Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

ck32

jak dla kogo, dla firmy

mali

Nie podobają się 14-stki-pokołny i podziękowania kierowac do pana W.,G i innych przedstawicieli Jedności,którzy nam to załatwili.Pytanie nasuwa się jedno w tym kontekście,dla kogo Ci panowie pracują.

PRZODEK JZR

,, KROTKO I NA TEMAT'' WIDAC ZE KIEROWNICTWO Z ZOFII MA SERCE Z ,,FIRMY'' KTORE PRZYSZLO Z PRG ZENADA POMYSLCCIE O LUDZIACH ONI PODNOSZA KWALIFIKACJE A STAWKA STOI!

Panowie dziwicie się czternastką a czemu? Nasi przedstawiciele podpisali porozumienie z pracodawcą, to że nie znają się na ra (usunięte przez administratora) nkach to nie nasza wina my tylko zaoszczędziliśmy firmie parę złotych:) Niestety następny wybór przedstawicieli związkowych powinien być bardziej przemyślany, bo walczenie o dobrobyt załogi nie polega na "lansie" swojej osoby i organizacji związkowych.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Borynia

Witam was !! jak tam 14 - nastki ? bo na Boryni porazka ;/!! najpierw wyplate dali chodz byla dobra a potem 14 -nastke i mysla ze sprawa z tym ucichnie ;/ Pozdrawiam ( rok temu byla lepsza 14-nastka niz teraz ) ehh

xxl

Nareszcie tego wiepsza pokarało,od Krypola oswobodziłeś nas Panie.

najlepszy

Do biedronki za ochroniarza.Takich jak ty to mamy już na pęczki.

dobry pracownik

Witam. Mam pytanie do pracowników JZR. Czy istnieje możliwość dostania się do Waszej firmy osobie która nie ma doświadczenia w pracy na dole, lecz jest w trakcie nauki w technikum górniczym ?? Za odpowiedzi dziękuję

G-7

zły - 2013-01-09 14:17:40 I jak zwykle przed 14 ogolili nas z ciężko zapracowanych pieniędzy kpinaA to tak co byś za dużo pieniędzy czasem nie miał ... Ciekaw jestem jak nowo liczone 14-stki wyjdą ale z pewnością bez korzyści dla pracownika .

zły

I jak zwykle przed 14 ogolili nas z ciężko zapracowanych pieniędzy kpina

qwerty

rylek - 2013-01-08 17:14:06 xx - 2012-11-29 19:43:52 W porownaniu z poprzednia firma zwrot o 180 stopni. Dozor w porzadku, kompletny arbaj, nawet krem do rak. Dobry socjal i w porzadku ludzie. Robota jak robota, komu sie nie chce lub oczekuje 5 tys jako sleper niech szuka pracy za granica na tasmie.ten krem dostałeś po to abyś mógł sobie głowę posmarować i włazić kierownikowi każdy wie gdzie, wtedy zarobisz jak kumpli [usunięte przez moderatora]. Pasi ci boś nowy, popracujesz dłużej to zmienisz zdanie.robilbys w budwaku za 1200-1300 w przodku w budwaku to po dostaniu do jzr nawet bys zlego slowa nie powiedzial. Jestes pewnie takim typem polaka, ktory sadzi, ze jak komus sie powodzi to od razu musi z ucha strzelac, a nawet jakbys na dupie siedzial i dostawal za to duze pieniadze i tak by Ci nie pasowalo.

rylek

obecny

W ten wigilijny dzień, kiedy w kościele uderzają dzwony, przyjmijcie życzenia pełne radości, a w Nowym 2013 Roku szczęścia i pomyślności.

obecny

były - 2012-12-24 14:52:01 co ty bredziesz W jsw wegiel jest jednorazowo wyplacany lub jak chcesz to co miesiac do wyplaty tak jak w zlodziejskich JZRnie ma to jak opluwać jzr - a niejednemu uratowały życie

były

gebels

Helmut - 2012-12-13 09:18:21 maro musisz przeglądać oferty pracy na stronce JZR, od czasu do czasu przyjmują malarzy na górę, pozdroMARO jak masz tapeciarza-malarza łodzi podwodnych to jesteś przyjety :-P

Helmut

AllBandi

[usunięte przez moderatora] atmosfera beznadziejna ludzie zaszczuci jakimiś metrami kto zrobi więcej jak za komuny KPP wszystkich zwalnia i widzi winne wszedzie tylko nie u siebie.Pzdr dla normalnych z G-7

Dla Wisława

Witam cie. Nasze zarobki nie sa zbyt dobre w przodku. zarabialo sie wiecej a kwalifikacje sa wieksze wiedz w czym problem? ale ja ci powiem w czym problem. duzo ludzi przyszlo z prg i [usunięte przez moderatora] wie z kad i to wykorzystujecie przeciwko tym co tam robili juz. czuli jednym slowiem niezadzi kierownictwo tylko brudmy chyba. to po co te kierownictwo trzeba ich zwolnic wystarczy tylko sztygar na zmianie.

lala

A jeśli z twoją urodą jest coś nie tak to dostaniesz karnet do fitnes clubu i do kosmetyczki

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.