Opinie o Syncreon Logistic w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Syncreon Logistic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Syncreon Logistic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Logistic w Żary

Nie polecam pracy w syncreonie. Wymagania jak z kosmosu a wypłata marna.. Praca w brudzie, pod presją liderów. Nie możesz zachorować, bo zabiorą premię albo wyrzuca jak wrócisz z L4. Sytuacja w firmie bardzo niestabilna - dziś zwalniają, jutro przyjmują. Dobrze maja wszyscy, którzy liżą (usunięte przez administratora) :) Nawet nie można wyjść spokojnie do toalety. Taśma idzie tak szybko, że nawet nie ma czasu się napić. Na liniach wprowadzono przerwy 5-minutowe, których "okna" nie mają. Nie dość że pracują w (usunięte przez administratora) to jeszcze przerw nie mają bo trzeba zrobić target.. A niech tylko zobaczę że się nie wyrabiasz to zamiast pomóc, chodzą, krzywo patrzą i komentują.. Śmieszne... Kierownictwo nie zwraca uwagi na to co dzieje się na hali. W skali 1-10 praca na 2!

Ktoś

Aż przykro patrzeć jak firma coraz gorzej funkcjonuje, nie szanuje się tutaj pracownika, pozwala się odchodzić doświadczonym pracownikom. Kierownicy operacyjni robią co chcą a prokurent nie ma pojęcia co się dzieje na dole, bo dostaje tylko takie informacje które są wygodne dla kierowników.

Iga
@Ktoś

To przepraszam prokurent nic nie wie ? Nie czyta nawet opinii bo swoim zakładzie to nie ma się co dziwić że lecą na dno

Gerard

Na rewersie zwalniają a na produkcję dziś zatrudnienia są dużo osób a w grudniu zwalniali z produkcji o co tu chodzi zero stabilizacji w tym zakładzie

Róż

Ludzi coraz mniej pracuje nie ma zlecen na jednych działach snują się udając że coś robią a na innych pot się leje a wypłaty te same gdzie tu logistyka !? wdychamy smród chemii dostałem od tego zapalenia oskrzeli ale po co zrobić wentylację lepiej nowo hale stawiać a robole niech się duszą .Dno

Xxxxxlllllllllooooo
@Róż

I tu się zgadzam. Nie raz widziałem jak dziewczyny cf biegną do toalety z ścierkami przy nosie. Brak świeżego powietrza, opary chemii, target z kosmosu, nie ma czasu iść do toalety albo się napić tej stęchłej wody z baniaka bo swojej nie można mieć przy stanowisku pracy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite

Wynagrodzenie miesięczne to najniższa krajowa plus 450zl lub 750zl premii. Dodatkowo co trzy miesiące dostajemy bonus w postaci 100zl, jeżeli w tym okresie nie przebywaliśmy na L4. Każda nowo zatrudniona osoba na rewers po okresie próbnym dostaje tą niższą premię. Dodatkowo na rewersie funkcjonuje coś na zasadzie kar i nagród. Niestety nagrody nie są przyznawane, za to bardzo ochoczo zabierają premie dosłownie za wszystko. Pozdrawiam i nie polecam.

Pracuję na rewersie już kilka lat. To co się teraz dzieje to jakiś koszmar. Brak pracy, menadżer rewersu pokazuje się na porannym zebraniu czasem wcale. Załatwianie prywatnych spraw przez telefon. Pani prokurent nie ma o niczym pojęcia, bo wszystko jest chowane pod dywan. Kradzieże na porządku dziennym, z firmy wynoszone jest wszystko od drukarek po sprzęt komputerowy i nie mówię o pracownikach najniższego szczebla. Narzędzia służące do napraw są wysłużone, wszelkie naprawy robione są po kosztach (druciarstwo na każdym kroku). Z każdej strony słychać płoty, zawiść i zazdrość. Jeden na drugiego donosi, a ostatnio to donosy są na cały dział( prawda Panie Marcinie R?)

Nie Wiadomo o Co Chodzi Rewers Się Sypie a Na Produkcje Są Przyjęcia... Plajta? jak to? Po co nowa Hala?

@anonymous

Nowa hala będzie na nowy projekt gdzie będzie recykling zużytych kartridży do drukarek. Co do braku pracy na rewersie to związane to jest ze zmianą polityki głównych klientów, od których firma pozyskuje sprzęt do naprawy. Poprostu wcześniej brali tyle ile zostało zrobione, a teraz biorą tylko tyle ile potrzebują. Drugi problem to taki, że firma nie potrafi pozyskiwać nowych klientów, a tym samym kolejnych projektów.

Kika

Wie ktoś co się dzieje w tej firmie ? Cały rewers się sypie chyba plajta będzie

Jarek

To jest dobra firma i jak czytam te wpisy to nie dziwię się zwalniają ludzi!!

Pa..
@Jarek

Akurat wiekszość sie sama zwalnia. Za 2100 brutto nawet ukraincom w Polsce sie nie chce tyrać.

A pan to lider ?

Mila

Firma super liderzy tez

@Mila

Ciekawe gdzie

Dojazd gratis hiiiii a ,50 zł. Odciągają co miesiac

Nc.

I po premii kilkunastu osobom polecą, żeby pokryć w pełni koszt "darmowych autobusów". : )

Lig

Pod warunkiem że na produkcję technik dojeżdża na własny koszt za dziadowska pensje

Wieloletni pracownik

Co za bzdura!! Spójrz człowieku na swój odcinek z wypłaty i pokaż mi, że odciągają ci tam za dojazd. Ja czegoś takiego u siebie nie widzę, a korzystam z transportu od początku. Kurde wszyscy się nauczyli tylko narzekać i rytykować, a rozumu w tym nie maja za grosz.

satyra
@Wieloletni pracownik

Racja. Nie ma na odcinku potrącenia za dojazd , jak ma być skoro firma płaci najniższą krajową. Wg kodeksu pracy na cały etat nie można zarobić mniej niż najniższa. To by dopiero było jakby z tej jałmużny jeszcze zabierali za dojazd.

M-R

Co za bzdura Korzystam z dojazdu i jeszcze nigdy nie zdarzyło się żebym miał za to potrącone jakieś pieniądze tak że pozdrawiam osoby które płacą:)

Nie polecam tej firmy. Jednego dnia zwalniają ludzi, nastepnego zatrudniają innych. Nie mozna tam mieć poczucia stabilizacji. Poza tym oczekuje się donosicielstwa na innych ludzi. Liderzy głownie siedzą i patrzą się w telefon i popijaja kawkę. Niekiedy zdarza się że trzeba czekać nawet pół godziny żeby lider podszedł aby pracownik mógł pójść do toalety bo musi na fb posiedzieć. Ale jest na to przyzwolenie pani kierownik obszaru. Bardzo mile widziane jest donoszenie na innych pracowników.

Byly pracownik

Praca za psie grosze.Duzo sie tam zmienilo,niestety na gorsze. Najgorzej mają ludzie z "Okien"po podniesieniu targetu..Brudni czesto i zmeczeni do granic do domu wracają. Liderka ma swoje pupilki i im daje lżejszą robote. Ogólnie atmosfera jest tam do dupy,ploty,donosy na innych, ci na górze wogole nie wiedzą co tak naprawde dzieje sie na produkcji. Zejda raz na ruski rok na dół a wtedy cały "kurnik" wlącznie z kierowniczką rozgania sie po hali i udają takie zapracowane.Firma-porażka. Nie polecam za żadne skarby!!!

ex robol

Jakby dali koło 3 brutto to może bym tam robił, a tak to niech się ciągną, nara

Najgorsza firma odradzam. Robi się za najniższą krajową bo premie odcinają za chorowanie i za urlop.

R-M

W tym pięknym dniu jakim jest dzień Kobiet chciałbym życzyć wszystkim Panią spełnienia marzeń... Wszystkiego Dobrego!!!

Nikt ważny

Aktualnie firma płaci 1530 pln na rękę za charowanie po 8h dziennie bez przerwy. Nawet do kibla nie mozna odejść bez zgody lidera. Nie dowiesz się również dlaczego nie masz premii. Zapomnij , że za sobotę ci zapłacą, sobota to odrobienie wolnego dnia. Na urlop wyślą Cię przymusem bo linia stoi, a jak będziesz potrzebować urlopu to już go nie dostaniesz. Szczerze współczuję ludziom , którzy muszą się tam męczyć, życzę szybkiego znalezienia innej pracy.

Nikt ważny
@Nikt ważny

harować*

cyk

Nawet kierownika z Eurovedru mamy w syncreonie, hihi.

Janusz.

Nie polecam tej firmy największemu wrogowi, pensja gorsza niż w Kambodży na zbieraniu ogórków, większość liderów to osoby, które wyliżą cztery litery do ostatniego rodzyna byleby być w łaskach kierownictwa, traktowanie pracowników w skali od 0 do 10 jest na poziomie -1. Budują nową halę, gdzie zatrudnią kolejne osoby, a nawet jednej nie potrafią ogarnąć. WSZYSCY CO CHCĄ SIĘ ZATRUDNIĆ W SYNCREONIE - stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!

@Janusz.

I to święta prawda.donosicielstwo i podpierdzielanie na porządku dziennym a kierownictwo na to pozwala

1700 pln wypłaty za cały miesiac tyrania. Aha, bo nievwiem czy wiecie, że syncreon zabiera premie frekwencyjną za urlop, na ktory wczesniej sami wysylaja pracownika. Cudowna firma.

Lig

Podnoszą normy że ludzie padają za śmieszne pieniądze 1700 praca robi się ponad siły

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Logistic - Żary

• Jak się pracuje w Syncreon Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syncreon Logistic?

Kandydaci do pracy w Syncreon Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syncreon Logistic