Opinie o KeeKaa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KeeKaa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KeeKaa o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KeeKaa w Warszawa

Jola

Odpuście nie rejestruje, praca jak w (usunięte przez administratora) Każe (usunięte przez administratora) klientów ciuchy z woli chińskie każe sprzedawać jako włoskie. Nawet filmy nagrywa z wyjazdów do Włoch jeżdżąc do woli ma tam magazyn modelowany pod włoski.

Kamila
@Jola

Pani Jolu, pracuję w firmie kilka lat i latam z właścicielką do Włoch po ubrania do butików, więc mocno mija się Pani z prawdą! Pracuję na wyższym stanowisku i zatrudniam osoby do pracy w butikach stacjonarnych- każdego na umowę! U nas nie można rozpocząć pracy bez umowy. Dziewczyny w sklepach pracują po kilka lat, więc chyba świadczy to o komforcie pracy. W zeszłym roku otworzyliśmy ogromy butik w Radości, który ma mnóstwo stałych klientek bo mamy ubrania świetniej jakości i ciekawe wzornictwo! Nie zgadzam się z Pani opinią! Poza tym mam takie duże doświadczenie, że co dwa miesiące dostaje propozycje pracy z innych firm, a jedna nadal pracuję tutaj.. Mimo wszystko Panią pozdrawiam i życzę więcej życzliwości w życiu oraz uśmiechu. Kamila

Cześć, ktoś może był tam zatrudniony, w szczególności jako social media manager? Chcialam spytać o warunki, a konkretnie jaka umowa jest miedzy pracownikiem a pracodawca w tej firmie podpisywana. Stare ogłoszenia nie pomogą mi za wiele , bo jak wchodze, to nawet takie sprzed roku wyswietla praktycznie każdy rodzaj, no i w końcu nie wiadomo.

Jola

@Jola

przykre, że to tak wygląda, że ubrania z Chin sprzedawane są niby jako Włoskie. :( powiedz mi, czy chociaż pracownik jest uczciwie traktowany? może liczyć na adekwatne wynagrodzenie do wykonywanych obowiązków? jest ono na czas? jak atmosfera w firmie?

Były
@Jola

Witaj, Pomimo iż kilka lat już minęło od rozstania się z firmą, to jaka jest właścicielka to jest ale tak jak wszędzie, ale lata osobiście do Włoch po ubrania i jeździła i latała od samego początku. Kiedyś tylko torebki, a z czasem zaczęła otwierać sklepy z ubraniami i przekształciła działalność na odzieżową. Proponuję zapoznać się z opinią Marioli, która pracuje aktualnie w Tsarini, a wcześniej pracowała w Keekaa i Gia przy rondzie wiatraczna i w Tesco Gocław w Keekaa jeśli pracuje od okolo 10 lat to chyba jest zadowolona? Kolejna dziewczyna to z Gia w Józefowie Aneta, która pracowała jeszcze przed moja rezygnacja i jest chyba również zadowolona skoro wiecznie podkreślała że na chwilę, a pracuje około 8-9 lat a może i już 10- musiałabyś porozmawiać z dziewczynami wtedy powiedzą ci dokładnie ile lat pracują bo ja nie pamiętam. Jako praca to była ok.

Kamila Nowy wpis
@Jola

Co jaki czas w KeeKaa można ubiegać się o podwyżkę?

Danka Nowy wpis

Co z pracą jako pracownik ds. obsługi klienta? Kojarzę, że w 2021 takie ogłoszenie było i nawet tu coś jeszcze wisi, chciałam zapytać jednak o aktualne możliwości pracy w takim charakterze. Jakieś nabory, o których nie napisali jeszcze...? I ewentualnie jakie stawki? Tak mi zależy, bo po nowym roku straciłam pracę i muszę szukać czegoś innego.

Sprzedawca

Rozmowa odbyła się przy rondzie Wiatraczna Osoba przeprowadzając mam wrażenie pierwszy raz prowadziła rozmowę Nie była w stanie określić wynagrodzenia ani stawki urodzinowej jak również podstawy i prowizji

Czy jest Pani w pełni dyspozycji na ponieważ u nas pracuje się w weekendy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Hejo. Wiem ze 9 miesięcy temu szukali managera social mediów i właśnie takiej pracy poszukuje najlepiej w butiku. Wiecie może czy nie będą potrzebowali może asystenta do pracy? W marketingu pracowałam już 4 lata, obsługiwałam sociale wiec chciałabym się na takim stanowisku sprawdzić, niestety nie widzę aktualnych ofert. Ktoś coś ?

nowa

Mam pytanie,czy aktualnie jest praca w magazynie?

@nowa

No właśnie też jestem ciekawy bo ostatnio w komentarzach było info że szukają ludzi. Ale w sieci nie widziałem rekrutacji. Wiesz może czy na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki? Ja nie mam i zastanawiam się czy to mnie do razu nie dyskwalifikuje?

Małgorzata

Obecnie poszukujemy osób do pracy w butiku oraz na magazynie.

pracodawca

tak szukamy aktualnie ludzi do pracy do biura obsługi Klienta oraz pracowników magazynu.

nowa
@pracodawca

czy w dalszym ciagu sa wolne miejsca pracy do magazynu? szukam pracy

Mira

Hej ;) Całkiem niedawno firma rekrutowała social media managerów do działu marketingu. Ktoś z was dostał może pracę i podzieli się wrażeniami? :) Widełki (5 000–5 500 zł) w ofercie pokrywają się z rzeczywistością? Jak atmosfera? Zadania są ciekawe i kreatywne? Wiem, że aktualnie firma nikogo nie szuka na to stanowisko, ale dobrze wiedzieć co i jak na przyszłość:)

kierownik
@Mira

zapraszamy do kontaktu i przesłania cv, jeszcze nie mamy nikogo zatrudnionego na tym stanowisku. Wszelkich informacji udzielimy na rozmowie rekrutacyjnej.

@kierownik

Długo w ogóle trwają rekrutacje do działu marketingu? Ile etapów jest przewidzianych? I jak czasowo to wszystko wygląda? Spotkałam się z wieloma rekrutacjami, które ciągnęły się zbyt długo, dlatego wolę dopytać.

Jaka umowa obowiązuje w KeeKaa podczas okresu próbnego?

Jakie są warunki zatrudnienia w KeeKaa?

Małgorzata

Na początku na 2-3 miesiące jest to zatrudnienie na umowę zlecenie. Następnie jest to umowa o pracę. W chwili obecnej 95% pracowników jest zatrudnionych na podstawie umowy o pracę.

Roman
@Małgorzata

A czy do podstawowej wypłaty doliczane są jakieś dodatkowe premie, nagrody, benefity?

@Roman

Tak

Robert

Hejka. Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie KeeKaa? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Robert

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie KeeKaa? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Małgorzata

Grafik jest tak ustalany, by każdy przepracował taką ilość godzin jaka jest przewidziana do wyrobienia etatu w danym miesiącu. Jeśli są nadgodziny, to są płatne.

Kandydatka

Jestem właśnie po rekrutacji w firmie KeeKaa na stanowisko sprzedawcy na zastępstwa do wszystkich butików i mogę powiedzieć coś od siebie na bieżąco. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się z kierowniczką butików. Bardzo sympatycznie i rzeczowo. Miła i spokojna dziewczyna. Opowiedziała mi dokładnie czego ode mnie by oczekiwali miedzy innymi praca byłaby we wszystkich butikach naprzemiennie. Zakwalifikowałam się na kolejny etap to znaczy kilka godzin próbnych w sklepie. Fajna atmosfera, był duży ruch więc chyba nie da się nudzić, ale pracy jest dużo na pewno i mam wrażenie lekkiego chaosu. Sprzedawcy wyglądają na zadowolonych z pracy.. Wpadła tez na chwile szefowa, przeleciała przez sklep z prędkością światła i tyle ją widziałam. W rezultacie nie dostałam tej pracy ale poczekam na kolejne ogłoszenie i spróbuje ponownie bo moje pierwsze wrażenie jest raczej pozytywne. Jedyny minus wrażenie lekkiego bałaganu.

Jestem byłym pracownikiem firmy KeeKaa i nie bardzo rozumiem skąd tutaj tyle negatywnych opinii. Gdyby nie moja prywatna sytuacja na pewno nadal pracowałabym dla Asi. Oczywiście nie ma idealnej pracy ani idealnego szefa ale zdecydowanie częściej można trafić gorzej. Szefowa co prawda jest wymagająca ale dla mnie to raczej zaleta niż wada ponieważ po sumiennie i rzetelnie wykonanej pracy czułam satysfakcję a dodatkowo na koniec miesiąca miło było dostawać nadprogramowe profity. Praca nie jest lekka i ciężko powiedzieć że codziennie pracujesz „od do” ale zostałam o tym uprzedzona na samym początku i jeśli tylko moja prywatna sytuacja na to pozwalała to się dostosowywałam. Mogę jeszcze powiedzieć że od bardzo dawna nie zdarzyła się sytuacja z brakiem wynagrodzenia a wręcz przeciwnie czasami było wcześniej niż było zapisane w umowie. Myśle że kłopoty finansowe Asia ma już za sobą a firma rozwija się bardzo szybko z czego i pracodawca i pracownicy są na pewno zadowoleni. Przyszłym pracownikom sugeruje składać CV tylko wtedy kiedy akceptujecie nienormowany czas pracy i oczekujecie satysfakcjonującego wynagrodzenia

Na jakie benefity można liczyć w KeeKaa?

Właścicielka

Najlepiej to pytanie zadać na rozmowie o pracę, a nie pytać na forum, gdzie są sami byli pracownicy, którzy nie pracują w KeeKaa od kilku lat :)

Zniżki pracownicze na asortyment

Malina

Zniżka na ubrania 50%, dodatki za dojazdy, premie za wysokie obroty. Większość osób podobno zarabia ponad 4 tys, a zdarza się ze najlepsze dziewczyny z dodatkami mają nawet ponad 5 tys. Nie ma problemu z płatnością za nadgodziny. Co miesiąc właścicielką dzieli 1000 zł na 3 najlepszych sprzedawców.

Czasowa

Pracowałam na zlecenie i na zastępstwa, byłam bardzo zadowolona. Żadnych problemów z grafikiem, wynagrodzenie dobre i o czasie, bardzo ludzka i wyważona kierowniczką, starała się żeby sprzedawca też miał dobrze.. Świetny zespół i bardzo pomocny. Jak czytam te opinie to wydaje mi się, że są o innej firmie. Szefowa przez kilka miesięcy widziałam kilka razy, butikami chyba mało się interesuje. Obowiązków i pracy dużo, nie jest to praca dla kogoś kto lubi posiedzieć, bo ciągle coś trzeba robić, a to klient, a to pakowaniem paczek. Firma bardzo dobrze prosperuje, klientki są stałe i miłe, ale bezczynnie nigdy się nie siedzi. Niektóre nowe osoby nie dawały rady. Zrezygnowałam bo dostałam pracę w swoim zawodzie.

Jaka atmosfera jest między działami w KeeKaa?

G.M.

Nie ma jako takich działów. Są osoby pracujące w biurze, oraz osoby z butików. Czasami są jakieś spięcia na zasadzie źle spakowanego towaru lub źle opisanych worków, ale generalnie wszyscy są dla siebie mili i nikt nikomu specjalnie po złości nie robi.

@Właścicielka Czy są obecnie poszukiwani pracownicy? Wymagane jest doświadczenie w zawodzie?

Czy są na forum pracownicy KeeKaa? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Ruda

Zgadzam się z powyższą opinią ,negatywne wpisy są usuwane poprzez Właśćicielkę Chyba ? Jak ktoś chce dostawać pensje w 5 ratach i czekać jak sobie na nią Sprzeda towaru to może tam isć do pracy .Pod warunkiem że szefowa nie wpadnie i nie zabierze utargu z kasy ,bo akurat na towar jej potrzebny .Żenada

Szanowny Administratorze przejrzałam cały wątek Keekaa, proszę o odpowiedź dlaczego dopiero teraz umieściłeś takie pytanie o opinie? Czy to nie przypadek, że zbiegło to się z wypowiedzeniem Ci umowy przez właściciela firmy? Właścicielką nie chce Ci już płacić kilkuset złotych miesięcznie za możliwość usuwania negatywnych opinii? W każdym przypadku widzę to samo - umowa wypowiedziana, ponieważ przedsiębiorcy nie chcą być naciągani i Administrator z troską pyta o opinie, które niby są takie ważne. Wszystkich nabijacie w butelkę i właścicieli i pracowników, którzy myślą, że mają bezstronny portal do anonimowego "wyrażania opinii". A dlaczego to działa jednostronnie? Dlaczego firma jest jawnie podana, a pracownicy są anonimowi i bezkarnie mogą pisać co chcą? Dlaczego przedsiębiorca nie może napisać publicznie z imienia i nazwiska jak źle dany pracownik pracował, żeby go nie polecić innemu pracodawcy? Pracuje w tej firnie - Szefowa Charakter ma trudny, ale bardzo ciężko pracuje na to co ma. Jesteście tym bardziej podli, że chorowała na raka piersi, wpadła w prawie milionowe długi, pracowała podczas chemioterapii, musiała zamknąć polowe sklepów, ledwo firmę uratowała, a Wy jeszcze zachęcacie do wydawania opinii, żeby znów wykupiła abonament i mogła je kasować. A jak myślicie jak mogło być w firmie przez ostatnie dwa lata kiedy właściciel choruje na raka? Źle lub bardzo źle, brak pieniędzy i tylko nerwy. Naprawdę za marne kilkaset złotych miesięcznie chcecie podokuczać osobie która przeszła przez piekło nowotworu? Myślicie, że ma mało stresów?

Właściciel

Nie jest prawdą połowa wypisywanych informacji, a wiekszość jest przekoloryzowana. Osoby, które piszą te opinie nie pracują już od kilku lat. Wiele się zmieniło w firmie na plus od czasu mojej choroby. Wzywanie do pracy w dni wolne zdarza się nie częściej niż raz na kilka miesięcy, a pozostałe kwestie, które są pisane jako "zarzuty" są przedstawiane każdemu pracownikowi na rozmowie kwalifikacyjnej i może je zaakceptować lub nie.Więc nie rozumiem skąd potem pretensje? Każdy jest informowany, że mogą być zmiany w grafiku w przypadku nagłych chorób innych osób. Kro ma przyjść do pracy, jak inny pracownik nagle zachoruje, jak nie inny pracownik? To jest normalne w każdej firmie zajmującej się handlem. To nie jest biuro, że może jeden dzień nie być pracownika. Bardzo często zresztą w takich przypadkach teraz przychodzi kierownik do pracy za pracownika. To nie jest jeden sklep a kilka i takie rzeczy się zdarzają. Każdy ma przydzielony swój punkt pracy i jest informowany, że kilka razy w miesiącu ze względu na chorobę lub urlop innego pracownika może pracować w innym punkcie. Prawie połowa pracowników ma stałe punkty i nigdy nie pracuje na innych. Skoro jest taka informacja na rozmowie kwalifikacyjnej i pracownik ją akceptuje, to dlaczego potem ma pretensje? Nikt nie musi takiej pracy przyjmować skoro warunki mu nie odpowiadają. W tej chwili mamy zamiast 15 punktów, tylko 8 więc sytuacja jest unormowana. W tej chwili przed 10-tym jest wypłacane 80% całego wynagrodzenia, a wszystkie dodatki typu premie są wypłacane kilka dni później. Choroba mi dała dużą nauczkę i wiele rzeczy zrozumiałam i zmieniłam na korzyść dla pracownika. Co potwierdza fakt, że ponad 3/4 zatrudnionych pracowników pracuje u mnie od lat 5 do ponad roku. I osoby z najkrótszym stażem pracy wcale nie zamierzają odchodzić. Firma miała ogromne długi, a jak leżałam tydzień w domu zatruta chemią to nie miałam jak zarobić pieniędzy. Jestem ogromnie wdzięczna wiernym i lojalnym pracownikom, którzy mimo trudności ze mną zostali. A zostało 80% osób ze stałej ekipy, więc chyba o czymś to świadczy. Teraz jestem zdrowa i firma zaczyna powoli dobrze prosperować. Jeżeli ktoś kieruje się anonimowymi opiniami w wyborze pracy, które przez to mogą być niewiarygodne, zamiast samodzielnie sprawdzić i przyjść na rozmowę, to trudno.

Paula

Mistrzowska opinia, zgadzam się z nią w 100 %! Nowym, potencjalnym pracownikom mogę powiedzieć tylko tyle, nie dajcie sobie zamydlić oczu słysząc na rozmowie kwalifikacyjnej te "ochy" i "achy". Stracicie czas, który możecie poświęcić innej, ciekawszej pracy, z normalną kadrą zarządzającą, której w tej Firmie niestety brak. I żadna negatywna opinia nie jest chyba napisana ot tak sobie, dla czyjegoś widzimisię, tylko po to żeby ostrzec inne dziewczyny przed tymi wszystkimi akcjami, które w tych sklepach są na porządku dziennym.

Joanna
@Paula

Skoro Twoja opinia jest prawdziwa, to proszę podaj swoje imię i nazwisko, żebym mogła coś też na Twój temat napisać.

Właścicielka

W tej chwili 90% osób jest zatrudnionych na umowę o prace :)

właścicielka
@Paula

większość osób pracuje u mnie po 5-6 lat.. firma prosperuje świetnie, pracownicy są zadowoleni z wynagrodzeń i pracy na umowę o pracę. Zachowali pensje i stanowiska podczas epidemii. Opinie piszą osoby które nie podobały prostym obowiązkom sprzedawcy. Nie mamy żadnych problemów z rekrutacją od kilku lat, bo sporadycznie potrzebujemy ludzi do pracy. Nikt się u nas sam nie zwalnia - tylko jest zwalniany. pozdrawiam wszystkich byłych pracowników - cieszymy się że już nie ma Was z nami.

Posiadacie jakieś informacje dotyczące KeeKaa? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Właściciel

Drogi Administratorze, dlaczego jak płaciłam za abonament, który mi pozwalał kasować nieprzychylne firmie posty, to NIGDY takich pytań nie zadawałeś i nie zależało Ci na opiniach pracowników? Skąd to nagłe zainteresowanie? Chyba nie po to, żeby zmotywować pracodawcę to powrotu do opłacania abonamentu? Nikt już nie chce tu opinii zostawiać, bo portal jest NIEWIARYGODNY. Chodzi Wam tylko o zarabianie kasy od pracodawców, a nie o wiarygodne opinie o firmie. Niezależnie jak negatywne opinie się pojawią, a może je pisać KAŻDY i każdy może pisać co chce, zgodnie ze swoją fantazją, nawet konkurencja, bo są ANONIMOWE, to i tak NIE BĘDĘ NIGDY już ZA ABONAMENT płacić. Mam w 90% stała ekipę pracowników od KILKU LAT i nie potrzebuję nieposzlakowanej opinii na tym portalu, żeby móc rekrutować nowe osoby. Jeżeli chcecie żeby portal był wiarygodny niech pracownicy też mają obowiązek pisać po weryfikacji z IMIENIA i NAZWISKA. Przecież to nie powinien być problem dla nikogo, skoro piszą samą prawdę...

Nigdy
@Właściciel

A jednak ludzie komentują i czytają tego typu fora dlatego że w każdej wypowiedzi jest ziarnko prawdy. Konkurencja nie bawi się w tego typu zabawy ale gdy sugeruje to Pani Joanna to wynika iż stosuje tego typu nieczyste gry w stosunku do własnej konkurencji. I pisze na forum w obawie przed tym iż jednak potencjalni pracownicy przed rekrutacja wejdą na tego typu forum i przeczytają tylko same pozytywne wypowiedzi a pod pytaniem administratorem same negatywne i zaczną się zastanawiać czy warto marnować swój czas na tego typu firmę, która dostarcza tylko negatywne opinie co do warunków współpracy i pracy.

@Była do wypychania torebek powinna być osobna osoba? Naprawdę? To przekracza możliwości pracownika , który na 10 godzin pracy, ma około 3-4 godzin siedzenia kiedy nie ma Klientów? Rozumiem, że jestem nienormalna, bo chcę żeby ludzie w godzinach pracy pracowali, a nie siedzieli na telefonie, lub stali na zewnątrz przed sklepem i plotkowali z sąsiadkami? Może jeszcze powinna być zatrudniona sprzątaczka, ponieważ wyrzucanie śmieci, starcie 20 m2 podłogi i przetarcie lady też niektórych przerastało. Każdy ma szkolenia z ustawienia towaru i również nie jest to trudne, wystarczy być średnio inteligentną osobą, żeby to załapać, a przede wszystkim chcieć pracować. Rozumiem, że wiesz lepiej jak zarządzać finansami firmy i jakie stanowiska powinny być w firmie. Proponuję załóż swoje sklepy i nie męcz się jako sprzedawca, wtedy porozmawiamy. Niestety zmartwię Cię, ponieważ kolejnych placówek nie zamierzam zamykać, a zatrudnione osoby są zadowolone z pracy i z relacji ze mną. Skoro piszesz prawdę, to dlaczego się mnie boisz? Czego? Podaj jak się nazywasz, a chętnie napiszę coś na temat jakości Twojej pracy i dlaczego już nie pracujesz. Dziewczyna od ekspozycji chciała do nas wrócić do pracy dorywczo... więc nie sądzę, ze tak było jej źle. Ludzie którzy tu pracują tu po 6 i 4 lata, są odpowiedzialni, pracowici, mają poważne podejście do obowiązków w pracy, a nie przychodzą i uważają, że połowę ich obowiązków wykona za nich właściciel lub zmiennik. Moi stali pracownicy są ludźmi z poważnym podejściem do pracy, sumienni i lojalni. Pracują dobrze - bo im się tu podoba. Nikt by tyle lat nie wytrzymał, gdyby było jak piszesz. A pisanie anonimów to zwykłe tchórzostwo, dlaczego mi w twarz tego nie powiedziałaś, nie napisałaś maila po odejściu lub sms? A pisanie inwektyw nawet po 3 kropkach nie świadczy dobrze o Twoim poziomie, a raczej to brak kultury. I cieszę się, że nie mam już takiego pracownika w swoim zgranym zespole.

@Nigdy

@Nigdy "konkurencja nie bawi się w tego typu zabawy" a skąd taka pewność? Jest Pani przedstawicielem konkurencji? Może Pani jest właśnie konkurencją? Akurat w dwóch Galeriach konkurencja wobec mnie właśnie bawiła się w różne zabawy, ze względu iż mieliśmy dużo więcej klientów niż inni. Mam za dużą wiedzę na temat marketingu, którą potrafię wykorzystać i nie muszę stosować nieczystych gier wobec konkurencji. Nie mam z tym problemu, niech ludzie czytają "wiarygodne, bo anonimowe wypowiedzi były pracowników", często zwolnionych za nie wykonywanie obowiązków. A nie lepiej wejść do któregoś sklepu i porozmawiać z osobami, które pracują u mnie po kilka lat. Większość personelu jest stała i takie opinie tylko są wiarygodne, lub osób które się podpiszą imieniem i nazwiskiem. I proszę uważnie przeczytać całe forum, bo pozytywnych opinii też jest dużo.

Była
@anonymous

Prawda boli i nie może Pani znieść jej dlatego na każdą opinie będzie Pani odpisywać swoje farmazony. Ci co pracowali i uciekli to znają bardzo dobrze Pani zachowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o KeeKaa - Warszawa

• Jak się pracuje w KeeKaa?

Zobacz opinie na temat firmy KeeKaa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KeeKaa?

Kandydaci do pracy w KeeKaa napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KeeKaa
2.5/5 Na podstawie 77 ocen.
  • ul. Wiązowska 53 lok. 3
    05-420 Warszawa