Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Wojtek

Maciuś rozmawia z ludźmi ale wszyscy mają wywalone jajca na niego. Myślał, że na krzywdzie innych zbuduje swoją markę palant.

Darek
@Wojtek

Spadochrony typu Maciej czy Krzysiek powinni zostać raz na zawsze odizolowani od kurierki.

ex
@Darek

Maciej znam i pracowałem jaki Krzysiek ???

Poszkodowany

Konkurs który z dyrektorów sprzedaży zostanie pierwszy odstrzelony a) Michał b) Paweł c) Maciek

Kierowca frachtowy

Zmieniają magazyn na mniejszy a ponoć się rozwijają, nie było pracy to zwolnili ludzi a teraz po co zatrudnić jak więcej paczek, folii nie ma bo po co, najwyżej czasem jakieś wino się uszkodzi...dziadostwo dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo!!!! Powiem więcej - Idzie dziadostwo niesie (usunięte przez administratora)

@Kierowca frachtowy

Muszą bo właściciel ich wywalił za nie uregulowane faktury.

Macho
@Kierowca frachtowy

Witam, czy to nie chodzi o Poznań?, bo pasuje jak ulał!.

@Marek

Ja wszystko rozumiem, taka jest kolej rzeczy ale gdyby mieli dobrą wolę zapłacić to by to zrobili, a tam nie trzeba będzie płacić? A może znów się będą ślizgać kilka miesięcy i znów będą szukać czegoś nowego? Zapłacić zaległości i siedzieć na tyłku a nie przenosić się. Paczek jest teraz więcej wiec i zyski będą a tak jeszcze kilku magazynierow odejdzie bo będą musieli za free dojeżdżać dalej do Lućmierza. Zanim się wyszkolą nowi to będziemy wyjeżdżać o 4 a może nie zatrudnią? Po co, będziemy o 5 wyjeżdżać - byle wszystko tanim kosztem.

@Kierowca frachtowy

Co takiego skłoniło Ciebie aby współpracować z tą firmą jeszcze ? Pytam ponieważ niesamowite to jest jakie ryzyko ludzie podejmują. Jest tyle firm na rynku stabilnych finansowych a jednak pracujesz dla DC.

@Marek

Mi szef płaci na bieżąco ale opiniuje firmę z którą współpracujemy, a dobrze to nie wygląda

@Kierowca frachtowy

Ale szef musi mieć w tym interes przecież za dramo jeździć nie będzie.

Nom
@Kierowca frachtowy

Ty , frachtowy zajmij się robotą a nie jak ten mędrzec parkingowy się udzielasz . Jesteś cep i nic tego nie zmieni

Ciekawy

Na którym frachcie ?

ciekawy
@Kierowca frachtowy

frachtowy na jakim kierunku Ty jeździsz że taki mądry i inteligentny jesteś ????? Ty masz jeździć i słuchać poleceń swojego szefa i kierownika , płacą Ci masz kasę na czas to siedź w szoferce, a jak Ci się nie podoba i tak wiedzą wielka tryskasz powinieneś może zawód zmienić ??? Co ty na to ? Za takie wpisy powinni wsiąść się za ws bo patrzycie szefom, kierownikom wszystkim w oczy a piszecie głupoty na tym portalu.... Nie tobie tu oceniać..... pz

Ciekawy

Dużo ich tam nie ma pod ta rampa tych frachtowców , tak ze znaleść go trzeba koniecznie i ładnie podziękować bo nie zajmie się swoją robota tylko głupoty pisze . Nie cierpię takich fałszywych gnoi, nie pasuje to szukam innej roboty i po temacie. Przez takich gnoi firma traci bo mądry wie jak jest a głupi pomyśli ze to prawda . Pz

Igor
@Ciekawy

ale się uśmiałem idź się leczyć człowieku sterują wami i będą sterować

poznan
@ciekawy

Te ciekawy kierowca tez ma prawo wyrazic zdanie co on inny ?? a ze pisze prawde to boli ......

Każdy orze jak może.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Krzysiek

Maciej jestesmy z toba

Maciej
@Krzysiek

Nie znam takiej miejscowości jak Toba , chyba że to jest na Ukrainie .

DC
@Maciej

Bystry jesteś jak woda w kiblu.

IXELL

Tych liderów biznesu to powinni pozamykać, Być liderem za czyjeś pieniądze to żaden sukces, To się nazywa złodziejstwo....

Poszkodowana

Delta nie ma kasy to już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni bez kasy możemy iść

Szakul
@Poszkodowana

Taaaaaa stara śpiewka od kilku miesięcy. Psy szczekają, a Delta jeździ dalej. Szczekajcie i piszcie głupoty tylko to wam zostało, bo Delta jeździ i wychodzi na prostą.

Aga

Na pobrania czekam od listopada. Zero odzewu, zero kontaktu. Mają ludzi za nic, liczą ze w końcu odpuszczą jak nie będą reagować.

Nikos

Firma Delta jest w tej chwili liderem w branży kurierskiej i głupoty tu wypisuje cię pnie się po drabince sukcesu a wy konkurecja glupio wam się robi to pisał Kurier mam skończone te pisanie i pozdrawiam tych którzy nie wierzą w sukces naszej Matki Zywicielki....

@Nikos

Liderem kabaretu

@Klient

Wczoraj mieliśmy zaszczyt gościć Macieja Zielińskiego. Wszystko idzie zgodnie z planem.

Waldek
@Jarek

ten gosc powinien pracowac nadal na stacji !!!

Sebastian
@Jarek

scierwo

@Sebastian

Wiekszosc za kase zrobilaby to samo tak zawsze bylo i bedzie.

Igor

zazdroscisz ze Jablonski awansowal do zarzadu i wypisujesz takie dyrdymaly nie masz pojecia o zarzadzaniu wiec sie nie wypowiadaj.

serwer
@Igor

Igor , zazdroscil bym gdyby Jablonski zasiadal w zarzadzie np. Mercedes Benz Polska , DHL lub innej firmy o podobnym prestizu. Zasiasc w zarzadzie Delty to jawna degradacja.

IXELL

Dlaczego ktoś usuwa wpisy dotyczące zadłużeń na tym forum? Zarząd firm Delta to kłamcy i oszuści. Od października 2016 są nam jeszcze winni 30 000 zł. Zero kontaktu, zero jakichkolwiek wpłat. Zwodzenie inwestorami. Ostrzegam innych przed podejmowaniem jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Nie jestem z konkurencji i każdemu mogę to udowodnić. IXELL Kalisz kalisz@autolakier.pl

Obserwator
@IXELL

Z tego co śledzę to forum to firma splacila ci jakies 90 tys. Takimi wpisami nie pomagasz ani dc ani sobie. Robiłeś wszystko żeby firma się włożyła tylko po co ? Wtedy też nie odzyskałbyś swoich pieniędzy.

@Obserwator

Proszę nie ironizować i nie traktować wszystkich swoją miarą. Proszę napisać co robiliśmy, żeby Delta zbańczyła! Chyba bardziej wyrozumiałej firmy niż my nie ma. Zadłużenie w lipcu 2017 to przeszło 135 000 zł. To, że zeszliśmy do kwoty 30 000 zł to wyłącznie nasza dobra wola. Wasza łaska to wpłata 66 000 zł. I mamy na to dokumenty. Z reszty różnicy długu, 39 000 zł to faktury za wysłane Deltą paczki. Do dzisiaj wysyłamy bo wiem, że nie dostalibyśmy od was złotówki. Do tego wchodzą nierozliczone reklamację na kwotę około 10 000 zł, za które też nie cie nic zwrócić. I to my robimy wszystko, żebyście zbańczyli... HA HA HA

Jarek

Poczekajmy na to w którą stronę popłynie inpost.

DC

Jaki jest wolumen paczek na dzień dzisiejszy? Kurierzy wożą po 4 paczki czy więcej?

@DC

Slyszalem ze zajmuja sie teraz kosiarkami czy czyms takim.

zooloo

tam nadal pracija Blaszczyki a oni maja we krwi oszustwo. dopoki beda tam pracowali to opinia o firmie nadal bedzie zla

@zooloo

Pracuję bo Błaszczyki są najlepszymi fachowcami !!!

Poszkodowany

z tego co wiem to już płacą a jak tam u was ?

@Poszkodowany

nlnadal kasuja wpisy

Klient

firemka zarejestrowala kapital na 7 milionow. cos mi pachnie ze beda chcieli zalatwic kredycik na 50 milionow i spuscic firme ...

Klient

Rozmawialem z Michalem ktory twierdzi ze firma sie dynamicznie rozwija a te wpisy to ,azdrosna konkurencja.

Karol

Czekam na pieniądze z pobrań już ponad 6-7 miesięcy wiszą mi ponad 4 tyś i co chwila jestem zwodzony że pieniądze wpłyną na konto, Raz już wysłali mi potwierdzenie wpłaty nazwa firmy moja ale numer konta nie,;z Oczywiście niby pomyłka, że źle zaksięgowali, Szkoda że kolejne tygodnie nic się nie dzieje, jeżeli do końca tygodnia nie odzyskam pieniędzy to idę do sądu a tam nie będę walczył tylko o odzyskanie pieniędzy ale o odsetki i odszkodowanie,

Poszkodowany

jak naciągaja?jakie brednie piszesz im nic nie płacisz dłużnik im płaci dołączają kwotę do windykacji a należność jest wypłacana na twoje konto.

dsfasdf
@Poszkodowany

oczywiście, że naciągają. wszystko Co obiecają abyś podpisał z nimi umowę. Super kontakt itp. a po podpisaniu umowy cisza... cisza i cisza... co jakiś czas każą coś zapłacić. Generalnie jest dużo więcej lepszych firm.

klient

Polecam firmę Solventoir sp z o o szybko i skutecznie zwindykuje firmę Delta city i zapomnicie że coś takiego było

Tyńcu
@klient

Nie polecam firmy solventoir. Najgorsza firma jaka moze byc. Naciagaja tylko Klienta.

MONTERS.pl

Sam przez tą firmę prawie wylądowałem w szpitalu. Są mi winni kilkanascie tysięcy i tylko zwodzili że oddadzą. Na szczęście już niedługo będą się kontaktować z moimi prawnikami bo samemu nic nie można u nich załatwić , tylko kłamią że za tydzień itp i podają jakieś daty których nie dotrzymują. Ten nowy zarząd nie chce dobrze, bo gdyby chciał dobrze dla firmy to oddaliby mi pobrania (skoro podobno mają) a ja dalej bym z nimi współpracował, a te kilkanascie tysięcy zwróciłoby sie im po max pół roku bo w tej chwili nadajemy prawie 1000 paczek miesięcznie. Oni wybrali olanie klienta , robienie sobie złej opinii i brak perspektyw zarobku z mojej firmy. Czy to jest działanie dla dobra firmy? DLa osoby która podobno wkłada w firme miliony? Tak sie zraziłem, że teraz pobrania nadaje tylko zagranicznymi firmami i choć płace drożej to śpie spokojnie. To jest kraj w którym nie ma czegoś takiego jak patriotyzm (chociaż dla mnie było to ważne) bo jak chcesz dać swoim zarobić to cie okradną a zagraniczna firma nie i taka jest różnica.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa