Opinie o KeeKaa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KeeKaa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KeeKaa o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KeeKaa w Warszawa

Właścicielka Joanna

Drogi potencjalny pracowniku firmy KeeKaa. Proszę, nie wysyłaj do nas cv i nie przychodź na spotkanie rekrutacyjne, jeżeli wierzysz w negatywne opinie, napisane przez anonimowe osoby - często przez zwolnionych pracowników. Szkoda naszego i Twojego czasu. Jeżeli chcesz pozyskać wiarygodne opinie na temat pracy w KeeKaa, zapraszam do dowolnego naszego sklepu i na rozmowę z aktualnymi i raczej zadowolonymi z zatrudnienia pracownikami. Nie ma pracy doskonałej, ani szefa doskonałego, ani perfekcyjnego pracownika. Każdy szef i każdy pracownik ma swoje wady. Trzeba się nauczyć je tolerować i razem współpracować :) W tej chwili prowadzimy rekrutację tylko do 1 punktu, ze względu na planowane otwarcie nowej placówki, w pozostałych punktach mamy stały personel, który na pewno nie będzie się zmieniał :)

magda

Ja pracowalam w tej firmie przez niemal rok. Juz dosyc dawno temu, kiedy byly jeszcze tylko dwa punkty, a trzeci dopiero sie tworzyl. Moim miejscem pracy bylo stoisko, czasem, gdy byla taka potrzeba, jezdzilam na zastepstwo do sklepu. Mysle ze Keekaa jest firma, w ktorej dobrze sie pracuje. Akurat ja mialam pensje podstawowa i w zaleznosci od utargu, procent, wyplacany kazdego dnia. Duzo racji jest w tym, co pisza wyzej, faktycznie masz ten 'komfort', ze nikt nie stoi Ci nad glowa. Sama pracujesz i tworzysz swoj wlasny kontakt z klientem. Szefowa pojawiala sie sporadycznie, nie ingerowala zbyt mocno w sposob mojej obslugi klientow. Oczywiscie zwracala uwage, gdy musiala, ale nie moge powiedziec zebym kiedykolwiek dostala od niej jakies powazne upomnienie, choc z perspektywy czasu sama wiem ze nie wszystko zawsze robilam tak jak powinnam. Pracowalam na zmiane z jedna pania, nigdy nie mialysmy problemu z zamiana w grafiku. Gdybym miala wybierac, chetnie pracowalabym tam znow. Nie mam porownania, ale sadze ze to lepsze miejsce niz wielkopowierzchniowy sklep.

Joanna Szewczyk Właściciel
@magda

Dziękuję Magda, pozdrawiam Asia

Bogna

Praca w handlu jest specyficzna i do tego trzeba mieć to "coś". W znacznym stopniu wysokość wynagrodzenia zależy od naszej pracy.

Magda

Pracowałam w Keekaa ponad 2 lata, potem miałam przerwe w innej firmie, ale wrocilam, bo uwazam, że tutaj jak się człowiek stara, to i zarobi i jest doceniony. W dwoch innych sieciowkach w ktorych pracowalam nigdy nie bylam chwalona za inicjatywe i musialam pracowac "od do" i ani pisku poza ramy. Tutaj mam szanse na wykazanie sie. Tu mam pewnosc, ze jak dobrze sprzedaje, i mam wyniki, to zarabiam wiecej. Czasami latwo nie jest, ale to chyba normalne. Klienci sa wymagajacy, ale plusem jest to, ze towar jest atrakcyjny i mozna elastycznie podchodzic do wymogow klienta. Polecam

Sprzedawca

Rozmowa odbyła się przy rondzie Wiatraczna Osoba przeprowadzając mam wrażenie pierwszy raz prowadziła rozmowę Nie była w stanie określić wynagrodzenia ani stawki urodzinowej jak również podstawy i prowizji

Czy jest Pani w pełni dyspozycji na ponieważ u nas pracuje się w weekendy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bbb

Fajne miejsce, profesjonalna obsługa klientów!

Kaśka

Odezwij się do mnie, bo mam kilka pytań. (usunięte przez administratora)

Paula

Pracowałam w Keekaa kilka lat. Jest to bardzo dobra oferta dla samodzielnych osób, które chcą zarobić. O ile osoba jest pracowita, energiczna i rozumie pracę w handlu świetnie się tu odnajdzie. Wynagrodzenie było konkurencyjne w porównaniu do innych firm i podobnego stanowiska, dodatkowe premie i konkursy przez cały rok, a nie tylko od święta. Pracowałam w firmie kilka lat i gdyby nie zmiany w życiu prywatnym (przeprowadzka) pracowałabym nadal. To co mi odpowiadało to duża samodzielność ,,nikt ci nie stoi nad głową’’, organizacja pracy przy dostawie i z klientem należy do Ciebie. Skuteczne szkolenie min. trzy dni, dzięki temu można czuć się i pewniej i bezpieczniej. Dla mnie był to duży plus, że od początku dostałam jasne informacje na temat pracy i zadań, a także odpowiedzi na moje pytania. Ceniłam sobie też możliwość zapytania o wszystko zespół pracujący dłużej. Ważną kwestią dla mnie był dogodny grafik. Sugestie odnośnie dni wolnych były w miarę możliwości uwzględniane. ,,Ludzkie podejście’’ - w niektórych miejscach pracy można o takim podejściu pracodawcy pomarzyć. Mam doświadczenia z poprzednich miejsc, a praca w Keekaa była jedną z ofert wartych polecenia. Można tu zdobyć ogromne doświadczenie i nauczyć się pracy zarówno z klientem jak i poprawną ekspozycją towaru. Nie jest to ,udawanie’’, że coś robisz, żeby zarząd się nie przyczepił, ani bezcelowe stanie na sali sprzedaży ze sztucznym uśmiechem przyklejonym do twarzy witającym klientów. Nie jest to też 15 minutowa przerwa z zegarkiem w ręku. Jest to praca, w której każdy Twój wysiłek włożony w realną pracę przełoży się na atrakcyjne wynagrodzenie. To o czym warto jeszcze wspomnieć to to, że w tej firmie Właścicielka wraz z zarządem (jeżeli jest taka potrzeba) pracują fizycznie na równi, razem ze swoimi pracownikami. Jest praca przy dostawach, przy ekspozycji, praca z klientem i są owszem wymagania, ale sugestie, inicjatywa i pomysły pracowników odnośnie pracy w firmie, są często brane pod uwagę i wdrażane w codziennej współpracy. Mogę dodać, że rozmowa kwalifikacyjna, wygląda podobnie jak w każdej innej firmie, mogłam o wszystko zapytać, upewnić się.

stra

a Warszawie to gdzie oni dokładnie mają swój salon?

Zadowolona

Hej, ja pracowałam w tej firmie kilka miesięcy .Co do szkoleń to właśnie fajnie że są ponieważ zaczynając nową pracę nie czujesz się taka zupełnie "zielona". W sumie to nawet jak czegoś w trakcie pracy nie wiedziałam to mogłam zadzwonić do koleżanki pracującej w innym sklepie czy do kierowniczki i zawsze któraś mi pomogła. Podobała mi się tu atmosfera. Dziewczyny naprawdę fajne(do dzisiaj chodzimy na wspólne imprezy) a szefowa......jak pierwszy raz ją zobaczyłam a przyjechała akurat z wizytacją jak miałam szkolenie to myślałam że to koleżanka tej dziewczyny która mnie szkoliła, ponieważ weszła z uśmiechem mówiąc CZEŚĆ I JAK TAM...?Rozmowa tak przebiegła na luzie, że gdyby mi się nie przedstawiła to nawet nie zorientowałabym się ,że to właścicielka. Co do zarobków ,ja nie narzekałam bo w sumie zarabiałam dobrze ponad 2000zł. Praca przyjemna i nie ciężka. Zresztą każdy, który lubi z ludzmi dużo rozmawiać i lubi torebki tak jak ja to na pewno się tu "odnajdzie". Ja żeby nie to że poszłam na studia dzienne to sądzę ,że nie odeszłabym z tej firmy prędko.

karolina

Chyba tak @Justyś bo rotacji to ja nie widziałam..szukam pracy już jakiś czas i ogłoszeń nie widać więc o co chodzi?

Justyś

Kiepskie zarobki jak dla mnie stąd też pewnie duża rotacja pracowników w tej firmie. Ale wszystko zalezy od punktu, moze po prostu kiepsko trafilam. Ogolnie dla osoby z doswiadczeniem w handlu nie jest to jakaś powalająca oferta. Najlepiej jak każdy przekona się sam...

@Justyś

kiepska firma jak traktują kleientów tak i pracowników

ola
@Kasia

Ojjj tak. Posiadam ponad 10letnie doświadczenie w handlu i pracowałam w kilku miejcach ale czegoś takiego jak w tej firmie to nie widziałam chyba nigdzie... Nie rozumiem jak można opowiadać na rozmowie ile to się nie zarobi, a jak popracujesz miesiąc i dostajesz pensje to się załamujesz.... No i oczywiście to Twoja wina bo jesteś kiepskim sprzedawcą.... O warunkach zatrudnienia chyba nie wspomnę bo nie chcę się niepotrzebnie denerwować...:) Jedno co mogę napisać to: DZIEWCZYNY NIE TRAĆCIE CZASU NA PRACĘ W TEJ FIRMIE!!! NIE WARTO!

f

@Ania no tak ale przeciez zarboki to zalezne sa miedzy innymi od stanowiska na jakim sie pracuje i od wyksztalcenia czy tez dosiwadczenia miedzy innymi..a z tego co widze to nie maja teraz zadnych ofert pracy

Zarobki oki , wiadomo czasem włos nie na głowie jeży, ale nie ma co polecam

karolina

Sorry ale 2,5 do 3 tyś. jak dla mnie to jest dużo i w Warszawie ciężko spotkać sklep, w którym ta płacą!

stop

z atmosferą to pewnie bywa różnie i wszystko zależy od kolegów i kierownictwa @anonim. Mnie ta oferta nie powala, ale jak Tobie się spodoba, to wysyłaj CV. Próbować zawsze warto

Też sie zastanawiam nad wysłaniem CV wszedzie jest lepszy lub gorszy okres to wiadomo a jak atmosfera pracy w salonikach w wawie ?

tymek

Skoro można na samym początku zarobić w okolicach 2500 @fitka, to przecież jest to całkiem dobra opcja, zwłaszcza, że o podwyżki nie jest trudno. A są jakieś benefity? Pozdrawiam

Fafarafa

Pracuję w tej firmie już kolejny rok i niestety nie mogę się zgodzić z powyższą opinią. Firma nie jest genialna i ma swoje wady, ale pracuje mi się w miarę dobrze. Prawda jest, że trzeba wyrobić średni dzienny utarg, ale szefostwo jak widzi, że się starasz to mimo, że nie wyrobiłeś średniej to dostajesz całą prowizję. Mi ani razu nie obniżono prowizji, a nawet dostałam nie raz premię w gorszym miesiącu, żeby wyrównać pensję w stosunku do lepszych. Nigdy nie widziałam na whatsup, żeby jakiekolwiek nazwisko pracownika, czy imię zostało wymienione jak ktoś coś źle zrobił. Owszem są wysyłane uwagi, ale to po to żeby inni tych samych błędów nie popełniali, co jest uciążliwe często dla innych. Miałam zmienniczkę, która non stop mi zostawiała bałagan na stoisku i poprosiłam szefostwo o napisanie stosownej uwagi, bo moje nie odniosły skutku. Do innej koleżanki codziennie wydzwaniała zmienniczka z prośbą o zamianę, albo dzwoniła do niej rano, czy mogę za nią przyjść. Szefowa napisała publicznie zasady jak się zamieniamy w grafiku. Z małą ilością godzin to nawet mnie nie rozśmieszaj... Kiedy miałaś za mało godzin? Zawsze jest o te 10 godzin więcej i tak było w styczniu i lutym bo były urlopy i ferie, więc po co takie rzeczy piszesz? Zrobiłam prawie 200h, bo tyle chciałam i tyle dostałam, może Tobie się nie chciało? Jakie nieprawdziwe informacje podajesz klientkom na temat produktu? Nigdy nie miałam takich poleceń. To co piszą na whatsupie ma Ci pomóc w sprzedaży, ja stosuję wg. "swojego rozumu" i mam wyniki dzięki temu. Reklamacji wcale nie jest tak dużo, wszystko widać na forum, jedna reklamacja co 2-3 dni na wszystkie sklepy i na moje oko to ponad połowa jest naprawiana i załatwiana pozytywnie. A kto ma za Ciebie rozmawiać z Klientem? Kierownik ma specjalnie przyjechać do sklepu? Jako doświadczony sprzedawca potrafię tak porozmawiać z klientką, że przez te kilka lat jeszcze awantury w sklepie nie miałam, a dzwonienie do szefa tylko doprowadza klienta to większych żądań i krzyków. Poza tym po to jest ekspert od reklamacji w firmie, który bierze wynagrodzenie za swoją pracę, żeby on rozstrzygał, a nie szef przez telefon? Na pewno nie jest to praca dla osób, które myślą, ze towar sam się sprzedaję, że sobie posiedzę kilka godzin i do domu. Cały dzień prawie jest coś do zrobienia, ale chyba na tym polega praca, a nie na siedzeniu? Połowa osób pracujących w firmie pracuje już tutaj od roku do kilku lat, więc chyba o czymś to świadczy. Cudownie, nie jest, ale źle też nie. Szefowa czasami się wkurza, szef potrafi być złośliwy, ale docenić też potrafią. Osobiście polecam tym którzy naprawdę lubią ten zawód, bo wtedy możesz zarobić nawet 2,5 - 3 tys i po pół roku dostać umowę o pracę. Jak nie lubisz sprzedawać nie trać czasu na wysyłanie cv.

Nie jest wymagana działalność.

Jest podstawą około (usunięte przez administratora) w zależności jakie masz doświadczenie jako sprzedawca i jak dobry jesteś.

iga

lubiąca zakupy, zgadzam sie, tez lubie ich torebki, dobre ceny mają. Teraz zastanawiam sie, czy nie aplikowac jako sprzedawca, szukają od wczoraj w Warszawie własnie, to pewnie ich pracownicy maja zniżki na asortyment.

Zostaw merytoryczną opinię o KeeKaa - Warszawa

• Jak się pracuje w KeeKaa?

Zobacz opinie na temat firmy KeeKaa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KeeKaa?

Kandydaci do pracy w KeeKaa napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KeeKaa
2.5/5 Na podstawie 77 ocen.
  • ul. Wiązowska 53 lok. 3
    05-420 Warszawa