Opinie o Celtrans Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Celtrans Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Celtrans Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Celtrans Sp. z o.o. w Rumia

@klient Nowy wpis

Najgorsza firma z przewozami. Nie przyjeżdzają po zamówieniu usługi. Nikt nie odbiera później telefonów i tobą z ludzi idiotów. Masakra, z gorszą firmą nigdy się nie spotkałam

Jak dużo osób pracuje w Celtrans Sp. z o.o.?

Hipek110

Witam. Jest ogłoszenie na olx o zatrudnieniu kierowcy z ka prawa jazdy C. Jak się tu pracuje, czy kasa jest na czas, czy przestrzega się tacho. Ogólnie jaka jest atmosfera w pracy ? Jest sens żeby się starać o pracę na tym stanowisku?

Iza Nowy wpis
@Hipek110

Widzę, że nikt Ci nie odpowiedział a trochę czasu minęło. I co sam się zdecydowałeś? Albo masz info z innych źródeł?

Hipek110 Nowy wpis
@Iza

Hej. Czekam na kartę kierowcy więc mam jeszcze czas. Chyba wymagają ADR więc to też muszę zrobić i w tym czasie może ktoś się podzieli opinią

klient

odradzam kategorycznie odradzam!!!!! nie odbieranie osób z miejsca umówionego ściemnianie ze rozmawia z kierowcą gdzie jest ,robi z klijenta durnia zawyzone ceny na maxa, i w końcu nie przyjechanie pod wskazany adres i odmowa!!! jednym słowem klijent pozostawiony sam sobie bez busa ?!!!! porażka brak kompetencji !!! stanowczo odradzam!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Celtrans Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Amelia

Wiecie co to jest szczyt, niedawno temu jechałem niestety z nimi to raz, ze opóźnienie bylo 9 godzin, mowia, ze będą na 9tą nie wiem po co, pal licho przyjechali, podroz przebiegła strasznie, kierowca pogubiony No bardzo mu współczuję. Zanim pisze ten komentarz znalazłem ich stronę, gdzie chwala się ocenamy klientów 5/5 i, ze kierowcy tylko z doświadczeniem, chlopak pierwszy raz taka trasę robił. Odradzam wsiadać!!!!

Pasażerka

Zdecydowanie nie polecam. Obiecują 6 przejazd promocji za pół ceny i nie realizują. Niepunktualni. Mój rekord oczekiwania to 5 godzin. Innym razem ponad 2,5 godziny wcześniej niż wynikało z kilkukrotnej informacji telefonicznej od kierowcy. Okazało się, że "sprzedali" mnie innej firmie co jak się później okazało jest ich stałą praktyką. Nie można na nich polegać

Pasaż er

Z całego serca nie polecam tej firmy, na 9 miał być w środku nocy dzwonili z i formacja że przyjedzie o 13, o 13 też nie przyjechał, ceny srednie

Sabina.
@Pasaż er

W dni potwierdzonego przejazdu,odmówiono mi.Tłumaczył sie ,ze mu auto się zepsuło.I ze w zasadzie mogę kogoś innego.szukać.Ale jak znależć przejazd w dniu ,którym sie miało jùz umówiony przejazd. Zdecydowani nie polecam ,firma niesłowna i nieodpowiedzialna.

Alicja

@Altik, Twoja opinia o firmie Celtrans zawiera się wyłącznie w jednym zdaniu i nie jest uargumentowana. Proszę Cię o odpowiednie uargumentowanie twojej opinii. W innym przypadku może zostać ona odczytana jako pomówienie! Nie wspomniałeś jaki aspekt pracy oceniasz negatywnie. Nie ma firm idealnych, ale też i firm całkowicie złych. Czy udało Ci się odnaleźć jakieś plusy w tej pracy?

kierowiec
@Alicja

jeżdżę pare lat, auta nowe dobrze wyposażone, kasa tak jak się umówisz tak masz. Wszyscy nażekają a jeżdżą jak zapytasz parę lat, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, spedytora można obudzić w nocy jak jest problem, nie mści się to puźniej.

Lolo
@Alicja

Nie

Aneta
@kierowiec

Hej, bardzo cieszy mnie Twoja wypowiedź na temat zatrudnienia w Celtrans. Obecnie mamy 2021 rok - czy nadal jesteś pracownikiem tej firmy? Chętnie dowiedziałabym się czegoś nowego na ten temat. Nadal podtrzymujesz swoją opinię sprzed paru lat i jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu?

Bolo

Slabo.

Alicja

@kierowiec, dostępność spedytora także w godzinach nocnych jest na pewno dla niektórych pracowników plusem w firmie Celtrans. Napisałeś, że wszyscy narzekają, ale są to osoby z długim stażem pracy. Czy możesz napisać jakie są tego przyczyny? Jeżeli warunki pracy w firmie są satysfakcjonujące, to pracownicy nie powinni mieć powodów do narzekań. Czasami docenia się firmę dopiero po naszej decyzji o odejściu!

Oli

Ta firma to jakas masakra!!!!!!!!

Altik

Nie polecam. 1000 razy nie polecam.

Alicja

@anonymous, czy poinformowano Ciebie o poziomie wynagrodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej lub przed podpisaniem umowy? To bardzo istotna kwestia. Czy pomimo twojej negatywnej oceny wynagrodzenia, możesz napisać, że w firmie Celtrans panuje pozytywna atmosfera? Czy szukają teraz pracowników?

Slabe zarobki, nieadekwatne do wykonywanej pracy.i brak szacunku do pracownika

Nie polecam

Misiek

Pieniądze na czas to jedyny plus. Firma zatrudnia 10 kierowców którzy muszą utrzymać 7 pracowników biurowych to nie ma prawa się udać. (usunięte przez administratora)

@Misiek

Zgadzam sie. calkowicie.,a.co do pieniedzy.na.czas. to sie.nie zgadzam przewaznie sa po terminie

admin

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Celtrans sp. z o.o.? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

@admin

Slabe zarobki i nie ma co liczyc na podwyzki.Nie polecam !

Nie polecam.zarobki. slabe ,a co do wyplat nigdy nie ma na czs zawsze sie spozniaja.

Niestety nie polecam.

jak

fala, jak słyszalem to warto. Tu przestrzega sie czasu pracy kierowcy i nie potrzeba dużo doswiadczenia, aby sie dostac - 2 lata powinny wystarczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Celtrans Sp. z o.o. - Rumia

• Jak się pracuje w Celtrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Celtrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celtrans Sp. z o.o.?

Celtrans Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • I Dywizji Wojska Polskiego 39A
    84-230 Rumia