Opinie o Multihigiena Sp. z o.o. w Poznań Puławska 12 lok. 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Multihigiena Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Multihigiena Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multihigiena Sp. z o.o. w Poznań Puławska 12 lok. 3

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Multihigiena Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

prawy Nowy wpis

Trafiłem tu z ciekawości sprawdzając te firmę. Komornik właśnie licytuje ich działkę. Patrząc w księgę wieczystą mają kredyt na 2,4 mln zł, hipotekę, a o spłatę długu ubiegają się 3 podmioty.

Adam Nowy wpis

Szkoda, że forum pracownicze zostało zagospodarowane przez klientów.

Anonim ale bardzo bliski

Multihigiena na ul. gospodarskiej (POZNAN SZCZEPANKOWO obok MICHAŁOWA) maja swój magazyn. Wygląda jak po wybuchu bomby. Higieny to on nie widział. Wiecej szczegółow zostawie na pozniej, chyba, że usłysze o regulowaniu płatnosci za budowe domu.

Polak Maly
@Anonim ale bardzo bliski

Masakra ludzia kase winni a oni las vegas

Polak Maly Nowy wpis
@Anonim ale bardzo bliski

Potrzebny komornik co jest w temacie tej firmy ktos cos?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Multihigiena Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Anonim ale bardzo bliski

Państwo (usunięte przez administratora) wisza pieniążki, mieszkaja sobie słodko na Michałowie w Poznaniu jakby nigdy nic. Ponoć wykonawcom budowy tez nie płacili słyszałem o tym,że te firmy po kolei zgłaszaja się do sądu w Poznaniu wiec pewnie i odestki będą. Założcie na osobnym forum wątek to może znajdzie sie więcej zainteresowanych.

waldek

właściciele tej firmy posiadaja jeszcze kilka innych spółek tj pcp polska , CMW POLSKA, PRESTIGE GROUP tam również oszukaujs i nie płaca

Polak maly
@waldek

Wystarczy że zmienili regon i nazwę i dalej mogą oszukiwać ludzi

Mirek

Wszystkim nie da się dogodzić. Może niektórzy oczekują czegoś niemożliwego i stąd tyle nerwowości?

Polak maly

Ta firma wyjeb.a jeszcze istnieje sa mi kase winni (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@Zdun nie miałam nawet takiego zamysłu, żeby z Was nich robić. Forum jest publiczne i ważne, żeby informacje tutaj zawarte były potwierdzone i udowodniony, by kogoś przez przypadek nie wprowadzić w błąd i odebrać mu możliwość aplikowania do firmy Multihigiena.

Agnieszka

@Zdun a potwierdzasz, że to to co opisuje kodeks pracy? Bo to ważne, by ustalić czy dobrze rozumiecie to zjawisko pisząc o nim na publicznym wątku firmy Multihigiena.

Zdun
@Agnieszka

Pani Agnieszko proszę nie robić z byłych pracowników tej firmy niewykształconych i tępych prostaków. Skoro napisałem że potwierdzam to jestem świadomy tego o czym piszę i znam ten artykuł kodeksu pracy.

Agnieszka

Według kodeksu pracy Art. 943. § 2 "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." @Pracownik Czy zachowania z tej definicji miały właśnie miejsce w firmie Multihigiena?

Zdun
@Agnieszka

Potwierdzam to co napisał"pracownik"

Firma uprawia takze mobing

Agnieszka

@obcy, dlaczego uważasz, że nie warto mieć z firmą nic wspólnego? Co jest powodem Twojej niechęci do Multihigiena Sp. z o.o.? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności?

michu

Nie polecam jako kontrahent. Nie mają towaru na magazynie i nie oddają za pieniędzy za zamówienie. BRAK KONTAKTU. NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW. Lepiej kupić drożej ale nie tutaj.

obcy

Ale cisza, czyżby już nikt tam nie pracował.Chyba już wszyscy chętni przekonali się że nie warto z tą firmą mieć nic wspólnego

Poznań

Widzę że nie tylko byli pracownicy tej firmy są poszkodowani, Pani i pan właściciel nie tylko im wiszą kasę i to całkiem nie małą. Niestety pani właściciel wisi nawet kasę firmą które wynajęła do odpicowania jej domu , malowanie , tynkowanie itp . Nie płaci należności już od ponad roku, sprawa chyba trafi do sądu. Ogólnie nie polecam i starajcie się trzymać o tej pani jak najdalej, więcej się naprosicie o kasę niż ją zobaczycie, a na telefony ani ona ani jej mąż nie odbierają i nie reagują !!!! Przestrzegam przed współpracą z nimi !!!!

dostawca
@Poznań

Nie płacą dostawcom permanentnie.... ściema za ściemą.... . nie dziwię się że i pracownikom nie placom. Ja straciłem cierpliwość i oddaję sprawę właściwym urzędom.

Man

Rotacja jest, więc akurat radzę się na tym nie skupiać, tylko po prostu wysłać maila ze swoim CV i wszystko załatwić już dziś, warto przecież to zrobić

POZ

Dobry żart że nie ma rotacji ha ha oj widzę że szefostwo stara się jak może poprawić wizerunek.

obcy

Tak , w 100 % odradzam. Szkoda czasu na tą firmę-ja go zmarnowałem za dużo. Przykro mi to mówić, ale czas spędzony z takimi ludźmi uważam za zmarnowany-kupa obietnic, zapewnień nakazów, zakazów a potem i tak znajdą powód żeby nie zapłacić.Oczywiście jak chcesz to próbuj , tylko musisz wiedzieć, że w przypadku tej firmy , im więcej pokażesz i dasz od siebie, tym szybciej Cię wykorzystają, wyssą i staniesz się bezużytecznym robotem . Muszisz twardo trzymać granicę, i rób to rozsądnie bo wchodzą na głowę różnymi podejściami-i nie ma w tym nic normalnego.

Obcy

Zgadzam sie z koleżanką,chociaż ostatnio Pani PREZES nie prowadzi rozmow.Dyrektor handlowy nie ma nic do powiedzenia,zatem duzo obiecuje,zapewnia po czy okazuje się,że i tak nic nie moze zalatwić.Jest to tylko pionek .

Zostaw merytoryczną opinię o Multihigiena Sp. z o.o. - Poznań

Multihigiena Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 29 ocen.

Multihigiena Sp. z o.o.