Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Wieliczka

Opinie o Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

anonim 2011-09-03 06:12:29
ktoś kto to napisał to nie wiem co łyka, ale proszę odstawić połowę leków... jeśli uważa 1400 zł netto za dobre wynagrodzenie w MGOPS Wieliczka to gratuluję.... atmosfera i ludzie oraz szefostwo- przmilczę....
szczery 2014-04-26 18:28:25
Odradzam wszystkim brak jakiegokolwiek szacunku dla drugiego człowieka ,za nic biorą grube pieniądze z ciężko zarobionych pieniędzy podatników jakby trochę popracowali fizycznie to by nabrali pokory i szacunku do ludzi .
szczery 2015-03-19 21:36:17
No dobre sobie 1400zł! Smiechu warte nie wierzę w to za nic w świecie z czego by niby mieli takie samochody,wczasy za granicą itp.,nie licząc oczywiście nagród,premii itp. i tacy sobie nie pożyją za nasze???To, że atmosfera tam fatalna to faktycznie ,nie mają żadnych skrupułów!
Dan 2016-04-19 20:56:49
Oczywiście że jest do przyjecia, bo to jest bardzo dobra oferta, moim zdaniem nie ma w tym momencie lepszych na rynku, oczywiście w najbliższej okolicy, tak mi się wydaje, jakieś opinie inne niż moja?
Zostaw swoją opinię o Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Wieliczka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej