Opinie o Dimar Polska Sp. z o.o. w Łódź Piłsudskiego 135

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dimar Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dimar Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dimar Polska Sp. z o.o. w Łódź Piłsudskiego 135

Byly prezes Nowy wpis

No cos- piękny czasy to były. Nie powrócą.. nie powrócą juz.. życzę Wam wszystkie doświadczenie jako kilkanaście letnie odpowiedzialność za kilkadziesiąt pracownikow. Rzeczy jak negocjacji z klientami, organizacji pracy, omijanie błędy, wplacenie pensji, ZUS, podatki i inne zobowiązań na czasie. Byliście fajnie, ale czasami nie najłatwiej do zadowolenia. Ale tak jak mowię: wspomnień, sentyment i doświadczeń zostają nam wszystkich. Życzę Wam wszystkiego najlepszego (w pracy i poza), pozytywne nastawienia (szklanka był, jest i będzie wtedy pół pełna), duża zdrowia, uważajcie na siebie, w obecny czasach - i conajmniej raz dzienne, uśmiechajcie się.

Mateusz

Nie wiem skąd tu tyle jadu w komentarzach :D pracowałem tu rok i miło wspominam ten czas.(usunięte przez administratora)rzeczywiście mały ale przynajmniej mogłem studiować dziennie i pracować jednocześnie. No i super ekipa!

Wanda Nowy wpis
@Mateusz

Każdy może mieć zupełnie inne doświadczenia - nawet jeśli mowa o tym samym pracodawcy. Dlatego też nie brakuje tu różnych opinii - i tych pozytywnych i tych negatywnych. Fajnie, że Dimar istnieje możliwość pogodzenia pracy tam ze studiami. A w jakim wymiarze czasu tam pracowałeś?

Xxx Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie dorywczo blisko rok temu. Pomyślałem, żeby wrócić bo ze względu na przeprowadzkę bardzo odpowiada mi lokalizacja. Przed kontaktem ze wspomnianą niżej cudowną Panią Beatą postanowiłem poczytać czy coś się tam zmieniło. Wszystkie te opinie przypomniały mi o tym jak naprawdę wyglądała praca w tej firmie i... już niestety nie zadzwonię. Na wstępie mówię, że to co napiszę nie ma być żadną wylewnią żalu i zawiści. Jest to moja neutralna opinia na temat pracy w tej firmie ROK TEMU. 1) DISPO - czas, kiedy nie jesteśmy podłączeni do kampanii, bo np uzupełniamy dane, wliczają się w to również przerwy. Niekiedy ten licznik potrafił się zepsuć i zamiast np 20 min dispo było 50min. Oczywiście nieważne czy czas poświęcony na przerwę czy obowiązki w pracy, jeżeli przekracza więcej niż 5min/h pracy to odejmowany nam jest od godzin pracy, później problem jest z podliczeniem sobie godzin, bo okazuje się, że danego dnia zamiast 4h przepracowane mam rzekomo 3h 22min z sekundami, ciężko więc ocenić czy wypłata się zgadza czy nie. 2) Poniżej wspomniany prezes Jasja rzeczywiście osobom, które nie zrobiły sprzedaży przez 2-3 h kazał iść do domu, była nawet koleżanka, która codziennie robiła niezłe wyniki, a ze jednego dnia nie zrobiła sprzedaży w ogóle to przyszedł do niej z wypowiedzeniem. Teksty o tym, że nie pracujemy, nic nie robimy, oszukujemy go, dokłada do naszych pensji, bo nie ma z nas żadnego zysku były na porządku dziennym. (Głównie to Panie kochany dokłada Pan za najem lokalu, gdzie na spokojnie może pracować 100 osób a pracuje góra 20) 3) pozytyw to częste płatne szkolenia w godzinach pracy (niestety najczęściej z powodu, że padał system, przez co często też byliśmy wypraszania do domu) 4) Pani Beatka to po prostu złoto i szanowny Pan Prezes powinien ją po stópkach całować, bo gdyby nie ona to już dawno nikt by tam nie pracował. 5) wynagrodzenie to oczywiście najniższa krajowa, gdy ja pracowałam niektórzy wciąż mieli minimalnie poniżej. Umowa oczywiście zlecenie, ale dla mnie to jak najbardziej plus. 6) PROWIZJE - nie wiem jakie w tej chwili są projekty, na tym, na którym pracowałam to był żart. Nie było prowizji za pojedynczą sprzedaż tylko za osiągnięcie konkretnego progu (wysokość prowizji nijak nie miała się do wartości czy wkładu pracy włożonego w sprzedaż produktów) Ponadto nawet bardzo dobry pracownik nie byłby w stanie przekroczyć najniższego progu pracując mniej niż 3/4 etatu, więc studenci dzienni naprawdę nie mają co liczyć na żadne dodatkowe pieniądze. Wiele razy była mowa o zmianie progów, dostosowaniu ich do studentów, jednakże przez rok niestety nie udało mi się doczekać.

Xxx Nowy wpis
@Xxx

Zapomniałem o jeszcze jednym punkcie. 7) Grafik jest BARDZO elastyczny. W każdej chwili, nawet tego samego dnia można zadzwonić i powiedzieć, że jednak się przyjdzie/nie przyjdzie. Ogromny plus jest taki, że nie ma wymogu co do ilości przepracowanych godzin- ile możesz tyle pracujesz. To też zdecydowanie na plus

Maciek

Pracowałem tam krótko jeszcze w zeszłym roku na UPC i nie polecam nie wiem ajk można tam wytrzymać dłużej niż pół roku i jeszcze ci ludzie wokół myślą że są lepsi bo nie pracują fizycznie a zarabiają najniższa krajowa i są rozliczania z każdej minuty w toalecie

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Szybki

Nie dajcie się zwieść kilku pozytywnym opiniom. Wiadomo, że napisała je Natalia pod przymusem szefa. A teraz garść konkretów dla nowych pracowników, taki tutorial. 1. Zarobki to najniższa krajowa. Nie licz na więcej. Dodatkowo z pewnością zostanie Ci ukradzione jakieś kilkanaście godzin w miesiącu bo naliczaja czas kiedy nie rozmawiasz przez telefon a uzupelniasz dane. Logiczne, że to twój obowiązek ale szef uważa, że to czas lenistwa i nie płaci za to. Na sprzedaży możesz liczyć na premie, 100, 200 może nawet 300 złotych. Akurat wyrownasz sobie ukradziony czas. No i czasem możesz wygrać koszulkę w nie swoim rozmiarze albo szampon. Serio :D 2. Umowa to najczęściej zlecenie ale można też strzelić inny typ 3. Szef codziennie zatruwa życie pracownikom 4. Natalia z recepcji to fajna babeczka, Becia z UPC też spoko, poza kilkoma wyjątkami to pracownicy tworzą miła atmosferę. Naciesz się nią szybko bo jak przyjdzie szef to czar prysnie. 5. Raz w roku w okolicy świat Bożego Narodzenia szef przemawia ludzkim głosem, robi wigilię służbowa i nawet wino i pierogi kupi. Oczywiście następnego dnia wszystko wraca do normy. 6. Zliczaj sobie godziny bo możesz zostać wyruc... Zrób po prostu taki dziennik 7. Jeśli jesteś studentem to ta praca mimo wszystkich wad jest spoko, nigdy w życiu nie miałem luzniejszego grafiku. Przychodzisz kiedy chcesz i na ile chcesz. W wakacje spierda... jak najszybciej. Nawet w jakimś kebsie zarobisz więcej i mniej będziesz się syresowac 8. Jeśli nie jesteś studentem a ta praca to twój pomysł na życie to albo żyjesz w niewiedzy albo jesteś poje... Wybacz Wiola, Agnieszka i inni, taka prawda. Żal mi was dziewczyny. Pozdrawiam cieplutko. W skali 0-10 daje 2 gwiazdki, jedna za (usunięte przez administratora) ludzi, druga za luźny grafik. Strzeżcie się tego miejsca

Wanda
@Szybki

Podoba mi się, że wyliczasz konkrety w punktach, natomiast ujawnianie danych koleżanek z pracy jest słabe. Jednocześnie mam do Ciebie prośbę o podpowiedź. W ogłoszeniu o pracę w Dimarze są podane trzy przykładowe pensje najlepszych telemarketerów: http://www.dimar-group.com/pl/praca2.asp Możesz określić mniej-więcej, po ile godzin zrobił każdy z nich? Dziękuję z góry!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Dimar Polska Sp. z o.o.?

Tak

Jak najbardziej. Nie trzeba mieć doświadczenia ani matury. Teoretycznie można mieć 18 lat, nieskończoną zawodówkę i iść tam pracować.

Dominik

Z tej pracy wynioslem 400 złotych wypłaty, dwie myszki komputerowe, klawiaturę i uraz mózgu, nie polecam.

Krotko i na temat, koledzy i kolezanki z pracy cudowni tylko szef to k. Zarobki slabe, czesto ucinana pensja za przekroczrnie przerwy (kiedy sie przekracza czas bo trzeba uzupelnic jakies dane). Liczone magiczne dispo czyli czas kiedy nie rozmawiasz, i odliczaja ci 30-60 minut dziennie. W skali miesiaca jestes 100-200 pln w plecy. Nie polecam, pozdrawiam serdecznie ekipe, pania Beatke, Natalie i innych, wy byliscie cudowni!

Byly pracownik

Nie no musze cos jeszcze dopisac bo mnie nosi. Jasja, ty pier melepeto, wiesz, ze jestes bardzo zlym czlowiekiem? W dniu twojej smierci ludzie beda otwierali szampana a na twoj pogrzeb przyjdziemy z usmiechem na ustach i balonami w rece. W calej firmie nie ma nawet jednej osoby co cie nie obgaduje. Jestes glownym tematem naszych rozmow. Nie pozdrawiam cie PS: kiedyś splunąłem na twoje biurko jak cie nie bylo w gabinecie

Wanda
@Byly pracownik

Rozumiem, że masz dosyć nieprzyjemne doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Dimar, ale to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu rozważania. Wcześniej wspomniałeś, iż zarobki nie należą tam do tych najwyższych. A może dodatki pozapłacowe w jakiś sposób rekompensują te braki?

Szybki
@Wanda

Wanda użyj mózgu zanim osmieezysz się w internecie. Miejsce do wystawiania opinii pracodawcy to idealne miejsce do... wystawiania opinii pracodawcy. No nie wiem gdzie sprzeczność widzisz. Dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś głupia

Mala mi

Firma Dimar .... Powiem tak atmosfera fajna ale szef jest tragiczny ... Dal mi wypowiedzenie w Dzien Kobieta do niego nie dociera jak ktos mowi mu prawde czepia sie kazdego !!!

@Mala mi

Szef jest bardzo zatruty.

Iza

Jaka macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

@Iza

Cześć, zapraszam do aplikacji. Atmosfera u nas jest bardzo pozytywna :)

Były pracownik Tomek
@Dimar

Atmosfera jest nieprzyjemna.Ciągle pretensje prezesa.O wszystko się czepia.Szczerze nie polecam

Tom

Tragiczna

@Dimar

Pracownicyjak najbardziej spoko, natomiast trzeba sie przygotowac na pretensje od szefa, codziennie o wszystko. Gdy gdzies wyjezdza to w pracy jest milo i rodzinnie

Ostra

Pracuję tu jakiś czas i nie kojarzę kiedy były stosowane kary. ??? Co do sprzątania -to mamy od tego osobę która dba o czystość. Jeśli sobie sami brudzimy to w brudzie siedzimy. !!! Są nowe projekty i jeśli pracujemy - po prostu zarabiamy. Większość odchodzi z krzykiem , a potem do nas wraca z uśmiechem. Należy wyjaśniać pewne sytuacje by nie było niedomówień, to i atmosfera będzie lepsza. Tworzymy dobra atmosferę, lecz zawsze znajdzie się ktoś -kto knuje, wymyśla niepotrzebne i kłamliwe historie. My sami siebie Polaków nie rozumiemy, a co dopiero szefa Holendra:) Pozdrawiam i zachęcam przyjdźcie i się przekonajcie jak tu jest naprawdę- nikogo nie słuchajcie -jak ja.

ninja
@Ostra

toPolacy mają się dostosować do mentalności holendra, który traktuje ludzi jak roboty , rzeczy delikatnie mówiąc a on tutaj na ludzkiej krzywdzie zbija kokosy

Ty
@ninja

Ninja 100% prawda

@ninja

100% zgadzam sie

Ostra

W firmie o której piszecie takie brednie, również zaakcentujcie dobre informacje. Takie jak , że wynagrodzenie wypłacane jest na czas , są nagrody rzeczowe nagradzające wyniki sprzedażowe Jeśli chce się pracować -można zarobić. Kadra jest różna owszem- jak i wszędzie, nie każdemu więc każdy ma odpowiadać.

smutny

Nagrody rzeczowe? Ha, ha ..... latarka lub kubek , albo autko dla dziecka

INformator
@smutny

Pracujemy dla zysku.Prowizja jest twoją wydajnością, jeśli się nie starasz nie masz- prosta rzecz. Mamy także bony pieniężne do wygrania, bilety do kina 2D. , a także inne gadżety - to bardziej dla smaku .Przyjdź i przekonaj się. Masz więcej możliwości, lecz czy masz chęci ?

Katastroficzne atmosfera i sze
@Ostra

Wynagrodzenie jest na czas bo kadrowa o to dba żeby nie zrobić pracownikom krzywdy

@Ostra

Z ta pensja na czas tez roznie bywa bo zdarzalo sie 11 albo 12. I to ostre naciskanie na wynik, wiecej wiecej kur wyscig szczurow a pracownik zestresowany chodzi caly dzien

Kolega

Wszystkie pozytywne opinie piszą liderzy oraz informatycy. Prezes ich nie pisze, bo słabo zna język polski.

@Kolega

Nie miejmy im tego za zle, sa pod przymusem szefa. Na pewno mowil "natalja pysz tu opinia bo nie bedzie wynika"

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Dimar Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Dimar

Witam. W naszym biurze panuje sympatyczna, rodzinna atmosfera. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół, w którym każdy może na siebie liczyć. Każdy nowy pracownik, jest krok po kroku wprowadzany w struktury firmy poprzez niezbędne szkolenia, na każdym etapie zatrudnienia może również liczyć na wsparcie kierowników oraz kolegów z większym stażem. Zapraszamy :)

@Dimar

Stek kłamstwo.W tej firmie ciężko jest pracować właśnie ze względu na bardzo złą atmosferę.Nie polecam nikomu.

Była pracownica

Jeżeli chodzi o atmosferę to Pani Beata (kierowniczka zespołu UPC) I Na taki (sekretarka I osoba rekrutująca) tworzą wspaniały team I dbają o to żeby była atmosfera na prawdę super. A wiecie czemu była? Z tego względu że jak się ma (usunięte przez administratora) szefa to tak jest że się wszyscy razem trzymają.

Karol

Sprawdziłem stawki i to chyba jest nie porozumienie. Tak płaciły firmy 5 lat temu

ciekawa
@Karol

Był Pan na rozmowie? Jak wyglądają stawki?

pracownica
@ciekawa

2100 brutto. Minus odejmuja z wyplaty czas pracy w ktorym wypisuke sie papiery. Wychodzi tak ze z 8h dnia pracy wychodzi 7h...

Ciekawa
@pracownica

Jak wszędzie. Ale to umowa o pracę? Czy zlecenie? 2100 za ile godzin?

@Karol

Zapraszam na rozmowę, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat płac oraz prowadzonych obecnie projektów. Pozdrawiam

gtr
@Dimar

Przecież się tym chwalicie na stronie: "Zarobki naszych najlepszych telemarketerów: 1 osoba: 2156 zł netto 2 osoba: 1948 zł netto 3 osoba: 1623 zł netto" tak się zarabiało nie 5, ale 15 lat temu.

@gtr

Witam, dane które Pan/i wkleił odnośnie pensji, są danymi od dawna nieaktualizowanymi. Zapraszam na rozmowę w celu uzyskania obecnych stawek oraz prowizji. Pozdrawiam

@gtr

Dokładnie,zarobki tam są niskie.

Była pracownica

Zarobki są okropnie niskie. Podstawy nie zwiększył Holender...

M

Sorry,ale ta firma nie ma racji bytu.Każdy kto tam pracował to wie.Zarobki są żadne chyba,że nie ma skę wymagań.Wykształcenie?wymień mi 5 osób chociaż z imienia,które mają tam wykształcenie.Nie polecam,nie warto.Chyba,że ma się 0 wymagania.

NihilNovi
@M

Rzeczywiście, do call center ida osoby po specjalistycznych studiach....

m
@NihilNovi

Ale na kierownika to wypada mieć wyższe wykształcenie...

T.
@m

Może nie wiem co wypada, ale o wiele bardziej liczy się doświadczenie oraz sposób przekazywania swojej wiedzy.

Mała
@T.

Hahahah ???? śmieszne to jest, szkoda że osoba która to pisze sama pewnie tam pracowała ???????? bez komentarza ????

M
@T.

Doświadczenia to tam nie ma nikt,sorry taka prawda-w zakresie sprzedaży,motywacji,współpracy,można by wymieniać bez końca

Zastanawiam się dlaczego pracownicy nie piszą?

Julita

@Stefan, dlaczego uważasz, że firma jest jak napisałeś "spoko"? Co konkretnie na to ma wpływ? Napisałeś jeszcze, że firma aby utrzymać pewien poziom musi dyscyplinować pracowników. Co zatem rozumiesz przez dyscyplinowanie pracowników. Każda firma ma swoje zasady i wymagania, jednak warto by było jakbyś napisał co dokładnie masz na myśli.

Sprawiedliwa

Nie wierzcie w te kłamstwa odnośnie kar i małych zarobków. Jeżeli ktoś pracował uczciwie i regulaminowo bez szkody dla projektu to dlaczego miałby z tego tytułu ponieść karę. Taki piszący (krzyczący tchórz )- to powinien przedstawić się z imienia i nazwiska skoro był taki niedoceniony i karany. Uważam, że nie należy obrażać osób pracujących ,FIRMA rekrutuje osoby z odpowiednim wykształceniem . Za to osoba rzucająca takie oszczerstwa- zapewnie wykształcenia nie posiada i lubi tak dla zasady sobie popaplać zamiast zająć się czymś konstruktywnym. Ja jestem zdania - przekonaj się osobiście. Za siedzenie i nic nie robienie-nie znam pracodawcy ,który chętnie i dobrze by płacił.

Karol
@Sprawiedliwa

Dziękuję za jakieś pozytywy- bo dziś idę na rozmowę do Dimaru, słyszałem od kumpla, że nie jest wcale tak źle. On już pracuje 2 tygodnie i jest całkiem zadowolony.Jest jakiś dobry projekt na którym można zarobić . Pozdrawiam wszystkich piszących.

gtr
@Karol

noo super, aż serce rośnie. Pytanie tylko dlaczego opinia i odpowiedź na nią, pojawiły się w odstępie 4 minut :) ?

Stefan

Normalna spoko firma. Chcąc utrzymać pewien poziom muszą dyscyplinować pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Dimar Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dimar Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dimar Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dimar Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 48 ocen.

Dimar Polska Sp. z o.o.