone cenne wskazówki z zakresu wprowadzenia PPK wraz z omówieniem doświadczenia firm, które zostały już objęte programem.  Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się pod tym adresem: (usunięte przez administratora)

Dawid

O co chodzi ze śniadaniami biznesowymi w tej firmie ?

A/GK

ŚNIADANIE BIZNESOWE ZOSTAŁO ODWOŁANE Informujemy, że Śniadanie Biznesowe planowane na 10 maja br. zostało odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora. Przepraszamy za niedogodności. O kolejnych Śniadaniach Biznesowych będziemy informować na bieżąco na newsletterze GK Group.

Daria

Zastanawiam się czy firma normalnie działa? Czy jest jakiś powód, że nikogo nie interesuje zamieszczanie opinii o pracy w firmie?

Daria@admin
@Daria

Proszę o przesłanie swojego CV. Informacja zostanie udzielona po odpowiedniej weryfikacj

@Daria

W obecnej sytuacji to pytanie retoryczne-:(

Mira

Świetna firma i pracodawca. Praca tu sprawia mi przyjemność więc mogę jedynie polecać!!

GK/Admin

PAŹDZIERNIKOWE ŚNIADANIE BIZNESOWE ZOSTAŁO ODWOŁANE Informujemy, że Śniadanie Biznesowe planowane na 25 października br. zostało odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora. Przepraszamy za niedogodności. O kolejnych Śniadaniach Biznesowych będziemy informować na bieżąco na newsletterze GK Group.

Ola

Mogę prosić o więcej szczegółów dotyczących zatrudnienis i mozliwosci pracy?

GK

Dotyczy: /ogłoszenie z dnia 07.03.2019r /Prosimy o przesyłanie swoich CV na formularz kontaktowy www.biurogk.com

GK

Przypominamy że w dniu 21 maj zgodnie z nadesłanym indeksem/newsletterem z dnia 19 marzec 2019 odbędą się szkolenia w Krakowie prosimy o przesłanie wszystkich informacji na dostępnych platformach z których korzystamy zainteresowanym. Informujemy że obecność będzie dodatkowo punktowana.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro GK Group Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Biuro GK Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro GK Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro GK Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro GK Group Sp. z o.o.
  • Wąska 2A
    43-502 Czechowice-Dziedzice

Biuro GK Group Sp. z o.o.