Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Gdzie impreza ja sie pytam

Nie sa swiadomi konkurencji, strefy ekonomiczne doganiaja nas z zarobkami, a tam wystarczy miec podstawowke, czechy stoja otworem.. Moze lepiej podniesc nieco pensje i zatrzymac fachowcow niz placic ochlapy co chwile nowym pracownikom, ktorzy nie generuja takich zyskow.

ymil
@Gdzie impreza ja sie pytam

Zarząd dopiero się obudzi na koniec , popatrz na firmy dołowe, trzęsą kolanami proponują już od 3-6 tyś netto , bo wszyscy walą do SIGU, nawet porzucają pracę,pomęczy się parę miesięcy w SIGU i PYK pod JSW, tyle w temacie

Gdzie impreza ja sie pytam

Generalnie bardzo nie w porzadku zachowanie zarzadu. Na poczarku roku oglosili wielce festyn na 25 lecie, ktorego nikt nie widzial, pozniej impreza "karczma piwna" na ktora sie trzebabylo deklarowac pol roku wczesniej, zeby teraz sie dowiedzieć, ze to wlasciwie jest impreza barbórkowa na ktora nie mozna sie dopisac, brawo. Stawki co roku rosna o ok 2% i wielce tą waloryzacje nazywaja podwyzkami, wytypowani raz na jakis czas do przeszwrwgowan sa osoby, ktore maja chody w dozorze lub na prawde pracowali na głodowej stawce dotychczas. Dozor przyznawany dla niewyksztalconych po znajomosci, tworzone stanowiska ktore nic nie wnosza w imie 'rozwoju'. Mlodzi ambitni nie maja tu czego szukac, ta firma to umieralnia, gdzie czlowiek moze sobie spokojnie dorobic do emerytury za te 3tys.

ymil
@Gdzie impreza ja sie pytam

Poco dawać podwyżki , stawki , jak można dać premię jednorazówkę i sprawa załatwiona , ludzi na jakiś czas uspokoić, i to im pasuje , tak to wygląda, jak znowu jest dym że nie było podwyżek no to PYK premia jednorazowa , ale to się nam fizolom nie opłaca na dłuższą metę tyle pozdro

Najbardziej denerwujące w firmie jest podejscie dozoru do pracowników... Niestety nie ma współpracy obopólnej. Jeśli dozór ma zle Ty masz miec jeszcze gorzej. Temat dotyczy WB Ogólnie firma jest spoko tylko ten Dozór.

Byly
@Gość

Sam kiedys zrezygnowalem przez ten problem, doszly mnie sluchy ze teraz sie od tak po prostu odchodzi bez zbednych formalnosci, a jak z kasa nadal tak kiepsko ?

Zosiasamosia
@Byly

Szału ni ma... Dodatki doliczyli do wypłaty i wielkie podwyżki.

Znienawidzony
@Gość

Pewnie Wam się "poprawiło"jak Łaka rządzi.Nam na WZ kamień z serca spadł.

Mrowkojad
@Znienawidzony

Oj uwierz, że się poprawiło. Kierownik ma być nieugięty bezstronny i nie działać na szkodę pracownika. Pytając ludzi na WB w końcu usłyszysz pozytywne opinie na temat kierownictwa. W pracy chodzi o jakieś porozumienie, my robimy swoje kierownik swoje i jak dotąd wszystko jest tak jak być powinno. No a wiadomo, że jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

Jestjakjest
@Mrowkojad

Wlasnie bezstronny a akurat On do końca taki nie jest. Jak by kazdy robił swoje było by ok ale niestety ręka ręki nie myje. Po prostu Ci co mieli gorzej za poprzedniego teraz maja lepiej a Ci drudzy gorzej. Wiec opinia nie jest do konca adekwatna. Ja akurat sie rozczarowalem i nie tylko Ja.

Lolo
@Jestjakjest

Pewnie nie dostales podwyzki kolejny raz z rzedu albo nie mogles sie zwolnic szybciej z pracy

JakoscZaufanieRozwoj

W firmie panuje inteligentny mobbing... Niby firma w nowej odsłonie stawia na rozwoj. Ale od środka wygląda to zupełnie inaczej. Firma jako ogół nie jest zła ale przez ostatni czas idzie bardzo w złym kierunku chodzi głownie o podejście do pracownika. Ludzie się zaczynają zwalniać na potęge. A wtedy zaczyna się profesionalne nękanie.

Zaniepokojony
@JakoscZaufanieRozwoj

Głownym prowodylem mobbingu są osoby dozoru konkretnie dwie na wydziale WB powinno się ich przerotować puki nie jest za późno. Bo działają na szkodę firmy.

Interesant
@Zaniepokojony

I jedna na WP!

Rudyślepca
@Zaniepokojony

Kolego kto na WB się tak spanoszył? Czyżby pan ryszawie zaruściały?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Ika

Chciałabym dopytać o stanowisko "Specjalista ds technicznych" - wymagane jest wykształcenie średnie techniczne - mógłby ktoś po krótce opisać jak faktycznie wygląda praca na tym stanowisku?

...
@Ika

Wchodzisz po 6, ponarzekasz troche na parking raczej jego brak, pijesz kawe, potem idziesz przeparkowac auto, ploteczki opowiesci, powazna mina, internet kawa kawa kawa itp, 13 konczysz i czekasz na odbicie dyskietki o 14. Dasz sobie rade, rekrutuj

Ika
@...

Czyli mało ma to wspólnego z opisem zadań na stronie JZR?

WBWSWPWZ

Witam. Szukacie opinie to wam ją dam. Pracuje już w tej firmie grubo ponad 10 lat i widziałem nie jedno. Do pracy przychodzi się po pieniądze i miesięcznie nie zarobisz za dużo, ale gdy policzysz sobie zarobek roczny netto to na 11 grupie przy jakiś tam nadgodzinach wyjdziesz prawie 5-ątke netto. Licząc na dodatki. Takze źle nie jest. Najgorsze w firmie jest nie docenienie przysłowiowo "starych dobrych fachowców " i pracowitych ludzi. Bo pracując okrągły rok starannie wykonując swoje obowiązki bez zwolnienia lekarskiego, zarobisz tyle samo co gość który to pieprzy i ze dwa razy w roku ma planowane chorobowe. Bo przecież jak jest to coś zrobi. Dozór jest w porządku. Jak podpadniesz to masz ciężej. Ale tu cię nie zwolnią. Bo przecież jak jesteś to coś zrobisz. O żadnym mobbingu nie ma mowy. Co najwyżej głupie docinki. Jak się nie znasz na żartach to nie skladaj cv. Ogólnie jak jesteś mlody nabierzesz doświadczenia. Jak już masz doświadczenie to jak Ci zaproponują stawkę to pewnie uciekniesz do Castoramy bo chociaż czysto i ładne dziewczyny można pooglądać. Ogólnie polecam choć szkoda że firma nie płaci więcej bo przy takich cenach jak mają to stać ich na wiele więcej żeby dać zwykłemu Kowalskiemu. No i ostatnia sprawa. W administracji jest tyle stanowisk do spraw nie potrzebnych na których musi zwykły szary człowiek pracować że ręce opadają. No i czepianie się o pierdoły. Ludzie ogólnie fajni ale zawsze znajdzie się jakiś konfident przy tylu ludziach ,charaktery są bardzo różne. Dobra idę spać.

Notefac
@WBWSWPWZ

Opinia wygląda jak by pisał ją dozór chcąc ocieplić swoj wizerunek, co ciekawe dozór zaczyna sie zapisywac do związków... Ciekawe czemu? Skoro są tacy bez skazy.

11gr
@WBWSWPWZ

Nadgodziny są żadko. A rachunki trzeba płacić co miesiąc. Więc roczny zarobek nie bardzo z tym współgra. Nie powiesz Pani w okienku że zapłacisz rachunki jak kolega zachoruje,bo wtedy będziesz miał nadgodziny. Cała sztuka polega na tym żeby zarobić w osiem godzin co miesiąc. Ile w końcu też można robić tych nadgodzin. Co później człowiek ma z tego życia?

Pretendent

Dlaczego usuwane są opinie na temat pracy w JZR?

Stifler
@Pretendent

Bo prawda boli najbardziej...

Witek

Czy trzeba mieć duże doświadczenie żeby dostać się do pracy?

Prawydolewego
@Witek

Wystarczą dwie ręce w sumie to nawet lewe... Swietnie dasz sobie rade...

Jon
@Witek

Od 1.09 rozpoczynam w jzr prace, czekają na mnie trzy miesiące i jestem pozytywnie nastawiony a jak będzie to czas pokaże. Finanse jak na początek to szału nima ale myśle ze z czasem będzie lepiej

addon
@Jon

nie bedzie

Ahmed

Zarobki średnie praca ciężka na tą chwile można znaleść coś lepszego i ludzie to robią w dodatku to zapylenie i brak parkingu nadzór ma oczuwiście swój...

Interesant
@Ahmed

Ja też uważam, że w dzisiejszych czasach można dużo lepiej i bez takiego wysiłku jak w JZR zarobić u prywaciarza na "strefie" Nie rozumiem skąd ta ekscytacja JZR'ami. (usunięte przez administratora) gonitwa, wieczne sprawdzanie pracownika, kamery, podpisy i sprawdziany...

Parking płatny 24h

Wydział -WB. Moja droga do pracy trwa 10 minut. Pracując na godzinę 6:00 , jestem zmuszony wyjechać o 5:00. Tylko po to żeby znaleźć miejsce parkingowe i nie spóźnić się do pracy. Dramat! zróbcie coś z tym! Jak liczę mój czas poświęcony na pracę to popadam w depresję :/ Wyjście z domu 5:00 powrót 15:00 :( Zarobek nie wart poświęconego czasu i wysiłku.

CNC

Poważnie rozważam wypowiedzenie umowy o pracę. Opinię o JZR sami sobie dodajcie...

@jony a jak przedstawia się możliwość awansu oraz dodatkowe benefity takie jak kursy językowe, czy też karnet na siłownie? Każda merytoryczna opinia, która będzie zasadna i zgodna z regulaminem, przyda się nam. Czy mógłbyś opisać swoje doświadczenia pod kątem rekrutacji, może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników?

Jony
@Marta

Kwestia awansu jest taka jak wszędzie musisz mieć znajomości i czekać aż zwolni się etat

@Jon a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów oraz możliwości rozwoju w firmie J.Z.R.? Posiadasz informacje na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Napisz co sądzisz na ten temat, z chęcią się dowiemy.

jony
@Marta

Oprócz wypłaty o miesiąc dostajesz, nagrodę Branżową którą w lipcu płacą, wysokość nagrody jest porównywana do wypłaty, teraz tak na święta wielkanocne i bożego narodzenia dostajesz kilka stówek coś około 500 zł to wypłacają z funduszu socialnego i tyle dodatków :)

@Witek udało Ci się uzyskać informacje na ten temat? Czy ktoś z Was posiada wiedzę odnośnie aktualnych rekrutacji w firmie J.Z.R.? Każdy merytoryczny komentarz się przyda na tej stronie.

@anonymous Co rozumiesz przez stwierdzenie, że "na tym się kończy rekrutacja"? Mogę Cię prosić o więcej szczegółów? @jus A jakie warunki na początek współpracy w firmie J.Z.R. są proponowane nowemu pracownikowi? Będę Ci wdzięczna za tę informację.

Kuba

Firma ma opinię świetnego pracodawcy. warto aplikować?

jus
@Kuba

To zależy ile chcesz zarobić , mój przykład 8 lat stażu stanowisko : ślusarz 2800netto ,spawacz, tokarz,frezer 100-300netto więcej zarabiają Świeżak na początek dostaje 2200-2500 netto,tak to wygląda myślę że pomogłem

@jo jest gość @. Przypominam, że na naszym forum obowiązuje kultura wypowiedzi, a obrażanie innych użytkowników jest zdecydowanie nie na miejscu. Może podzielicie się szczegółami ze swojej współpracy z firmą J.Z.R.? Dodam, że na stronie firmy znalazłam informacje o trwającej rekrutacji na stanowisko między innymi Technologa oraz Tokarza: https://www.jzr.pl/o-nas/praca/ Czy ktoś mógłby napisać, jak wygląda proces rekrutacji i jakie benefity pracodawca oferuje nowym pracownikom?

@Marta

Proces rekrutacji wygląda jak jest opisane na stronie ;) A w niektórych przypadkach tak, że człowiek dzwoni pyta ile zarobi spawacz(BW, stale, tytany, chromy, mangany, 20 lat doświadczenia itp. itd.) dowiaduje się, że koło 3500 brutto na start potem może nawet 4100 i na tym się kończy rekrutacja;).

@niki, masz jakiś pomysł, z czego mogą wynikać te rozbieżności? Może warto byłoby negocjować warunki z pracodawcą? Osobom zainteresowanym pracą podrzucam link, w którym znajdziecie aktualne oferty pracy w J.Z.R. - https://www.jzr.pl/o-nas/praca/

niki
@Marta

Powiedz kto to ma negocjować , strona społeczna czyli Związki Zawodowe owszem negocjują ale koryta dla siebie, wstyd, przez taką stronę społeczną dzisiaj w firmie jest jak jest tragedia

Gosc
@Marta

Witam, a na jakie zarobki może liczyć specjalista do spraw księgowości, specjalista do spraw technicznych czy też technolog ? Jestem piekarzem i chcialbym zacząć karierę w JZR, firma szkoli pracowników od podstaw z tego co slyszalem tak ?

jo jest gość
@Marta

Pani Marto. Jeżeli z dekarza,piekarza,czy też malarza potraficie zrobić operatora cnc.To proszę zrobić ze mnie zastępcę prezesa np.Lub ewentualnie obioł bym jakieś inne intratne stanowisko. Obiecuję że sobie poradzę. Bo jo to jestem gość.

Gowork
@Gosc

Taa szkolą... wysługują się pracownikami z dlugoletnim starzem ten nianczy takiego i nic za to nie dostaje... Oto cala prawda o szkoleniu. Sam musze nianczyc noweg.

Gofuck
@Gosc

Co ciekawe od kwietnia 10% pracownikow zostanie przeszeregowanych na wyzsze stawki, w pismie Prezesa byla mowa o pracownikach z najnizszymi grupami stawkowymi zatrudnionymi na czas nieokreslony a w praktyce zostali przeszeregowani głownie nowi pracownicy na czas określony, co ciekawe czasem i o dwie grupy w gorę. A stary fachowiec musi prosic sie o grupe gdzie w odpowiedzi dostaje że nie masz az tak niskiej i czego chcesz czlowieku. Niech robią tak dalej to zostaną tylko nowi niewyuczeni pracownicy. Nie ma sensu starac sie o cos w tej firmie a szkoda.

Gosc
@Gofuck

Ja chce sie nauczyc, to kim tam fajnie byc ? Podwyzki tez mi na reke, tylko ja to bym chcial byc tam kims wyzej, nie chce sie uczyc na hali, konstruktor np, trudne to ? Ja chce sie nauczyc

Lilly
@Gofuck

A po chuy im przekazujecie wiedzę? Ja mam to gdzieś i nie mówię nic skoro nowy pracownik po pół roku zarabia więcej niż wy to chyba potrafi to zrobić proste? Więc niech napyerla

Z gór .

Dzień dobry Myślę że JZR y są całkiem niezłą firmą . Sporo osób tam pracujących powinno zmienić podejście do pracy . Do pracy przychodzi się pracować a nie jak niektórzy tu cytat przychodzę do pracy żeby wypocząć. Pozdrawiam wsxystkich.

jo jest gość
@Z gór .

Hej ,myślę że jesteś jednym z tych nieudaczników co to sami nic nie potrafią. I żerują na wiedzy i umiejętnościach innych.Mogę się założyć że Twoimi najczęstszymi słowami w pracy są: ja nie wiem,ja jeszcze tego nie robiłem,bo ja nie zostałem przeszkolony.No i oczywiście wszystko trzeba pokazać Ci palcem,bo sam to tylko do kibla potrafisz trafić.Dla tego podoba Ci się ten zakład. Ps.oczywiście zarobisz tyle samo co samodzielny fachowiec. No to Ci się podoba.

@jo jest gość

Rozczaruje Cię . Już nie pracuje w JZRach . Nikt za raczke nie musiał mnie prowadzić . Jestem już na emeryturze. POZDRAWIAM NIEUDACZNIKA.

@Gowork oraz @Z gór Chciałabym Was prosić o powściągnięcie języka, to nie miejsce na słowne przepychanki. @Tomasz A co Twoim zdaniem sprawia, że firma J.Z.R. jest dobrym pracodawcą? Są to warunki zatrudnienia, atmosfera, czy może jedno i drugie? Jakbyś mógł swoją opinię rozwinąć pod tym kątem, to będzie ona na pewno dla innych cenna.

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.