Robop Piotr Migas

Kiełczów

Opinie o Robop Piotr Migas

junq 2011-01-23 12:35:08
Niestety, powyższa opinia jest zakłamana!
Nikt o imieniu Kacper nie pracował w firmie robop.
gruby 2011-10-27 15:32:01
Tą pierwszą opinie to chyba sam Pan Piotruś napisał. Ten speudo szef i biznesnem... Prawdziwe opinie [usunięte przez moderatora] znajdziecie tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,397334,0,0 lub http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,653041,0,0
kordian 2012-11-27 13:04:41
Masakra - omijać szerokim łukiem, [usunięte przez moderatora]
pokój@wp.pl 2014-02-05 20:10:52
Skłaałam swoje CV do pracy w tej firmie. Uważam,( usunięte przez administratora ) ie chce płacić za pracę, a oczekuje pracy i jeszcze by za sobą mieć miotłę i posprzątać.
Jest niesłowny, kłamie, uważa, że wszyscy bęą mu jeść z ręki. Rób se sam człowieku, jak żałujesz komuś, a najlepiej jak ze swojej chytrości rozłożysz sam sobie firmę na łopatki
wiki 2016-04-19 14:25:38
niektórzy niestety koloryzują mocno, to prawda, ale na pewno ta firma działa od dawna w zakresie projektowania i wykonywania urządzeń do automatyzacji produkcji i zamówien mają sporo, nawet jakieś targi sie odbywały w Poznaniu i sporo osób na nie przyszło.
Zostaw swoją opinię o Robop Piotr Migas - Kiełczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robop Piotr Migas