Opinie o Pirania Stefaniak Sławomir w Bełchatów piotrków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pirania Stefaniak Sławomir. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pirania Stefaniak Sławomir o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pirania Stefaniak Sławomir w Bełchatów piotrków

Kierowca Nowy wpis

Ten Bełchatów to jakiś transportowy rak. Port Trans, medium Prof, teraz następny (usunięte przez administratora) bez kasy.

Artur Nowy wpis

Czy nadal pracodawca oferuje pracę bez umowy? Tak tutaj pisaliście... Czy może zmieniło się coś w tej kwestii i pracownicy są już normalnie zatrudniani?

Kinga Nowy wpis

To prawda ze pracują ludzie bez umowy?

Onefineday Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, pracowałem cały miesiąc i otrzymałem tylko 300 zł, ludzie pracują bez umowy o pracę. Po powrocie do bazy wymyślił historię, że podczas zaladunka coś ukradłem, odpowiedziałem mu, pokazuj kamery, a on od razu wpada w panikę... Ten Sławomir, to jest bydłe... NIE POLECAM NIKOMU...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pirania Stefaniak Sławomir? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

@Andrzej a na jakim stanowisku jeśli można wiedzieć? Pozdrawiam serdecznie

Witam, pracuje 3 rok w tej firmie, wszystko w jak najlepszym porządku, solidny i rzetelny pracodawca, polecam współpracę.

Nie polecam Nikomu tej firmy (usunięte przez administratora) i kłamca jeździłem u niego i po powrocie z Europy po około 3 tyg kasy mi dał tyle co bym robił na 1/4 etatu . Stwierdził że mój samochód za dużo spalił paliwa albo sprzedałem paliwo i muszę zanie zapłacić . Gdybym mógł to poszedł bym z tym do sądu .bo mam udokumentowane ile przejechałem i ile kasy dostałem

xxxxxx

to moze sie przedstaw a wyjasnimy twoja sytuacje a nie anonimowy pan za komputerem siedzi i taki madry i opis daje nie prawdziwy!!

xxxxxx

a i moze bys dodal ze na autostrady wydales 2000e to juz zapomniales ? ? ??

aha

@odpowiedz no interesuje to przyszłego pracownika chyba, czy składać cv czy nie, bo np. jak kierownicy źle traktują ludzi to po co mam składać?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Pirania Stefaniak Sławomir?

a co ciebie to interesuje skoro i tak tam nie pracujesz

Olga
@odpowiedz

Podejście przełożonych do pracownika jest ważne także dla tych, którzy nie pracują w firmie, np. dla osób, które myślą o składaniu aplikacji do przedsiębiorstwa. Poza tym dobry stosunek do pracownika to także większa pewność, co do jakości świadczonych usług. Może więc zechcesz napisać jak wyglądają relacje szef-pracownik w tej firmie?

pan jan
@Olga

olga zostaw soj telefon chetnie zadzwonie dla twojej wiadomosci nie szukam pracownikow dziekuje

Feliks

Ale przecież w firmie nie pracuje tylko jedna osoba więc po co to straszenie?

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji do Pirania? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Morlok1911

Odradzam jakikolwiek kontakt z w/w "firmą" :) pirania a w szczególności z niejakim "panem" Sławikiem Stefaniakiem. gostek nie ma na tyle cywilnej odwagi by osobiście odebrać połączenie. Omijać bardzo szerokim łukiem. Nie dotrzymuje danego słowa.

jh;kj

@elo wysyłaj CV częśc z tegho to pewnie złośliwe plotki, nie wiesz jacy sa ludzie? tylko że nie szukają teraz

Max

Panie Kamilu widać że nie masz pojęcia co piszesz miałeś dzwonić a za chwile piszesz jak byś tam pracował całe lata. Należy się sprostowanie. Pan Szczepaniak ma nową flote, bardzo dobrze płaci firma się rozwija własny warsztat naprawczy, ano taki jest ten świat czy inne firmy zazdroszczą ? A najlepiej przyjdź i sprawdź sam pozdrawiam.

Kamil

dokładnie miałem dzwonić, dobrze ze tego nie zrobiłem szkoda na telefon wydawać. Jak tak będą robić to sami będą jeździć, proste. Omijajcie szerokim łukiem (usunięte przez administratora)

mazur

dzięki za opinie, a już miałem wysyłać CV. Trudno szukam dalej...

Zostaw merytoryczną opinię o Pirania Stefaniak Sławomir - Bełchatów piotrków

• Jak się pracuje w Pirania Stefaniak Sławomir?

Zobacz opinie na temat firmy Pirania Stefaniak Sławomir tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pirania Stefaniak Sławomir?

Pirania Stefaniak Sławomir
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Nowy Świat 28
    97-400 Bełchatów piotrków