Opinie o TCC Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TCC Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCC Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCC Poland w Warszawa

liczzy Nowy wpis

a to gdzieś mogę z internetach znaleźć o tym jakąś konkretną informację?bo tak straszyć to każdy może w internetach anonimowo, no sam rozumiem, dla mnie licza się fakty

taaaa Nowy wpis

taaak, bardzo doceniają tam pracowników-nie płacąc im wynagrodzeń

Oksa Nowy wpis

Pracodawca nie ma obowiązku na zleceniu wystawiać PIT, masz rachunki to sobie oblicz.

PIT-ówka Nowy wpis
@Oksa

Witaj Olu :D czas się doszkolić - pracodawca, zleceniodawca itd ma obowiązek wystawić PIT! Rachunku nie ma obowiązku - powinien to robić zleceniobiorca, jednak na umowach jasno określone było, że zajmuje się tym zleceniodawca. US i tak wam się do tyłków dobierze :*

mhm

oj tak, wiele osób chciałoby spotkać go osobiście

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TCC Poland? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
ad12354

witam, gdzie oni urzeduja w warszawie? nadal nie mam pitu i chcialbym obare spotkac osobiscie

ui

ta firma jeszcze funkcjonuje w warszawie?

mimi

A czy szanowny prezes może się chociaż na tej stronie wypowiedzieć czy PIT-y otrzymamy? I tak wszyscy wiedzą, że to czytasz.

Ludzie dobrej woli. Komenda Wojewodzka w Katowicach prowadzi wielkie sledztwo przeciwko tej firmie czyli Panu obarzeee. Prosimy was o pomoc w sledztwie. Namiary gdzie mozecie sie zglaszac jako byli pracownicy. Wam nic nie grozi. JESTESCIE BARDZO WAŻNI DLA wszystkich poszkodowanych! Teraz Prezes przeniósł się do Łodzi, urzęduję na ul. Żeligowskiego 8/10, ma dwie społki CC Promotions i T&A Investment Group. Dane do kontaktu: KWP Wydział Do Walki Przeciwko Mieniu w Katowicach prowadzi dochodzenie w tej sprawie - numer sprawy RSD 43/15. Sprawa jest również w Prokuraturze Okregowej w Katowiach i Rejonowej Łódź Polsie. Prosimy o pomoc! Kontaktujcie sie!

gosc

jak nie miałeś styczności z tą "firmą" to cie uswiadomie to banda oszustów którzy najpierw wciskajatandetne bazarowe gacie bez możliwości wycofania się z "oferty" a potem szantażują zawarciem "umowy" na abonament na te gacie bez podstaw prawnych bo taka umowa nieważna bez podpisu, i zatrudniaja se telemarketerów żeby udawali windykację i zastraszali oraz nękali czytaj wymuszali od ludzi kase która sie im absolutnie nie nalezy...ale policja już im depcze po pietach i prokurator też bo wbrew temu co tomuś-prezes sadzi ze skoro tu jest Polska to tu sie kradnie, słono sie na tym przejedzie i nie nakradnie juz duzo,takze jak nie chcesz sie pakować w afere przestepcza i nie chcesz by ci kiedys policja zapukała do drzwi to trzymaj sie z daleka od tej "firmy"

;)

Dajcie namiar do tomusia ;)

Callisto

Odpowiedź jest prosta, Tomek zmienia nazwę jak mu się ciepło przy pośladkach robi, przewaznie po tym jak jego poczynania wyciekają do sieci/telewizji. Dzwonicie do ludzi i wciskacie im, że wygrali konkurs. Kilka razy któregoś z Was, studenciaki pytałam, czy to jest umowa, czy jednorazowa akcja, czy mogę odstąpić itd. Wszystko mi potwierdziliście. Przyszły gacie z bazaru, z ABONAMENTEM (któremu zaprzeczaliście!) na te barchany. Sama studiuje, wiem, że jest ciężko, ale 14 za godzinę to jałmużna, nie pieniądz, a Wy się podniecacie jak nie wiadomo czym. Poszukajcie lepszej pracy, do call-center przyjmują byle debila, aż wstyd mówić, że się jednocześnie studiuje i pracuje w tak żenującym miejscu. To gdzie te studia, na Wyższej Szkole Nauczania Niczego?

kasia

dla mnie to oszuści a świadczy o tym właściciel p. TOMASZ OBARA. Naciągacz, oszust bez sumienia.

expracownica

Pracowałam w TCC kilka miesięcy. Firma ma minusy jak i plusy. KAŻDY kto pracował czy pracuje nadal w tej firmie przechodzi odpowiednie szkolenie i po nim może zrezygnować jak nie odpowiada to co się robi-lecz zgadzacie się, a dopiero później jak zostaniecie zwolnieni czy coś wam nie pasuje to mówicie 'och jakie to oszustwo' Zatem po co zaczęliście tam prace? To co piszecie świadczy i o was więc zastanówcie się zanim się wypowiecie. To jest call centre jak każde inne (a ma dobrą stawkę h). Jeszcze chyba nie znalazło się takie, które według klientek dawało by super usługi. Według prawa jest wszystko okej inaczej by nie funkcjonowało. Zaś chyba każdy rozumie inaczej słowo 'oszuści'. Umowy prędzej czy później każdy dostawał jak i wynagrodzenia. Fakt opóźnienia były wkurzające, bo każdy ma zobowiązania, ale to była kwestia kilki dni. Nigdy nie było tak by ktoś nie dostał wypłaty. Studiowałam i czasami ciężko mi było ogarnąć się czasowo to nawet wtedy szli na rękę. Jak pracowałam atmosfera była przyjemna, nawet z 'kierownikami' szło się w każdej kwestii dogadać, wynagrodzenia były również przyjemnie. Pracą marzeń tego nie nazwę, ale dobra by dorobić na studia i mieszkanie. Więc mogę powiedzieć, że polecam. :) PS. Składki na ZUS odchodziły jeżeli wyrażało się na to zgodę i automatycznie mniej się zarabiało.

Konsultantka

Pracuję w firmie kilka miesięcy i nigdy nie było takiej sytuacji żebym nie dostała wynagrodzenia. Pozdrawiam

Karola
@Konsultantka

Bzdury opowiadasz, w kwietniu na 10 nikt nie dostał wynagrodzenia za marzec 2015r. chyba że nie jesteś konsultantką tylko koordynatorką to pewnie dostałaś wynagrodzenie planowo 10 kwietnia. No i ludzie zatrudnieni od początku marca pracowali w kwietniu cały czas bez umów....

wyzwolona
@Karola

od kiedy w tv mówią prawdę ;)przecież media od zawsze manipulują ludźmi...nawet ja nie wierzę w to co gadają w tv...no w każdym bądź razie nie to jest ważne tylko to że wiele rzeczy się wyklucza jeśli ktoś oglądał faktycznie materiał...i tam pracował to wie...

:))

Żenujące jest, że wypowiadają się osoby, które nigdy u nas nie pracowały. Ciekawe, że zespół jest zadowolony, a ludzie zarabiają 2000 zł netto+. W internecie jesteście anonimowi i możecie napisać wszystko. Podajcie swoje imię i nazwisko skoro jesteście tacy pewni tego co piszecie. Pozdrawiam ekipę ;)

Emulgator

Oczywiście, że pozytywne komentarze mają na celu podnieść wyżej opinię o firmie, bo potencjalny przyszły pracownik może się przerazić. Ludzie to jednak lubią żyć w iluzji - piękna, bogactwa i wspaniałości własnej osoby.

Koks

hehehe chyba ekipa zarzadzajaca robi sobie dobry pijar piszac pozytywne opinie. ktos musi cos dobrego napisac bo przezciez wstyd. napisal bym wiele o tej firmie i zarzadzie ale az szkoda slow.

Gośka

płacą 14 zł za godz. pracy + bonusy, także zarobki super, poza tym praca wśród wielu młodych ludzi, zdecydowanie polecam

Pracuje tu od dłuższego czasu, zarobki jak na to stanowisko uważam że wysoka, jeśli chcesz zarobić to zarobisz. Atmosfera....moim zdaniem jest ok , bo chce mi się chodzić do pracy a to chyba najważniejsze...

ona1234

Pracowałam w firmie przez okres wakacyjny, zarobki jak na studentke fajne, ekipa sympatyczna. Za minus mogę jedynie uznać hałas ale chyba na słuchawce to standard

Zostaw merytoryczną opinię o TCC Poland - Warszawa

TCC Poland
2.1/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Smulikowskiego 1/3
    00-389 Warszawa