Effect Glass S.A.

Opinie o Effect Glass S.A.

Były

Pytanko, czy L.C. Kupił kolejny helikopter? Czy jest już nowy dyro? Czy Miromaro kontrolujący produkcję dalej ogląda w pracy filmy XXX i się obija?

kuternoga
@Były

ciekawe, że Były wszystko wie. Stał przy maszynie a wszystko widział. Dlatego jet już byłym.(ploty zamiast pracy).

ABC
@Były

Dyro przychodzi i odchodzi. Ciekawe w czym problem ?

@ABC

W prezesie

baronet

Nareszcie zakład oczyszczono z chwastów, które ciągnęły szmal, udawały, że pracują i cokolwiek potrafią. Jeden z nich okazał się dodatkowo specjalistą od zajumania. Drugi to mistrz pozorowania pracy- do perfekcji opanował tą umiejętność.

Jozin
@baronet

Chwasty i nieroby to raczej tutaj zostały, co widać po obecnej sytuacji. Produkcja w rozsypce, klienci wkurzenie, rzeczywiście zmiana na lepsze

Flip
@Jozin

A jak pan dyr. z Kielc, dużo obiecuje? Na koniec i tak was orżnie,a harówa i tak zostanie.

Kielce
@Flip

pan z małej p. to ściemniacz. Kłamie prosto w oczy. "Na mieście" boi się pokazać.

kurka
@Jozin

te chwaściory żerowały na pracy innych.

@Flip

Pytasz o Pana J? Niewiem ile L mu płaci, że chłop daje się tak poniżać, poza tym to (usunięte przez administratora) każdy to wie ;-)

@kurka

Jak ktoś zarządza, to chyba nie zap… na linii? Trzeba było się uczyć ;-) A tak poważnie, to nie chciałbyś tej kasy jak byś musiał pracować bezpośrednio z Panem L.C. , zapewniam

maruda

Kierownika zakładu szukają wiec co się dzieje ze starym ? Ciekwae kto przyjdzie tym razem :(

@maruda

Kolejny który dostanie bajeczną kasę, bo niestety właściciel już jest „spalony” na rynku. Ludzi trzeba szanować, ale niestety ten Pan już się nie zmieni, więc jak masz coś w głowie to omijaj tą firmę ;-)

EG

Co się z stało, że szukają Kierownika Zakładu? Jest ogłoszenie na nowego? Ktoś coś zdradzi?

@EG

W tej firmie zmiana dyrektorów to norma. Niestety właściciel jest „specyficzny” ;-) Nikt normalny tam nie wytrzyma, chyba że walczył w Afganistanie albo Iraku ;-) Sorki ale jak ciagle się poniża pracowników (są nagrania) to czego się spodziewać? Nie polecam firmy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Effect Glass S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jaka umowa obowiązuje w Effect Glass S.A. podczas okresu próbnego?

Były

Umowa zlecenie i musisz przynieść swoje ubranie robocze ????

Korona Virus Ludzie po co !!!, co Was zmusza !!! - pisanie o nowym kierowniku negatywy, bo Nowy !!! - robi się spokojniej na stanowiskach pracy, Gość myśli i zapierdziala km po halach i z tego co słyszę w autobusie to z kadym rozmawia, - ja robię soje na stanowisku a Jego jest pełno .... Wszędzie. Andrzej

Turalj
@Andrzej

A to reksa (usunięte przez administratora) ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Effect Glass S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jasio

Rękawic ochronnych brakuje

Tata

wszystkiego czego potrzebujesz do pracy.

@Tata

Brakuje wszystkiego

KarmaWraca

Nie polecam pracy w tym "zakladzie"po pierwsze za nie udolne osoby ,ktore sprawuja tam wladze .Po drugie za brak szacunku dla nowego pracownika od ,ktorego oczekuje sie od pierwszego dnia ,że zostanie sam operatorem i zrobi ponad norme . Pracownicy którzy tam pracuja nie pomoga a jeszcze obgadają miedzy innymi to kobiety ktore wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) maja a same powinny wychwycić pomylki które nowy pracownik popelnił a tak nie jest najlepiej wszystko leniwym paszczakom pod nos ,nie ma co liczyc na madre wyjaśnienie z ich strony . Ale nie myli sie ten co nic nie robi:) Liderzy na + Lecz z wynikajacego tam balaganu brakuje im czasu na przyuczenie .

Wacek
@KarmaWraca

Praca nie należy do lekkich, ale są miejsca gdzie więcej człowiek się namorduje. Wynagrodzenie porównywalne z innymi zakładami w okolicy.

@Wacek

Zmienilem teraz wlasnie prace zarabiam polowe wiecej, tez pracujac na produkcji kierownik moze sie usmiechnac do mnie i ze mna porozmawiac. Jestem traktowany z szacunkiem. Nikt nie wymaga bym byl przed rozpoczęciem pracy na hali. I nikt nie ma problemu z tym ze wyjde 4 min przed koncem jak i tak maszyny stoja. Naprawde gardze ta firma

Szkiełko

Praca jak praca. Nie jest tak źle, są gorsze zakłady pracy. Trzeba się samemu przekonać.

Poxro

Widać naprawdę brakuje wam rąk do pracy skoro piszecie takie rzeczy podając się za pracowników. Ale... na opinie pracowaliscie latami.

Pozdro
@Poxro

Do tej czy do każdej innej firmy pracownicy stoją pod bramą byle się dostać do pracy i coś zarobić. Taki mamy klimat. :)

ta2
@Szkiełko

dokładnie tak!!!!!

@Szkiełko

Smieszne jak biuro pisze komentarze

Kyniu

Przykład traktowania ludzi idzie z samej góry. Nie polecam.

ta
@Kyniu

nie zpomnij jesze raz powielić swojej opini spamerze!.

Kyjiu
@Kyniu

Ma rację chłop Reks przestań pisać z anonimów

noo
@Kyjiu

A ty przetań moczyć łóżko w nocy.

kowal
@Kyjiu

z takim argumentem ciężko polemizować :)

młotek

Konferencja, temat: "kariera zawodowa a wierność małżeńska", referent wygłasza: - Pierwsze miejsce jeśli chodzi o zdrady małżeńskie zajmują lekarze...te nocne dyżury sprzyjają, kilka etatów naraz itd. - Drugie miejsce..to oczywiście artyści...ciągle nowe role, plany, otoczenie. - ...no a trzecie miejsce...to właśnie ludzie tacy jak Państwo - uczestnicy konferencji, szkoleń, jeżdżący w delegację. Z sali odzywa się facet: - Protestuję! już od 20 lat wyjeżdżam i nigdy mi się to nie zdarzyło!!! Na to głos z końca sali, wstaje facet i krzyczy: - I właśnie przez takich (usunięte przez administratora) jak ty mamy trzecie miejsce!!!

noo
@młotek

fajne :)

chłystek

Ja tam też chwileczkę porobiłem i nie podobało mi się. Ludzie wcale nie tacy milutcy jakby się wydawało. Praca strasznie dynamiczna. Zarobki dopiero teraz takie "duże" 3450 brutto, a to dlatego, że kompletnie nikt tam nie chciał przyjść. Szefostwo widząc to zmuszone zostało do nagłego podniesienia pensji. Jeśli ktoś daje nagle z dnia na dzień takie wynagrodzenie, inwestuję sporo w marketing czyli prasa, internet, samochód z reklamą to jednym słowem ma nóż przy gardle, a nie tak jak ktoś tu bredzi "firma się rozwija".

jało
@chłystek

bredzisz, jest walk ana rynku o pracownika stąd zapewne takie działania.

@jało

LOL nie

Jasio
@jało

Bredzisz

Klaudia

Ps. Piszę się skRZata! ????

T

Ktoś tu jest ewidentnie zazdrosny o Klaudyne hehe. Jakim trzeba byc (usunięte przez administratora) zeby pisac cos takiego to sie w glowie nie miesci. Ktos wlasnie udowadnia ze ma zero w glowie a pisze na innych (usunięte przez administratora) . Klaudia jest szczera w porownianiu do innych bab w tym smiesznym zakladzie i da sie z nia porozmawiac pozdrawiam zazdrosnice bez mozgu

O
@T

Osoba ,która to napisała ma racje. Szczerość nie ma nic do kompetencji tej małolaty . Wszyscy co tam pracuja nie maja wiekszych ambicji i pomysłu na siebie skoro daja sie tak traktować i nie ma o czym dyskutować . Okazuje sie ,że wyksztalcenie i ambicje nie pozwalaja na nic wiecej jak robienie ramek a ktoś ambitny jest traknowany jak kupa przez te DAMY :p

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Effect Glass S.A.? Chętnie zatrudniają?

Odpowiedź

Status studenta nie ma raczej znaczenia. Na pewno nie można liczyć na jakiś awans w związku z tym. Zasuwanie na produkcji i tyle.W obecnej sytuacji zatrudnią każdego aczkolwiek nie polecam. Szkoda zdrowia i czasu.

Byly...

Nie polecam tego zakładu ....jest takich kilku panów co najlepiej co robią to podpierd...i to wszystko co im wychodzi i jeden pan z biura która trzyma paluszek bardzo prosto w (usunięte przez administratora) dyrektora..a nie zna się na niczym.atmosfera w tej firmie na minus...zarobki bardzo na minus..liczy się tylko zrobiona robota a o pracownika nikt tam nie dba

Ade

Potwierdzam w 100 procentach wypowiedź pani i nicu prawdomówna co jeszcze gorszego można powiedzieć fałsz obłuda nie polecam nikomu tej firmy

Prawdomówna

Praca na produkcji - tragedia. Wypłata? - tragedia. Atmosfera i ludzie? - jeszcze gorzej. Ogólnie wygląda to tak że osoby starsze stażem chodzą i obgadują nowo przyjętych robiąc im pod górkę i zle się do nich zwaracajac (mowa o kobietach). Fałsz i nic więcej.. Ciągle wyrzuty i spojrzenia tych starych dewotek, aż się nie chve chodzić do pracy.. Pieniądze są tak marne ze gdyby nie koronawirus to połowa osób odeszłaby bez zastanowienia. Praca? Wymagają od pracownika 5 miesięcznego ruchów i umiejętności pracownika który pracuje już ponad 10 lat. Zamiast zrobić postojowe zwalniają ludzi i to 10 min przed końcem zmiany. Po 2-3 osoby dziennie... Nie polecam

Ta firma to jest porażka. Pracując tam bylam mrga zadowolona, pracownicy, mistrz zmiany, dziewczyny z biura - do niczego sie nie można było przyczepić, nawet do Pana Roberta-wykonywał chłop swoją robotę. To co się dzieje w dobie korony to jest tragedia. Zwalniaja ludzi bo wirus, dobrze im sie z nami wspolpracowalo ale jest wirus. Inne firmy jakos potrafia zrobic postojowe badz wysłać na urlop bezplatny - ale nie zwalniaja. A tu? Masówka! I to pracowników ktorzy pracowali bardzo dobrze, cenili robote... Karma kiedys wroci..

Koko

Koronawirus szaleje, na ściance mistrzówki powywieszane instrukcje postępowania i nakazy, których mamy przestrzegać a kierownictwo organizuje szkolenie bhp i spędza około 60 osób na stołowkę, gdzie zbici jak śledzie w beczce mogliśmy się wszyscy zarazić. To jest właśnie obraz myślenia kierownictwa

BrakSłów

Pracuje (znaczy pracowałem/łam) tam ponad pół roku. To co tam się dzieje to czysta masakra. Nikt nie jest dość odpowiedzialny, żeby prowadzić tą firmę, każdy robi co chce. Od pracownika wymaga się coraz więcej, mimo ciągłych awarii. ''premii'' nie można sobie wyrobić, bo zawszę linia staje, bo jak wiadomo- awaria. Po ostatniej wizycie prezesa firmy, dostaliśmy premie motywacyjne, co prawda nie wszyscy, ale nie ma czego żałować ponieważ wynosiła ona od 30zł do 60zł. Kierownicy którzy znają się najlepiej (sam nowy kierownik, który jest od niedawna) rządzi ludźmi i mówi jak ma pracować i nie liczą się ze słowem starszym pracownikiem. Nowy kierownik jest bardzo wulgarny w stosunku do pracowników. Co do ostatnich sytuacji zachorowań na korono wirusa to firma ma na to wylane, brak ciepłej wody (żeby chociaż był czas iść do łazienki), brak płynu do dezynfekcji i innych środkach ostrożności. Takich sytuacji jest wiele więcej. JEST TO OSTATNIE MIEJSCE W KTÓRYM POWINNO SIĘ SZUKAĆ PRACY!

Stary Pracownik
@BrakSłów

Bardzo mi przykro, że Straciłeś robotę, ale w końcu znalazła się osoba, z którą można normalnie rozmawiać i jest spoza układu, bo ma odwagę przekazać wprost uwagi Jełopom prosto w oczy co do Ich roboty. Nikt nie rozumie tych popieprzonych zasad premiowania bo znowu nas (usunięte przez administratora) Dziewczyny z ramek, czy Chłopaki z Cięcia dostają premię, może teraz na zespalaniu dostaniemy parę procent jak skończą się awarie bo - w końcu mamy szkło na myjce a nie jak wcześniej. Nie Pisz bzdur o ciepłej wodzie i o mydle, bo jak brakuje to jest Magazynier na każdej zmianie.

@Stary Pracownik

Jaki układ? Żadnego układu nie było widać.

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Glass S.A. - Wędkowy

• Jak się pracuje w Effect Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Glass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Glass S.A.