Multihigiena Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Multihigiena Sp. z o.o.

obcy 2014-10-30 23:17:07
Witam
Pracowałem w tej firmie przez jakiś czas. Niestety, nie warto było.Szanowna pani prezes-księżniczka która popełnia błędy i jeździ po pracownikach oraz jej mąż -czaruś który ma wiele do powiedzenia ale tylko. Oskubią człowieka , każą pracować najlepiej przez całą bobę najlepiej za free
pacha 2014-11-05 19:33:44
Pracowałam również jak kolega wyżej. Polityka pracy, sposoby motywowania, poniżanie i kreowanie siebie na najmądrzejszego w każdej dziedzinie, co jest absolutnym błędem i urojeniem w głowach szefostwa.
Do pracy - nie polecam, do współpracy - nie polecam.
neon 2014-11-28 22:49:52
Pracowałem w tej firmie jako kierowca i nie polecam nikomu, nie warto było . Pani prezes uważa się za najmądrzejszą , arogancka dla wszystkich, ciągle robiła awantury o byle co ,strasznie pazerna. Musiałem zbierać spinacze z faktur i oddawać z powrotem do biura ciągle prosić się o kasę na paliwo i inne rzeczy. jedyny plus to ze wypłata była na czas
eszte eszte 2015-01-18 23:00:06
Pracuj mimo wszystko ! Choroba nie choroba masz robić i tyle ! Oby jak najmniej takich firm.
oLEK 2015-01-30 14:42:22
Nie polecam zdecydowanie. Jeśli chcecie pracować za darmo, być poniżani, być od wszystkiego to polecam.
Anetka 2015-02-07 13:01:50
Mobbing, poniżanie, demotywacja, niskie prowizje od zysku, zadłużeni w okolicznych firmach, obiecane auto służbowe, ale tylko obiecane...
Ogółem darmowa przygoda z bieganiem po klientach.
Klient nie jest zainteresowany ? Dlaczego ? Bo nie chce. Dlaczego ?
Klient nie zainteresowany ma kupić.
magic 2015-02-17 19:56:18
hej mam na jutro skierowanie z urzedu pracy tam na rozmowe kwalifikacyjna a tu czytam ze porazka na calego jest az tak zle?
prze 2015-02-18 08:32:25
daj sobie spokuj z tą firmą pracowałem i brak słów co tam się dzieje nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
obcy 2015-02-18 23:14:57
Samochód służbowy dostaniesz-jak zasłużysz to będziesz się poruszał ciężarówką, ale że dużo pali to będziesz ogarniał hektary z kapcia. Nie ma tłumaczenia. A co do klientów- nie ma że nie chce - musi wziąć.Co do zadłużenia- to zadłużenia na około i nie tylko w okolicy.
Przestrzegam przed pracą w tej firmie-bo to (usunięte przez administratora)
ona 2015-03-04 16:21:17
Hej Anetka a na jakim stanowisku tam pracowałaś?
Rycho 2015-03-04 20:32:22
Anetka, tez tam pracowałem, i chyba w tym samym czasie co Ty. Jeżeli sobie dobrze przypominam to nie udało się tobie nic sprzedać. Bądż poważna te hektary to chyba po polu robiłaś.
CZARUS 2015-03-04 20:59:12
Na tym poscie ustosunkuję się do wypowiedzi tych dwóch lub trzech osób, które niczym wszechmogący występują w dwóch lub trzech osobach. Nie polecam pracowników którzy : 1. chorują przez dwa miesiące zaczynając w trzecim tygodniu pracy ( no i są zdziwieni że nie nabyli praw do chorobowego. 2. nie potrafią sprzedać nic oprócz własnej osoby na rozmowie kwalifikacyjnej ( no ale pracownik musi ....skóra, fura i komóra... ) itd. itp. Polecam pracę dla zaangażowanych, samodzielnych, wytrwałych w dążeniu do celu itd. itp. Zapraszam, cały czas poszukuję pracowników do działu handlowego.
Muraż 2015-03-11 13:46:19
Uwaga nie polecam , firma nie płaci swoich zobowiązań.
Szefostwie wydaje się ,że są najmądrzejsi.
Czaruś non stop okłamuje.
Z tego co wiem to lada moment bedą w rejestrze KRD i nie tylko !!!!
Firma się kończy...
obcy 2015-03-13 21:36:43
Ustosunkowując się do wypowiedzi Czarusia-byłem zaangażowany i nie chorowałem - a to co mnie spotkało- zakazy ,nakazy meldowanie , wieczne niezadowolenie i niczemu i nikomu nie potrzebne gadanie. Właśnie nawiązując do rozmowy kwalifikacyjnej-obiecują samochody, premie,decyzyjność i pomoc a tak na prawdę jeśli dostaniesz pełną pensję to powinieneś być wdzięczny - Ale tu uwaga- pensja jest pracownika i powinna być wypłacona na czas ! Nie dajcie się zwieźć na obiecanki -przecież przez tyle lat firmę nie stać nawet na małe auto przedstawicielskie :)
UWAŻAJCIE na takich pracodawców-nie polecam
igrek 2015-03-17 12:50:53
Rycho, Czaruś, ona... cwane lisy jak zawsze.
KOSMITA 2015-03-29 21:29:50
W firmie pracuje grupa ludzi, którzy są od paru lat . Są to osoby, które oprócz brania pieniędzy , coś od siebie potrafią dać. Polecam pracę ludziom, którzy CHCĄ PRACOWAĆ !!!!
Strzelec 2015-03-30 15:16:35
Żart dnia ha ha, osoby które pracują w firmie multihigiena ponad rok to szefostwo,jeden pan na magazynie i jedna pani w biurze. Wiec proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd.
polak 2015-03-31 18:48:16
pan na magazynie jeszcze pracuje?no ale on jest jakis dziwny i chyba dlatego jeszcze pracuje tam tylko dziwni ludzie dłużej pracują
polak 2015-05-04 15:51:20
oj to ktos znowu wejdzie na mine pechozol!!!!!
obiektywny 2015-05-05 22:53:55
Ot, widzę, że całą masa pateraków na tym "blogu". Nieudacznicy i ci co by chcieli a nie mogą. Założenie własnej firmy niewiele kosztuje, proponuje spróbować i kupować samochody, laptopy itp.itd. Co Wan szkodzi, będziecie panami własnego losu, żadnych raportów, meldunków, tylko samochodem służbowym pojezdzić, klienci niekoniecznie, chociaż jak się trafi to tak. Ludzie zejdżcie na ziemie - babcia mi mówiła wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
mało obiektywny 2015-05-08 17:32:42
Ile można sobie wmawiać, że jest się wspaniałym szefem? Kiedy naprawdę tak nie jest! Ile?
obiektywny2 2015-05-12 10:17:48
oj obiektywny to ty jestes jak kombinujesz jak pracownika zrobic na kase jak najmniej takich firm z tak obiektywnymi!!!
obcy 2015-06-25 11:43:19
Zgadza się - trzeba być normalnym człowiekiem aby prowadzić działalność i umieć zarządzać załogą- ale w tej firmie jest tylko zastraszanie, nakazy oraz wyciąganie konsekwencji- głównie finansowych .Zadania stawiane przed pracownikami są co najmniej nieosiągalne.
mar 2015-06-25 16:59:36
znałem podobne dziającą firme i pracownik poszedł do sądu dostał sowite odszkodowanie i wtedy pracodawca zmienił się i to bardzo.Pytanaie czy w tej Firmie by to coś dało?
polak 2015-07-05 20:07:01
oj kontrole to w tej firmie są co jakiś czas , tylko państwo Wieczorkiewicz wolą płacić kary niż przestrzegać prawa dlatego rotacja pracowników w tej firmie jest duża
narcyz 2015-08-27 10:39:18
Byłem, na okresie próbnym... Najlepiej pić codziennie, bo nie idzie tam wytrzymać, a na bombie wszytko wydaje się śmieszniejsze. uuuu
zdun 2015-08-31 08:15:07
Proszę nie pisz bzdur ha ha do tej firmy biorą każdego z ulicy bo ma taką a nie inną reputację tzn tragiczną :). To raczej z Tobą jest coś nie tak albo ten post napisał ktoś z szefostwa multihigieny.
polak 2015-09-23 18:08:36
Masz całkowita racje tam tylko ludzie z którymi jest cos nie tak mogą troszkę dłużej popracować a taki pracownik o zdrowych zmysłach nie wytrzyma psychicznie pani Prezes jest z nia cos nie chalo ale jeśli chcecie przekonać się na własnej skorce polecam tam prace!!!!!
łili 2015-10-30 10:31:18
Chłopku daj sobie spokuj z tą firmą to nie zadna firma to Wy....a odradzam nie tam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
polko 2015-11-20 09:55:30
poka piszesz jakies tu glupoty praca nie wymagajaca no chyba ze firma stracila wszystkich juz klientow jak bys zobaczyl jak chlopcy zapie.....li za guziki spali w samochodach po trasie i rano dalej jechali to to bys to je...l po dniu pracy wiec nie pisz bzdur jak nie masz pojecia !!!!
polko 2015-12-08 11:12:04
dwa ostatnie posty to wogle jakies chore pisanie doradcy handlowcy o co biega!!!!!!!!!!!!
zorro 2015-12-10 16:10:27
Ha ha nie pisz bzdur tzn nie kłam, nikt normalny tam nie będzie pracował. Nawet rodzina pracował bardzo krótko :D
zorro 2016-01-11 08:47:51
Oj widzę że szefostwo próbuję przedstawić firmę w dobrym świetle ha ha. I po raz kolejny kłamstwo :)
polak 2016-01-11 13:02:44
Racja zorro kombinują pracowałem tam tez troszkę i nie znam bylego pracownka Multihigieny co powie dobro słowo o tj firmie a rozstania z firma z zasady konczą się w sadzie pracy (i że nie wstaje się do pracy z przymusu zart}wstajesz i myślisz dlaczego ja Boze!
zorro 2016-01-12 10:01:54
Znowu szefostwo pisze ha ha, a kto tam jeszcze pracuje ?. Tak jak napisał "polak" wszyscy którzy tam pracowali oddają sprawy do sadu pracy ciekawe dlaczego skoro tam jest tak "cudownie". A te 2300 zł to raczej netto i to przed potrąceniami przez szefową :).
zorro 2016-02-23 10:04:00
oh oh , bo się ktoś zaraz zarumieni z tych pochwał pisanych pod siebie.
zdun 2016-02-26 11:41:35
Ale tam już nikt nie pracuje oprócz szefostwa i magazyniera więc kto ma się zwalniać ? ha ha. A ci co piszą są to byli pracownicy i dzielą się swoim doświadczeniem z tą firmą.
wrocek 2016-03-04 15:22:24
pan Krzysiek na magazynie jeszcze tu pracuje nie wierze,gosc jest niezle oddany dla szefostwa podziwiam Go i szacun ze tak długo wytrzymuje,jak bym miał własną firme takiego klienta chętnie zatrudnię.
zorro2 2016-03-07 01:30:20
I sądząc po wpisach pewnie już nikt nie będzie pracował po doświadczeniach z takimi pacanami jak zorro, anetka, zdun i tym podobni. Z daleka widać że to zwykły hejt.
nick 2016-03-07 01:44:54
czy na tym portalu w ogóle jest jakiś moderator, który pilnowałby przestrzegania prawa ? Czytając wpisy mam wrażenie, że kilka osób urządza sobie niezłą jazdę i pogaduszki. Mnie zależy na opinii, a tu tylko pełne sprzeczności wpisy.
Poz 2016-03-07 09:21:24
Oj widzę że bardzo boli prawda o sobie (tzn o firmie) a może trzeba zacząć od siebie a nie żalić się na wszystkich do wokół ?.
Emilia 2016-06-02 21:30:14
Nie polecam tej firmy. Wychowanie szefowej, jak również słownictwo woła o pomstę do nieba,proponuję kurs dobrego wychowania. W życiu nie spotkałam się z tak ordynarną, prostacką i ubogą w słownictwo kobietą. Odradzam z całego serca, brak szacunku do ludzi przede wszystkim do Klientów!
Obcy 2016-06-17 23:43:43
Zgadzam sie z koleżanką,chociaż ostatnio Pani PREZES nie prowadzi rozmow.Dyrektor handlowy nie ma nic do powiedzenia,zatem duzo obiecuje,zapewnia po czy okazuje się,że i tak nic nie moze zalatwić.Jest to tylko pionek .
obcy 2016-06-27 23:01:20
Tak , w 100 % odradzam. Szkoda czasu na tą firmę-ja go zmarnowałem za dużo. Przykro mi to mówić, ale czas spędzony z takimi ludźmi uważam za zmarnowany-kupa obietnic, zapewnień nakazów, zakazów a potem i tak znajdą powód żeby nie zapłacić.Oczywiście jak chcesz to próbuj , tylko musisz wiedzieć, że w przypadku tej firmy , im więcej pokażesz i dasz od siebie, tym szybciej Cię wykorzystają, wyssą i staniesz się bezużytecznym robotem . Muszisz twardo trzymać granicę, i rób to rozsądnie bo wchodzą na głowę różnymi podejściami-i nie ma w tym nic normalnego.
POZ 2016-07-15 08:23:40
Dobry żart że nie ma rotacji ha ha oj widzę że szefostwo stara się jak może poprawić wizerunek.
Man 2016-07-15 11:09:33
Rotacja jest, więc akurat radzę się na tym nie skupiać, tylko po prostu wysłać maila ze swoim CV i wszystko załatwić już dziś, warto przecież to zrobić
Poznań 2016-10-28 17:50:19
Widzę że nie tylko byli pracownicy tej firmy są poszkodowani, Pani i pan właściciel nie tylko im wiszą kasę i to całkiem nie małą. Niestety pani właściciel wisi nawet kasę firmą które wynajęła do odpicowania jej domu , malowanie , tynkowanie itp . Nie płaci należności już od ponad roku, sprawa chyba trafi do sądu. Ogólnie nie polecam i starajcie się trzymać o tej pani jak najdalej, więcej się naprosicie o kasę niż ją zobaczycie, a na telefony ani ona ani jej mąż nie odbierają i nie reagują !!!! Przestrzegam przed współpracą z nimi !!!!
KONTROLER 2016-11-07 21:59:45
SPRAWDZE CZY KTOKOLWIEK PANUJE NAD TYM SERWISEM BO TAKIE PIERTOLENIE ODCHODZI. HEJTERZY I CPUNY JAKIES POJE.ANE UZALAJA SIĘ NAD WŁASNYM LOSEM. I CO ? MOŻNA ? MOŻNA.....
obcy 2017-01-16 10:10:41
Ale cisza, czyżby już nikt tam nie pracował.Chyba już wszyscy chętni przekonali się że nie warto z tą firmą mieć nic wspólnego
Zostaw swoją opinię o Multihigiena Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multihigiena Sp. z o.o.