Multihigiena Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Multihigiena Sp. z o.o.

Anetka 2015-02-07 13:01
Mobbing, poniżanie, demotywacja, niskie prowizje od zysku, zadłużeni w okolicznych firmach, obiecane auto służbowe, ale tylko obiecane...
Ogółem darmowa przygoda z bieganiem po klientach.
Klient nie jest zainteresowany ? Dlaczego ? Bo nie chce. Dlaczego ?
Klient nie zainteresowany ma kupić.
magic 2015-02-17 19:56
hej mam na jutro skierowanie z urzedu pracy tam na rozmowe kwalifikacyjna a tu czytam ze porazka na calego jest az tak zle?
prze 2015-02-18 08:32
daj sobie spokuj z tą firmą pracowałem i brak słów co tam się dzieje nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
obcy 2015-02-18 23:14
Samochód służbowy dostaniesz-jak zasłużysz to będziesz się poruszał ciężarówką, ale że dużo pali to będziesz ogarniał hektary z kapcia. Nie ma tłumaczenia. A co do klientów- nie ma że nie chce - musi wziąć.Co do zadłużenia- to zadłużenia na około i nie tylko w okolicy.
Przestrzegam przed pracą w tej firmie-bo to (usunięte przez administratora)
ona 2015-03-04 16:21
Hej Anetka a na jakim stanowisku tam pracowałaś?
Rycho 2015-03-04 20:32
Anetka, tez tam pracowałem, i chyba w tym samym czasie co Ty. Jeżeli sobie dobrze przypominam to nie udało się tobie nic sprzedać. Bądż poważna te hektary to chyba po polu robiłaś.
CZARUS 2015-03-04 20:59
Na tym poscie ustosunkuję się do wypowiedzi tych dwóch lub trzech osób, które niczym wszechmogący występują w dwóch lub trzech osobach. Nie polecam pracowników którzy : 1. chorują przez dwa miesiące zaczynając w trzecim tygodniu pracy ( no i są zdziwieni że nie nabyli praw do chorobowego. 2. nie potrafią sprzedać nic oprócz własnej osoby na rozmowie kwalifikacyjnej ( no ale pracownik musi ....skóra, fura i komóra... ) itd. itp. Polecam pracę dla zaangażowanych, samodzielnych, wytrwałych w dążeniu do celu itd. itp. Zapraszam, cały czas poszukuję pracowników do działu handlowego.
Muraż 2015-03-11 13:46
Uwaga nie polecam , firma nie płaci swoich zobowiązań.
Szefostwie wydaje się ,że są najmądrzejsi.
Czaruś non stop okłamuje.
Z tego co wiem to lada moment bedą w rejestrze KRD i nie tylko !!!!
Firma się kończy...
obcy 2015-03-13 21:36
Ustosunkowując się do wypowiedzi Czarusia-byłem zaangażowany i nie chorowałem - a to co mnie spotkało- zakazy ,nakazy meldowanie , wieczne niezadowolenie i niczemu i nikomu nie potrzebne gadanie. Właśnie nawiązując do rozmowy kwalifikacyjnej-obiecują samochody, premie,decyzyjność i pomoc a tak na prawdę jeśli dostaniesz pełną pensję to powinieneś być wdzięczny - Ale tu uwaga- pensja jest pracownika i powinna być wypłacona na czas ! Nie dajcie się zwieźć na obiecanki -przecież przez tyle lat firmę nie stać nawet na małe auto przedstawicielskie :)
UWAŻAJCIE na takich pracodawców-nie polecam
igrek 2015-03-17 12:50
Rycho, Czaruś, ona... cwane lisy jak zawsze.
KOSMITA 2015-03-29 21:29
W firmie pracuje grupa ludzi, którzy są od paru lat . Są to osoby, które oprócz brania pieniędzy , coś od siebie potrafią dać. Polecam pracę ludziom, którzy CHCĄ PRACOWAĆ !!!!
Strzelec 2015-03-30 15:16
Żart dnia ha ha, osoby które pracują w firmie multihigiena ponad rok to szefostwo,jeden pan na magazynie i jedna pani w biurze. Wiec proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd.
polak 2015-03-31 18:48
pan na magazynie jeszcze pracuje?no ale on jest jakis dziwny i chyba dlatego jeszcze pracuje tam tylko dziwni ludzie dłużej pracują
polak 2015-05-04 15:51
oj to ktos znowu wejdzie na mine pechozol!!!!!
obiektywny 2015-05-05 22:53
Ot, widzę, że całą masa pateraków na tym "blogu". Nieudacznicy i ci co by chcieli a nie mogą. Założenie własnej firmy niewiele kosztuje, proponuje spróbować i kupować samochody, laptopy itp.itd. Co Wan szkodzi, będziecie panami własnego losu, żadnych raportów, meldunków, tylko samochodem służbowym pojezdzić, klienci niekoniecznie, chociaż jak się trafi to tak. Ludzie zejdżcie na ziemie - babcia mi mówiła wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
mało obiektywny 2015-05-08 17:32
Ile można sobie wmawiać, że jest się wspaniałym szefem? Kiedy naprawdę tak nie jest! Ile?
obiektywny2 2015-05-12 10:17
oj obiektywny to ty jestes jak kombinujesz jak pracownika zrobic na kase jak najmniej takich firm z tak obiektywnymi!!!
obcy 2015-06-25 11:43
Zgadza się - trzeba być normalnym człowiekiem aby prowadzić działalność i umieć zarządzać załogą- ale w tej firmie jest tylko zastraszanie, nakazy oraz wyciąganie konsekwencji- głównie finansowych .Zadania stawiane przed pracownikami są co najmniej nieosiągalne.
mar 2015-06-25 16:59
znałem podobne dziającą firme i pracownik poszedł do sądu dostał sowite odszkodowanie i wtedy pracodawca zmienił się i to bardzo.Pytanaie czy w tej Firmie by to coś dało?
polak 2015-07-05 20:07
oj kontrole to w tej firmie są co jakiś czas , tylko państwo Wieczorkiewicz wolą płacić kary niż przestrzegać prawa dlatego rotacja pracowników w tej firmie jest duża
narcyz 2015-08-27 10:39
Byłem, na okresie próbnym... Najlepiej pić codziennie, bo nie idzie tam wytrzymać, a na bombie wszytko wydaje się śmieszniejsze. uuuu
zdun 2015-08-31 08:15
Proszę nie pisz bzdur ha ha do tej firmy biorą każdego z ulicy bo ma taką a nie inną reputację tzn tragiczną :). To raczej z Tobą jest coś nie tak albo ten post napisał ktoś z szefostwa multihigieny.
polak 2015-09-23 18:08
Masz całkowita racje tam tylko ludzie z którymi jest cos nie tak mogą troszkę dłużej popracować a taki pracownik o zdrowych zmysłach nie wytrzyma psychicznie pani Prezes jest z nia cos nie chalo ale jeśli chcecie przekonać się na własnej skorce polecam tam prace!!!!!
łili 2015-10-30 10:31
Chłopku daj sobie spokuj z tą firmą to nie zadna firma to Wy....a odradzam nie tam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
polko 2015-11-20 09:55
poka piszesz jakies tu glupoty praca nie wymagajaca no chyba ze firma stracila wszystkich juz klientow jak bys zobaczyl jak chlopcy zapie.....li za guziki spali w samochodach po trasie i rano dalej jechali to to bys to je...l po dniu pracy wiec nie pisz bzdur jak nie masz pojecia !!!!
polko 2015-12-08 11:12
dwa ostatnie posty to wogle jakies chore pisanie doradcy handlowcy o co biega!!!!!!!!!!!!
zorro 2015-12-10 16:10
Ha ha nie pisz bzdur tzn nie kłam, nikt normalny tam nie będzie pracował. Nawet rodzina pracował bardzo krótko :D
zorro 2016-01-11 08:47
Oj widzę że szefostwo próbuję przedstawić firmę w dobrym świetle ha ha. I po raz kolejny kłamstwo :)
polak 2016-01-11 13:02
Racja zorro kombinują pracowałem tam tez troszkę i nie znam bylego pracownka Multihigieny co powie dobro słowo o tj firmie a rozstania z firma z zasady konczą się w sadzie pracy (i że nie wstaje się do pracy z przymusu zart}wstajesz i myślisz dlaczego ja Boze!
zorro 2016-01-12 10:01
Znowu szefostwo pisze ha ha, a kto tam jeszcze pracuje ?. Tak jak napisał "polak" wszyscy którzy tam pracowali oddają sprawy do sadu pracy ciekawe dlaczego skoro tam jest tak "cudownie". A te 2300 zł to raczej netto i to przed potrąceniami przez szefową :).
zorro 2016-02-23 10:04
oh oh , bo się ktoś zaraz zarumieni z tych pochwał pisanych pod siebie.
zdun 2016-02-26 11:41
Ale tam już nikt nie pracuje oprócz szefostwa i magazyniera więc kto ma się zwalniać ? ha ha. A ci co piszą są to byli pracownicy i dzielą się swoim doświadczeniem z tą firmą.
wrocek 2016-03-04 15:22
pan Krzysiek na magazynie jeszcze tu pracuje nie wierze,gosc jest niezle oddany dla szefostwa podziwiam Go i szacun ze tak długo wytrzymuje,jak bym miał własną firme takiego klienta chętnie zatrudnię.
zorro2 2016-03-07 01:30
I sądząc po wpisach pewnie już nikt nie będzie pracował po doświadczeniach z takimi pacanami jak zorro, anetka, zdun i tym podobni. Z daleka widać że to zwykły hejt.
nick 2016-03-07 01:44
czy na tym portalu w ogóle jest jakiś moderator, który pilnowałby przestrzegania prawa ? Czytając wpisy mam wrażenie, że kilka osób urządza sobie niezłą jazdę i pogaduszki. Mnie zależy na opinii, a tu tylko pełne sprzeczności wpisy.
Poz 2016-03-07 09:21
Oj widzę że bardzo boli prawda o sobie (tzn o firmie) a może trzeba zacząć od siebie a nie żalić się na wszystkich do wokół ?.
Emilia 2016-06-02 21:30
Nie polecam tej firmy. Wychowanie szefowej, jak również słownictwo woła o pomstę do nieba,proponuję kurs dobrego wychowania. W życiu nie spotkałam się z tak ordynarną, prostacką i ubogą w słownictwo kobietą. Odradzam z całego serca, brak szacunku do ludzi przede wszystkim do Klientów!
Obcy 2016-06-17 23:43
Zgadzam sie z koleżanką,chociaż ostatnio Pani PREZES nie prowadzi rozmow.Dyrektor handlowy nie ma nic do powiedzenia,zatem duzo obiecuje,zapewnia po czy okazuje się,że i tak nic nie moze zalatwić.Jest to tylko pionek .
obcy 2016-06-27 23:01
Tak , w 100 % odradzam. Szkoda czasu na tą firmę-ja go zmarnowałem za dużo. Przykro mi to mówić, ale czas spędzony z takimi ludźmi uważam za zmarnowany-kupa obietnic, zapewnień nakazów, zakazów a potem i tak znajdą powód żeby nie zapłacić.Oczywiście jak chcesz to próbuj , tylko musisz wiedzieć, że w przypadku tej firmy , im więcej pokażesz i dasz od siebie, tym szybciej Cię wykorzystają, wyssą i staniesz się bezużytecznym robotem . Muszisz twardo trzymać granicę, i rób to rozsądnie bo wchodzą na głowę różnymi podejściami-i nie ma w tym nic normalnego.
POZ 2016-07-15 08:23
Dobry żart że nie ma rotacji ha ha oj widzę że szefostwo stara się jak może poprawić wizerunek.
Man 2016-07-15 11:09
Rotacja jest, więc akurat radzę się na tym nie skupiać, tylko po prostu wysłać maila ze swoim CV i wszystko załatwić już dziś, warto przecież to zrobić
Poznań 2016-10-28 17:50
Widzę że nie tylko byli pracownicy tej firmy są poszkodowani, Pani i pan właściciel nie tylko im wiszą kasę i to całkiem nie małą. Niestety pani właściciel wisi nawet kasę firmą które wynajęła do odpicowania jej domu , malowanie , tynkowanie itp . Nie płaci należności już od ponad roku, sprawa chyba trafi do sądu. Ogólnie nie polecam i starajcie się trzymać o tej pani jak najdalej, więcej się naprosicie o kasę niż ją zobaczycie, a na telefony ani ona ani jej mąż nie odbierają i nie reagują !!!! Przestrzegam przed współpracą z nimi !!!!
KONTROLER 2016-11-07 21:59
SPRAWDZE CZY KTOKOLWIEK PANUJE NAD TYM SERWISEM BO TAKIE PIERTOLENIE ODCHODZI. HEJTERZY I CPUNY JAKIES POJE.ANE UZALAJA SIĘ NAD WŁASNYM LOSEM. I CO ? MOŻNA ? MOŻNA.....
obcy 2017-01-16 10:10
Ale cisza, czyżby już nikt tam nie pracował.Chyba już wszyscy chętni przekonali się że nie warto z tą firmą mieć nic wspólnego
pracownik 2017-03-20 15:59
co istnieje jeszcze ta firma i pan Krzys magazynier !!
dostawca 2017-05-12 20:12
Nie płacą dostawcom permanentnie.... ściema za ściemą.... . nie dziwię się że i pracownikom nie placom. Ja straciłem cierpliwość i oddaję sprawę właściwym urzędom.
michu 2017-05-16 09:39
Nie polecam jako kontrahent. Nie mają towaru na magazynie i nie oddają za pieniędzy za zamówienie. BRAK KONTAKTU. NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW. Lepiej kupić drożej ale nie tutaj.
Agnieszka 2017-05-23 14:27
@obcy, dlaczego uważasz, że nie warto mieć z firmą nic wspólnego? Co jest powodem Twojej niechęci do Multihigiena Sp. z o.o.? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności?
obcy 2017-08-07 21:19
Dawno już tutaj nikt nie pisał. Czyżby firmy już nie było ?
Otóż nie , kryje się teraz za innymi tajemniczymi firmami- CMW Polska oraz PCP Polska. Nazwy się zmieniły ale ludzie ci sami . Ni dajcie się naciągnąć i wykorzystać jak wielu z tam pracujących.
Agnieszka 2017-09-01 13:15
@obcy firma Multihigiena ma nadal stronę pod ta nazwą, więc skąd informacje, że działa pod innymi nazwami? Trzeba pamiętać, żeby na forum był tylko potwierdzone informacje. Co to znaczy naciągnać? Co masz na myśli? W jaki sposób wykorzystać? Mógłbyś to wytłumaczyć, żeby każdy wiedział o co chodzi?
Zostaw swoją opinię o Multihigiena Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multihigiena Sp. z o.o.