Opinie o Biuro GK Group Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro GK Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro GK Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro GK Group Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

STRONA BIURA TO: http://www.biurogk.com/ ZAPRASZAMY

STRONA BIURA TO: http://www.biurogk.com/ MOŻNA SOBIE POCZYTAĆ

GK

Przypominamy że w dniu 21 maj zgodnie z nadesłanym indeksem/newsletterem z dnia 19 marzec 2019 odbędą się szkolenia w Krakowie prosimy o przesłanie wszystkich informacji na dostępnych platformach z których korzystamy zainteresowanym. Informujemy że obecność będzie dodatkowo punktowana.

Admin GK.

nformacja: Prosimy naszych partnerów oraz pracowników Grupy GK o zapoznanie się z nowym regulaminem przesłanym w dniu dzisiejszym na wewnętrznego komunikatora GK. Jednocześnie prosimy o nie komunikowanie się poprzez system zewnętrznych komunikatorów (otwartych

Czy kandydat na stanowisko Do ochrony okolice Zgierza. w firmie Biuro GK Group Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

STRONA BIURA TO: http://www.biurogk.com/ MOŻNA SOBIE POCZYTAĆ

@Emi

To są nasi Partnerzy z naszej całej grupy GK.

@Agi

OK..... CO OZNACZA W TAKIM RAZIE SKRÓT GK???

Emi

Biuro GK Group Sp. z o.o. ma tylko dwa odziały w Czechowicach-Dziedzicach ul. Wąska 2A i Pszczynie ul. Wesoła. Nie ma oddziałów za granicą ani w Krakowie ani Warszawie ani Gdańsku. Sprawdźcie najpierw adres Firmy którego się tyczą komentarze a później dopiero piszcie opinie...…

Fiufiu
@Emi

,,,,nie wiem co ty piszesz bo ja pracuję akurat w GK w Gdańsku od dłuższego czasu... i bylam osobiscie na szkoleniu w oddziale w Czechowicach - Dziedzicach jakiś czas temu a moja przyjaciółka w Londynie bo ma dłuższy staż. Na Śląsku są dwa oddziały ale ma powstać kolejny, ale jeszcze dokładnie nie wiadomo.

@Emi

Cos Ci sie pomylilo to struktury powiązane globalnie jako struktura działa zalezy gdzie, albo: Z O. O. Sk, SA Company Limited,Gmbh.. Podobnie jak MBank czy ING. Ogolnie rzecz biorac duzy outsourcing z roznymi firmami, ale zawsze mozesz wyslac zapytanie na formularz kontaktowy i powiedziec gdzie chcesz pracowac wszelkie informacje sa podawane na rozmowie ja tak mialem. Ogólnie nie pracuje już ze względu na sprawy osobiste, ale praca świetna naprawdę dużo mi dała i bardzo fajni ludzie.

@Fiufiu

SPRAWDŹ SOBIE ICH STRONĘ INTERNETOWĄ: http://www.biurogk.com/

@Emi

To są nasi Partnerzy z naszej całej grupy GK.

To są nasi Partnerzy z naszej całej grupy GK

@Emi

Sprawdziłem wszystko się zgadza adresy są właściwe

@Fiufiu

PRACUJESZ W BIURZE RACHUNKOWYM GK????????????? CHYBA COŚ CI SIĘ POMIESZAŁO! POŚLIJ LINK DO STRONY INTERNETOWEJ JAK COŚ

Admin. GK

Przypominamy że w dniu 15 marca zgodnie z nadesłanym indeksem/newsletterem z dnia 15 styczeń 2019 odbędą się szkolenia w Warszawie prosimy o przesłanie wszystkich informacji na dostępnych platformach z których Korzystamy zainteresowanym. Informujemy że obecność będzie dodatkowo punktowana.

Admin GK

Informacja: Prosimy naszych partnerów oraz pracowników całej Grupy GK o zapoznanie się z nowym regulaminem przesłanym w dniu dzisiejszym na wewnętrznego komunikatora GK. Jednocześnie prosimy o nie komunikowanie się poprzez system zewnętrznych komunikatorów (otwartych).

Natalia

Czy firma ta zatrudnia osoby bez żadnego doświadczenia, tuż po studiach?

@Natalia

Proszę o przesłanie swojego CV. Informacja zostanie udzielona po odpowiedniej weryfikacji.

Fmx

Mieliśmy też rację, jeśli chodzi o prognozę dotyczącą grup, na drugim biegunie, czyli zawodów nadwyżkowych. Ze znalezieniem pracy mieli problemy ekonomiści, historycy, pracownicy administracyjni, pedagodzy. Dlatego należy mieć to na względzie i właściwie konfigurować przepływ. - dyskusję były prowadzone wiele razy myślę że trzeba by było porozmawiać . Tak myślę,....

@Fmx

Omówimy to na spotkaniu 24

@Admin GK

Proszę potwierdzić czy spotkanie we Wrocławiu 24 lutego jest aktualne??

@Monika

Aktualne.

@Admin GK

Dziękuję uprzejmie;-)

Nicki

Słyszałam że mają być redukcję Dajcie znać czy to prawda??

Quell
@Nicki

Nie słyszałam, pierwsze słyszę to dość niepokojące ... Mam nadzieję że to jakiś fejk News Bo trochę już tutaj działam i mi się przyzwyczaiło nie chcę nic zmieniać.

Beata

GK Office Berlin Friedrichstraße Dajcie znać czy warto aplikować do tego odzłu?? Od dwóch tygodni mieszkam w Berlinie.

@Beata

Warto!

Greg
@Beata

Ale język podstawa i CV według standardów bo nikt tego nie będzie czytał.

Admin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna

Magda z Waw

Pozdrawiam wszystkich z moich spóźnionych wakacji

@Magda z Waw

Należy Ci podziękować za te pozdrowienia. Jednakże powinnaś mieć świadomość tego, że na tym forum raczej staramy się nie zajmować tego typu rzeczami. Wchodzi na nie bowiem wiele osób, które poszukują rzetelnych i sprawdzonych informacji na temat Biuro GK Group jako pracodawcy, a zatem wypadałoby im w miarę możliwości pomóc. Powiedz, czy firma ta zatrudnia osoby bez żadnego doświadczenia, tuż po studiach?

@Natalia

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy pozdrawiam.

@Magda

Dziękuję Ci bardzo serdecznie za tę radę. Być może znajdą się osoby, które z niej skorzystają. Chociaż nie ukrywam, że spodziewaliśmy się od Ciebie nieco bardziej szczegółowych informacji. Na razie wiemy tylko tyle, że pracujesz w Biurze GK Group. A może podpowiesz Nam, na jaką formę umowy mogą liczyć Ci, którzy zostali nowo przyjęci? Od razu na podstawie umowy o pracę?

@Natalia

Co to za pytania? Skontaktuj się osobiście i ustal sobie warunki indywidualnie :::No chyba takie są standardy. Ja jestem zadowolona i nic nie słyszałam żeby ktoś był niezadowolony. Nie jest łatwo zatrudnić się w firmie, ja miałam szczęście bo jakiś czas temu jedna z osób poszła na macierzyńskie i jestem Na zastępstwie, ale mam nadzieję że zostanę dłużej.

Zainteresowana

Dajcie znać jak się pracuje u Was w Szczecinie, ? -)

@Zainteresowana

Oddział za krótko działa by się rozpisywać puki co jaest miło

...

...

Teresa

Wszystko indywidualnie się uzgadnia Napisz na biuro w Warszawie, ale z tego co wiem nie jest łatwo się zakwalifikować trzeba mieć odpowiednią wiedzę. Pani Iwona z rekrutacji jest bardzo precyzyjna i rzeczowa w doborze nowych osób.

Gowork

Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Administratorowi przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro GK Group Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Biuro GK Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro GK Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro GK Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro GK Group Sp. z o.o.
  • Wąska 2A
    43-502 Czechowice-Dziedzice

Biuro GK Group Sp. z o.o.