trans-krusz

Pszczyna

Opinie o trans-krusz

driver

Kupują nowe nowe Scanie pewnie nowych kierowców będą szukać na międzynarodówkę

Kiero Jurek

Robota jak robota trzeba robić żeby zarobić od ok 4 w gurę.

Marek

W tym smrodzie za te pieniądze nie warto się mazać. Powroty nie zawsze ale zdarzały się na własną rękę.

pszczyniok

kupili nowe Many szukają kierowców na międzynarodówkę

młody

przyszedłem do firmy bez doświadczenia po 2 tygodniach szkolenia sam juz śmigam tirem, polecam firmę

spinacz
@młody 09.06.2016 16:02

Coś mało napisales

kierowca

Wozimy dla najlepszych. Z nami jestes w czolowce

heheheh

tragedia nie polecam. omijac z daleka

darek

Dobra robota. Idzie smigac

Kierowca

Brudna robota na nowych wyserwisowanych sprzętach. Weekendy w domu. Robota jest nie dla wygodnickich robionyś miętkim h... odpadasz. Pracowity da radę. Z kasą zawsze może być lepiej...

Kir

Dopalacze hyba wam zaszkodzily. Takie bajki to dziecku na dobranoc opowiadaj, jak jesteś kołek i nie umiesz jeździć to idź rowy kop. 95% kierowców wyrabia się z normą, a co do korupcji to chyba sam próbowałeś dać ze masz taką wiedzę na ten temat.

Solidny ale wymagający szef i takich samych ludzi zatrudnia.

Zostaw opinię o trans-krusz - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie trans-krusz