Opinie o Biuro GK Group Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro GK Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro GK Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro GK Group Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Milena

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś napisze coś o zarobkach czy dodatkach socjalnych

Daria
@Milena

Z tego co mi wiadomo we wszystkich oddziałach rekrutacje są zamknięte nie ma wolnych miejsc. A co do zarobków wszystko zależy od zaangażowania i podejścia tak jak wszędzie w dobrych firmach ja jestem zadowolona.

Lilu
@Daria

A tak z innej beczki u nas w Poznaniu jest problem z klimą kolejny raz w ciągu jednego miesiąca zmieńcie serwis bo nie dajemy rady!!!!

Archiwum
@Lilu

Jest coeplo to prawda ))))

Księgowa
@Milena

Milena jak coś umiesz to Cię przyjmą jak nic nie umiesz to Cię nie przyjmą i nic nie zarobisz zacznij od początku bo Twoje pytanie jest od końca, musisz złożyć CV...

Swoja
@Milena

najlepiej płacą w Londynie jak znasz języki to wsiadaj w samolot i będziesz zadowolona chętnie sama bym poleciała, ale mąż raczej mnie nie puści, do tego jeszcze języki dochodzą angielski niestety słabiutko lepiej niemiecki.

@Swoja

Ja słyszałam że w Berlinie jest lepiej, ale to prawda język jest problemem, uważam że i tak jak na polskie warunki to jest bardzo dobrze słyszę od koleżanek to co się dzieje w innych firmach A za granicę nie pojadę bo moje dzieci tu do szkoły chodzą tyle w temacie. A chłop ma dobrą robotę na miejscu Każdy ma swoje miejsce na ziemi i tyle, pieniądze to jedno a realia drugie.

@Lilu

Ok.

Gowork

Czy kandydat na stanowisko Do ochrony okolice Zgierza. w firmie Biuro GK Group Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
4. Zasady korzystania 27.07.20

4. Zasady korzystania 27.07.2018 11:17 §4. Zasady korzystania z Serwisu Korzystanie z zasobów Serwisu może być dokonywane wyłącznie na własny użytek. Nie jest dopuszczalne wykorzystywanie zasobów i funkcji Serwisu w celu prowadzenia działalności komercyjnej lub takiej, która naruszałaby interes Administratora. Korzystanie z Usług oferowanych przez Serwis odbywa się w sposób zgodny z obowiązującym prawem, postanowieniami Regulaminu, pozostałych regulaminów dotyczących poszczególnych usług Serwisu, które stanowią postanowienia szczególne w stosunku do niniejszego Regulaminu i stosuje się bezpośrednio oraz z zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w szczególności osoba korzystająca z Usług Serwisu obowiązana jest do: powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu oraz korzystanie z usług Serwisu w sposób uciążliwy dla innych osób, przekazywania prawdziwych danych osobowych; niedopuszczalne jest tworzenie kont nieistniejących Użytkowników oraz przekazywanie danych osobowych innych osób jako własnych danych osobowych, korzystania z kont innych Użytkowników czy udostępniania własnych kont innym osobom, przestrzegania autorskich praw majątkowych oraz praw wynikających z rejestracji wynalazków, patentów, znaków towarowych, wzorów użytkowych i przemysłowych innych osób, bieżącej aktualizacji swoich danych udostępnionych w ramach Serwisu, zapoznawania się ze zmianami niniejszego Regulaminu oraz innych regulaminów dotyczących poszczególnych usług Serwisu. Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. Niedopuszczalne są jakiekolwiek działania związane z wykorzystywaniem uzyskanych za pośrednictwem Serwisu, informacji dotyczących innych podmiotów oraz działania polegające na wykorzystaniu jakiejkolwiek funkcji Serwisu do rozsyłania oraz umieszczania w Serwisie niezamówionej informacji handlowej (tzw. Spam). Zabrania się umieszczania w Serwisie i rozpowszechniania za jego pośrednictwem: oprogramowania objętego prawami innych osób - bez właściwego upoważnienia, oprogramowania przeznaczonego do nieuprawnionego niszczenia, zmieniania, usuwania, uszkadzania, utrudniania dostępu do danych informatycznych, istotnego zakłócania lub uniemożliwiania automatycznego przetwarzania, gromadzenia i przekazywania takich danych, zakłócania pracy systemów i sieci teleinformatycznych, haseł komputerowych, kodów dostępu lub innych danych umożliwiających nieuprawniony dostęp do informacji przechowywanych w systemie komputerowym lub sieci teleinformatycznej. Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Administratorowi przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6.

Dora

Szybka reakcja to się liczy, pqnowie z serwisu nie zawiedli!

?

Znowu winda nie działa ??? Tylko my w Waw mamy taki problem? Zorganizujcie porządne serwis please

@?

Zrobimy wssystko co w naszej mocy by było ok, pozdrawiam

@Admin

Naprawione

Free

A co mamy mieć doła?

Jola
@Free

Jak nie będzie pasowało to się zwolnie tyle w temacie narazie oki

Ola

Masz rację dobrze się pracuje też lubię Panią Magdę , nie powinnaś operować nazwiskami bo jest RODO

Ksenia

Jest ok!

Dagmara

Pracowałem w różnych firmach uważam że praca ciekawa na poziomie i fajni ludzie zawsze się zdarzy taki, który będzie narzekać.

Ula

Przeprowadzam się do Wrocławia Napiszcie jak tam u was bo chcę się przenieść do waszego oddziału?

Dorota
@Ula

Mamy fajny zespół nic dodać nic ująć. A tak poza tym fajnie się pracuje.

Renia
@Dorota

Zalraszamy

@Renia

Bardao dobrze, jak w domu, tylko pracy ogrom jak się jej nie boisz to będziesz zadowolona -)

@Ania

Nie przesadzaj z tą ilością pracy, nikt u nas na oddziałch nadgodzin nie robi. Slyszalam źe w Waw mieli cisnienie jakiśczas temu, ale chyba dlatego źe byla zmiana systemowa i do tego była nie odpowiednia niepoukładana Główna, ale to chwile trwało . Ten kto ma wiedzę zawsze się wyrabia i daje rade!

1...
@Monika

Dokładnie

Jola

Pracuję w filmie kilka lat i zawsze wszystko na czas nie można narzekać.

Gutek

Zastanawiam się czy jest tak dobrze i nie piszecie?

Iza
@Gutek

Bo jest ok, ale zawsze moź być lepiej :-)

Karol

Jakieś dobre rady przed rozmową dostanę od was?

Sonata
@Karol

- bądź punktualny, tak więc miej na uwadze Warszawskie korki; -)

W Gdańsku jest nowy ok. dyrektor regionalny!

HANIA
@Tomek

A w Waw nie działa lodówka i są problemy z windą hehehe. Ale i tak się nie przeniosę bo super robota

Dyr
@HANIA

Naprawiony!

Prrr
@Dyr

Dalej nie działa

@Prrr

Działa tylko trzeba postępować według instrukcji

zainteresowana Krakow

Wysłałam cv. nie ma odpowiedzi??

Admin GK
@zainteresowana Krakow

Musisz wsłać na oddział w Warszawie...

Zainteresowana Kraków
@zainteresowana Krakow

Dziękuję za odpowiedź

Kobieta

Jakie zarobki są u was?

ADMIN
@Kobieta

Wszystkie ustalenia są indywidualne na rozmowie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

W Łodzi winda działa w kratkę! Zróbcie coś z tym bo mam dość fitnessu.

@123

Sprawdzimy to!

NICK

Dużo roboty, ale praca super wszyscy mówią że najlepszy oddział jest w Krakowie, ale nie mogę się przenieść z Warszawy!

Admin GK
@NICK

Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro GK Group Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Biuro GK Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro GK Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro GK Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro GK Group Sp. z o.o.
  • Wąska 2A
    43-502 Czechowice-Dziedzice

Biuro GK Group Sp. z o.o.