Opinie o Styl-meble w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Styl-meble. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Styl-meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Styl-meble w Tczew

XXX Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Jest mi kompetentna, umawiają się nie przyjeżdżają. Pracownicy zrzucają winę na kierownictwo, kierownictwo zrzuca winy na pracowników . Jedno wielkie kłamstwo. W końcu doszło do montażu blatów, co się okazało blat który wychodził do pokoju jest w innym odcieniu. Listwy przyblatowe niechlujnie przyklejone niektóre w ogóle. Blaty z robocizną kosztowały " jak za kuchnię ". Dlatego nie polecam, i radzę omijać szerokim łukiem...

Piotrek Nowy wpis

Zamówiłem meble do kuchni za 26tyś. Projektantka Żanetka z Tczewa zaprojektowała wszystko tak jak chciałem. Gorzej z wykonaniem. Najpierw przyjechały wszystkie czarne fronty a miałem mieć wszystko pod blatem w drewnie. Później te drewno dojechało tylko słoje na szufladach były poziomo a na szafkach pionowo. Miałem zaprojektowany podsufitowy cokół z płyty którego nie potrafili zamontować. Chcieli żebym to sam zrobił. Oczywiście termin montażu ustalony i co chwilę przesuwany bez informowania mnie. Umawiam się a oni nie przyjeżdżają. Z max 3 dni montażu (jak mówili) wyszło im 7. Co wyjechałem do pracy musiałem wracać bo coś było nie tak. Istny cyrk. Nie powinienem za to zapłacić. Ci montażyści z Elbląga i Żanetką już nie wiedzieli na kogo zganiać swoje problemy. Tak szybko od mnie odjeżdżali że pozostawiali narzędzia... Żanetka jest taka miła tylko do czasu jak wszystko jest okey. Później telefon się urywa i zaczynają się schody. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!! SZKODA NERWÓW I PIENIĘDZY

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Styl-meble?

Milena1 Nowy wpis

Odradzam!

Firma Styl-meble poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
Basia

jeszcze się nie spotkałam z tak nie profesjonalnym podejściem do klejenia ze strony (usunięte przez administratora) i ich czasu nie wywiązują się zmówionych terminów czas oczekiwania na uwzględnienie reklamacji nie znana dla nich definicja to nie ma oczy mówić żeby ktoś uwzględnił reklamację(usunięte przez administratora). zamówiłam z tej firmy meble do kuchni , korytarza i łazienki meble kuchenne traganie nie dopracowanie źle wykończone kargo to wypadło na dzieciaka przykręcone na trzy śruby(usunięte przez administratora) był bardzo zdziwiony i przepraszał ale do dzisiaj się inek nie pokazał żeby osunąć usterki i ich zaniedbania które można mnożyć . Reklamacje zaczęłam zgłaszać jakoś po pierwszym roku użytkowania . Najlepsze jest to ze w grudni 2020r poprosiłam o termin reklamacji szafy która była już reklamowana i nie skutecznie osunięto usterki do dzisiaj się nie doczekałam . firma krzak nie polecam szukajcie innych wykonawców i sprawdzajcie opinie pozdrawiam Basia

Magda b

(usunięte przez administratora). Szafki miały być pod sufit nie są, montaż do (usunięte przez administratora) bo panowie jeździli na raty trzeba było się prosić i pilnować szkoda słów. Za taką kasę to powinno być wygłaskane... Nie polecam ????

Maciek

Czy ktoś z Was odradza prace w firmie?

Witek
@Maciek

Chyba nie konkurencja ?

Tera

Zdecydowanie odradzam, meble źle wymierzoneniedopasowane, szary między szafkami dolna i górną a lodówką wolnostojaca na ok 5 cm, gdyby lodówkę dosunac do szafek to z kolei między nią a ścianą 6 cm przerwy, rozumiem gdybyto na bocznej ścianie było to coś bym tam upchala, a to jest czołową i widzę wtedy prześwit 1/3 kafelki. Zgłosiłam to żeby uzupełnili te szczeliny to powstała obraża tak jak bym to ja zawo iła i źle wymierzyłam. Dodatkowo 1 szafka górna była poszerzana bo nie stykała się z drugą, na co Pan kierownik się oburzył mówiąc że już jedną poprawiali i żebym nie obwiniała firmy. A więc wychodzi na to że to ja jestem wszystkiemu winna, a przecież to była kuchnia robiona na wymiar a nie z marketu modułowa, choć teraz wiem że byłaby lepsza i dużo tańsza. Na zgłoszoną reklamację czekam już miesiąc i nic, więc do interesu tego widać trzeba dopłacić i szukać innej firmy która poprawi te felery. Dodatkowo dowiedziałam się że umocowanie silikonem zlewu i płyty grzewczej do nich nie należy cóż to za firma, wygląda na to że muszę się nauczyć i zrobić to sama albo ponieść koszt i powierzyć to innym fachowcom. Pierwszy raz z czymś takim się spotykam, gdzie z innych źródeł wiem że montaż tych rzeczy robią fachowcy od mebli. Nie polecam żałuję że zamówiłam w tej firmie, zabulilam nie małe pieniądze a mam same problemy, nie mogę z niej korzystać ani doczekać się poprawek. Muszę ponieść dodatkowe koszty, naprawdę lepsze byłyby np. z leroy niczym się nie różnią są piękne, dopasować można, są tańsze i bez nerwów.

Mikołaj

Udało Ci się finalnie zareklamować opisywany produkt? Myślę, że każda firma na rynku stara się w tych czasach dbać o klienta, dlatego może mi wyjaśnisz, jak to w Twoim przypadku wyglądało? Odpowiesz mi?

Moja opinia jest tak trzymaj się z daleka. Zrobią Ci projekt który ty chcesz ale wykonanie będzie inne. Kilka razy kontaktowaliśmy z projektantką i z (usunięte przez administratora)który zrobił kuchnię na nasz projekt. I tu są schody bo dół kuchni jest wykonany nie tak jak chcemy A co do poprawienia błędu się nie poczówają. PS. ODRADZAM

Olga

Firma Styl meble z (usunięte przez administratora)Pani projektantka obiecuję bardzo dużo..A na samej sprawie meble tragiczne,chłopaki montażyści przy montowaniu uszkodzili w wielu miejscach szafki bo docinali blat który już przykleili,Raczki krzywo poprzekręcane.Tragedia!!!

@Olga

@Olga Reklamowałaś montaż mebli do Styl-meble? Firma zlikwidowała usterki? Daj znać na czym finalnie stanęła sprawa.

Miro

@Marzena Ale dlaczego akurat tu ten wpis się znalazł skoro to forum pracownicze?

Staszek

@Klaudia Możesz rozwinąć swoja opinię? Chyba, że to wpis z inspiracji konkurencji?

Klaudia

Masakra

Nikola

Nie polecam!! Jedna wielka porażka,Pani(usunięte przez administratora) unika telefonów z reklamacją, jest nie miła,(usunięte przez administratora).Reklamacja jednej szafki trwała ponad pół roku po czym szafka została "podobno" wymieniona a po nie całym dniu wypadła na głowę i prawie na kafle co skutkowałoby rozbiciem ich. Przy montażu kuchni panowie monteży rozbili kafelke na środku kuchni rzucając skrzynką z narzędziami. A Szanowny (usunięte przez administratora)unika telefonów z reklamacją również jest opryskliwy w stosunku do klienta. Traktują klientów jak (usunięte przez administratora) Nie wiem jak im przychodzą pieniądze ale mi ciężko i chce aby coś co kupiłam swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi było dobrze, solidnie wykonane. Jednym słowem "Kuchnie Styl" nie potrafią wykonać solidnie swojej pracy. NIE POLECAM!!

Kazimierz
@Nikola

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony ze współpracy z firmą, ale wypowiadasz się jako klient, a to forum służy do wypowiedzi pracowników Styl-meble. Czy osoby pracujące w firmie mogłyby przybliżyć warunki zatrudnienia u tego pracodawcy? Ważne są także wiadomości o obecnych przyjęciach do pracy. Czy firma prowadzi rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Zachęcam Was do zostawiania swoich opinii.

JESTEM NA NIE

Moje sugestie dla Styl-meble: Nie (usunięte przez administratora)klientów!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: reorganizować pracę i MIEĆ SZACUNEK DLA KLIENTA !!

Edyta

Meble kuchenne z firmy Styl z Tczewa okazały się bardzo dobrym zakupem. Od początku współpraca z projektantką Panią Żanetą układała się bardzo dobrze fachowa obsługo całego salonu. Dziękuję bardzo montażystom ,znają się na robocie i są bardzo sympatyczni.

Mart

Możemy zdj tej wspaniałej pracy firmy Styl?

Kamcia

Ktoś znajomy to napisał ????

Zostaw merytoryczną opinię o Styl-meble - Tczew

• Jak się pracuje w Styl-meble?

Zobacz opinie na temat firmy Styl-meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Styl-meble